Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Weska no ja zdecydowanie jestem nocny marek :P a co pepuszka to nie moczy się go do odoadniecia czli przez pierwsze 7-14 dnia zycia (najczęściej odpada około 10 doby i w tym czasie maluszka się kapie „na sucho czyli obmywa myjka na przewijaku a do wanny z mala ilością wody wkłada tylkio żeby spłukać taka kapiel musi być szybka bo noworodki maja cieniutka skorke i jest im zimno. A jak pepuszek odpadnie to już jest latwiej ;) Majowe szczescie nop to trzymaj się w tej pracy i bez m bidulo 🌻 Penelopa Kruz ja tez biore Aspargin 2x1, to jest standardowy lek w ciazy. O! nastepna „szczesciara „ na glukoze :P powodzenia 🌻 A powiem Ci ze wlanie tez się zastanawiam co z tymi dziewczynami co nie Piszabo tabelke mamy pokazna ale np. elcia1984, PaulinaKiss, kaka80,patixxx co z nimi bo jak ich w ogole nie kojarze -?! Stylowa oj rozumiem Cie moja droga, bo ja wlasnie Corcie wyciągnęłam z chorobyale tez tydzień był z glowy no i znowu musiałam szczepienia przenieść na kolejny termin Ja widze, ze tam stosuja tzw „selekcje naturalnaw pewnym sensie to rozumiem ale z drugiej strony ja bym nie chciala urodzic chorego dziecka a przy takiej opiece to można by nawet nie wiedziec. Ann123 jedyne co mnie dziwiw, ze lekarz Ci zalecil dwa rozne leki na te dolegliwości w tym samym czasie? Pierwszy raz się z czyms takim spotykam z reguly najpierw się bierze serie z jednego leku a jak nie wyleczy do konca to z innego a nie takie dziwne kombinacje.a masz jakies pieczenie, swedzenie, podrażnienie, bol? Napisz kochana cos wiecej o swojej profesji bo bardzo mnie zaciekawilas! Agnes71 no to przegięłaś z tym sprzątaniem! Niedobra dziewczynka! Trzeba było sprzątać ale na raty np. odkurzanie i 15 min lezenia i tak na zmiane. A jak ja się dzisiaj nagimnastykowałam pod prysznicem żeby się tam ogolichaha:D i tak nie jest zbyt dokladnie wiec pewnie dr będzie jutro się ze mnie smial :P Mi się Nina podoba i rzadziej dawane niż ostatnio Lena. Cv witaj 🖐️ Podobnie przybieramy na wadze, ja tez 170cm tylko wyjściowo 65kg teraz już 73 :P Co do rozstępówsa kremy zapobiegające ale jak już Ci wyszly to najszybciej po porodzie ja już staniesz na nogi idz do dermatologa i wtedy można je usunąć laserowo, choc nie wiem jak to jest jak się karmi piersia pewnie wtedy niewskazane. W każdym razie da się je w większości usunąć jak sa jeszcze czerwone bo jak zbledna to już dupa blada x - to nie wchodz za często na wage , pomaga :P Ja teraz waze 73 i do 80 pewnie dojade luzna gumka :P Trelevinnaaa wynik glukozy masz dobry!!! Norma po 2h jest do 140!!! :) a od 75 do 105 to norma naczczo a nie po tym ulepku! Jak Ci się luszczy skora tzn ze oliwka Cie już uczula i powinnas ja Zamienic na inny specyfik przeciw rozstępom, Kooralinka te skurcze to po prostu zwykle skurcze, pojedyncze napinanie się brzuszka ;) Justz jak masz taka przerwe to zjedz cos słodkiego lub bardzo kwasnego, maly powinien się odezwac po tym Lorien - jak przerobisz House (co już uczyniłam :P) to polecam Mad Mentez już przerobilam ale serial jest the Best!!!! Tosia204 witaj 🖐️, niestety nie pomoge z ta mala ilością wod, widocznie taka Twoja uroda i wiem, ze przy tym się powinno caly czas pic. Mamuskamaj no u mnie synus tez już glowka w dol i mam nadzieje ze mu tak zostanie ;) Julietta40 ja może nie mam uczucia „jakby miał wypasc ale czasem jak za dlugo posiedze to czuje jak mu glowka schodzi w dol i napiera mi na pipke od wewnątrz, takie dziwne uczucie i wtedy wole się położyć Kasiula s-ce takie bole Ala kolki tez miewam :O Emilia83 nie będę liczyla ruchow bo na zawal zejde :P wystarczy mi ze go co jakis czas czuje jak się wierci. Olena119 witaj 🖐️ Co do pamietanikowtja supertez taki dostalam.sliczny ale jak mi się Maja urodzila to marzylam żeby mieć czas się wysikac i wyspac i niestety przez kilka miesięcy nie mialam czasu go wypeklniac wiec cozlezy w szafie z 3 zdaniami wpisanym + 2 zdjeciami. A ja jutro ide do ginka ale nie do tego mojego prowadzacego bo on na urlopie