Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość tak_tak_tak
kurcze dziewczyny ale wam zazdroszcze. Juz tak blisko rozwiazania. Ja dopiero dowiedzialam sie ( ku mojemu zaskoczeniu o 2 ciazy). Cale 9 miesiecy przede mna.. W kazdym badz razie powodzenia- i jak dla mnie super miesiac na rodzenie dzieci. A nie tak jak ja drugi raz zima :((( Ehh powodzenia zycze dziewczyny jeszcze raz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez coś ostatnio brzuszek twardnieje, dlatego teraz staram się więcej leżeć. Wizyta za 9 dni mam nadzieje, że wszystko będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuch nie boli twardnieje jak tylko chodzę siedzę zaraz zadzwonie do lekarza to się coś może dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć majówki :-) Wiosna wiosna, coraz blizej .... super już niedługo doczekamy się naszych maluszków :-D mnie dziś strasznie żebra bola, nie mogę wysiedziec, ulgę przynosi tylko lezenie ... zaraz się kladę z powrotem ... milka_k-ce - nie ma co się bać, pewnie masz skurcze Braxtona - hixa teraz coraz więcej dziewczyn bedzie narzekać na twardnienie brzucha, bo macica przygotowuje się do porodu, łykaj magnez i dużo wypoczywaj w sensie leżenie, nie siedzenie, a jak się dzieje b. źle to tak jak chyba stoktrotka pisala można no-spę brać spokojnie, żeby brzuch odpoczął. Mnie twardnieje od października, ale wtedy boli i jestem na lekach cały czas, ale to inaczej, wiec nie panikujcie u Was to pewnie te skurcze przygotowawcze do porodu, tak od razu nic złego się nie dzieje :-) Pozdrawiam i miłego dzionka Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do lekarza i kazał jutro przyjechać na wizyte zobaczy co i jak! także leżeć odpoczywać a jutro dam wam znać co lekarz mi powie pozdrawiam miłego słonecznego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :) U mnie słoneczko za oknem świeci, normalnie aż chce się żyć. Faktycznie mogloby byc troche cieplej, ale ja wcale, a wcale nie narzekam. Dzisiaj w koncu odwiedzilam fryzjera, ale niestety nie zdecydowalam sie na odwazna fryzure. Moze jak urodze moja kochana Zuzie, to wtedy bede miala wiecej odwagi :P Ja na razie wstrzymuje sie z praniem i prasowaniem, choc nie krywam, ze jest ciezko. Codziennie otwieram szafe i normalnie widzac ciuszki, tak mnie korci, ze hej. Ale jeszcze te 2 tygodnie sie wstrzymam. Cv kochana to teraz po podrozy wypoczywaj. Moze przez nia masz takie dolegliwosci. Milka dobrze, ze zadzwonilas do lekarza i umowilas sie na wizyte. Lepiej dmuchac na zimne. A u mnie dzisiaj na obiadek fasolka po bretonsku. Juz czuje te zapachy, mniam I przepraszam, ze bez polskich znakow, ale pisze z angielskiej klawiatury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko ja też zamawiałam u tego samego sprzedawcy łóżeczko co Ty ;-) Ja jeszcze nie dostałam, ale mam nadzieję, że w tym tygodniu już przyjdzie cały komplet. X.. pytasz jak z rodzicami. W sobotę musiałam się popłakać, żeby mama odpuściła. No i jakoś po tym zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać. Okazało się, że największy żal ma do nas za to, że meble wyrzuciliśmy. Bo chcemy nowe-łóżko sypialne i jakieś komody. A tam wtedy stał segment. Niby jest ok, ale i tak czuję się głupio z tym wszystkim. No ale na szczęście Mama się znów do mnie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam współczuje, tym które mieszkają z teściami albo swoimi rodzicami. kurcze masakra. młodzi powinni być sami. wiadomo, nie zawsze jest taka możliwość, ale ja bym robiła wszystko, żeby się wynieść. ja sobie obiecałam, że po porodzie robię sobie włosy na czerwono tzn jak rihanna:D dziewczyny pamiętajcie do porodu, żadnych pomalowanych paznokci nie wolno, chyba, że bezbarwnym lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- powiem Ci ze sporo masz racji, bo ja miesszkam z rodzicami i nie narzekam ale swoje tez sie nadenerwuje i oni tez. Poprostu roznica pokolen. Ja chcialabym pojsc na wynajem no ale przy dwojce nie damy rady z kasa. Mi sie skonczy macierzynski i co wtedy? a nie chcialabym wracac do rodzicow jak bieda zajrzy, bo wtedy byloby gadanie. Emilia- niestety moja tez do mebli to jest kosa. Zal jej wszystkiego i jak cos sie tknie z jej terenu to ida iskry ale staram sie z nia rozmawiac i nie wyrzucac nic co jej tylko jej mowie ze jak ma gdzie wstawic do piwnicy to niech bierze bo ja tego nie chce. No i jakos idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziewczyny kiedys ksiazke napisze o tym jak sie mieszka z tesciowa.. ale to kieeeeedys bedzie dluzsza niz trylogia Sienkiewicza :P martwie sie tym cisnieniem pieprzonym - jeszcze nie wzielam tej tablety - wieczorem pojade do rodzicow po cisnieniomierz i wtedy zdecyduje czy brac czy nie.. ale az sie poryczalam tym jebanstwem noo :( aa na 18jade do szpitala zobaczyc czy mnie przyjmą na szkole rodzenia bo się okazało ze juz 2tyg temu sie zaczela.. a u mnie trwa to wnet 2mce (2razy w tyg) mam nadzieje ze te 4ominiete spotkania nie byly jakies meeeega istotne.. noo zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jeszcze mieszkamy z rodzicami moimi, ale na razie nie ma takich spiec i nieporozumien. Mam nadzieje, ze tak zostanie do konca, chociaz najbardziej obawiam sie okresu po porodzie. Wiem, ze moja mama raczej nie bedzie sie wtracala, tymbardziej ze jeszcze pracuje i nie bedzie miala za duzo czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majóweczki. Ide poczytać coście napisały od piatku i już wracam do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce no ja mam tak jak TY 34 tydzien trwa. Ciekawe która się rozpakuje pierwsza i zapoczatkuje majowe porody???? Wczoraj przymierzałam taki specjalny biustonosz do karmienia - noi i powiem ze porażka. Biust choć mam (80C) widać było ze jakis taki mały i nieforemny. Chyba będe nosić normalny, poprostu wystawię cyca i już. hihiihihi mamuskamaj - wiem ze późno ale wszystkiego naj kochana.......... Jak któraś będzie poprawiać tabelke - zmieńcie mi termin na 1 maja z 3. No bo taki sie mi utrzymuje od dawna. Dziękiiiii Noi widze ze przygotowana tabelka dla rozpakowanych mamusiek - ale jazdaaaaaaaaa. Zaczynam mieć pietra i to porządnego baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropunia jak tam samopoczucie ???? U mnie twardnieje brzucholek ale po jedzeniu. I chyba znów mała sie obróciła bo czuję ją normalnie w poziomie, no chyba ze ma taki rozchył nóżek...hihihi... Dzwonię jutro do KLINIKI gdzie będe ponoć rodzić. Szpital ostatnio nabył bardzo dużo negatywnych opinii - nie bede raczej ryzykować. A tak klinika daje znieczulenie i płaci sie 500 za wsiom. a w szpitalu i tak tyle trzeba dac a można nawabić sie świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevelina- łooo matko, nie moge ze smiechu. Dopiero przeczytalismy z mezem 4 strony tego topiku i juz dalej nie moge hehe, no ja juz tez te teksty slyszalam , szczegolnie czesto od babci mojego meza:P Atenko- hej Kochana, jak na wypoczynku? zawsze rano nas witalas a teraz Cie nie ma ale to dobrze bo sobie odpoczywaszz:) a gdzie bedziesz rodzic? bo wiem ze sie zastanawialas czy nie w tej prywatnej klinice? Dziewczyny ja tez mam juz pietra duzego, bo ten moment juz tuz tuz i az mi ciary przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no rano zawsze byłam bo tak zaczynałam prace. Ale od środy jestem już na wolnym i tak do końca macierzyńkiego(daj boże). W domu na górze nie mam neta wciąż i się męcze bez was. No ale teraz np jestem na dole