Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adziola05

Dlaczego Bóg mnie nienawidzi?

Polecane posty

Naprawdę mam już dość. od 7 lat modle się o szczęście rodzinne, bo tak mówi wiara, bo to jedyna droga... Mam 19 lat. Moi rodzice szczerze się nienawidzą i niestety trafiło im się nadwrażliwe dziecko które na widok ich kłótni dostaje histerii... Po kilkugodzinnym płaczu mam doła przez tydzień... Oni się nie rozwodzą, ale to kwestia czasu. Tylko dlaczego ja mam cierpieć przez to, że oni nie mogą dotrzymac tajemnicy danej przed ołtarzem? Modlę się, modlę i nic! Bóg ma mnie gdzieś, wiec jaki jest sens? Jaki jest sens w ogóle Go o coś prosić skoro sam zdecyduje jak bedzie wyglądać nasze życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty jesteś głupia (i dla ateisty i dla wierzącego pewnie też) To proś dżinna albo złota rybkę spełniającą życzenia, albo Świętego Mikołaja Ups, zapomniałam, że oni też nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk-PiSu
a krzyż masz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetni jesteście, jeśli macie kogos w dupce i nie chcecie radzic to sie nie odzywajcie, a jesli macie pomysl jak pomoc komus komu sie zycie wali, to robcie to z sensem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk-PiSu
idz pod pałac prezydencki tam bronimy krzyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Tobie się życie wali. Wzruszające Masz 19 lat i jesteś już starą krową to powinnaś wiedzieć co nieco o życiu, a jesteś naiwna jak 10 latka Ja jestem ateistką a wiem że bóg katolicki (o jakim uczą katecheci których niestety musiałam wysłuchiwać) to nie jest studzienka spełniająca życzenia, i zdaje się że uważacie że bóg dał Wam wolną wolę? To jak on steruje rodzicami czy sami robią to na co mają ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella//
módl się o spokój dla siebie i siłę przetrwania bo niestety na swoich rodziców nie wpłyniesz. Bóg na pewno by chciał, ale nie może ingerować w ich życie i wybory. Tym bardziej Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari
Zasada jest prosta. Co jest z Boga jest trwale. Co czlowiek zrobil w niwecz sie obroci. Nie istotne sa tak zwane sakramenty katolickie. Gdyby byly one blogoslawienstwem Boga to nic nie zdolalo by ich zniszczyc tak jak powiedzial Jezus. Niestety dla ksiezy Pan Jezus powiedzial tez bardzo wazne slowa. Darmo otrzymaliscie wiec darmo dawajcie. Kosciol katolicki nie otrzymal zadnego przywileju. Krzyczy na caly swiat ze jest prawdziwy lecz od samego krzyku nic mu nie przyjdzie. Dlaczego? Slowa Jezusa sa jasne. Poznacie ich po owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari
Zasada jest prosta. Co jest z Boga jest trwale. Co czlowiek zrobil w niwecz sie obroci. Nie istotne sa tak zwane sakramenty katolickie. Gdyby byly one blogoslawienstwem Boga to nic nie zdolalo by ich zniszczyc tak jak powiedzial Jezus. Niestety dla ksiezy Pan Jezus powiedzial tez bardzo wazne slowa. Darmo otrzymaliscie wiec darmo dawajcie. Kosciol katolicki nie otrzymal zadnego przywileju. Krzyczy na caly swiat ze jest prawdziwy lecz od samego krzyku nic mu nie przyjdzie. Dlaczego? Slowa Jezusa sa jasne. Poznacie ich po owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×