tylko tego co prowadzil moja poprzednia ciaze żeby sprawdzil jak ta moja szyjka się miewaa dzidiz dopiero za tydzień podejrze na normalnej wizycie.tylko nie skrobcie jutro znowu 5 stron bo ciezko nadrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero dzięki za szczegółowy opis kąpieli :). Właśnie miałam zapytać Dziewczyny, jak w takim razie ma wyglądać ta kąpiel ale tak się skupiłam na nadrabianiu i odpisywaniu, że zapomniałam :). Sucha właśnie wydawała mi się najrozsądniejsza skoro pępek ma się nie zamoczyć ale były tu dyskusje o tym, że jak można nie kąpać Dziecka przez tydzień i to w okresie letnim i myślałam, że pod słowem "kąpiel" kryje się tylko typowe moczenie w wanience i kombinowałam jak w takim razie tego pępka nie zmoczyć w tej wanience :D. Teraz wszystko jasne :). Stara a głupia, eh całe życie się człowiek uczy. Fajną masz stopkę z linkami. W pracy jako stronę startową miałam ustawionego pajacyka, w domu też, no ale jak widzę Twoją stopkę to muszę we wszystkie stronki po kolei kliknąć, bo inaczej nie zaznam spokoju ;). Tak więc misję dobroczynności spełniasz idealnie :). Mnie dopadł jakiś wysyp pryszczy na twarzy. Paranoja, makijażu przecież nie robię bo siedzę w domu, skóra więc teoretycznie odpoczywa a tu jakieś niespodzianki. No cóż albo to te hormony albo zacznę wierzyć w zabobony, że przy noszeniu dziewczynki kobieta jest brzydka i pryszczata :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe wygłaskanie tabelki :P 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 4. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................02.05/ (Julka) 5. annjaa............Ania........28........Gdańsk............. ...........03.05/ (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ............03.05/ (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina.......23.......Kraków............. ...........05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/ (MILENA) 9. kaka80............Kaśka.......30.......Kraków............. ...........05.05 10.weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05 11.Znów_mama.....Alicja.......32........Poznań........ ...............06.05 12.tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 14.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... .................08.05/ (Borys v Franek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... .................13.05 20.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 22.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ..................16.05 23.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 24.cv................Agnieszka....24.........Niemcy.................16.05/ S 25.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska....................17.05/C 26.Ada1982...........Ada.........28.......Bydgoszcz......... ...........17.05/ (Julia) 27.ania2011.......................27.......Warszawa...... ...............17.05/S 28.asia76............Asia..........34........Poznań..... ..................18.05 29.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 30.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/ (Mikołaj) 31.Gonia............................31.......Irlandia.... ...................19.05 32.Agnes...........Agnieszka.....27........Szwecja...... ..............20.05 33.Emili10............Emilia........30........Łódź.... ....................20.05/ (Dominik-?) 34.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 35.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 36.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 37.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 38.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 39.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 40.Agnes71...............Aga........26.......Wrocław.. ..............23.05/C 41.Emilia_83...........Emilia..........27........Wielkopo lskie...........23.05/ (Adrian) 42.czekoladowa91...Angelika.......19......Szczecin.....................24.05 43.