Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

penelopa- siedzenie w domu chyba nie dla Ciebie - sądzac po Twoich odpowiedziach jestes osoba która raczej nie pasuje do domatorki itp. Ja licze na wolne dopiero w kwietniu, biore urlop do dotąd jak urodze potem macierzyński i 22 tyg labaaaaaaaaaaaaaaaa. Jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny jeszcze jedno, z faktu, że korzystam z Banku Śląskiego często robię zakupy na stronie bankujesz-kupujesz nie wiem czy któraś z was o tym słyszała:)? w każdym bądź razie, jest tam możliwość zakupu przeróżnych rzeczy za dużo mniejszą kwotę. są też wózki i patrzcie http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/produkty?keyword=w%C3%B3zek ja poważnie zastanawiam się nad teutonią cosmo, bardzo chwalona firma, dobre opinie, i cena rzeczywiście kusząca:) co sądzicie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek:*:) dzis rano wstalam z okropnym bolem glowy jakos czesto mnie dopada.... pozatym zimno i snieznie...moje dzieciaki uhahane po uszy i w sumie ja tez troche sie ciesze milego dzionka i duzo radosci mamuski a napiszcie mi czy myslalyscie juz nad kosmetykami ktore bedziecie uzywac dla bobasow?ja dla 1 szego syna uzywalam nivea baby bylam naprawde zadowolona przy corci z racji ze urodzila sie z AZS od poczatku uzywalismy oilatum i powiem wam szczerze ze rewelacja...gdy moja bratowa urodzila rok temu polecilam jej bo teraz sa kosmetyki oilatum nawet do zdrowej skorki dziecka.... ja chyba zdecyduje sie na oilatum wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było, ale pomagamy babci w remoncie i jesteśmy cały dzień poza domem. U mnie już dobrze. W środe ide do lekarza i nie mogę się doczekać. Jejku ale Wy wszystkie jesteście szczuplutkie, ja zawsze miałam swój brzuszek, a teraz to jeszcze więcej go widać. Jak tylko dostanę hasło na maila to zaraz wrzucę swoją fotkę no i fotkę z usg jak dostanę w środę. Z takich nowości co u mnie to kupiliśmy już łóżeczko dla naszego szkraba, pokój też już przemeblowany i łóżeczko jest już ustawione:) A na naszym topiku to tyle się już nowych stron pojawiło, że ciężko jest to nadrobić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - idziemy do GIna razem. A masz link z tym łóżeczkeim dla maluszka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka i samych szczęśliwych dni!!!!:) W BB dziś śliczne słoneczko. jest chłodno ale przyjemnie! Dawno nie zaglądałam na bankujesz kupujesz a tam takie fajne rzeczy. Wózek super i jeszcze ta cena dla klientów- całkiem, całkiem. ja mam wózek Mutsy i sam wózek jest fajny ale montaż nosidełka do auta to katastrofa. marzy mi się takie nosidełko montowane na podstawce ktora jest na stałe przypięta w aucie ale to się raczej wiąże ze zmianą wózka bo mutsy takich nie robi:( a kaski na nowy wózek niet:( pisałyscie o łóżeczku- kołysce. ja tym razem zamierzam takowe nabyć. koleżanka miała i bardzo sobie chwaliła. jejku ile ja mam dzis sprzątania:( uciekam na chwilę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny dawno się nie odzywałam byłam wczoraj u lekarza powiedział ze wszystko dobrze a ja nadal czuję ból jak się nachodzę albo coś tam zrobię cięższego jak nadal bede czuła się źle odwiedzę innego lekarza. Mam 2 dni urlopu bardzo się ciesze odpocznę troszkę. pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka - 'wszystkiego, czego chcesz, o czym tylko marzysz, dzisiaj życzę ci" 🌼🌼🌼🌼🌼 Nad kosmetykami jeszcze się nie zastanawiałam. Ale zwykle kupowałam oliwkę, sudocrem i zwykłe mydełko dla niemowląt i to wystarczało:-) Wczoraj kupiłam sobie gazetkę "Dziecko, zakupy i my" i aż przetarłam oczy ze zdumienia. Matko, czego to ludzie nie wymyślą. Najbardziej rozbawił