Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Oby się udało w terminie. Wczoraj urodziła moja znajoma- też dziewczynkę jak ja- przenosiła ją 8 dni. Mam nadzieję, że ja urodzę szybciej, bo chyba się wścieknę, że muszę tak długo czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze nie ma reguły kiedy dlatego ja juz od 18 tygodnia mam torbe przygotowana w pogotowiu.wczoraj az do niej zagladłam czy sie cos nie stało w niej bo tyle lezy.pierwsza coreczka urodziła sie w 33 tygodniu i nie byłam wogole na to przygotowana dlategp teraz taka przezorna jestem i tak mysle ze moze tym razem przenosze oczywiscie jak zdrowko bendzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tego Ci życzę, abyś przenosiła :) Ja torbę przygotowałam kilka dni temu, jeszcze brakuje mi kilku drobiazgów, bez których mogłabym się obejść. Najważniejsze rzeczy już czekają w pogotowiu:) Też wolę być przygotowana, niż później pakować się w pośpiechu i zapomnieć połowy rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka i Jola gratuluję dobrych wieści. Ależ wielkie te Wasze szkraby :), moja to jakaś kruszynka. Stylowa no Dziewczyny jak zwykle stanęły na wysokości zadania, ja bym nic nie doradziła. Ostatnio chciałam kupić dotykowy ale jakoś nie miałam przekonania jak to się piszę sms i w ogóle, no i zostałam przy swoim starym. Dziewczyny wiem, że nieregularnie się odzywam ale mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła Was poprosić o hasło na pocztę, widzę że dużo ciekawych rzeczy tam macie, no i ciekawa jestem Waszych brzuszków :). My byliśmy dzisiaj wózki oglądać. Mamy jeden polecany przez jedno małżeństwo, no i dzisiaj widzielismy go na promocji. Wygląda sensownie ale niewiele o nim w necie, no i kolorki nie za ciekawe. Funkcje jednak ok, no i cena przystępna może Wy coś o nim wiecie - Kadex Elipse ?? Byłabym wdzięczna za wszelkie info :). Zaraz Na Wspólnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby wszystkie zasiadły przed telewizorami, aby oglądać na wspólnej? Taka tu cisza, że normalnie bym pomyślała, że już weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina moja malutka też się rozpycha strasznie. A dzisiaj w nocy miałam skurcz- jeden, krótkotrwały i dość bolesny, aż musiałam się podnieść i z wrażenia lecieć do toalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj no szok normalnie fale dunaju na brzuchu :) weska- patrzylam na ten wozek.. trafilam tez na ta strone co ci podala mamuskamaj - niby pozytywne opinie ale patrz tez na te opinie oznaczone zielona i czerwona lapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocną zmiane :D No moj brzuch tez dzisiaj w szał wpadł...tak sie rozpycha ze nie moge sobie miejsca znalesc...a silny juz jest jak diabli :O Obejrzalam Na Wspolnej...ale jakis taki nudny ten odcinek, zakupy juz z grubsza porobione dla małego, wczorakj tez kupilaqm Oilatum Soft, Housa 7 sezon przerobilam, Pamietnikow Wampirow nie ma nowych odcinkow...kurcze kobity...NUUUDA!!!!! Dobrze ze juz ten kwiecien i maj niedługo bo normalnie nier wiem co ze soba robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co znalazłam. Wcześniej czytałam, że nie powinno się pić naparu z liści malin, bo wywołują skurcze i w końcu poród. A tu okazuje się, że od 38 tygodnia jak najbardziej wskazane, oczywiście po uzgodnieniu z lekarzem prowadzącym. Napar z liści malin poleciła mi znajoma. Piłam go dwa razy dziennie przez kilka ostatnich tygodni ciąży. Nie wiem, czy tak cudownie zadziałał, czy też mój poród był po prostu łatwy. Córkę urodziłam zaledwie po dwóch godzinach wspomina Jola, mama dwutygodniowej Weroniki. Napar z liści malin (ale nie z owoców czy kwiatów) jest znany i stosowany od stuleci w Afryce, Azji i Ameryce jako środek ułatwiający poród. Polecają go również nasze położne, ale pamiętaj stosowanie ziół w ciąży trzeba skonsultować z lekarzem. Napar ten można pić od 38. tygodnia ciąży. Pomaga w przygotowaniu mięśnia macicy poprzez uelastycznienie szyjki macicy, co ułatwia jej rozwieranie podczas narodzin dziecka. Dzięki temu poród trwa krócej. Herbatka z liści malin wpływa też na jakość i ilość pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj