Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa- te baleriny mam juz jakies 1,5roku. Tyle ze ja mam w kolorze czarnym z bialym. Sa boskie, latac w nich moglbym wszedzie. Polecam wiec ich kupno bo sa wygodne. emilia- Biedulka z Ciebie. Maz na pewno Ci to wynagrod\i jutro albo jeszcze w nocy:P:) ale pewnie smutasisz caly dzionek no i sie nie dziwie bo tez bym pewnie smutasila. trzymaj sie dzielnie Kochana do polnocy:) mamuskamaj- czekamy na prasowew nowinki, ja mam tyle tych gazet bo ciagle ktos mi daje a jeszcze do zadnej sie nie zabralam z czytaniem bo wole na necie poczytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie dzwonie do niego, bo nie chce go denerwować. Biedaka dzisiaj z trzema bułkami puściłam na cały dzień. A mieli tylko do 13.00 pracować. Ja sobie lubię gazetki poczytać. Najbardziej przypadła mi do gustu M jak M... Tam też o tym majeranku na zgagę czytałam, ale nie mogę teraz tego odszukać. X.. Ty idź dzisiaj wcześniej spać. Ile Ty już nocy nie przespałaś? Oj chyba Cię do księgi Ginessa zgłosimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - z tym majerankiem to był kminek, też to czytałam w jakiejś gazetce, pewnie tej, co ty:-) Podobno trzeba wymieszać w równych częściach majeranek z kminkiem i żuć. Nie próbowałam i chyba się nie odważę. Już wolę cierpieć z moją zgagą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... nie miałaś tak mówić:p Miałaś mi je obrzydzić i byłoby po kłopocie:D No cóz,biorę,nawet maż mie namawia to co ja bede sie krepować:D Ale wyrzuty sumienia mam bo przecież stówke dołożę i mam super łóżeczko turystyczne. Jakos tak nastawiona jestem na zakupy dla małego ,a nie dla siebie Emilia biedny ten Twój mąż dziś i Ty też.No ale jeszcze troszke i powinien juz wrócić,wow u Was juz niedługo 24.00 Znów mama ja tez bym tego nie pożuła:P:P Blee Ja juz do łózeczka sie wybieram,do jutra ,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mamo możliwe, że to był kminek. W każdym razie niezbyt dokładnie to zanotowałam w swojej głowie. Już wiem dlaczego. Też bym tego do ust nie wzięła. Blee. Hurra mam dobrą wiadomość. Mąż właśnie wyjeżdża z Poznania. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa przyznam, że mnie nieźle zdziwiłaś jak otworzyłam link z butami. Byłam pewna, że to zakupy dla Synka. No, a tu proszę troszkę egoizmu wreszcie ;-) Bo My przyszłe mamuśki wciąż tylko myślimy co tu kupić dla bąbli, a dla siebie nic. Kupuj, kupuj- są bardzo ładne, a i że jeszcze do tego wygodne, to po prostu musisz je mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:D🖐️🌼 stylowa te butki są super:) bierz i się nie zastanawiaj:) wczoraj w ikei okazało się, że naszej szafy nie ma i trzeba czekać;/ co do zdjęcia obiecałam, że zrobię jak przyjdzie szafa, żeby to jakoś wyglądało, a nie gołe ściany:P. wszystko jest wymierzone na tip-top dostęp do szafy będzie utrudniony, ale z racji przesuwanych drzwi mam nadzieję, że nie będzie to jakiś big problem;) Mój M. cały czas mi smęci, żebym zamówiła łóżeczko:D mówię mu, że jeszcze nie:P że jest czas, ale tak naprawdę muszę się konkretnie zanim rozejrzeć, chociaż swój typ już mam:) dziewczyny powiedzcie, czy wasze maleństwa ruszają się więcej czy mniej? bo u mnie jakiś zastój ostatnimi czasy :( w pasie przez tydzień przybyło mi 4cm:D wyszedł mi jeden rozstęp;/ kutwa boję się, że to masowanie nic nie da, więc podwoiłam