Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blackdresss

Gdzie i z czym nosić skórzaną małą czarną?

Polecane posty

Gość blackdresss

Moja mama postanowiła spełnić moje 'marzenie' i kupiła mi skórzaną małą czarną. www.harpersbazaar.com/cm/harpersbazaar/images/angelina-jolie-inglorious-de.jpg . Stałam się właścicielką podobnego modelu. Powiedzcie mi dziewczyny, gdzie się chodzi w takich sukienkach i z czym się je nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czym? Ja bym proponowała minimum dodatków... buty na pewno na wysokim obcasie, jakaś Torebka - skórzana, zamszowa;) Jak biżuteria to raczej w niewielkiej ilości (chyba że chce się wyglądać niczym Jola Rutowicz...) ale za to z charakterem - duży pierścionek czy bransoleta. Gdzie? To już zależy od Ciebie;) tak na co dzień to może być dla niektórych zbyt odważnie. A tak btw. to bardzo fajna taka sukienka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie szpilki do tego
hm ja co prawda nie mam takiej, ale spódniczke i gorsecik (lack) to na koncerty rock/metal, impr gothic idealnie:) oczywiście szilki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackdresss
Dzięki za odpowiedzi:) Właśnie myślałam nad szaro-czarnymi szpilkami, jakąś małą kopertówką i srebrnym wisiorkiem i wsio:) Ale co na ramiona? Gdziekolwiek w niej pójdę, może być zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
To może bardzo ładnie wyglądać, naprawdę:) Na pewno w takiej sukience zrobisz wrażenie na niejednej imprezie. Musisz tylko uważać, by nie przesadzić z makijażem lub fryzurą. Mimo ,że na zdjęciu Angie ma rozpuszczone włosy ja sugerowałabym elegancki koczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×