no wlaśnie już to kiedyś czytałam. Chyba podpytam tą moją ginekolożkę co i jak, marzę o łatwym porodzie ;), zreszta jak każda z nas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę musiała, jakby co to Weska daj znać :) Pewnie każda by chciała, żeby było szybko i przyjemnie. Ja mykam powoli do łóżeczka, bo plecy mi wysiadają :( Dobrej nocy mamuśki i przede wszystkim przespanej, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero dzięki za info :). Wyszło idealnie, bo wyczytałam Twoją wiadomość i mówię do M, że na tvn style leci program dla nas i trzeba przełączyć, on włącza a tam zdanie o zaburzeniach wzwodu - jego mina - bezcenne :D. Ta informacja o rozerwaniu aż do odbytu - przerażająca :(. Kurcze jak tak pisałyście o tym, że kwietniówki się już rozpakowują to mnie strach przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje mamuskom co dzis byly na USG wieeelkich babelkow w brzuszkach:) No i lozeczka postawione, maz zlozyl. Jest problem bo nie ma miejsca na stol w pokoju teraz:P Jutro przyjdzie zelazko co dzis zamowilam to maz zabierze sie za prasowanie bo ja dzis pralke wstawilam na razie z bialymi rzeczami dla maluchow i wyszly 2 pralki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - chociaz Tobie udalo sie coś obejrzec z tego programu...kurcze na koncu jak ta babka urodzila to az mi łzy stanely w oczach...tyle godzin, dzielna byla! ...x... - no to widze ze u Ciebie juz przygotowania pelna para się zaczynaja A tak a propos dzisiejszego tematu odnosnie informowania tu na forum o porodzie, to mysle ze na nasza poczte powinnysmy wyslac swoje nr tel, po czym wpisac sobie ktoras z dziewczyn, z terminu bardziej odleglego od naszego i jak sie zacznie to klik sms-ik to 1-2 dziewczyn zeby napisaly reszcie na forum - wtedy bedziemy na biezaco. Ja Wam zaraz wrzuce swoj nr w moja zakladke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Penelopka kupilam od Twojego sprzedawcy reszte potrzebnych mi dupereli. I wyszlo 350z l a juz raz w styczniu jakos kupywalam od innego to 550zl placilam. Ech kasa leci szczegolnie jak ja razy 2:P Teraz zostaja mi duuuze rzeczy i kosztowne typu laktator elektryzny, podgrzewacze, sterylizator, butelki musze dokupic, wanienke i kilka jeszcze rzeczy:P masaaakra jak kasa idzie. Tigero- masz dobry pomysl Kochana z tymi numerami. Niech sie reszta dziewczyn wypowie na ten temat i mozna wysylac na maila info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero ja też się wzruszyłam. Dobrze, że pokazują takie zakończenia bo faktycznie człowiek od razu inaczej podchodzi do tego bólu, który ogląda ;). X mogłabyś podać namiary na tego sprzedawcę ?? Też się zabieram za zakupy a wiadomo wolałabym kogoś sprawdzonego. Jak tam kocica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska- http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926 od tego kupowalam teraz. wczesniej od innego tez bylam zadowolona. Kocica no coz cierpi na depresje, siedzi w jednym miejscu a rana hmmm nie pogorszylo sie ale tez nie polepszylo, moze ciut. Dzis jej na chwile zdjelismy kaftanik bo szybko chcielismy go wyprac to normalnie odzyla:P id razu depresja przeszla a potem znowu ja dopadla. No niestety musi wytrzymac zeby ta rana sie zaczela goic. A ja dzis przesadzilam z chodzeniem po domu:/ a to wstawilam pranie, a to przy mezu siedzialam jak lozeczka skrecal teraz jeszce na stacjonarnym zeby pozamawiac te wszystkie rzeczy no i nogi mam jak balony i ogolnie wycienczona jestem. A Ty powiedz Kochana jak z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Mnie znów wczoraj nie było, ale miałam troszkę zalatwień na mieśie, do tego pogoda do du... i nie mialam już na nic siły po powrocie do domu. Do tego doszło jakieś cholerne przeziębienie normalnie dramat... trzeba się jakoś wykurować. Stylowa też mam ten telefonik:P no i zastanawiam się nad jego zmianą, ale że tacie niedługo kończy się umowa w orange to sobie wezmę jakiś fajniutki:) Tigero dobry pomysł z tym nr telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Majoweczki!! U mnie wszystko ok, choc nie odzywam sie, to czytam regularnie. Zamowilam meble do pokoju dzieciecego i