siły i smaruję sie na przemian ziajką i oliwą Johnsona chyba z 5x dziennie:P zastanawiam się nad Mustellą, ale kruca 150ml kosztuje z przesyłką chyba z 70zł:o ahhh idę na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane w ten niedzielny poranek. Penelopo ja myślę, że nie ma sensu kupować następnego cudownego specyfiku na rozstępy. Skoro i tak często używasz innych kosmetyków i dbasz o skórę, a mimo to pojawił się ten cholerny rozstęp, to widocznie masz taką tendencję i następny kosmetyk nic tu nie da niestety. Całkiem inna sytuacja by była, gdybyś wogóle nie stosowała niczego, a miała problem. Wiesz ja tam specjalistką nie jestem, ale czytałam wiele na temat rozstępów, bo są dziedziczone genetycznie- moja mama miała, dlatego się bardzo obawiałam. Na szczęście na razie nic nie widać nowego (ale muszę przyznać, że pojawiły mi się dużo wcześniej). A my dzisiaj na obiadek do teściów, a później do znajomych na mała domową imprezkę. Już pisałam kiedyś o maluszku mojej przyjaciółki- właśnie skończył 2 miesiące i znowu go wyściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tylko, że ja nie wiedziałam co to są rozstępy dopóki nie zobaczyłam tego jednego na moim ciele:( moja mama w ogóle ich nie miała;/ myślę, że brak u mnie systematyczności było, więc postaram się poprawić;) miłego dnia dziewczęta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że niedziela - wszystkie jeszcze śpią:-) penelopa - tak jak pisze mamuskamaj - ja tez myślę, że nowy, droższy specyfik nic tu nie zmieni:-( Podobno jak ma się skłonność, to choćby się smarowało 10 razy dziennie najlepszymi kremami to rozstępy i tak mogą wyjść. Mi nigdy nie wyskoczyły na brzuchu, natomiast w pierwszej ciąży powstało ich kilka na piersiach. Z czasem zbladły i już są prawie niewidoczne. A potem w kolejnych ciążach już ani jednego, chociaż nie smaruję się żadnymi specjalnymi kremami. Używam tego co zawsze masła do ciała z Bodyshopu. Uwielbiam je:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U mnie bez zmian, zero snu, swedzenie mam moze troche mniejsze. Cos chyba jeszcze na dodatek jakies chorubsko chce mnie wziasc bo nie czuje sie najlepiej. penelopo- hehe zapomnialam ze nie masz lozeczka jeszcze wybranego a pytalam czy tez juz ustawiasz w pokoju:p przepraszam za pomylke:) co do kremu to ja uzywam musteli od samego poczatka ciazy. No i niestety mimo tak drogiego kremu jaki jest wyszly mi na razie 2 rozstepy na piersiach i jestem podlamana. Tyle kasy:( mysle jak dziewczyny nie zmieniaj specifiku teraz, jak widac po mnie drozszy nie znaczy lepszy:( milego dzionka dziewczyny, trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Majowki znow dzis cichutenko stylowa ja te butki mam a raczej mialam bo juz je rozwalilam:) tylko mialam inny kolor, ale polecam wygodne sa, na prawde super. na pewno jak sie zrobi odrobine cieplej to znow sobie takie zakupie. Ty tez tak uwielbiasz buty? hi hi bo ja jestem maniaczka, ostatnio pare miesiecy temu jak liczylam swoje to bylo juz ponad 40 par, praktycznie polowa to szpilki, no i wiekszosci nawet jeszcze ani raz nie mialam na stopach i od tamtej pory jeszcze kilka par dokupilam :) rozne ludzie mja nalogi, jedni pija inni cpaja jeszcze inni sa uzaleznieni od sexu, a moja slaboscia sa buty :) Emilia wczoraj Ty zostalas sama, dzis znow ja. Moj S calllyy weekend pracuje i siedze sama w domu. szerze to