Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja zrobiłam pół ryby według przepisu stylowej, a Mój M. zrobił makrelę z cebulą plus twaróg i jogurt nat. :) bardzo dobra również. stylowa teraz to Ty wykorzystaj znajomych, może ktoś gdzieś coś słyszał. może sama się ogłoś? nie wiem kurde. może do jakiejś agencji trza iść? nie znam się, nie wiem jak to się tam odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. nie ma za co :) tam jeszcze brakowało kilku rzeczy bo ja wszystkiego nie kupowałam. mam nadzieję, że sobie poradziłaś :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka tak robię,właśnie wstawiłam ogłoszenie,znajomi już wiedzą wszyscy,jak dojdę porządnie do siebie to idę do znajomego-dyrektora banku i niech radzi. Bedę pytać też o ten kredyt. Mam nadzieję,że się jeszcze ułoży,ale wiesz beczę bo ja się czułam ,że to jest mój dom,a teraz któś mnie z niego wyrzuca,ja sobie nie wyobrażam iść gdzieś indziej po prostu. Do tego problem z psem,bo jeśli jednak bedziemy coś wynajmować to rzadko kiedy zgadzają się na psa a jak już to na malutkiego,a to bydle takie duże. Wczoraj z tej desperacji tp braliśmy pod uwagę oddać ją w inne rece. Boże,przecież ja bym nie mogła,Moja córka to usłyszała i myślałam ,że jej serce się rozrywa,pojebane to! Kochane ja dam spokój,to nie ma sensu,dzieki ,że znów mogłam się wygadać,ale nie ma sensu wałkować tego i Was zadręczać. Muszę dojść do siebie i zacząć działać. Będę Was informować o postępach,a tymczasem miłego dzionka Wam życzę,bo ja się odłanczam żeby nie smęcić tylko brać się do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- a czego brakowalo?:P wez powiedz bo ja chce miec z glowy juz te zakupy i najwyzej jeszcze domowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majówki :) Stylowa ja tak jak Penelopa chciałam Ci napisać żebyś popróbowała teraz z tymi znajomościami. Ogólnie w szoku jestem, rozumiem ciężką sytuację no i przywiązanie do obecnego domku. Trzymaj się Kochana 🌼. X dzięki za te namiary, zaraz sobie poprzeglądam co też ma ciekawego ten sprzedawca. Fajnie, że z kocicą choć trochę lepiej, trochę się podąsa ale rana szybciej się wygoi. Kurcze jak mi brakuje jakiegokolwiek zwierzaka :). W domu zawsze ich mnóstwo było. Co do męża jest ok. Wyjaśniliśmy sobie w miarę wszystko, niby żartował z tymi spotkaniami w dwójkę, że by z nią kiedyś mógł. W każdym bądź razie moje zdanie zna. Po aferze jeszcze trzaskał żarty przed swoją mamą i bratem, że żona go krótko trzyma i takie tam ale miałam to gdzieś. Niby jest tak jak kiedyś ale nie do końca, ja jestem strasznie pamiętliwa i jak coś mi wejdzie do głowy to siedzi tam a siedzi, poza tym ciągle się zastanawiam jak nam wyjdzie na zdrowie to, że żadne z nas się nie wyszumiało, w sumie ja na pewno bardziej niż on za młodu. Obawiam się, że jemu właśnie ten brak szaleństw w młodości właśnie wyszedł. No nic zobaczymy co czas pokaże :). Śmierć łóżeczkowa...brrrrr...Tyle się o tym naczytałam, że już mam mętlik w głowie, jak dziecko uchronić. Czuję, że będę miała ogromnego stresa jak Małą do spania ukladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u kwietniówek chyba kolejne akcje porodowe :). Jak sobie pomyślę, że u nas na topiku za miesiąc może być tak samo to mnie ciary przechodzą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa nie ciekawa sytuacja, ale zobaczysz wszystko się ułoży. Ja właśnie wróciłam z naszą psinką od weterynarza, ma zapalenie spojówek... dostała zastrzyk i krople do oczu mam nadzieje, ze jej przejdzie. No i dowiedziałam się że jak jest małe dziecko w domku to trzeba odrobaczać co 3 miesiące. Więc jak macie pieski albo kotki to się spytajcie weterynarzy co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek, Ja dzisiaj miałam straszną noc, mało spałam, wstawałam chyba z cztery czy pięć razy do toalety. Normalnie jest coraz gorzej. Nie zdąże nadrobić co popisałyście, zaraz zmykam do lekarza. Jak wrócę dam znać co i jak. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj- czekamy na wiesci od lekarza:) Lorien- to racja z odrobaczaniem co 3 miechy ale jak zwierze wychodzi na dwor, czyli moja kocica tez. Bo jak nie wychodzi to raczej starczy raz na pol roku odrobaczyc. A mam pytanko do Was odnosnie tych majtek poporodowych:/ nie chce ich ale niby jak ich nie bede miala to z gola dupa bede musiala latac wiec z dwojga zlego wole te majty. Jakie kupilyscie i ile? jednorazowe czy wielorazowe? bo ja z linku od Penelopy kupilam tylko 2szt. wielorazowych i czy to mi starczy na pobyt w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X właśnie wet mówił, że w sumie wystarcza co pół roku, ale jak są male dzieci w domu to zaleca się co 3 miechy, więc póki mały będzie mały będzie trzeba odrobaczać co 3 miechy. Co do majtek kupiłam 1 razowe w Auchan 5 szt za 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeslalam Wam na maila zdjecie lozeczek naszych, nie wiem jeszcze jak bede stac bo duuuzo miejsca zajmuja hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x jakie słodziutkie te łozeczka pewnie juz sie nie mozesz doczekac twoich ałodkich skarbów jak patrzych na te łozeczka! stylowa mam nadzieje ze dobro wruci do ciebie za ta twoja pomoc innym i teraz tobie ktos pomoza szybko znalezc fajny domek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMami
bylam wczoraj na usg...i będzie na 99%chłopak:):) no i teram mamy problem z imieniem bo żenskie mielismy wybrane:P bo ja od poczatku czulam ze bedzie dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- wyobrazam sobie jak juz moje Szkraby leza w tych lozeczkach a z drugiej strony ogarnal mnie juz lek jak to bedzie, jak ja dam rade z dwojka maluchow. Przyszlamami- gratuluje synka:) a w ktorym Ty jestes tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMami
X- W 17tygodniu:):)Zawiodla mnie kobieca intuicja:D a juz widzialam siebie czeszącą córeczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mami ja tez byłam przekonana ze bendzie dziewczynka a okazalo sie jednak ze bendzie chlopiec.no niestety ta nasza intuicja czasem zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhg
BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a, NIE BENDZIE !!!!!!! KOBIETO OPANUJ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhgihhh
włącz sobie może sprawdzanie pisowni, bo walisz takie błędy, że boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem głodna. zaraz se paróweczki zrobię. dopadł mnie jakiś wisielczy humor;/ ehhhhhhh.....niech już będzie pon. ma być naprawdę pięknie ...a dziś jakaś mżawka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołł lejdisss :) Stylowaa - ale sie porobiło.. kurde wspolczuje, cos na naszym forum czeste sa problemy mieszkaniiowe :/ x- pochwal sie cos zamowila :) bo moze ja cos zgapilam i ni mam:D fauletka - jaka to sałatka chrzanowa? pochwal no sie.. łazi za mną ta pasta stylowej alez kuzwa miru nie mam do roboty :/ jestem juz po obiedzie i tylka nie chce mi sie ruszac :/ zamierzam kisic dupsko nic nie robiąc :) kto ze mna? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
czy ktora z WAS BRAŁA LUTEINE DOPOCHWOWO??wczoraj lekarz mi zalecil na bole krzyza i bole w dole brzucha....nie wiem czy wykupic recepte bo az tak mnie nie boli.....wstyd sie przyznac ale nie wiem czy ta luteina jest taka wazna??a boje sie zeby nic nie zaszkodzilo malenstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamami nie chcę być niemiła i nie zrozum mnie źle, ale nie uważasz, ze lepiej pisałoby ci się z dziewczynami w podobnie zaawansowanej ciąży jak Ty? luteina nie szkodzi, ale nie słyszałam żeby działała ona na bóle? od tego to raczej jest no-spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- ja zamawialam to co Penelopa prawie bo oprocz butelek bo chce aventu, bez nozyczek, herbatki, bez pieluszek bo juz mam, sudocremu a za to kupialm 4xpaczki pampersow bo nie mam zadnych jeszcze i 12x63 chusteczki nawilzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMami luteina to progesteron, czyli hormon niezbędny do podtrzymania ciąży. Jeśli chodzi o te bóle to z tego co mi mówił lekarz ma on pewne znaczenie, mianowicie przyczynia się do rozluźniania macicy, dlatego tez jak boli pod wpływem stawiania się, kurczenia to może pomóc w pewnym stopniu. Ja brałam i luteinę i tabletki rozkurczające, z tym że u mnie był problem ze zbyt małą ilością progesteronu. Gratuluję chłopczyka :). Ja jakoś czułam dziewczynkę no i się sprawdziło, mój teraz żartuje, że strzelał na chłopca a ja swoimi myślami mu płeć zmieniłam ;). Ja dzisiaj serniczek robiłam :), już stoi w piekarniku. Przepis z polecenia, jeszcze takiego nie jadłam więc zobaczę co to będzie :). No właśnie sernik i babka makowa to chyba jedyne moje zachcianki ciążowe, no i picie gazowane wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Dziewczyny a propos butelek używała któraś Tomme Tippe ?? Jakoś tak się na nie nastawiłam. Co prawda mam nadzieję, że będę karmiła piersią ale na wszelki wypadek jakąś buteleczkę też będę kupowała. Chcę też smoczek z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa no ja właśnie myślałam o zestawie startowym, takie fajne są na allegro. Tylko nie wiem czy nie przesadzę, bo jak się uda z tą piersią to nie wiem czy te rozmiary mniejsze potem się wykorzysta a wydawać kasę na wszelki wypadek też mi się nie uśmiecha. Kurczę, że też nic nie można przewidzieć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska ja mam taki zestaw jak penelopa - ten startowy ;) i mysle ze sie przyda czy do wody czy herbatki nie koniecznie do mleka jak poleci z cyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zla dziewczyny. Musialam tate teraz prosic zeby mi lozeczka wystawil do innego pokoju bo smierdza lakierem:/ ech a ja przy tym spalam. Tyle ze wczoraj nie czulam tego tak intensywnie jak dzis. Pociesza mnie fakt ze sa niby pomalowane lakierem nietoksycznym ale kto to ich tam wie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X do czasu przyjścia Maluchów na świat pewnie się wywietrzą te łóżeczka. Tylko Ty czujesz ich zapach czy jeszcze ktoś ?? Pytam, bo ja w ciąży mam nos strasznie czuły, tylko chodzę i niucham jak pies tropiący bo ciągle coś gdzieś czuję ;). Ty masz te łóżeczka z misiem i z żyrafką, dobrze pamiętam ?? Zamówiłam w środę takie, ciekawa jestem czy to te Ci tak zalatują. Trelevinaa to ja się chyba też skuszę. Ciągle się czaję koło tego zestawu, spokoju mi nie daje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×