czekam na nie z niecierpliwoscia.Maja byc na 15kwietnia.Strasznie sie ciesze, bo nie mam gdzie skladac ubranek i zabawek a tu cala fura tego. Wizyte u mojej p doktor mam na 29, wiec jeszcze niecale 2 tygodnie i znow sobie poogladam Wiktorka.Ostatnio jak bylam to sie mu musialo nudzic strasznie, bo ziewal.Ale to bylo rozbrajajace i slodkie. Kwietniowki juz zaczely sie rozpakowywac i troche mnie dreszcz przeszedl, bo to juz tuz tuz.Ale bedzie dobrze... Powtorzylam posiew i wyszlo, ze brak paciorkowca, nie wrocil,ale moja p doktor mowi, ze i tak dostane antybiotyk przy porodzie.Tak na wszelki wypadek Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dziewczyny ja ten rok mam okropnie pechowy,po wczorajszym telefonie padłam z wrażenia-własciciel domu w którym mieszkam zadzwonił do mnie wczoraj prosząc mnie o wyprowadzkę,ponieważ on rozwodzi się z żoną i chciałby zamieszkać w tym domu. Zaznaczę że takiego obrotu spraw nie mogłam brać pod uwagę,ponieważ ja mam umowę podpisaną na 3 lata,gdzie jeszcze 1,5 roku przede mną i oczywistym było że ta umowa bedzie nam przedłuzona na kolejne 3 lata. W ten dom i ogród włożyliśmy wiele serca i wiele pieniędzy. Dziś mam za sobą i mój Michał zresztą tez nieprzespaną noc. Jesteśmy tak źli ,że nie zapewniliśmy sobie takiej 100% stabilizacji,że idę dziś do banku pytać o kredyt na kupno domu. Nie chcę pozwolić na to zeby kiedykolwiek ktoś miał śmiałość mnie tak potraktować,czuję się upokorzona,a moment wybrał sobie naprawdę kiepski:( Oglądaliśmy wczoraj dwa mieszkania-w jednym nie chciałam przekroczyć progu-tak źle tam było,a drugie mieszkanie fajne ale w bloku na 1 piętrze,gdzie psa nie chcą:(Ja za chwilę poród a tu takie rzeczy. Normalnie mam ochotę spakować walizy,wziąć nogi w kroki i spadać z pieprzonej Islandii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooooosz kurfa. Anka nie gadaj?;/ a jaki macie okres wypowiedzenia?można tak z dnia na dzień? no nieee wierzę. co za pech.;/ osz FU*K. nie wiem co Ci mam doradzić:( no to nie pozostaje nic innego, jak szukać czegoś fajnego. albo wracać do Polski;-) powodzenia kochana, będzie dobrze zobaczysz, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoch stylowa!!A to pech!Ale moze to tylko wyjdzie na dobre, choc wiem moment....No niezazdroszcze. Co do tej pasty z rybki, wczoraj zrobilam i pyszna jest.Ja sobie serwuje z chlebem slonecznikowym, na to pasta, na to ser zolty i rzodkiewka.Mniam....A jutro zrobie sobie salatke chrzanowa, tez pyszna. I dzien dobry Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoch stylowa!!A to pech!Ale moze to tylko wyjdzie na dobre, choc wiem moment....No niezazdroszcze. Co do tej pasty z rybki, wczoraj zrobilam i pyszna jest.Ja sobie serwuje z chlebem slonecznikowym, na to pasta, na to ser zolty i rzodkiewka.Mniam....A jutro zrobie sobie salatke chrzanowa, tez pyszna. I dzien dobry Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa to nie tak ,że z dnia na dzień,ja mam 3 miesiące wypowiedzenia,ale jak sama wiesz poród coraz bliżej także trzeba się spieszyć,w sumie to już jest strasznie późno. Do tego tutaj ogłoszenia o wynajęciu czy sprzedaży mieszkań wychodzą raz w tygodniu-co czwartek,który był wczoraj,teraz znów trzeba czekać 6 dni. Ajj,nie wiem jak to będzie,w dodatku mieszkania poszły tak w górę ,że najniższy czynsz wynosi prawie dwa razy tyle co płacimy teraz według umowy z półtora roku do tyłu:o smierć łóżeczkowa mówisz-to temat do słuchanie tylko dla odważnych,ja dużo ponad rok miała taką schizę z moją córeczką jak spała,bo się nasłuchałam,że teraz odpuszczam sobie ten temat. Podajcie tylko tutaj ważniejsze rzeczy o których powinno się wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Dzis po ciezkim dniu wczorajszym udalo mi sie pospac 2h, szok:P Penelopa- Dziekuje Ci kochana za te liste co zrobilas i przeslalas bo dupe mi uratowalas:P Stylowa- Wchodze a tu takie wiesci smutne od rana u Ciebie:( choelra jasna ze tez musialo Cie to spotkac teraz. Nie wiem co powiedziec bo sobie nie wyobrazam przezywac teraz cos takiego. A wlasnie jaki macie okres wypowiedzenia? bo przeciez jakis macie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×