Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hehe...wszystkie na raz się wzięły za przenoszenie :) ja uciekam z maluchem na spacer, papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuun-mi też się to przypomniało :) W efekcie nie wiem, która z nas to zrobiła-chyba obie jednoczesnie :) ps.dziewczyny-dodawajcie fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja dopiero przed chwilą wysłałam prośbę o hasło. Postaram się zrobić jakieś fotki. Brzuszki macie śliczne: Znów-mama- po tylu dzieciach, jestem w szoku- taki super brzuszek!!! Ja mam brzuszek zbliżony do Joli, ale troszkę większy- tak mi się zdaje:) Tigero-rogal to super sprawa. Mam dwa podobne i bardzo przydały mi się przy pierwszym dziecku, a teraz śpię z jednym, drugiego używam jako podpórka podczas oglądania TV w sypialni. Penelopa- śliczny ten płaszczyk, też wybrałabym fioletowy. U mnie jest jednak problem z zakupami ubrań bez przymierzania: jestem bardzo wysoka (ponad 180 cm), do tego mega długie nogi i ręce. Strasznie trudno dobrać mi ubranie w sklepie, a co dopiero na allegro:( Mam jeszcze do Ciebie pytanie: na jakich półkach w biedronce można znaleźć tą suszoną żurawinę? Obok jakich produktów? Muszę koniecznie zakupić. Co do produktów zakazanych, to zjadłam jakiś czas temu sushi- nie mogłam się opanować w Domu Sushi mają takie pyszne (ale tylko 2 małe kawałeczki). Wczoraj robiłam mężowi tatara i miałam ogromną ochotę, ale się opanowałam. Sery uwielbiam, ale udaje mi się pohamować. Kawę piję średnio raz w tygodniu, a tak to zbożówkę. Eni- masz zdjęcie nowego łóżka? Jestem ciekawa jak się na takim śpi. Bartolenka- moja koleżanka ma goldena i tylko mąż wychodzi z nim na spacer, po tym jak 2 razy ciągnął ją na leżąco po chodniku przez kilkanaście metrów, dopóki nie puściła smyczy- była cała poraniona. Czekoladowa- o której masz wizytę? Ja na 17-tą. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! O jakiej stronie ze zdjęciami mówicie? jak można tam wejść i się zalogować? Szczerze to chyba za bardzo się wstydzę mojego wielkiego brzuszyska żeby umieścić tam swoje zdjęcie. Przytyłam juz 4 kg a tymczasem większość z Was mówi że schudła!Chyba się załamię! Ale i tak jest lepiej niż w pierwszej ciąży. Tam przytyłam 32 kg po czym po porodzie w ciągu 4 miesięcy zrzuciłam 35kg więc może i tym razem będzie oki/ Penelopa!Płaszczyk prześliczny!Samo bym sobie taki chętnie kupiła ale teraz z kasą u mnie krucho-podsumowałam że na same prezenty świąteczne potrzebujemy ok 1000 pln!Czy Wy też tak dużo wydajecie na prezenty? Eni!Tak na chwilę obecną jestem przekonana że będę rodzić w Wyspiańskim. Ale sama wiesz że wszystko się jeszcze moze zmienić. A propos!Z jakiej częśći BB jesteś?Gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę ,,,
Boże ile wy wydajecie na prezenty ! to ile wy zarabiacie skoro możecie tak sobie pozwolić? ja kupuję dzieciom rodzeństwa mego i męża ,i to max 50 zł na głowe . a że mam ich 6 to i tak ze 300zł to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas jest na Wigilii 11 osób. I na głowę kupujemy prezent za ok.100pln. Wiem że to dużo ale też prezenty za podobną kwotę dostajemy więc inaczej nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sobie z mężem nic nie kupujecie?Kurcze!Może faktycznie za bardzo się rozpędzamy z tymi prezentami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę ,,,
wcześniej jako narzeczeństwo to kupowaliśmy sobie ,teraz po ślubie 5 lat już przestaliśmy .jeśli mamy ochotę na coś to kupujemy bez okazji a nie z okazji świat.zresztą nie jesteśmy dziećmi to nam prezenty nie potrzebne.a dzieciom juz trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę ,,,
u nas po prostu przyjęte że dorośli dorosłym nie dają prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