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .............24.05 44.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 45.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 46.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 47.tosia204............Agata......28.........kuj-pom.................24.05/ (Mateusz) 48.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .................25.05/ (Kubuś) 49.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05 50.Pristina86...........Natalia......24.....Gdynia/Gdańs k..............26.05/ (Zuzia/Majka) 51....x..................Ania.......22........wielkopolsk a..................26.05/C i S 52.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ................26.05/S (Szymon) 53.ladyrowerro........Edyta......31........USA........... ...............28.05 54.Madziulka777.......Magda....20.......k.Sanok........................28.05/S 55.maryla86 .........Maryla......24.....Zachodniopomorskie.........30.05 56.moniasky80........Monia......30........Mazury............ ...........30.05 57.Piga999...........Justyna......26......Bielsko-Biała. .................30.05/ (Milena) 58.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 59.2010/2011........................................................................../C 60.olena119..........................26........................................../ (Franek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echtabelka mi jeszcze idealna nie wyszlaale z czasem :P Weska w maju wcale nie musi być upalnie wiec mysle ze te kilka dni z taka „sucha kapiela damy rade :) a teraz mi się przypomniało, że jak rodzilam dwa lata temu to polozna przychodzaca do domu mówiła żeby na sile nie domywac przez pierwsze kapiele tej mazi plodowej bo ona chrobi skore maluszka i faktycznie pamiętam ze w roznych zagieciach mała ją mialano i zorbilam jak mówiła, nie wiem czy pomoglo czy nie ale na szczescie Maja nie ma w ogole problemow ze skora. I faktycznie w tej chwili jest trend żeby dziecko kapac najczęściej co drugi dzien, mowa tu oczywiście o bobaskach a nie biegających :P i upaly sa tu wyjątkiem, bo ja tez kapalam wtedy nawet 2 razy dziennie ale to ze względu na schlodzenia cialka. I nie mow „ze glupia bo nikt nie jest omnibusem jak w zyciu czegos nie robil :) Ja dwa lata temu tez bylam zielona, z czasem człowiek przerobil na wlasnej skorze wiele rzeczy i stad wiem. A te stopke mam już od tamtej ciazy.i jakos tak sobie mysle, ze jak ja klikam i pomagam innym to mi Bozia tez pomoze donosic i urodzic zdrowe dziecko.taki mój mały bziczek ;) Z pryszczami to mam teraz taka faleraz wygladam jak nastolatka i az strach wyjsc do ludzi a raz buzia jak pupa niemowlakaech te hormonyale wiem, ze to przejdzie po ciazy wiec mam to w nosie :P eee tam zabobonymi się wydaje ze ja tak samo wygladam w tych obydwu ciazach, z tym ze teraz grubsza jestem :P apłcie rozne przecieznie ma znaczeniato hormony Jejku musze się w koncu położyć bo się jutro nie zwloke do tego lekarzaa tak bym sobie tu jeszcze pobuszowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero to widzę, że Ty taki pedancik mały, że tą tabelkę tak pieścisz ;). Moja siostra mieszka w Niemczech i tam też zalecali takie kąpiele co 2 a nawet 3 dni a reszta dni "na sucho". Było to już 6 lat temu, nie wiem czy to się tam zmieniło ale widzę właśnie, że do nas chyba zaczęła ta moda docierać.Z tą mazią płodową to jeszcze nie słyszałam. Musze sobie coś poszperać na ten temat, bo brzmi interesująco :). Z jednej strony trochę niehigienicznie ale z drugiej może coś jest w takiej naturalnej osłonce. Ten Twój bziczek to doskonale rozumiem, stąd moje ciągłe klikanie po Twojej stopce :D. Kurcze trzeba by tu jakąś nocną zmianę powołać :), taka tu cisza a spać się nie chce :(. Ja już się powoli mentalnie przygotowuję do przeprowadzki :), może na nowym miejscu i z M u boku sen będzie szybciej przychodził, chociaż ja to raczej od małego jestem typem sowy. Wpisałam w google to Mad Mentez żeby zobaczyć co to za serial i sprawdzić czy w necie