Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Eni co tak późno to śniadanko??? Ja już dawno po a teraz popijam gorącą czekoladę :) Wiadomo narty teraz odpadają, ale za rok sobie odbijesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni_35 kochana zazdroszczę wam tego wypadziku super pokoiki no i te widoki świetnie to sobie wypoczniecie Lorien kochana ja brałam po 3 pieluszki z każdego wzoru w sumie zamawiałam 12 pieluch Trelevinna ja to nie mam w ogóle apetytu jem normalnie jak przed ciąża nawet ciut mniej ale za to zmieniły mi sie preferencje a ja wam powiem ze jedyny góry w których bylam to świętokrzyskie musimy się kiedyś wybrać do Zakopanego bo my raczej spędzamy wakacje za granica w tym roku wyjątkowo z wiadomych przyczyn w Polsce ale raczej do Zakopca nie pojedziemy bo to ode mnie cąly dzień drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien CZEKOLADA!!!!!!!!!! NIE NO JA TEŻ CHCĘ. ODGAPIĘ WIĘC. sORECZKI. HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni nie mów, że odgapiasz pij jak masz ochotę na zdrowie Twoje i Małej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie na zdrowie mamuski:) a ja dzis meza poprosze o budyn czekoladowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Byłam dziś na tych badaniach do tej pory jest mi niedobrze po tej glukozie ;/ lubię słodkie ale po tym mnie mdli normalnie. ODebrałąm odrazu wczorajsze wyniki badań i u mnie wszytsko ok. Przynajmniej na moje oko hehe. Natalia - Co do tych rajtusek widziałam na allegro zestawy sukieneczka z rajtuskami i wzory takie same mają , super to wygląda. tigero - w szoku jestem nie wiedziałam że takie ceny maja te szczepionki. Masakra jakąs - już zaczynam odkłądac ;p Co do jedzonka to, często mam tak że bym coś zjadła ale nie wiem co. I jak mi się już wkręci jakas potrawa to musze ją zjesc i koniec. Na poczatku ciąży miałam tak ze potrafiłam jeść np przez tydzień czarny chleb z masłęm i zielonym ogórkiem bo miałam taka ochote na ogórki, potem przez tydzień tylko kromki z pasztetem, potem paste jajeczną dramat nic innego mogłam nie jeść . Co do miesa też nie mam ochoty zbytnio , chętniej sięgam po ryby. Co do pieluszek z nadrukiem takie właśnie zamóilam ale u innego sprzedawcy., aktualnie czekam jeszcze na przesyłkę :)) Ale Pare białych też zamówiłam. Eni_35 Ja nie powiem blee - mi się podoba. Strasznie mi się podobają drewniane domki , a tam są nawet pokoje w drewienki jak dla mnie super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni zawsze możesz skoczyć do sklepu po słodką chwilę budyń czekoladowy też jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- dobrze ze wyniki badan masz dobre. a co do tej glukozy to mnie to dopiero czeka ale nie wiem kiedy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIOŁSZKI. sŁODKO MI . POMOCY!!! Odnośnie badania z połykaniem tej słodkiej glukozy - juz to miałam wczesniej w 14 tyg. Przezyłam, ale nie było łatwo. Teraz znowu ponoć pod koniec 6 m-ca mnie to czeka, ale narazie lekarz nic mi nie mówił, a wizyte kolejną mam na poczatku 7 m-ca. hehehhe może zapomni. ogolnie wyniki mam oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie mi przyszła paczka zakupiłam pare kosmetyków z musteli i z oilatum soft miedzy innymi emulsje do kąpieli http://allegro.pl/oilatum-soft-emulsja-do-kapieli-2x500-7068-i1411411405.html Ale ich termin jest do konca 06.2011 boje się że nie zdążę zużyć 2x500ml w 2 miesiące. Może któraś z was miała zamiar zakupić chętnie odsprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja właśnie skończyłam celebrować moje śniadanie (uwielbiam kanapki, przygotowuję je z wielką pasją i z równie wielką pasją jem, bezpamiętnie oblewając keczupem pikantnym :p) Dzisiaj idę odebrać wyniki, to zobaczymy czy działa picie pierzgi - taki specyfik mi teściowa dała, podobna bardzo zdrowe. Eni, jeeeeej, co za piękne widoki, morze mam na co dzień, więc w góry wybrałabym się z ogromną chęcią :) W tym roku się nie uda, ale w przyszłym, już z maluchem, na pewno pojedziemy :) Narobiłyście mi ochoty na czekoladę, już myślę o której ją wkomponować do mojego bogatego menu ;) Miłego dnia, buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu dziewczyny tak mi narobiłyście smaku ze musiałam skoczyć po cos fajnego ze mnie to taka mala krowka bo ja uwielbiam mleko słodzone miodem moja mama przywozi mi co dwa dni bo maja krówki i jedna jest ustawiona specjalnie dla