Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa, a nie jeździ Ci się źle? mi jest strasznie niewygodnie. i wprawdzie mam rzut beretem bo jakieś 10min do przychodni samochodem to mimo wszystko kiepsko się czuję już za kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kwietniówki widzę, że dobrze są zorganizowane w tej kwestii. Właśnie czytam o tej kolejnej rozpakowanej. Miała termin na 7 kwietnia. X.. parę stron wcześniej było o tych podkładach. Bo ja nawet miałam z tym problem ;-) Jak znajdę linki to Ci prześlę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa powiem Ci szczerze,że jeździ mi się ok,mam problem tylko z wsiadaniem a z wysiadaniem to już ogromny:D Zawsze w momencie wysiadania myslę sobie jak bardzo współczuję ludziom otyłym:D To z czym jeszcze mam problem to z koncentracją ostatnio,nie czuje się za kółkiem tak pewnie jak do tej pory się czułam,ale to tez nie każdego dnia Kolejna kwietniówka rozpakowana? Ja też sądzę ,że dużo wcześniej urodzę,no ciekawe. Wy tak piszecie o tych podkładach ,podpaskach,a ja nawet nie rozglądnęłam się gdzie takie coś mogę dostać. Podkładów nie potrzebuję,ale te duże podpaski to by mi się pewnie przydało mieć w domu. Ogólnie jakoś mój zapał do zakupów minął,chyba się wypaliłam przez to ,że za szybko z tymi zakupami zaczęłam. No nic jeszcze trochę czasu zostało. W poniedziałek planuje kupic materac i może coś jeszcze mi w oko wpadnie co by z głowy było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brakuje: 1. łóżeczka ale to kupię w zestawie, żeby nie dokupywać osobno pościeli i materaca. 2. koszul do porodu i do karmienia 3. biustonoszy do karmienia 4. i fotelik samochod. wszystko mam wybrane kwestia zamówienia. http://www.novamed.pl/srodek-do-dezynfekcji-octenisept-do-stosowania-na-rany-blone-sluzowa-i-skore i to do pępuszka koniecznie muszę kupić ponoć rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna kwietniówka w marcu, ale szał pał :) Ja przekaże chyba mężulkowi, żeby napisał wiadomość na pocztę. Chyba, że jakiś tel. kontaktowy ustalimy i w razie rozwiązania sms o szczęśliwym porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta :) Właśnie dzwoniłam do mojego szpitala i okazało się, że mam wziąć tylko pieluszki jednorazowe i chusteczki dla dziecka, a sobie to co do szpitala i jeżeli chcę to najwyżej podkłady i podpaski, ale szpital też je daje. Laktator także szpitalny, koszula do porodu tylko szpitalna.. Ale mi ulżyło, bo zastanawiałam się, w co tu się spakować, a tak już wszystko mam :) Pępuszka nie przemywają niczym i niczym nie każą przemywać w domu, najwyżej osuszać---to chyba jakieś nowum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę mieć koszulę swoją, potem mi dadzą jakieś nie wiadomo co, ledwo za pupkę :P mojej kuzynce polecili to tam gdzie rodziła psika się to na patyczek do uszu dla dzieci i delikatnie przemywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta to super ten Twój szpital,fajnie,że nie musisz się pakować jak w podróż kilkutygodniową. Jak widać wszędzie inne wymogi A ja tak z innej beczki. Myślę o zmianie telefonu. Mam LG KU990i czyli dotykowy ekran,chciałabym go wymienić na inny dotykowy,ale w przystepnej cenie tzn tak 500zł myślę. Może znacie jakiś dobry ,sprawdzony. Ja zawsze byłam za nokia,ale inne firmy tez mogłabym wziąć pod uwagę. Ja z mojej strony o telefonach powiem -nie kupujcie nigdy tego LG co ja mam-katastrofa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc:) wszystko juz wiem. no nic trzeba zamawiac i placic ech Penelopka- mi kolezanka polecala masc bepanthen a tu jest ten madela czy jakos. On jest lepszy bo jak tak to od razu zamowie od tego sprzedawcy wszystko i mam z glowy pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie telefon służy tylko do dzwonienia i smsów, mogę mieć taki za 100zł, w ogóle nie przywiązuje do tego wagi:) a 500zł to bym w życiu nie dała :D teraz mam jakaś nokię i nawet nie wiem co to za model. http://allegro.pl/nowa-nokia-c5-2gb-bez-locka-g-ja-24m-fv23-pl-i1497321642.html#gallery o taką mam:D zobaczyłam na telefonie model.nawet nie wiedziałam ile kosztuje, bo mam za złotówkę. matko jaka drożyzna, dajcie spokój:P więc nie doradzę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas szaro, ponuro i pada. Nic się nie chce. Podczytuję was regularnie, ale nie zawsze mam czas napisać. Zwykle zacznę, a potem coś się zadzieje, zrobi się ruch w kawiarni i nie mam kiedy skończyć, aż się wpis dezaktualizuje, a potem już mi się nie chce zaczynać od początku. Czytam o tych waszych zakupach i czasem ogarnia mnie jakaś lekka panika, że wy tyle tego kupujecie, a ja nic nie mam. Ale jak się głębiej nad tym zastanowić, to to, co już mam mi w zupełności wystarczy. Jedyna rzecz, której nie mam, a będzie niezbędna od początku jest