można podejrzeć to mi w wyniku wyskoczyła nasza strona z topiku, no to się dowiedziałam ;). Ok nie będę przecież sama ze sobą dyskutowała to znikam :), powodzenia Tigero u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) Coś nie mogę dzisiaj spać już od 6. Chociaż położę się jeszcze na chwilkę może przysnę. U mnie dzisiaj szara i nie ciekawa pogoda, także dwór odpada, no a po południu ciąg dalszy przeprowadzki, teraz to już właściwie robienia porządków i sprzątania. Dzięki za odpowiedzi o te skurcze Braxton Hicks'a, wydaje mi się, że od 3 dni je odczuwam ale raz dziennie to jest właśnie takie twardnienie brzucha, nie za bardzo przyjemne uczucie ale tylko na kilka sekund i koniec. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Nie bylo mnie dwa dni b wzielam urlopik na dozdrowienie ciała i umysłu. No teraz juz wrociłam i jestem nówka. Bylam wczoraj oglądać wózki dla maluszków i wybrałam: TAKO- jest wizualnie tak mi sie wydaje - ładniejszy od X-landera. Noi i polska firma, serwis na miejscu, Cena uwaga 3w 1 1200zł lekki i zwrotny, koła pompowane. Tyle. Poza tym u mnie oki. Zaliczyłam wizytę u gina na NFZ - to dopiero porażka. Usg szybko i w 2D - nic nie widziałam, ani wagi, ani cm ile ma moja She. Noi czy to napewno ona. Pani powiedział mi ze jest wsiom oki. dbac o siebie . A jak zapytałam czy robic jakies badania - aaaaaaaaaaa takkkkkkkk - mocz i morfologie - wystarczy mi tyle. Buhahahahhaha normalnie szkoda bylo iśc z domu dla takich nowin. Prywatna wizytkę mam 9 lutego - tam napewno sie dowiem więcej. Miłego dnia dziewczyny. Ide was poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj eni :) x-lander to też polska firma robi te wózki firma delti z Częstochowy, ale jak znalazłaś fajny to git:) najważniejsze, że Tobie się podoba:) wiem, że teraz kolejne takie poważniejsze badanie prenatalne? to chyba jakoś po 30 tygodniu, nie? dzis sobie zrobiłam kanapki na wypasie tj. razowy z sałatą , serem, szynką, pomidorem i jajkiem:D mniaaaaaaaaaaaaam a w ogóle wczoraj Mój M. pierwszy raz przyznał, że zaczyna się trochę stresować, jak to będzie:D hha wiedziałam, a taki był twardy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja dziś wstałam jak zawsze 6.30 tylko po to żeby meża podwieźć do pracy i teraz nuda,córka spi,bo jeszcze jej do szkoły nie puszczam,niech sie wykuruje dobrze,ja mieszkanie posprzatane,nawet obiad prawie cały gotowy i co ja mam robić? Obiecałam sobie,że zawiozę męża ,przyjde i pójdę spać,ale juz mi sie nie chce,norma,tak zawsze jest:) Eni no w końcu sie odzywasz,ja tu sie ostatnio z Toba juz witałam na zapas,a tu nic odpowiedzi:D Fajnie ,ze u Ciebie lepiej,a wizyta się nie przejmuj,ważne ,że mała zdrowa Penelopa mój tez twardo twierdzi,że bedzie ok,ciekawe jak długo jeszcze tak pogada:D No ale my juz po jednym dziecku,jednak to prawie 7 lat róznicy,no więc zobaczymy:) Kooralinka mnie na ostatniej wizycie położna uprzedziła o tych skurczach ,że moga sie pojawić i mam sie ich nie bać,ale jak na razie u mnie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki. Eni witaj po kilku dniowej nieobecności. No tak nasi chłopcy to chyba dopiero zaczynają sobie zdawać sprawę, że pojawi się nowy członek rodziny. Ale przecież wszystko będzie dobrze:) Do wizyty zostało mi 6 dni, jejku już nie mogę się doczekać:) Zleci pewnie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz na poczcie,przejrzałam spis dziewczyn z naszego topiku i zorientowałam sie jak wiele nagle nam sie zgubiło po drodze:( Gdzie Aniołek,Ad8888,Bartolenka,Bunia ,Kankuun,która zakładała pocztę i wiele innych.Mam nadzieje,że dziewczyny jeszcze sie do nas odezwą. Ide o jakims sniadaniu pomysleć,bo ja to tak dopiero godzinke po wstaniu zaczynam czuc głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa nie wolno tak:P metabolizm się zwalnia;P ja po otwarciu oczu, czuję , że jestem już głodna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie:) ja dzis znowu spalam tylko 3h. polozylam sie o 1 i o 4 juz nie moglam spac. juz bylam