dzieci i dla kobiet w ciąży i wypiłam taki wielki kubek z 2 łyżkami miodu kasiulaa s-ce to bardzo dobrze ze wasz wynikiw porzadku tylko sie cieszyć a rajtuzki kupilam w promocjii w cocodriloo bo uwielbiam ten sklep bo maja super rzeczy tylko nie podobaja mi sie ceny tych rzeczy a czesc kosmetykow kochan zuzyć dla siebie i mozesz zostawic po jednej szt Justyna_87 kochana daj przepis na tą cudowna miksture mozę sie skusze Eni_35 myslisz ze uchronisz sie od wypicia tego swiństwa po raz drugi niezle kombinujesz ja mam jeszce badanie na obciazenie glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny ale mi tematów umknęło. Dzisiaj przyszłam późno do pracy a wczoraj ze zmęczenia nie otwierałam nawet komputera. Cóż, po drodze zostałam jak widzę skrytykowana ale pomijam już ten wpis. Każdy ma inny pomysł na siebie a ja zamierzam panikować i wariować bo mi to sprawia przyjemność. Dzisiaj odniosłam pierwszy sukces na drodze do moich marzeń:) wiecie, że to moje maleństwo bardzo mi pomagało. Gdy ja walczyłam i rzeczywiście bardzo się denerwowałam, moja mała okładała mnie kopniakami. Chyba dawała mi tzw. kopa w tyłek, żeby mnie popchać do przodu. No i udało się, mam dzisiaj świetny humorek, osiągnęłam coś o co od dłuższego czasu walczyłam a najbardziej się cieszę, że przez ten czas pomagała mi moja dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki Natalko dziękuję za troskę. Dzisiaj dzwoniłam do swojej lekarki i kazała przyjmować mi antybiotyk, który zapisała mi lekarka rodzinna. Mówiła, że te leukocyty już są podwyższone, ale nie ma jakiegoś dramatu, więc trochę odetchnęłam. Martwi mnie natomiast inna sprawa, bo ja zawsze po przyjmowaniu tych antybiotyków dostawałam grzyby w pochwie, więc pewnie po tej kuracji czeka mnie kolejne zmartwienie :-( Dzisiaj mam kolędę, więc muszę jeszcze umyć podłogę. Później się odezwę do Was Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENi pensjonat robi wrażenie. Śliczny jest. Już Ci zazdroszczę tego wspaniałego klimatu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Mam do Was takie pytanko,czy rozglądałyscie się już za wózeczkami dla swoich maluszków? Ja upatrzyłam sobie na allegro taki http://allegro.pl/espiro-gtx-3w1-zestaw-9-elementow-sprawdz-i1416909745.html Niestety nie wiem jak on wygląda na żywo,poniewaz nie mieszkam w Polsce,a będąc w domu na Swięta w żadnym sklepie go nie mogłam spotkać.Czy któras z Was moze go widziala lub słyszala jak sie sprawuja te wózeczki bardzo prosze o podanie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie juz ciesze. Cholera pakowac sie trzeba jutro. W piątek mam urlopik od pracy wieć - huraaaaaaaaa. Nie bedzie mnie kochane do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksik - czadowy to 3w1. ja bym sie skusiła, byle były koła pompowane. To dla większego komfortu. Ale cena spoko. Ciekawe czy adaptery sa w komplecie - potrzebne aby zapiąc fotelik do ramy wózka. Musze poczytać szczegołowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja ten espiro lepszy. osobiście na żywo nie widziałam takiego wózka, ale sądze ze można poczytac opinie na ich temat na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki :) Eni domek super. Też uwielbiam takie góralskie, drewniane klimaty. W góry w tym roku to już nie skoczę ale jak już się przeprowadzę i będę mogła chodzić to chciałabym męża nad morze wyciągnąć trochę jodem pooddychać, bo akurat nad morze będziemy mieli blisko. Emilia fajnie, że już wyjaśniłaś sprawę leukocytów. Nie możesz brać jakiś osłonowych na ten antybiotyk ? Ja też zawsze miałam problemy z grzybicą :(. Jeszcze przed ciążą musiałam brać jakiś antybiotyk i miałam wtedy osłonowo probilac i cisza. Nie wiem czy to jego zasługa, czy zbieg okoliczności ale może warto zapytać lekarki. W naszym stanie grzybica to już w ogóle na pewno nic przyjemnego. Świetne są te pieluszki z nadrukiem :), no i dresik czaderski :). Ja póki co daję sobie te wasze pomysły do zakładek, za kompletowanie się wezmę jak już będę w nowym mieszkaniu no i będziemy znali płeć. Aha te ciuszki z H&M cudo po prostu. Kurcze już się nie mogę doczekać zakupów. Zaraz biorę się za czytanie książki, którą zamówiłam. Po pierwsze lubię czytać a po drugie jako laik chcę mieć chociaż złudne wrażenie, że cokolwiek wiem o opiece nad niemowlakiem :D. Inaczej bym się czuła jakbym szła na egzamin bez przygotowania :D. Ja już też miałam tą próbę glukozową. Z