nawet jeszcze z lozka nie wstalam bo po co? gotowac dzis nie bede bo ten bigos wczoraj zrobilam wlasnie ...x... kucharka raczej ze mnie zadna :) jeszcze kilka miesiecy temu nie bardzo wiedzilam jak usmazyc jajecznice, wolalam chodzic do pracy a w wolnych chwilach zajmowac sie moim S i soba :) glownym sprzetem w kuchni jaki obsługiwalam byl ekspres do kawy. a teraz... codziennie obiaek, ciasta cuda wianki... cholera co ta nuda robi z czlowiekiem. a sprawa sylwetki to fakt geny szczesliwie odziedziczone po ojcu. moj tato moglby zjesc konia z kopytami i nie przytyje, tak jak ja. ale zadne z nas i tak duzo nie je, jakos nie lubimy i nasze organizmy nie potrzebuja duzo jesc. Pare lat temu strasznie chialam przytyc i non stop jadlam (przez kilka dni) i skonczylo sie tak, ze bylo mi strasznie niedobrze, zaczelam wszystko zwracac i skonczylo sie infekcja. ale mi sie nudzi - masakra. do tego jakies 2 tyg temu stwierdzilam, ze mi ciasno w mieszkaniu i pozbylam sie telewizora,bo i tak nie uzywalismy go praktycznie wcale, wynioslam go na strych by mi tu nie zajmowal przestrzeni i teraz nawet nie mam czego poogladac ;( penelopko moj Maly to istny karateka, ostatnio przez 2 dni fikal tak mocno, ze chodzilam az cala obolala, autentycznie a zebra z prawej strony to mialam obite na calego. teraz od 2 dni jest odrobine spokojniejszy, albo moze delikatniejszy bo foka praktycznie tak samo tylko jakby delikatniej, nie sprawia mi juz tak bolu Robaczek moj kochany :) nie martw sie nasze Szkaraby tez musza sobie poodpoczywac :) a co do kremow to ja wiem, ze niby drozszy niekoniecznie musi pomoc, ale gdyby mi sie jakis choc jeden rozstep pojawil to tez szukalabym czegos innego, nowego, moze lepszego ;) no bo nie oszukujmy sie kochamy nasze Maluchy ale przeciez po ciazy chyba kazda chce znow wygladac dobrze, wiec dlaczego soebie nie sprobowac pomóc? nie wiem jak to jest z tym dziedziczeniem sklonnosci do rozstepow, bo moja mama nie ma, moja jedna siostra tez nie a druga tak- zaczela miec juz w wieku 16 lat, wiec ja nie wiem, ale na wszelki wielki uzywam roznych specyfikow. ide pobuszowac na allegro i ebayu moze cos znajde fajnego do zas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na zgagę mi pomaga zimne mleko prosto z lodówki pół szklanki wystarczy i po 15 minutach mam spokój. To moja 2 ciążą termin mam na kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whoaaa heeeej babki :) witam w piekne niedzielne popoludnie :) wlasnie wrocilismy z moim T z Bydgoszczy z kina :-) bylismy na "Jestem numerem cztery" Nam sie bardzo podobal :-) mimo ze troche science-fiction ale naprawde spoko :-) oczywiscie przy okazji nie moglismy sie oprzec zeby nie wstapic do Pizzza Hut i tak sie nawpierrrrrr... ze szkoda slow ale milo w brzuszku :) hehe teraz zbieram sily zeby cokolwiek zrobic ale chyba nie da rady i bedzie dalej LAZY DAY :P Penelopka ja juz pomalu mysle zamawiac lozeczko.. mam upatrzone a wiadomo z tymi z allegro roznie bywa.. czasem ok czasem sie czeka, czasem trzeba cos wymienic bo nie tak i juz mi sie nie chce tak dlugo czekac a w zasadzie mozna powiedziec ze luty sie nam konczy... co do tej Musteli.. chyba nie warto - jak tyle sie smarujesz to czy bedzie to krem za 100zl czy tysiac czy 20 nie zmieni tego nic.. ja mam swoje piekne rozstepy - 4po jednej stronie pepka i cztery po drugiej a zawsze na maxa sie nawilzam i dbam