Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

cv- no wlasnie zaczynam sie nad wszystkim zastanawiac, martwic itd. Nie ma innej opcji jak tylko ze musi byc ok. chlop Cie nie goni od kompa hihi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrzylam jak ceny w sklepie bo jestem lezaca i jedynym moim wyjsciem jest allegro ale nie narzekam bo uwielbiam zakupy na allegro. Jak kupowalam raz taka pake juz z kosmetykami, przewijak,przescieradla i dla mnie alcesoria to placilam ponad 550zł no i dostalam 3 preezenty i darmowa wysylke kurierska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlop spi juz od 23 a teraz to nawet zaczal chrapac:)Oj juz mam glupie mysli zeby go obudzic i popsocic sie ale juz nie bede taka wiem ze musi wstac do pracy o 6.A on jest zly jak nie jest wyspany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiscie jak wiekszy zakup to oplaca sie.Jak pojade do PL to zobacze z bratowa w tym sklepie co mi oferuja jak nic ciekawego to bede miala jeszcze czas zeby zamowic wszystko bo mysle ze w ciagu tygodnia powinnam dostac paczke. Jezeli chodzi o wozek to raczej wolalabym w sklepie bo jednak jak cos sie stanie to mi latwiej pojechac do sklepu z gwarancja a nie wysylac paczka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoj chlop juz spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wstaje o 5 i tez juz spi ale ja nie moge popsocic z mezem a Ty powinnas korzystac. a ja ogladam na tvp1 jakis durny film hehe niby horror a tragiczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej nie ogladaj horrorow teraz.Po co ci kochana dodatkowe emocje.Ja przed ciaza duzo ogladalam horrorow i super sie czulam jak sie balam i krzyczalam nawet ale teraz odpuszczam sobie bo nawet po kryminalnych sfilmach mam okropne sny.Wiec odpuscilam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam horrory ale ten to raczej tragiczna komedia im wyszla niz horror wiec sie smieje:P A Ty mowilas ze nie znasz niemieckiego. A Niemcy maja to do siebie ze nie chca rozmawiac w innym jezyku wiec jak sobie radzisz Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam bo oczy od kompa juz mi siadaja. Dobrej nocy cv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze do przychodni gdzie jest lekarz ktory mowi po polsku wiec nie jest zle, badania robia mi na miejscu wiec jak czegos nie rozumiem to poprastu pielegniarka prosi dr o wytlumaczenie. W innych sprawach mniej powaznych maz zna niemiecki na tyle zeby cos kupic czy zapytac sie. Jezeli chodzi o sprawy urzedowe albo jak ostatnio np.bylam na tym badaniu glukozy to mam tu taka dziewczyne ktora otworzyla biuro i pomaga Polakom.Place nie duzo a jezeli mam ochote to zawsze mi pomaga.Mi i mojemu mezowi. Gorzej bedzie w szpitalu podczas porodu bede miala polozna Polke pozniej dziecko tez zbada moj lekarz prowadzacy ciaze ale oni nie beda przez caly czas i tego sie boje.Powinnam zaczac sie uczyc chociazby najprostszych slow typu zywnosc.Bo tam jest tak ze przynosza ci karte dan i ty sama decydujesz co chcesz sobie zjesc i ile zjesc.No nic zobaczymy musze sie wziac za powtarzanie slowek ale jakos brak weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie klade bo tez mi oczka sie kleja :) dobranoc x:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) No to już mam dziś pospaniu, wstałam tylko siusiu i już nie usnę. Więc postanowiłam poczytać co naskrobałyście wczoraj jak mnie nie było. Znowu mama ja to wole też iść u nas zrobić prywatnie badania krwi czy moczu, u lekarza rodzinnego to się nie doprosisz. Więc wolę wydać kilka groszy i mieć z głowy użeranie się i proszenie o skierowanie. Kasia GJ wyslałam zaproszenie :) Mamuskamaj my też mamy dużo już ciuszków, a mój mi mówił ostatnio, że kupił jeszcze jakieś body:P Coś mi się zdaje, że będzie chciał próbować rozpieszczać synka:P Trelevinaaaa mi moja gin mówi co 2 wizytę żebym robiła badania, wyniki zawsze mam b.dobre więc mówi że bez sensu żeby się kłóć co miesiąc. No a teraz chyba będzie trzeba powtórzyć hbs i wassermana (chyba tak to się pisze:P) Bo z tego co wiem to robi się je na początku ciąży i pod koniec... Ja też zawsze miałam opryszczkę a w tą zimę jak nigdy nie pojawiła się:) penelopa kruz oj mez to ja też oglądałam:) Mój ma ze mną dobrze, bo ja uwielbiam piłkę nożną:):) Przed ciążą chodziłam reguralnie na mecze mojej ulubionej drużyny. No i po porodzie też zamierzam zacząć chodzić:) Już nawet nie moge się doczekać jak znów na stadion pójdę:P Tez lubie