na badaniach na toxo, dzis do odbioru po 15 , maz mi odbierze, boje sie dziewczyny. w nocy widze ze ruch byl a mnie oczy bolaly i juz mi sie nie chcialo laptopa wlaczac. ojj dzis nie wiem jak dam rade w dzien, pewnie bede podsypiac:P no ale drozdzowka z dzemem i serem juz zjedzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po śniadanku :) Do lekarza nie mogłam się wczoraj dodzwonić, ale dziś zrobiłam kolejną próbę- nie brałam clotrimazolum i nocka super. Teraz to już sama jestem pewna, że to od tego. Tigero- globulki i leki biorę wszystkie dopochwowo, ale każdy z nich jest inny na coś innego, więc raczej o dublowaniu nie ma mowy- chyba, że niektóre składniki ze sobą się kłócą. W sumie biorę każdy w odstępach kilku godzin ale wiadomo czasem uwalnianie leku może być znacznie dłuższe. Co do mojej profesji to nic nadzwyczajnego:) usługi wideo, więc dlatego się śmiałam, że ja biznesowo powinnam być za ślubami :) Eni nie przejmuj się tą wizytą na NFZ- to w większości przypadków pośmiać się tylko można, ale weźmy pod uwagę, że spory odsetek kobiet z tego tylko korzysta bo nie ma innego wyjścia. Ja w sumie do lekarza prowadzącego mam 100km ale u siebie w mieście też mam rezerwową lekarkę też prywatnie. Penelopa Częstochowa to zagłębie produkcji wózków- a raczej okolice Częstochowy. Ja mam to szczęście, że mam tam niedaleko, co mnie materialistę bardzo cieszy, bo wiadomo, że bezpośrednio od producenta to parę stówek zostaje w kieszeni :) Co do kąpieli- to maluszki już w szpitalu były kąpane codziennie i na pępuszku wtedy był taki opatrunek lub plasterek delikatnie przyklejony aby była przestrzeń. W domu położna mnie osobiście sugerowała aby kąpać dzidzię co dwa dni- chyba, że gorąco to wtedy zrozumiałe. Synuś też nigdy nie miał problemów ze skórą. Z kosmetyków miałam mydełko, szampon i oliwkę w żelu- spokojnie wystarczało :) Dodatki to sudokrem i nivea na buźkę. Ten sudokrem to u mnie w domu kosmetyk używany przez całą rodzinę- czasem na letnie obtarcia czy odparzenia- ja mam zwykle od kostiumu w połączeniu z mleczkiem do opalania i piachem, też jest super na wypryski- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... to zapewne badaniami się denerwujesz i dlatego- to zrozumiałe, ale staraj się czymś zająć bo do tych wyników też się będziesz cały dzień stresować, a to niezbyt dobrze na dzidzię wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane 🌼 olena119 - witaj w naszym gronie, pisz jak najwięcej z nami ;) dobry pomysł i bardzo praktyczny z łóżeczkiem 2w1. weska - prawda, że te z żabotem są boskie :)mi babcia też ostatnio rzuciła historyjką o tym jak w ciąży w 8 miesiącu chodziła na pole i nie było to nic nadzwyczajnego. to było jakieś 45 lat temu, wiele się od tamtego czasu widać pozmieniało... Kasiulaaa s-ce - czekamy na zdjęcie brzucholka, psiunia cudowna, na pierwszy rzut oka też myślałam że to westie, bo sama miałam takiego;) słodziak. mamuskamaj - promocja w lidlu podejrzewam, że do końca tygodnia, bo widziałam, że dzisiaj już nowy asortyment w promocji jest. także musisz się pospieszyć :) x - a my znowu mamy wizytę w ten sam dzień, ja też jutro wieczorkiem idę :) ach te twoje kudełki - zazdroszczę. co do ruchów, to na stojąco jej nie czuję. Na siedząco zazwyczaj rano ale najbardziej wieczorkiem kiedy już sobie leżę:) tigero - dokładnie tak muszę robić z przerwami bo inaczej nie da rady. daj koniecznie znać jak po wizycie. Pięknie wygląda po twojej kosmetyce nasza tabelka.. penelopka - tak, ostatnia wizyta prenatalna wypada jakoś koło 30 tygodnia. No wiesz co - takiego smaka narobić tymi kanapkami - wstydziłabyś się ;) stylowa - prawda wiele dziewczyn już wcale z nami nie pisze... chociaż bartolenka coś ostatnio skrobnęła. No ale całą reszta faktycznie cisza. Może nie mają czasu się udzielać tylko podczytują co jakiś czas... Dziewczyny odezwijcie się!! otwieram Allegro :) zobaczymy co dziejszy dzień przyniesie. Mąż w domu pilnuje panów któzy montują nam szafę w przedpokoju, pozabijam ich jak zobaczę