ale po prostu mam tendencje.. a z tymi kremami to taki efekt Placebo.. stylowaa - super te buciorki :) ja najbaRDZIEJ z tych sportowych firm lubie Pume bo naprawde maja bardzo kobiece buciorki a te cichobiego napewno bedziesz zadowolona tym bardziej jak lubisz taka sportowa elegancje :P Emilko kochana ale sie naczekalas za swoim mezulkiem no ale napewno bylooo warto coooooooo?? Opowiadaj :P z tym majerankiem to bylo wlasnie chyba w m jak mama zeby zrobic sobie napar z tego zielska i pic po lyzce na zgage z tego co pamietam... Marta co tam znalazlas na necie?? Twoj karateka?? moja chyba tez.. i mam dlatego obawy czy tam na pewno nie ma siusiolka .. hehe x a co tam u Ciebie nocny buszowniku :) sliczny masz brzunio :* moj juz tak wielki ze szoooooookkk milego dzioneczka :* muaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nadrobiłam was czytać , ale coś mi sie komp zawiesił i już nie zdążyłam napisać ;p Co do depresji porodowej. Moja mama w kułko mi powtarza że jak będe mieć możliwośc tylko że ktoś będzie chciał mi pomoc czy moja mam czy mama mojego M to żebym nie odmawiała, a sama w tym czasie odpoczeła. Bo depresję można dostać nawet nie wiedząc kiedy , a ja jestem taka że sama bym wszystko chciała, a może w którymś momencie mnie to przerosnąć, a często jest tak że depresję mają kobiety i nawet nie wiedzą. Stylowa - z opóźnieniem bo dopiero doczytałam SUPER ŻE MASZ TO L4 :) co do drapak i tych pazurkach to też racja , ale z drugiej strony małe dzieci mają zimne rączki czasem, wtedy takie drapki akurat żeby im je ogrzać. Ja kupiłam 4 sztuki w razie czego będę mieć a nie są drogie. Jeśli chodzi o budki to super ;) Niedługo to nie będą serjaliki tylko po 19 dobranocki :) Ja już zbieram z płatek do mleka bajki na dvd ;p Cv - popieram zadnie co do naszego Pupilka ;)) JaTuśka - to mieszkanie to również nasz koszmar. Też się boje że nie kupimy, albo że na ostatnią chwilę i nie zdążę mieszkania odświeżyć umeblować itp. Za każdym razem jak jadę coś obejrzeć to się budzę rano i spać nie mogę bo tylko o mieszkaniu myślę dramat ;/ Mi się wydaje że z tą wagą nie ma co się martwić . miałam takie dwie koleżanki co jedna w 8 miesiącu dopiero zmieniła spodnie na większe! A jedna miała taka figurkę że jej mama do 7 miesiąca się nie skapła że jej córa jest w ciąży, mimo to że razem mieszkały. Nie ma co się przejmować zresztą jak teraz się patrzy na nasza tabelkę to jedne przytyłu po 4 kg a inne tak jak ja już około 13kg. Wiec nie ma reguly :) Emilia_83 WSZYSTKIEGO NAJ :* dopiero dziś spóźnione ale szczere Penelopa - ja smarowałam się od początku oliwką , teraz zaczęłam od 1,5miesiaca mustellą. jak mi zaczął brzuszek systematycznie rosnąć. Fakt faktem jednej z nas wyjdą rozstępy a innej nie. nawet tym co będą używać mustelli czy innego kosmetyku droższe! Ale warto się zastanowić czy tych rozstępów nie będzie mniej , może bedą mniejsze... Mojej mamie w ciąży wyszły rozstępy już w 6 miesiącu miała ich sporo. Ja ogólnie mam 2 na plecach bo szybko rosłam. I na lewej piersi też mam , ale pojawiły się jakieś 3-4lata temu i w tej chwili są mało co widoczne, Jeśli chodzi o ciąże nie zauważyłam żadnego nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Widac weekend trwa bo malutko nas:) Dziewczyny ratujcie,bo juz zdecydowałam ,że na pewno butki kupuję,ale... kurcze jak wyliczyc rozmiar na 100% żeby pasowały. Waham się