w biurze u mojego M i produkuje co mogę. Odpoczywam trochę. Skończyłam wczoraj liste czego mi brak i jestem w szoku, bo tego jest ogrommmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka- Dobrze ze wypoczywasz:) hmm to rodzisz w Esulapie tym znanym czy gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 90% ESKULAP. wŁASNIE ODPISAŁAM SOBIE DO NICH NR TEL I JUTRO TAM DZWONIE. nIEWIEM CZY DO mANDERLI CZY DO bIERNACKIEGO UDERZYĆ Z WIZYTĄ ALE OBAJ SA REWELACYJNI WIEC SPOKO-LOKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka- duzo dobrego mozna na necie przeczytac o tym eskulapie. Fajnie masz ze masz taka mozliwosc wyboru. A jak kg u Ciebie bo u mnie znowu +2kg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no powiem tak. Nadal wchodze do jeansów, ale już guzika nie dopne. Brzuszek mam cholera nisko i niewiem czy to tak ma być. Na wage nie stane i nie zaciągna mnie na nią nawet koniami!!! hihiih ale czuje ze kg napewno ida w górę. Sadze ze na wizycie 30 marca każą poprostu sie wazyć i BASTAAAAAAA. STAWIAM ZE MAM JUZ OK 15 KG W GÓRĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... NO KOCHANA PO KILO NA JEDNAGO MALUSZKA - TO MASZ SPOKOOOOOOOO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam + 14 na swojej wadze a u lekarza zawsze kg wiecej pokazuje wiec plus 15.Ja jutro wizyta wiec dowiem sie jak moje brzdace leza bo cos czuje ze jeden sie przekrecil bo czuje go jakby w poprzek. wiecie co dziewczyny dzis wstawialam pranie i teraz drugie. Dwa razy jak nasypywalam ten proszek dla dzieci wyskoczylo mi uczulenie od razu najpierw na rekach a pozniej na twarzy:/ dlatego tylko pierwszy miesiac bede prala moim maluchom w tym dla dzieci a pozniej w persilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki misiaczki kochane. Musze iśc. Obowiązki te i tamte. ihiihihi Jutro wieczorkiem zaglądnę napewno a od środy już postaram się kupić router i miec neta na laptopieeeeeee. całuski i do zas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolce :P ale maly ruch no bunt na pokladzie czy coooo?? niedawno wrocilam - bylismy w tej szkole rodzenia :D moj zachwycony - podobalo mu sie mowi ze o wielu rzeczach nie wiedzial :P generalnie w poniedzialki mamy teorie a w czwartki cwiczenia super babeczki Warto posluchac bo ciekawe rzeczy mowia :P hehe a teraz nadrabiam stracony czas odpoczywajac :) w tv nuda jak nie wiem co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj och zazdroszcze że w te pełnie tak smacznie spałąśja niestety w pelnie mam zawsze nadmiar energii i zawsze mnie nosijak nie byłam w ciazy to molestowałam meza :P teraz cozbezsenność Cv no gratulacje, widze ze Twój synek tez szybko przybiera i rosnie, super . Powiem Ci, że mnie ostatnio tez często mdli, co prawda na poczatku ciazy to ja wciąż wisiałam nad sedesem a teraz nie ale bardzo często w ciagu dnia robi mi się niedobrze, to może być ucisk małego na żoładek albo hormony, w każdym razie zdarza się to w 3 trymestrze u niektórych ciezarnych Kasiulaaa s-ce oj to braciszek zaszalal :( Trelevinaaa oj tam zaraz pindolek tak szybko nie urosnie, poza tym popros przy nastepnym usg o fotke „3kreseczek i już będzie 100% pewności :D Mój doktorek to za każdym razem mi robi fotke ptaszka i już mam cała kolekcje :P Tez mam nadcisnienie indukowane ciąza, tez biore leki i jakoś zyje :P bierz tak jak Ci lekarz zalecil i nie zastanawiaj się! a wszystko będzie dobrze, ja tez w sumie bezstresowo i nie puchna mi nogi a jednak nadciśnienie się zrobilomierz sobie je 2 razy dziennie i pamietaj tak żeby nie było wyższe niż 140/90. Po ciazy wroci do normy.ale wroci do nas w okresie pokwitania . Probowalam ogranioczyc dawke ale to był głupi pomysl bo mi się na początku zupełnie rozregulowalo