pizzę pożerać, raz na jakiś czas można sobie pozwolić:) Justynka super że z Jasiem wszystko oki:) A tak poza tym Jaś sliczne imię mam braciszka Jasia (ma 7 lat) i jest taki słodki, że szok. A jak czegoś chce to potrafi być taki milusi że szok:P Tigero ja właśnie też poluje na pamiętniki wampirów:P Tylko chcę sobie ściągnąć 1 sezon i nigdzie nie mogę znaleźć. Na jakiej stronce oglądasz?? podaj linka:P Co do mody na sukces też nie oglądam:P:P Moja babcia ogląda. Ja bym już nie mogła takiego tasiemca oglądać:P Ala mi narobiłaś smaka na takiego loda z McDonalda:P dziś będę na mieście zalatwiać sprawy to chyba wstąpie i sobie kupię:P Mąż wczoraj wypłatę dostał to można zaszaleć:P X nie bój się kotka się przyzwyczaji do maluszków:) Nie zrobi im krzywdy. Ja mam w domku pieska i nie obawiam się jej reakcji na maluszka. Jestem wręcz przekonana że będzie spała pod łóżeczkiem i nie da krzywdy zrobić małemu. Tak to już jest że jak mamy cudze dziecko na rekach to się bardziej boimy, jak weźmiesz swoje to już jest inaczej. Więc nie bój się dasz rade:) Stylowa polecam Housa ja już ściągam 7 sezon, a podobno jest jeszcze 8 :P Tylko muszę czekać aż będzie z lektorem, bo nie lubię filmów z napisami:P:P Co do innych seriali to lubię oglądać w11 i detektywów:P Emilia on był na terapi u siebie w szpitalu. A w 6 sezonie jest juz w psychiatryku. Cv mój też chrapie:P Teraz się muszę nastawić na chrapanie, bo juz za tydzień przyjeżdża:)Oj ja też bym horrory obejrzała:P Ale się wstrzymuje jeszcze:) Po porodzie nadrobię zaległości:P No i dziewczyny wymyśliłam jak będę prowadzić pamiętniczek mojego maluszka:) Kupie sobie taką kronikę i tam będe wszystko pisała w wklejała zdjątka:) Później dostanie na 18 ładny prezencik:) Będzie miał pamiątkę do końca życia:) Ja wizytę mam dopiero 2 marca już nie mogę się doczekać, no i mój T. pójdzie ze mną:) Podejrzy sobie maluszka:) Teraz jak przyjedzie to już będe mogła skompletować wyprawkę do końca i w sumie zostaną tylko kosmetyki dla maluszka, ale to już raczej w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki, ja juz wstałam głód mnie obudził (-: dziękuje za zaproszenia na nk. Wczoraj wieczorem juz nie weszłam bo nie miałam prądu do późna- wymieniamy dach i elektrycy coś tam się z tej okazji grzebali w naszych kablach Stylowa nie tak dawno wychodziłam za mąż w bo w czerwcu 2010 więc stażem to ja jestem daleko w tyle za wami, ale wcześniej byliśmy długo parą bo 7 lat. Też sobie wczoraj zrobiłam drzemkę popłudniu razem z tobą Trelevina bo tak mnie wczoraj nie wiem czemu wszystko wkurzało że nie wiem co przespałam całe popołudnie i wieczorem już byłam grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk dostałam zaproszenie od Magdaleny&Tomasza nie mogę rozgryźć czy to majówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majóweczki Ja znowu dziś do 16,00. IDE POCZYTAĆ WASZE WPISY OD WCZORAJ popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) dawno mnie nie było ale jakoś teraz dopadł mnie syndrom wicia gniazda eheheheheheheh i nic tylko sprzatam układam i tak w kółko :P sama siebie przerażam :) Eni super te spioszki i wyobraź sobie że ostatnio takie własnie kupiłam z tym dinozaurem super są, znalazłam w sklepie za 15zł - jakość dobra zostawiam Wam namiary na facebook'u i nk w skrzynce :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo babolki :-) tigero Ty to potrafisz wyskoczyc z czyms pysznym ale meeeeega niedostepnym :-/ cale szczescie jutro z mezem wyjezdzamy jutro do Pily to po drodze pierwszy mc Drive jest moj :-) hehehe moj kochany mi wczoraj przywiozl wielka mirinde i normalnie uszczesliwil mnie :-) KasiaGJ odebralam zaproszenie - dziekuje :* w nocy jak zwykle X krolowala no i cv - oj kobity ja tak nie umiem bez snu.. Lorien ale Ty dzis wczesnie :-) milego dzionka babki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tapetowanko:D więc nie będę raczej aktywna, potem obiad dla 4 osób. i ten sernik na zimnoooooooooooooooooooooooooo❤️ zrobię go i zjem:D dziewczyny, a ja zaś mam jakieś dziwne myśli też tak macie:? czasem jestem szczęśliwa i happy, a czasem zastanawiam się jak to będzie, czy podołam?czy to się dobrze stało? że już nic nie będzie tak samo, że poród mnie przeraża.itd itp:( chociaż kocham tego eskimosa małego strasznie to dopadają mnie wątpliwości.. ciekawe czy tylko mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mogłaby któraś z was wkleić tego linka co penelopa wysłała na pocztę bo ja nie mam hasła do waszej