Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość aleeee jfajefnio
Cholerka, to prowkocja! zobaczcie post do bojaboja: napisała mojej. Ale daliśmy się nabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvjhoda
dziewczyno,prowo wyszla ci dobra!!!!!!moja byla maksymalnie na 14 stron :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeee jfajefnio
nie no, trudno w to uwierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoooko ko ok
szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoooko ko ok
ale nieźle wymyśliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Oczywiście że w takich przypadkach rozmowa jest bardzo potrzebna, ale tylko wtedy gdy dwie osoby tego chcą. W tej chwili facet ją olał i nawet się nie stara załagodzić jakoś sytuacje, ja odbieram to tak jakby myślał o sobie a nie o niej i miał dupie jej uczucia . Może i go zaatakowała, ale chyba miała prawo działać pod wpływem emocji. Ja też byłabym zdenerwowana gdyby w moim samochodzie przy moim chłopaku w obecności jakieś pindy czułabym się obco i jak piąte koło u wozu. Dla mnei jest za dużo tych zbiegów okoliczności, za to poważne dowody na zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoooko ko ok
daruj sobie, wydało się wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woow miałam podstawy by znów zaufać ale gdy mam doła, "to" wraca nie wiem tylko jak długo to oboje wytrzymamy on tłumacząc się, a ja przeżywając od nowa muszą być przesłanki ku temu, by chcieć wysłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie ciężkie jest
autorko napisz jak jak to sie rozstrzygnęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
haha nie dziewczyny, niestety autorką nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoooko ko ok
nie widzicie tego posta? przecież to nie literówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No autorka słabo wyrażała chęć rozmowy, skoro wybuchła na niego od razu zamiast spytać co to wszystko znaczy, bo nie rozumie i nie wie co myśleć. Przemyślą oboje sprawy to może inaczej do tego podejdą. Ja tam bym wolała przeczytać o tym, że to nieporozumienie niż o tym, że się potwierdziły autorki obawy i domysły, więc mam nadzieję, że nie macie racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Pomarańczo pisze to jak ja to odbieram, napisałam że dla mnie powodami do zdrady byłoby właśnie olewający stosunek do "mojej osoby" wyszła w sumie z tego taka mała literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvjhoda
to debile, mi to od razu smierdzialo tania prowokacja i az mi sie wierzyc nie cchce ze zna,lazlo sie tylu naiwnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
też bym wolała żeby to było nieporozumienie, ale niestety wiem jakie jest życie i widziałam już ohydniejsze zdrady niż autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Co to za pojeby piszą tu o prowokacji? :O Nie podoba sie to wypad stąd smiecie!!! My lubimy sie jarać prowokacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
no właśnie o te powroty myśli mi chodzi. ... i to jest ciężkie bo człowiek zaczyna doszukiwać się wszystkiego co najgorsze.Pomimo iż taka sprawa mogła zostac zamknieta raz na zawsze. Autorko napewno jest Ci bardzo ciężko. Kazda decyzja jaka podejmiesz napewno radykalnie zmieni Twoje obecne życie, ale będziemy Cie wspierać:)chociaz wirtualnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
skoro uważacie że ja to autorka to musiałyście nieźle wkręcić się w tą historię:O Czekam w takim razie aż ona wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle, ze fakt, ze siedziala kolo kierowcy w samochodzie, to zaden dowod. ja tez nie wymagalabym, aby sie ktos przesiadl; dajcie spokoj, robic wielkie przesiadanki, bo krolowa siedzi z przodu... Mnie tylko zastanawia to, ze sie od razu nie wytlumaczyl (moze byl zszokowany) oraz te jego pozne godziny. Moj, gdy pracowal do pozna, to sam mnie zapraszal do biura, bo sam nie chcial siedziec. Ja czytalam ksiazke, a on konczyl prace. A tutaj dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
ale tu nei chodzi tylko o tą jedną sytuację z samochodem przecież tu się uzbierało sporo takich sytuacji które niestety nie są zbyt optymistyczne Aż tyle zbiegów okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak powiedziala pau lubimy sie jarac prowokacjami to nasza sprawa co robimy lepiej aby byla to prowokacja bo szkoda byloby dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
ja nie jestem akurat hieną czekającą na sensacje Mi na prawdę żal tej dziewczyny bo przypominam sobie co przeżywała moja bliska koleżanka gdy dowiedziała się (w sumie nakryła ) że jej narzeczony ją zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Autorko jesteś???? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie usiadłabym z tyłu, bo z tyłu klimatyzacja jakby gorzej działa, a poza tym z przodu wygodniej mi się siedzi. Jak siksa chce z moim facetem jeździć, to wtedy, gdy JA jestem ma siedzieć tam, gdzie jej zostanie miejsca, a nie na moim miejscu, a poza tym może je akurat mam ochotę zagadać do mojego faceta, albo cmoknąć go czule, więc jej obecność na moim miejscu byłaby dla mnie nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
nie można też oczekiwać od niej że co godz będzie przylatywała na forum i zdawała relacje. Jeśli chcemy jej pomóc i wesprzeć (nawet netowo:O) to powinniśmy to zrozumieć Jeśli nie zdaje raportów co chwila to niektórzy już krzyczą że prowo, że olała itp No ludzie opanujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno
Napisałaś na pierwszej stronie,że jak miałaś jechać do pracy,to przyjechał twój chłopak z ta dziewczyna po ciebie (i tamta na pierwszym siedzeniu siedziała) ale przecież on mieszka z tobą? To co on pojechał po tamtą,a później po ciebie? Nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoooko ko ok
oj, przepraszam, ale temat mnie wciągnął, a napisałaś w jej imieniu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×