tym że ja jestem miłośniczką słodyczy i poszło mi gładko ;). Miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znacie ta stronkę, na wszelki wypadek podaję linka. Są tam recenzje wózków, tego modelu niestety nikt nie skomentował jeszcze. www.bangla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o adaptery do montowania fotelika to są w komlecie.Moja szwagierka miała 2 lata temu espiro ale starszą wersję atlantic i była z niego bardzo zadowolona.Jedynie na co narzekała to cięzar wózka,ale niestety wszystkie wózki z kołami pompowanymi będą cięzkie.Mi to za bardzo nie będzie przeszkadzac,poniewaz mieszkam na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majóweczki Eni - powiem ci, oj powiem, że zajefajna miesjcówka. Koniecznie musisz opowiedzieć wrażenia jak już będzie po... a na ile dni jedziecie?? Fajnie wam, ja właśnie się zastanawiam nad wyjazdem w lutym do Kołobrzegu, w zeszłym roku też byliśmy na walentynki i było zwyczajnie bosko... Penelopa - co do siary, to o ile to jest to, to mi też od ok tygodnia się pojawiła, początku wydziellina była przezroczysta, później zrobiła się biała :) Moje zdrowie już troszkę lepiej, niestety do końca tygodnia czeka mnie leżenie w wyrku, żeby wygrzać to do końca. Z nudów zabrałam się za delikatne porządki w domu, bo od tego leżenia to już kociokwiku dostaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wózek espiro zdecydowanie mi sie bardziej podoba. Agnes- a powiedz jak u Ciebie dzidzia buszuje w brzuszku? bo ja czuje chyba tylko jedna dzidzie na razie i dzis o 6 rano sie do mnie odezwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dzisiaj czekam juz z niecierpliwoscia na wizyte u lekarza :) oby do 18. Mam nadzieje ze teraz bedzie bez problemow :) Bylam w miescie i szukalam spodenek ciazowych - mialam nadzieje ze jeszcze w swoich pobiegam (w tylku sa ok a nawet za szerokie, ale w pasie juz brzusio rosnie i troche cisna). Jestem bardzo zadowolona - nie sadzilam ze mi sie tak fartnie. Generalnie do ciazowych łaszkow podchodze z dystansem, czasem wystarczy kupic normalna tunike o rozmiar wieksza i fajnej cenie niz np. bluzeczke ciazowa z dodanym + 30% do ceny za samo slowo ciazowe :P Spodenki w H&M mi nie lezaly, a te z C&A byly nawet nawet. I tu zmierzam do sedna - dowiedzialam sie ze jest u nas sklep gdzie trafiaja nowe ciuszki z wlasnie markowych sklepow. Sa to czasem pojedyncze sztuki, konce kolekcji itp. W efekcie za spodenki ktore mierzylam u nas w galerii (kosztowaly 125 zł.) dalam dzisiaj - 30 zł. :P Dzinsy nowe z metkami :) Poszukajcie i popytajcie u siebie moze ktoras z kolezanek ktora byla w ciazy ten Wam nasunie ze cos takiego jest :) Justynka_87 - z tym ketchupem znam to :P Ja zjadam go ostatnio blyskawicznie tylko ze lagodny :P uwazam tylko jak kupuje (ogladalam ten program wiem co jem ) i stram sie aby mial naprawde duzo tego koncentratu :) Trelevinaaaa wieczorno nocne ssanie jest mi znane :P Heh niedawno sie martwilam ze mało przytylam, ale z takim teoem wciagania (jak jakas rura ssaca) bede niedlugo plakac ILE ja przytylam :D Smakuje mi praktycznie wsio, niewazne tak naprawce co byle by japa krecic :P Eni - miejsce bardzo ladne, takie przytylne te pokoiki sa :) Udanego wypadu zycze. Lorien i wszytskie inne babeczki polecam tez zagladac czasem do auchan, tez sa fajniutkie ciuszki (teraz trwa wyprzedaz), i pochodzic czasem po sieciowkach. W C&A kupilam ostatnio spodenki i bluze z weluru (polaczone w innych kolorkach ale tworza ala dresik) z 55 na 20 przecenione :) I tak powoli kompletuje, jak sie trafia cos na 68 tez wrzucam potem bede miala spokoj. Wiem ze strasznie pobieżnie odnioslam sie do postow, tak jak z wyrywki. Nastepnym razem sie poprawie :) Tym co chore - zycze duzo zdrowka, tym co maja wielkie ssanie i zachciazki - smacznego, tym z humorkami - wytrwalosci i oczekiwaniu na lepszy czas, a wszystkim bez wyjatku - czystego szalenstwa w brzuszkach :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksik super ten Espiro widzialam u siebie w miescie tylko jeden taki fioletowy i bardzo mi sie podobal :) ale nie wiem jaki jest pod wzgledem uzywalnosci Kupilam sobie ten syrop ktory polecala Penelopka, wali czosnkiem niemilosiernie a taki przyjemny kolor malinowy - co innego smak ale wiadomo jak cos ma pomoc to niekoniecznie smakowac... Alllle sie tu czekoladowo zrobilo mniiaaaaaam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×