hej dziewczyny:)nie udzielalam sie tutaj sporo czasu aleod czasu do czasu udawa;p mi sie was podczytywac.....a to przez to ze dopadla nas grypa zoladkowa i z dzieciaczkami bylo naprawde niewesolo..zaczelo sie od syna ktory przywlokl to ze szkoly a potem to juz lawina nie do zatrzymania....teraz juz lepiej dzieki bogu...co do mojego samopoczucia to mimo jelitowki jzu nadrobilam 1,5 kg...w sobote stuknie mi 14 tydzien..leci ten czas...jakos nie mam weny na dluzszy referat:D....pozdrawiam was wszystkie ..milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek - mieszkam w hałcnowie. Pracuje w ubezpieczeniach na życie. PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek 4 kg do przodu??????? mam tak samo a dzis rano już napewno 5 kg - mam to gdzieś od jutra wchodze w 5 miesiąc - nie bede zwracac teraz na jakies ograniczenia(tego nie i tamtego tez nie) - wiem ze po urodzeniu wracam do DUKANA i teraz mam to naprawde gdzies ile przytyje. Ale napewno nie jestem jak odkurzacz i jem co popadnie. O nie. Ale mam ochote na to jem - szczegolnie ogórki kiszone i kapusniaczek - to jem bez ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni_35 piękne to łóze! Życzę w nim samych cudownych i pełnych uniesienia chwil :) ale swoją drogą to musisz chyba mieć ogromną sypialnię? Cudowne jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana sypialnie mam taka ze to łozko weszło swobodnie i drugie tyle miejsca zostało wolnego - i jeszcze zabudowa. Dom jest duzy ale taki chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jak posłalam jako pierwsze - ecri. Bo jedna ściane mam czerwoną taki burak raczej a druga połowe taki krem jasne. Łózko jest na stronie buraczanej i fajnie to wygląda. Posle wam fotki - ocenicie mój gust. Bedę chciała tez troche krytyki bo może coś zmienię z waszymi ocenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja dopiero po pracy i powiem Wam ,że jak się pół dnia nie jest na bieżąco to ciężko potem nadrobić:D Majsterek Kankun wcześniej podawała e-maila naszego: majowki2011@o2.pl,tam należy przesyłać nasze dane i zdjęcia;) Ja kochane też prześlę mój porównywalnie do Waszych malutkich brzusiów,brzuchol ,niech tylko mój M przyjdzie z pracy ,bo jego aparat to jak świętość w tym domu ,więc niech sam se obsługuje,ja i tak kolosa nie lubię;) Penelopa dopiero doczytałam wymiary :Twoje dziecko faktycznie mniejsze od mojego ,myślę ,że dlatego ,bo moje ponoć ma wymiary o 5 dni starszego,więc wszystko się zgadza;) A Twój płaszczyk superowy,będziesz slicznie w nim wyglądać:) Kankun zajrzałam na E-baya ale pierwszy raz w życiu tam byłam i widziałam te pasy wystawione ale do licytacji,która jeszcze trwa,czyli ,że co? Mogę zalicytować i może uda mi się wygrać? Zadko tam widzę opcję "kup teraz" :( Eni ale łoże eleganckie! Będziesz miała wygodnie że hej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - musisz sobie założyć najpierw konto na ebayu żeby móc kupować. A licytacja polega na licytowaniu - hehe masło maślane :D Tzn. wpisujesz maxymalną kwotę jaką chcesz za daną rzecz zapłacić (sprzedający nie widzi tej kwoty). A ile faktycznie zapłacisz w przypadku wygranej aukcji zależy od tego ile postawili inni chętni. Np. Ty wpisałaś 50zł (nie wiem jaka tam u Ciebie waluta) a maxymalna stawka innych osób to 30zł, więc Ty płacisz 31zł (mniej więcej). Jeżeli chcesz ominąć to wszystko to poszukaj internetowego sklepu z akcesoriami dla kobiet w ciąży i już :) Eni - łoże macie że ho ho! Tylko patrzeć jak będą się Wam rodziły kolejne dzieci! :D:D:D Dla tych, które przeoczyły: nasz majówkowy mail to: majowki2011@o2.pl P.S - właśnie się objadam sałatką coleslaw i bułką z serem, mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa, Bunia - hasło przesłane. Foldery dla was też już utworzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki :) te wasze brzuszki to miniBRZUSIE :)))))) jak bede miala chwile tez podesle swoj flak ;) Ale mialam nadrabiania - oooo MATKO ale fajnie bo lubie jak jest ruch na forumm teraz do wieczorka sama jestem wiec forum swietnie umila mi czas :))) WLasnie wyslalam maila z prosba o haselko licze ze jeszcze dzisiaj dostane :)))) ENI to Twoje brand new lozko zajewypas :) Noooo tylko przetestuj je dobrze :) W koncu sex w ciazy samo zdrowie hehe ale naprawde boskie