o pół nr bo np jedne nike mam 38 i nie moge w nich chodzić a 38,5 sa git. Ale pumy wydaje mi sie że miałam 38 ,ale nie jestem pewna,wyrzuciłam je w grudniu,no i co teraz? Czy w ogóle adidasy moge przyrównywać numeracją do ballerinek? Macie jakies sposoby na zmierzenie wkładki,bo chyba według niej najpewniej? Pomóżcie,pliiss Penelopa ja tez sądzę,że inny specyfik juz tu nic nie zmieni,bardziej systematyczność może pomóc,a reszta to juz sprawa tendencji własnych. Szkoda wydawać takie duże pieniadze. A mój maluch tez mam wrażenie jakbym go mniej czuła,może miejsca maja mniej. W sumie teraz wiecej czuję ruchów przesuwnych niż kopniaczków. ...x... mam nadzieje,ze jednak kolejne choróbsko Cie nie dopadnie,pilnuj się i dużo wypoczywaj:) jaTuśka ja mam okropnego hopla na punkcie butów. Nowe buty stojące w szafie? Znam to:D I oczywiście mogłabym kupowac nowe i nowe,dlatego tym razem troche ostrożności nie zaszkodzi,chce trafić z rozmiarem:) Jesli chodzi o szczupłą sylwetke i chęć przytycia to pamietam to z autopsji. Pamietam czas kiedy ważyłam 39 kilo,a jak zaszłam w ciażę mając 24 lata to ważyłam 43 kilo. Przejęłam to po rodzicach,ale niedawno zaczęła się moja waga zmieniać. Nie jestem grubasem,ale osiagnełam przed ciążą wagę 52 kilo! to strasznie dużo jak na mnie,tyle ważyłam przed porodem córki,także nigdy nie mów nigdy. I Tobie w pewnym wieku może się to przydarzyć:) Trelevinaa Pizza Hut ,wow ,kurcze na jakiej wiosce ja mieszkam! Będę płakać:( Kasiulaaa no właśnie a byłaś to mieszkanie juz oglądać-to co mówiłaś te dwupoziomowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja bym zamowila 38,5 - w ciazy puchna girki a czasem powiekszona stopa juz zostaje - wydaje mi sie ze tak bedzie lepiej no a nie ma tam napisane jaka jest dlugosc wkladki? bo to by Ci ulatwilo sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobitki ;-) Mąż wrócił do domu dopiero o 0.30. Ale za to sobie jutro wziął wolne i może pojedziemy zobaczyć wózek i łóżeczko jupiii :-) Trelevinko nic już wczoraj nie było. Zjadł grzecznie i poszedł spać. Dzisiaj złożył mi spóźnione życzenia i ogólnie miło spędziliśmy dzień. Dzisiaj faktycznie cisza. A jutro jak nie zajrzę parę godzin to znowu nadrabiania będzie że ho ho :-) Nareszcie nadchodzi tydzień w którym mam wizytę. Do środy jakoś zleci. Wy mówicie, że Wasze maluchy się teraz mniej ruszają, a mój za to ma tydzień dobroci dla Mamy. Dzisiaj mnie tak ładnie i mocno kopał, że aż mąż się zdziwił ;-) ale teraz chyba śpi, bo brzuch przestał falować ;-) X.. Kochana żeby Cię to choróbsko ominęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - bardziej patarz na to jaki miałaś rozmiar w pumkach. Ja na allegro nigdy nie kupowałam butów, mam dużą stopę, zawsze mam problem z kupnem wiec na internecie nie kupuje bo bym musiała miec mega farta. Byłam obejrzeć mieszkanko - niestety nie było w tym bloku co mieliśmy na mysli z moim M bo jednak dwupoziomowych jest mało. Wiec mieszkanie na 1 pietrze i się schodzi na duł na parter - i tam są dwa pokoje, zrobione z dawnej wózkowni czy coś takiego. Jednym słowem porażka. Schody jak do piwnicy ciemno, wąsko mój ze swoimi szerokimi barami szedł bokiem. Z Dzieckiem to bym sie bała tam chodzić bo na prawde dramat. Może jak by dali dobrą cenę to by mogło być bo remont musiał by być i to dobry ale tyle do roboty że moja mama się śmieje że jak bym skończyła remont