ale teraz już grzecznie biore dla dobra małego. Justyna_87 no i dobrze ze się pobawilas, ja Ci powiem ze na moim slubie moja przyjaciolka była w 9 miesiacu w ciazy i szalala na parkiecie do 4 nad ranem, urodzila 2 tyg po imprezie. Kasia GJ kurcze jak to na necie trzeba uważać co i gdzie się klika :O Znow_mama no zdziwiłabym się bardzo gdyby Ci nie przytargał tej poscieli ;) no facet po prostu facet! Gluck to porzadna firma sama mam z niej łóżeczko wiec jeśli pościel w dobrym stanie to tez bym zostawiala, a co do ciuszkow dobrze zrobilas! Pomysl już kochana o jakims zastępstwie i zwolnij troszke obroty, bo w koncu mamy się spotkac na sali poporodowej ;) Kiedy masz nastepna wizyte? Ja 4.04 x- a kiedy kotce ściągniesz ten kaftanik? Milka_k-ce ja mialam akcje ze skurczami i nie można do niej dopuścić! Jeśli pomaga Ci lezenie to lez jak najwięcej, możesz brac nospe i zwracaj uwage czy skurcze się nie nasilaja i czy nie sa bolesne, wtedy do szpitala, jeśli sa tylko pojedyncze i niebolesne to najlepiej je przeleżeć. Zreszta wlasnie doczytalam, ze jednak pojedziesz do lekarza i dobrze, niech Ci sprawdzi szyjke i pewnie zaleci wiecej odpoczynku Lorien ale fajnie ze Twój m pomyślał o dzidziusiu i cos kupil super :D Stokrotka trzymam kciuki za wizyte. A ochraniaczy jeszcze nie musisz prac bo przydadzą Ci się jak maluchy będą mialy 3 miesiace. Atena_35 no ja Ci powiem, ze już pomału tez czuje „oddech porodu na plecachtroche się boje ale chyba bardziej ciesze ze już niedlugo się ten ciazowy koszmar dla mnie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty, zmęczona jestem bardzo i wkr..., bo jakaś stara c*a wpierniczyła się przede mną, ja nawet nie zdążyłam tyłka podnieść a ta już siedziała w gabinecie, jak przyszłam to nawet słowem nie pisnęła, że też czeka na wizytę, myślałam ze przyszła razem z córka, także ponad godzinę kwitnęłam i strasznie kręgosłup mnie zaczął boleć, wrrrrrrrrrrr. Z dziećmi w sumie ok, przepływy maja dobre, ale jakieś niewielkie zastoje w jednej nerce, ale lekarz mówi że nie należy się tym martwić, moja szyjka biedna :( muszę bardziej leżący tryb prowadzić, jeszcze tylko 2 tyg mam brać luteine, później jakieś dwa inne leki coś na skurcze nazwa na f a drugi to nie wiem na co. Generalnie muszę jak najdłużej utrzymać maluchy, nie wcześniej niż po 34-35 tc, kolejna wizytę mam za 2 tyg i wtedy będę miała robiony wymaz, no i znowu 2 kg więcej :( ale w butach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Tigero wiem, że fajnie że mój Tomek pomyślał o synku, zresztą On małego już bardzo kocha i nie może się doczekać aż będzie na świecie, zresztą tak jak ja:) A ja właśnie wróciłam z Izby Przyjęć... miałam skurcze i brzuch mi twardniał, zbadali mnie i wszystko jest oki, kazali brać więcej magnezu 3x2 tabletki i więcej leżeć więc będę teraz się byczyć w łóżku i odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Wiecie co chcialam poczytac te wsz 60 stron ale wybaczcie nie dam rady X mialas racje ze az usmialas sie z tym nadrobieniem hihi Poczytalam tylko kilka stron tych pozniejszych i odechcialo mi sie. Stokrotko przykro mi ze tak znosisz ciaze ale jeszcze troche i bedziesz miala udane rozwiazanie. A ja dzisiaj tez bylam u lekarza:) Wszystko wporzadku jest i wyobrazcie sobie ze Alex juz ma 2400g.Szok w ciagu 3 tyg caly 1kg przybral pytalam doktora czy on caly czas bedzie tak przybieral to powiedzial ze jak bede normalnie jadla to moze kg przybierze jeszcze no nic zobaczymy. nastepne wizyty juz bede miala co 2 tygdonie. Nadal zle sie czuje wsiadam do samochodu i juz umieram teraz tez juz mi cos jest i znowu zasnac nie bede mogla ehh no nic jescze 1 miesiac i 25 dni jakos wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×