lozko :) zaluje ze mieszkasz tak daleko bo chcialabym zobaczyc ta sypialnie ze sciaana buraczana :))) Ja dzis mialam duzo zalatwiania niedawno wrocilam do domu i czas na odpoczynek :))) od wczoraj mam megaa apetyt :O co do zakazanych produktow... wlasnie w sobote skusilam sie na watrobke pyszna z cebulka i jablkiem no a wiem ze nie mozna i mialam takie straszne wyrzuty sumienia tak sie nakrecilam ze az sie zle czulam.. cale szczescie sery plesniowe - nie lubie Pozdrawiaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankun dziękuję bardzo za wyjaśnienia:D Jesli chodzi i zakazane jedzenie to ja mam problem z boczkiem z grilla:( Staram się jak mogę sobie odmawiać,ale i tak się czasem skuszę,choć mam przez to wyrzuty sumienia:( To taka mała spowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero13
Ad888888 tez kiedys mialam jamnika oj fakt, specyficzne to sa pieski ale maja swój urok Pigula1111 ja zaczne ćwiczyć ale dopiero z 2 miesiace po porodzie, teraz nie mam zamiaru :P teraz jem..jem i jem to na co mam ochote hehe :) Eni35 nie gadaj, ja i tak mam największy brzuch z Was wszystkich (przynajmniej z tego co widze na zdjęciach). A łożeech iście krolewskie! Zazdroszcze Masterek28 no ja tez w domku aktualnie z tym, ze z niespełna 2 letnia corcia, wiec tez czasu jak na lekarstwo, dopiero jak m wraca do domu to mogę Was tu poczytac no i wtedy siedze do nocy Penelopa kruz superasny ten plaszczyk, ja będę się musiala obejsc w takiem jakby ponczo co kupilam dwa lata temy w ciazy, prawie nie znoszony wiec i te zime przepiekam Znow_mama o matko, ale Ty masz kobieto figurke ulalalaa ;) nic tylko pozazdroscic, mi już docent nawija żebym za duzo słodyczy nie jadla :o JA staram się przestrzegac tego czego nie wolno jesc, ale np. do niedawna nie mogłam obejsc się bez coli szczególnie jak mnie mdliło i wtedy pozwalalam sobie na chwile słabości, ale od surowizny mnie odrzuca wiec nie jadam a serki pleśniowe tezlubie ale odmawiam ich sobie, za to wpieprzam czasem pizze lub innego mcDonalda no i lody z Macanie mogę się im oprzec :P Jola1237 Twój brzuszek tez sliczny i na pewno mniejszy niż mój Jatuska nie daj się chorobie 🌻 Kankuun dzieki za haslo 🌻 Aniolek81 O! wreszcze widze jakis brzuszek podobnych gabarytow do mojego :D Bunia3- no rogal super sprawa, nie zaluje ze go kupilam bo i teraz wykorzystan :) i ja tez zapiajam się zbozowka. Jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko i corko jak sie rozpisalyscie mamuski;o no ja juz po wizycie u gina usg 3d/4d mialam robione w 11t6d i z nim mialam przyjsc i z badaniami krwi i moczu. Tak wiec moja relacja... dzidzia jak dobrze sie rozwija badania krwi i moczu kolosnalnie nie odstawaly od poprzednich,waga tez taka sama, cisnienie jak to Pani Ginekolog powiedziala ze jestem bardzo spokojnym czlowiekiem haha dobrze ze mnie na co dzien nie widuje;p nastepna wizyta 29.12 w moje urodzinki a 27.12 polowkowe^^ pozniej wrzuce fotke brzuszka i malenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie trudno Was nadrobic w czytaniu :) ENI no loze pierwsza klasa, z takiego to mozna nie wychodzic, przepiekne, dobry gust ;) Czekoladowa super wiesci, dobrze, ze u Ciebie i Maluszka wszystko dobrze. Ja zasnelam wczesnie doslowniue na siedzaco, niedawno sie przebudzilam i czuje sie jeszcze gorzej niz wczesniej. czuje jakby mi mialo rozerwac cala glowe,gardlo, nos masakira! Jak wstaje i chce cos porobic to mi sie strasznie w glowie kreci jakbym miala zaraz upasc, wiec sobie na dzis daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUSKA- oszczedzaj sie !!! odpoczywaj!! nie sluzy nam widze pogoda... no powiem ze ja cos tez chora jestem katar konkretny, goraczke rano mialam,i do tego cholernie mokry kaszel meczace przeziebienie...oby tylko przeziebienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja milam nadzieje, ze na przeziebiniu sie skonczy, a z kazda godzina zamiast byc lepiej to gorzej. i oczywiscie noc sie zbliza wiec goraczka juz sie zaczela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×