jakąś ryskę ma moich nowych gładziach hehe M powiedział, że uprzedzi Panów o konsekwencjach jakie będzie musiał ponieść kiedy zobaczę coś zniszczonego, stwierdził, że oni na pewno zrozumieją jego sytuację hihi. ach ta solidarność męska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa miałam tak na poczatku ciazy przez kilka miesiecy jak Ty,jeszcze oczu nie otwarłam a juz jeść wołałam,maż mnie budził z kromka chleba w rece,ale przeszło,teraz wstaję to pije a za godzinkę jem ...x... biedaku,masz Ty z tym spaniem,no okropność. Ja dziś akurat miałam jedna z lepszych nocek,przespałam całą i nie wstałam jak zawsze połamana. Zgłaszałaś lekarzowi o tych problemach ze spaniem? ann fajnie,że i Ty dzis masz dobra noc za soba agnes witaj,podsyłaj linki fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- no wlasnie zauwazylam ze zawsze amy wizyty w ten sam dzien:) ja na moje kudly mowie siano hehe:P stylowa- no wlasnie nie mowilqam ale jutro ide i musze wszystko powiedziec bo troche sie tego nazbieralo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja też czekam na szafę do przedpokoju i drugą do salonu. Najlepiej się mój mąż uśmiał, bo chłopak, który to robi pyta czy w tej szafie do przedpokoju zrobić takie półeczki na buty. Mój mąż zaprowadził do do ganku, gdzie na całej ścianie jest szafa i 3/4 w niej to moje buty, więc mąż mówi- chyba byś musiał zrobić po długości przez cały dom :D A wiecie co- ja wczoraj się zdenerwowałam bo już nic na mnie nie pasuje. Spodnie ciążowe-jeansy kupiłam pod koniec listopada i teraz już nie wchodzą. Takie tuniki sweterki nosiłam i do tego getry ale wcześniej te tuniki mi sięgały prawie do kolan, więc ok. Teraz brzuch podnosi do góry i ledwie zakrywają pupę, więc łyso tak w samych geterkach. W spodniach od dresów, w których chodziłam po domu gumy powyciągałam ale i tak to nic nie daje. Jedynie brzuszkowi jest wygodnie w tych rajstopach w rozmiarze 5 lub sukieneczki takie bezrękawniki. Wczoraj zakupiłam metr grubego ściągacza czarnego i uszyłam sobie sama spódniczkę. U góry na gumce delikatnej i to tak pod same pachy aby brzuś miał luźno. Muszę dziś wyskoczyć na miasto jakiś płaszczyków poszukać, bo nic mi się nie dopina. A tu jeszcze do maja :D Chyba mężowi zacznę podbierać z szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann123 - nie przejmuj się kochana, ja mam dokładnie to samo. Muszę coś kupić, zwłaszcza jeansy, które już ledwo wciskam na tyłek. boli.... Wyobrażam sobie tą zawartość szafy u Ciebie ;) Penelopa - fajne te bluzeczki i wcale nie drogie :) a podobno wiosna już tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie :) Już pisałam tutaj ostatnio ale nie było odezwu :) Mam pytanie do was(trochę dziwne ale cóż) ... czy też już zauważyłyście mokre plamy na staniku?? U mnie są narazie tylko malutkie ale jak scisnę pierś to leci... Zdziwiło mnie to troszkę bo mam termin dopiero na koniec maja i to dopiero koniec 23 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- słodkie te bluzeczki :) zmykam się pokręcić trochę po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem wam ze zaczal mi sie 7 m-c. i nadal mam swoje ukochane jeansy na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę ale bałam się, że to trochę za wczas. Do teraz też mało co brzuszka było widać po mnie, a wczoraj mnie tak wysadziło, że szok i to praktycznie tak z dnia na dzień... nareszcie widać, że w ciąży jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co uważacie o profesjonalnej sesji zdjęciowej z brzuszkiem? coś w tym stylu?> http://pabisiakstudios.com/blog/sesja-ciazowa-ani-pregnancy-photo-session/ http://annapawleta.blogspot.com/2009/02/sesja-ciazowa.html http://fotograf24.pl/blog/Fotografia,%20Zdj%C4%99cia,%20Lewanowicz/sesja-ciazowa/ ja się poważnie zastanawiam nad tym , tak naprawdę nie mam wcale ładnych zdjęć z ciąży , tylko brzuch:D potem można sobie ścianę nad łóżeczkiem udekorować, trochę mnie to kusi:) co o tym uważacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×