wanienka, ale z nią jeszcze trochę poczekam. Moja mama chciała się dołożyć do wózka, a ja już wózek mam, więc jej powiem, żeby mi kupiła wanienkę ze stelażem bebe jou. Sama bym jej nie kupiła, bo szkoda mi kasy, ale w prezencie chętnie przyjmę:-) Chcę taką: http://lapetit.pl/bebe-jou---kolekcje-ziggy-zebra-o_c_208_1.html Zwykłą, nie termo. Mamę wyniesie to taniej niż pół wózka, a ja będę happy;-) Do szpitala nic nie kupuję, w moim trzeba mieć tylko szlafrok i klapki, no i przybory toaletowe, ręczniki i takie tam. To wszystko mam. I tak mam zamiar uciec stamtąd najszybciej, jak się da:-) Czy któraś się orientuje, czy prowadząc działalność gospodarczą przy przyjęciu do szpitala wystarczy przedstawić ostatnią wpłatę składki do ZUS? Niby szpital taką informację podaje na swojej stronie, ale pisze tam też, że do porodu przyjmują też osoby nieubezpieczone, a już widzę jak by mnie tam potraktowali, jakbym była nieubezpieczona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- moj konik to telefony ale bawie sie tylko w sony ericssonach i HTC takze raczej tez Ci nie pomoge bo mnie z kolei inne marki nie interesuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ja też nie mam dużych wymagań co do telefonów. Nokię lubię bo są trwałe i bardzo dostępne menu,a do dotykowego się przekonałam i przyzwyczaiłam poprzez korzystanie z tego okropnego LG. Niestety jak sama widzisz 500 zł za telefon to wbrew pozorom nie tak wiele. Zresztą mój mąż sobie życzy Nokię za 1300,także moja cena nie jest zbyt wysoka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... mój mąż jest za Sony Ericsson ,teraz pierwszy raz w życiu myśli o nokii i na pewno będzie marudził,bo ilekroć ja miałam Nokię to narzekał na menu. Może wypowiesz się na temat któregoś z ericsonów. Z mojego doświadczenia wiem ,że się joysticki psują-mąż miał ich wiele i za każdym razem było to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D 1.300??????? chyba żartujesz? o matko. w życiu bym na to nie pozwoliła :D znów_mama wydaję mi się, że powinno wystarczyć druk za ost. miesiąc rmua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ja też się buntuję,ale on pewnie poczeka na dobry moment,kiedy będę miała słabszy dzień dobroci i znów zaatakuje,znam go:P Znów mama może lepiej dopytać w szpitalu u Ciebie co tam wymagają,wtedy będziesz wiedzieć na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babeczki :) mam dzis very intensive ranek i do poludnia ;P mam dzis na glowie corke siorki i przy niespelna czterolatku ciezko znalezc czas na kompa :P teraz poki co odpoczywamy ogladamy jakas bajke :)))) kolejna kwietniiowka.. nie no jak one juz zaczely to u Nas niedlugo tez sie rozwiaze worek.. co do telefonow :D ja mialam kiedys LG ale dla mnie to wielkie G***O wole nokie - moj maz ma taki jak penelopka a ja mam dotykowa nokie i super sie mi z niego korzysta :D widze ze znow zakupy na tapecie - mi juz zostal ino wozek i fotelik - z rzeczy dla dziecka aaa no i wanna, a dla mnie te jebane pizamy do porodu :/ nie cierpie koszul nocnych Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale jestem jakas z duupy dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa a jaką masz tę Nokię dokładnie? Mówisz ,że zadowolona jesteś,a z LG to tak jak ja jesteś na nie,cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- ciezko komus doradzic telefon bo dla jednego sa wazne takie funkcje jak walkman czy aparat a dla innego zupelnie inne. moze obejrzyj sobie w tej kwocie co chcesz jest np. Sony Ericsson Xperia X8. Ja szczerze mowiac nigdy na marce Sony Ericsson sie nie zawiodlam i ne mialam problemu z joystikami w zadnym. Mnie telefonu Nokia nie przekonuja bo po prostu czegos innego szukam w telefonie a dla mnie sa one za proste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa--- też bym wolała mieć własna koszulę, ale powiedziano mi, że nie mam mowy. Stylowa-- też mam taki telefon i już się do niego przyzwyczaiłam i nawet nie chciałam wziąć drugiego, na czym skorzystał mój syn, który ma teraz Xperie x10 mini pro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa patrzyłam już na tę nokię,ale sobie pomyślałam że ona muzyczna ,a mnie takiej nie trzeba,no ale w sumie co to przeszkadza,chyba nic? A może przez to że muzyczna to jest uboższa w innej dziedzinie? ...x... chyba właśnie tak to jest,że ten któ lubi ericssony ,nie lubi nokii,tym bardziej jestem zdziwiona że mąż teraz o tej nokii myśli. Ja od telefonu nie oczekuję wiele,a mąż tak. Dla mnie lepszy prosty,on lubi w nim mieć dużo możliwości. No ale ta nokia o której on mysli może spełnić oczekiwania wielu,sądzę,podaję link do oceny: http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-n8 Tyle że mąż widział już ją za 1300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×