mnie odciągacz kataru podłączany do rury od odkurzacza:-) Nie żartuję: http://www.katarek.pl/ Zastanawia mnie też popularność monitorów oddechu. Ja już mam dość duże dzieci i może nie pamiętam, ale nie przypominam sobie, żeby parę lat temu ktoś kupował dla zdrowego dziecka monitor oddechu. Nawet jak dziecko miało kłopoty z oddychaniem to można było wypożyczyć taki monitor w szpitalu. A teraz czytając te gazetki odnoszę wrażenie, że stało się powszechnie używanym sprzętem. Pomijam takie cuda, jak kubek do mycia włosów, czy specjalny pojemnik na pieluchy, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę, że to tylko wyciąganie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce jeśli brzuch bardzo boli weź nos-pę, mnie też bolał na samym początku i lekarka od razu mi przepisała nos-pę przeciwskurczową, brałam 2x1 i przeszło jak ręką odjął. uważaj na siebie, cmok;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiam tego żołwia o dzieki penelopko - dawaj takie linki . Zajefajny tez żółwik.....na prezent idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa, tez oglądałam te przytulanki z bijącym serduszkiem :-) ale... wiesz co, ja wiem, że lubię wymyślać problemy, ale myślę sobie, że to jest nie fair, oszukiwanie dziecka, udawanie bliskości, podobne odczucia mam w stosunku do smoczka-uspokajacza, no bo on w końcu udaje coś innego, wiem, że są dzieciaki, które mają taką potrzebę ssania, że bez smoczka nie da rady, bo by wcale nie puszczały piersi (np. mój pierworodny), ale i tak nie lubię tych smoków. Może ja trochę nienormalna jestem na tym punkcie, ale myślę, że bliskość to najprostsza i najlepsza rzecz, jaką możemy dać naszym dzieciom. I mam alergię na takie przedmioty, które teoretycznie mają nam - matkom ułatwić życie, a w rzeczywistości powodują, że oddalamy się od naszych dzieci, jak przytulanka imitująca bicie serca, czy wklejana tu przez kogoś (z całym szacunkiem) kołyska imitująca kołysanie w ramionach mamy. To wszystko to imitacje bliskości. Ja nie chce nikogo do niczego namawiać, przedstawiam tylko mój punkt widzenia i zdaję sobie sprawę, że jest on przez niektórych uważany za dziwaczny. Gdyby kogoś zainteresował temat rodzicielstwa bliskości to polecam kilka artykułów: http://www.tuliluli.eu/czytelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka wszystkiego najlepszego. Byłam wczoraj u lekarza, ogólnie wszystko w porządku , dzidziuś nad wyraz dobrze się rozwija tak że termin z 24 przesunął się na 16.05 według usg. Okazało się jednak że mam mocno skręcona macice i dostałam podwójną dawkę luteiny ale niby na razie nie ma się czym martwić. Oby. Ogólnie od rana jestem tak wkurzona że lepiej do mnie nie podchodzić a najlepsze jest to że nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama ee ja się absolutnie nie obrażam, każda z nas ma swoje zdanie przecież i fajne jest to co piszesz :) jednak co do kołyski się nie zgodzę, widziałam ją na własne oczy, widziałam jak działa i widziałam jakie to super urządzenie, i jak maleństwo jest zadowolone, oczywiście to wszystko dodatek, nic nie zastąpi matczynego czy ojcowskiego ramienia, ale jeśli mam już kupować taki bujak, a na pewno coś w tym stylu chcę, to właśnie ten mi się marzy. a do tego ma rewelacyjne opinie :) chociaż cena powala:D a owieczka to taki bajer ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej:) Fauletka wszystkiego co najlepsze,spełnienia Twych marzeń!!! Buziaki wielkie :* :* :* Penelopa ja też należę do Banku Śląskiego i nigdy nie sprawdziłam tej opcji,fajnie ,że ją podałaś:) A ja sobie już wybrałam łóżeczko -ono bedzie jako dodatkowe dla mnie ,ustawię między salonem a kuchnią,żeby dzieciątko było zawsze blisko i mogło mnie