to dziecko by miało już pół roku hehe. Ale na dole żeby przejśc do 2 pokoju trzeba przejść przez ten pierwszy. Teraz niby to żaden problem bo dziecko małe, ale nie wyobrażam sobie ze dziecko jest większe wiadomo prywatności też by chciało a my byśmy przechodzili przez jej pokój. Blok ma 30lat i przy podejściu o rozmowie czy jest wstanie urwać cenę, ona mi porównuje mieszkania nowe które zostały ukończone w 2010 i w grudniu oddane do zamieszkania. Wiec ja się nie dziwie że mieszkania takie drogie jak właściciele sobie ustalają ceny porównując do nowych osiedli. Wiec szukamy dalej. Jeszcze we wtorek i czwartek w dzienniku ma być ogłoszenie wiec będę czekać na kolejne telefonu kto wie.... Już mnie to męczy i coraz mniej energii we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa własnie pisze ,że wkladka 24,5 no więc sprawdziłam numerację nike i widzę,że jak rozmiar 38,5-w takich teraz chodzę- to wkładka ma 24,5,no więc chyba taki rozmiar powinien byc ok. Boziu jak ja juz cudowałam żeby to sprawdzić.Sprawdziłam chyba wkładki we wszystkich butach,nawet odbiłam odcisk stopy na papierze,ale dalej jakos pewności nie mam. Szkoda że wyrzuciłam już te pumki to bym wiedziała. Ale czy sportowe buty typu adidasy maja tę samą długość wkładki co ballerinki? Emilia super ,że mąż Ci wynagrodzi ten wczorajszy dzień,oby Wam sie udało trafic na wózeczek jaki Ci sie spodoba Kasiulaaa no to faktycznie ohydne mieszkanie Wam sie trafiło:( A powiedz ,jeśli oczywiscie to nie tajemnica,w jakiej cenie stoja teraz mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co oglądaliśmy chcieli 200tys. za 75m2 z tego te dwa pokoje z wózkowni wiec dramat. ale np u nas w bloku jest mieszkanie za 160tys za 60m2 - 3pokoje i jest ruina , bez łazienki bez ubikacji bez kuchni, ściany odrapane jakby ktoś farbę zeskrobał Wiec ceny ceną nie równe jeden wielki burdel!!! Ceny dają jakie chcą i nie ma co porównywać do innych bo miedzy nimi są wielkie przepaście a cenowo nie ma wielkiej różnicy. My tak chcemy dać ok. 150 a resztę kaski żeby sobie zrobić remont po swojemu. Albo 200 i wejść i tylko odświeżyć ściany , i wnieś swoje meble. Ale po dzisiejszym wiem że nawet za 200 jest całe do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa a nie mysleliście o domku na obrzeżach miasta może? Mój mąż mysli o domku na styl Kanadyjski czyli taki styl drewniany(poznalismy to na Islandii) tyle,że my mamy ziemię,ale jednak postawienie takiego domu przez firmę to koszt tylko 120-150 tyś nie licząc elektryki i kanalizacji. W porównaniu do mieszkania to cena jest strasznie niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja po wekendziku znów z wami. Ide poczytać ten MARATON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć po długiej przerwie... Czytałam każdego dnia ale nie odpisywałam. I tak będę z Wami w kratkę do końca tygodnia bo to dla mnie ostatni tydzień wzmożonego wysiłku psychicznego:) Moja mała bryka ale jakoś delikatnie, chciałabym by dawała mi już mocne kopniaki ale chyba jeszcze na to za wcześnie. Poza tym mała leży wciąż poprzecznie - tak ją czuję i myślę że to też ma wpływ na to, że moje żebra są jeszcze całe. Zjadłam właśnie cały mój przydział, hihihi czyli wszystko co miałam naszykowane na cały dzień, popiłam gorącą czekoladą i zastanawiam się co dzisiaj zjem na obiad. Wybieram się z koleżanką na chińszczyznę - mniam, ostrą