skrzynki a też chciałabym sobie coś skompletować od jednego sprzedającego zeby tyle za przesyłkę nie płacić.z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENELOPKA mnie tez czasem dopadaja watpliwosci,,, jak sobie poradzimy i wogole... maz do pracy a ja sama... czy bede umiala... no i czy ten porod nie bedzie czyms tragicznym.. to chyba normalne bo czasem nastawiam sie full pozytyw a za moment osrana czy aby napewno poodolam nowym zadaniom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana. Ja dzis jednak nie bylam na badaniach, bo u nas drog ojj niezbyt po wczorajszych opadach sniegu i nie chcialam zeby maz tak jezdzil w kolko. Dzis jednak bede dzwonic do mojego gin i zobaczymy co powie czy mozna z tym poczekaac czy nie. trelevina- a Ty jedziesz do Piły? dobrze zrozumialam? penelopko- dokladnie mam tak jak Ty z tymi myslami, w nocy pisalam o tym cv. Normalnie dopadaja mnie takie mysli ze az plakac mi sie nie raz chce a potem przechodzi i szczescie jest we mnie. wczoraj mialam taki dzien co myslalam o wszystim i bylam przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa coś nie mogłam spać w nocy, pewnie wieczorkiem się wcześniej położe. Penelopka spokojnie czasem też się zastanawiam czy dam rade i w ogóle, lae to normalne w ciąży więc spokojnie wszystkie damy rade i będziemy super szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Penelopa - no to już jesteśmy we dwie, ja od jakiegoś dobrego tygodnia mam mega dużo wątpliwości. Aż płakać mi się chce, bo kocham tego małego szkraba ponad życie a momentami przechodzi mi przez głowę milion myśli.... a nie chcę żeby się pojawiały :( Może to jakiś kryzys, w końcu coraz bliżej maja... x - kurcze to faktycznie dużo kosztuje u ciebie to 3D szok. Ja płace u siebie za 3D/4D 150 zł razem z filmikiem. Ale już kiedyś pisałyśmy o tym jak to w każdym mieście są inne ceny.. Na to nie ma reguły ;) A wydatków teram mamy co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Penelopa to całkiem naturalne,ja juz mam jedno kochane dziecko i przechodziłam już przez to ,a tez sie boję czy podołam. Dzis byłam na pobraniu krwi a tam była kobietka z maleńkim może3-miesiecznym brzdacem. Mały miał katar więc ona otworzyła taki flakonik plastikowy z wodą fizjologiczną i tego małego miedzy nogi,ciach prach ,zgrabnymi i szybkimi ruchami wlała małemu,który był bardzo niezadowolony tę wodę,a ja patrzyłam z takim podziwem ,bo wyobraziłam sobie siebie w tej sytuacji ,ze pewnie bym sobie nie poradziła,ale przecież radziłam sobie już raz,no więc niby skąd te myśli? Tak po prostu musi być;) No więc ja byłam na tym badaniu krwi dziś i zdazyłam zajechać po nim do domu i zrobiło mi sie lekko słabo,ale strasznie mi się herbaty chciało i stwierdziłam,że dam radę ją zrobić. No i zrobiłam z cytrynka i wydawało mi się że z cukrem,który był bardzo drobny,po czym napilam się i to było straszne,nie wiedziałam co się stało,ze taki smak czuję ,aż doszło do mnie-herbata była posolona:( Dziewczyny nie róbcie tego nigdy,do tej pory mi niedobrze,boziu jakie to było ohydne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa & Penelopko - dzieki ale to L-4 jeszcze troche i ide. W marcu zaliczam urlopik zgarniam wczasy pod grusza i adijos. Będe w domciu - będe szaleć po pokoju aby dobrze wszystko przygotowac. Do tego opanowac musze sklepy aby kupić w kwietniu wszystko juz i zamknąc temat urządzania i przygotowań. Co do pieska -pupila PENELOPO- mam to samo. Mam WESTA Tereiera na szczescie zostanie u mamy mojej, bo piernik zazdrosny. Nie za barzdo było mu sie przyzwyczaić do małej sąsiadeczki która akurat przyszla w odwiedziny. Mama musiała go wziaśc na ręce. No szok. takie te pupile są. CV- depresja jest nagła, nawet niewiem kiedy przyszła. z dnia na dzień - poprostu płacz, przygnebienie - porazka. Teraz mam nadzieje ze mnie nie dorwie. Odnośnie coka-coli - to wczoraj wypiłam całą puszeczke. A co mi tam. Potem tylko brzuch miałam jak balon z gazem..........hihihi twardawy. tigero - Moda na sukces - oglądałam to do czasu kiedy Teylor zmarchwystała. Potem to juz uwazałam ze nic mnie już nie zaskoczy. przestałam na to patrzeć. Polecam wam oglądnać wszystkie części ZMIERCH - zajebisty film. Na e-kino sa wszystkie cześci. Nocne marki z was. Ja podczas Housa padłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - widzisz a tak się martwiłaś o to L4. Wiedziałam, że je dostaniesz :) Teraz już tylko odpoczywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×