widzieć,ale to jest kojec-łóżeczko,które może służyć jako podstawowe łóżeczko również http://allegro.pl/piekne-lozeczko-kojec-super-wypos-krakow-i1312400290.html Ja od wczoraj jakaś zmeczona strasznie,bóle głowy mnie atakują,ale wolny weekend przede mną więc wybyczę się na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa też oglądałam kojce, na początku wręcz byłam zdecydowana, potem ktoś uświadomił mnie, że dziecko jak już zaczyna wstawać, podnosić się to chwyta się szczebelków w normalnym łóżeczku i ćwiczy łapki, tu tego nie ma, a ponoć to bardzo ważne w rozwoju, nie wiem ile w tym prawdy. kojec u mnie też rozwiązałby problemy lokalowe;) ale już sama nie wiem, ten jest świetny. z przebijakiem i tymi rożnymi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ten żółwik superowy:) A gdzie ten bujak o którym piszesz? Nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa te łóżeczka często mają takie uchwyty do wstawania(nie wiem czy wszystkie,ale widziałam) wiesz takie jak w autobusach czasem ,na górnych rułkach są zawieszone(albo były kiedyś) . Dobrze ,że zwróciłaś na to uwagę,to nie przegapię tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisano o skurczach i mnie sugestywnie wieczorkiem dopadły - jakby bolesci brzucha, ale takie jakby z głodu. No bo przetrzymalam troche z tym głodem - 3 h. A dzis rano nagły ból glowy który trwał minute ale jak wstałam - nic a nic nie bolalo mnie. No cóz ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza matka założycielka wcale nie była w ciąży, jak zakładała temat. Pospieszyła się trochę. Miałam nawet sprawdzić, czy jest na czerwcowym, czy jej się udało, ale ciągle zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta huśtawka fajna ale mało praktyczna bo na krótko sie przyda. lepiej chyba kupić jakiś leżaczek bujaczek porządny z wibracjami.:) co do owieczki z bijącym serduszkiem to bardzo mi sie podoba i mam zamiar kupić taką dzidzi :) własnie odebrałam wyniki moczu i mam napisane, ze w moczu wykryto liczne bakterie. zadzwoniłam do lekarza i powiedziałam mu o tym, a on zapytał mnie o leukocyty. Mówię, że w wyniku są 1-2 w polu widzenia, a on na to żebym powtórzyła badanie bo chyba jakiś błąd sie wkradł i że wyniki są najprawdopodobniej dobre bo nie mozliwe zeby przy licznych bakteriach byl tak niski poziom leukocytow. muszę powtórzyć badanie:) oj mykam z bestią na spacer(bestia=pies) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale mam nadrabiania... :) Z Waszych wpisów na tej str wnioskuję że fauletka ma urodziny więc- wszystkiego co najlepsze i spełnienia wszystkich, nawet tych najskrytszych marzeń! 🌼 A ja mam dzisiaj od rana dobry humor bo mój M. obudził mnie śniadaniem do łóżka i pięknymi różami :) Powiedział że dziękuję mi za to, że daje mu tyle szczęścia nosząc w sobie nasze dziecko :) No miło mi się zrobiło jak nie wiem :) Później poczytam co napisałyście bo teraz niestety nie mam czasu. Ale musiałam Wam się pochwalić :) Miłego dnia mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni ja tez dziś właśnie myślałam o Happy Mamie,no to mamy wyjaśnienie Penelopa bujak prześliczny,ja na pewno jakąś hustaweczkę maleństwu zafunduję:) Ta akurat troszkę droga,ale ogólnie wybór tych rzeczy na szczęście jest dość szeroki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - JAK ROBIŁAS WE FRYDZIE BADANIA TO lepiej powtórz wyniki, mój lekarz powiedział zeby nie robic tam , bo wcale odrazu nie robia badań tylko po paru godzinach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miałam to samo kochana. Zrobiłam ponowne we FACTOR NA GŁEBOKIEJ bardzo super laboratorium i tam juz było wszystko okiiiiiiiiiiiii. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×