i gorącą. Dzisiaj przyjaciółka zabiera mnie do fryzjera, troszkę podetnę włoski i może wycieniuję chociaż mąż grozi mi palcem, żebym nie robiła drastycznych rewolucji na głowie. Powiem Wam, że denerwuję się. Mam wrażenie, że moja mała słabo rośnie. Dobrze że w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza. Przekonam się jak jest w istocie. Nie wiem czy to ja nie zauważam, że ona rośnie czy jak... Ehhhh znów zaczynam panikować. W pasie przybrałam przez ostatni miesiąc tylko 2 cm, na wadze niemal stoję, może przytyłam parę gram ale to wszystko. Kurcze jak ja się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam wam powiedzieć, ze ja dalej w miejscu stoję - nie mam jeszcze nic, nie mam wanienki, łóżeczka, wózeczka - nic. Stoję i kwiczę. Nie wiem na co się zdecydować, boję się tych wszystkich wydatków i zastanawiam się jak to będzie. Na razie obmyślamy z moim mężem strategię. Zastanawiamy się nad tym jakich kosmetyków używać, jakich pieluszek i w ogóle. Doszliśmy do wniosku ze kupimy dwa rodzaje pieluszek, jedne tańsze a jedne w rozsądnej cenie i pomieszamy - będziemy o prostu przyzwyczajać małą do wszystkiego. W przyszłym miesiącu chyba wreszcie pomyślę o tym co i jak kupić, może uda mi się wybrać jakieś łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja też już nie mogę spać od dłuższego czasu. Ale mam wielkiego lenia i nie chce mi się zazwyczaj wstawać z łóżka. Jak zawsze wstawałam po 9, tak teraz 7-góra 8 i już oczka otwarte :) K_M_B z tym obwodem w talii to ja mam podobnie, brzucholek przez ten miesiąc jakoś się specjalnie nie powiększył. Mniej więcej podobnie do Ciebie, także nie ma się czym martwić. Poza tym widziałam Twoje zdjęcia i powiem Ci, że wcale nie masz takiego małego- powiedziałabym, że nawet spory, także głowa do góry. A dzidzia skoro rusza się to znaczy, że wszystko jest ok. A po wizycie będziesz już miała 100% pewność. Wczoraj jak wróciliśmy od znajomych byłam taka padnięta, że nawet nie miałam siły wejść na kafe. Ale było bardzo przyjemnie, ponosiłam małego. Dominik skończył niedawno dwa miesiące, a jest takim uroczym dzieckiem, że szok. A jak fajnie się śmieje, oj napatrzyłam się wczoraj na niego :) A teraz lecą zjeść jakieś śniadanko, bo najwyższa już pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Ja już po śniadaniu, zbieram się do pracy, ale nie chce mi się tak, że szok. Mam jakieś perturbacje żołądkowe, nie wiem, czy jakiejś jelitówki nie złapałam. Mam nadzieję, że mi przejdzie, a nie rozwinie się w coś gorszego. sylowaa - a może idź do jakiegoś sklepu, gdzie maja takie buty i przymierz? ja tak robię, jak mam wątpliwości, co do rozmiaru, a mam wydać sporo kasy na buty, nie muszą być takie same, wystarczą inne baleriny pumy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj stanełam na wagę - kosmosik. 12 kg na +. Masakra jakaś. A do konca zostało mi 2 m-ce z hakiem. MUSZE ZAMKNAC lodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne:) Wczoraj nie bylo mnie bo mialam odwiedziny rodziny:P a pozniej spedzalam czas z mezem. Wczoraj tez bralam w nocy ostatnia globulke i ost. raz smarowalam. Swedzi mnie jeszccze troche ale wizyte mam w piatek takze musze wytrzymac. Jutro jade zrobic wszystkie wyniki,lacznie z glukoza. Troche sie boje o wyniki a szczegolnie o glukoze bo pochlaniam takie ilosci slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×