Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

u nas tez słonko i ciepełko, tez chce na spacerek, ale trzeba leżakować Lorien - nie jestes przypadkiem z małopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jestem z Krakowa:) X widzisz kocica wraca do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X to świetnie, że kocica zaczyna brykać :) Jak już po półkach skacze tzn., że dochodzi do formy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majóweczki serdecznie. Dawno nic nie pisałam, ale podczytuję was w miarę regularnie. U mnie niestety nie za ciekawie ostatnimi czasy jestem zmuszona leżeć, gdyż pęka mi spojenie łonowe i strasznie boli przy każdym poruszeniu się, bardzo długo myślałam że to ma tak boleć ale jak nie mogłam przekręcić się z boku na bok już wiedziałam że to coś nie tak,oczywiście nie zabrakło mądrych porad że '"boli bo cały czas leże i ciekawe jak urodzę". Do tego jeszcze podwyższony cukier, anemia. Ale tak długo czekałam na moją kruszynkę że wszystko wytrzymam i zniosę. Cieszcie się dziewczyny ze możecie w miarę normalnie funkcjonować ja mam problem nawet z jazdą samochodem, a gdzie jeszcze zrobienie zakupów, bo dopiero planuję się za to wziąć czas najwyższy (wcześniej nie chciałam zapeszać). No to posmęciłam troszkę ale lepiej mi się zrobiło. Uważajcie na siebie i na dzieciątka. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki Ja coś dzisiaj nie mam humoru :-( mama znowu coś marudzi na mojego męża. Widzę, że znowu nie mogą się dogadać ;-( A już kiedyś Wam pisałam, że przez takie nieporozumienia o mało co bym się z nim na pół roku przed ślubem nie została :-( odebrałam wyniki i hemoglobina mi podskoczyła ładnie po tym żelazie. Poza tym mam do Was pytanie. jakie macie wyniki WBC i GRAN? Bo ja mam te dwa podwyższone, a w internecie nie mogę się za bardzo doczytać co to może znaczyć dla Kobiety w ciąży. X.. powodzenia na dzisiejszej wizycie ;-) Ja jadę jutro!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaganiana strasznie,ale juz po wizycie jestem,w sumie to taka bez sensu była i żeby dociągnąć do pół godziny to gadała i gadała w kółko jedno i to samo na temat podejścia do bólu porodowego,że to psychika i takie tam,nuudy. Na moje pytanie o znieczulenie zewnątrzoponowe stwierdziła,że odradza,bo tu stawiają na naturę,ale że wie że Polki lubią z tego korzystać,ale Islandki to nie lubią,blee. A Wy dziewczyny rozmyslałyście już o znieczuleniach itp? Kochane ja się powtórzę z materacem ,w sumie to jeden link źle podałam,może któraś będzie potrafiła się na jego temat wypowiedzieć,bo ja mam wiele wątpliwości,jednak sprzedawczyni polecała: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90150288 plus na to mata oddychająca: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40150295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa ja myslalam o tym zzo.. ale czas pewnie sam pokaze czy sie zalapie czy nie.. no i jak bedzie przebiegac porod.. poki co nie nastawiam sie od razu na znieczulacz bo to tez ma swoje i plusy i minusy.. co do materacyka kurcze nie pomoge bo nie mam zielonego pojecia kupilam u Nas ten GPK i wydaje mi sie fajny ale co ja mam za wiedze na ten temat.. zadna :D co do cisnienia - skacze jak pojebane mialam nawet 157/93 nosz kurwa szok, wzielam tabletke polezalam i spadlo :) a serducho mi wali jak szalune :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- co do materaca to ja tez sie na tym kompeltnie nie znam i nie pomoge. Kupilam chyba jak wiekszosc te GPK ale pojecia o tym nie mam:P Ja sie zbieram dziewczyny. Ubieram sie i w droge. Trzymajcie kciuki mocno aby moje maluszki urosly i wszystko bylo ok, bo stracha mam. Jak wroce na pewno wejde i napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane!!! widzę, ze prawie wszystkim z nas brzucho daje we znaki:( mnie od niedzieli boli dość bardzo i stawia się cześciej. myślę, że to z nerwów bo własnie w niedzielę pokłóciłam się z moim m i od tego czasu mamy ciche dni... najchętniej poleżałabym trochę ale szkoda mi Julci bo taka piękna pogoda, że szkoda siedzie w domu i zabieram ją na spacer albo plac zabaw. w poniedziałek mam wizytę i boje się, że szyjka się skraca lub rozwiera. w ogóle to w nocy szczegolnie boję się, że wody mi odejdą i urodzę w tym 8 miesiącu. tak bardzo chciałabym doczekac chociaż do początku maja, bo na ten mój termin to na pewno sie nie doczekam. Atenka dzis byłam w Eskulapie i umówiłam się do dr Kapały na wizytę 6.04. cena mnie trochę poraziła, bo obecnie to 490 za poród. nie pamiętam ile płaciłam poprzednio ale na pewno to nie było tyle:( stokrotka ja w pierszej ciąży tez brałam fenoterol i izoptin. pamiętam, że przez pierwszych pare dni czułam sie okropnie i jak tylko zażyłam te leki to musiałam zasnąć zeby się tak źle nie czuc. kurcze dziewczyny ale wasze dzidzie duze. moja w poniedz to pewno z 1600-1700 bedzie miec:( ech ale ja narzekam dzis... postawcie mnie do pionu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - no co Ty taka pesymistka?? Nie wiesz ze pozytywne myslenie to polowa sukcesu? nie mozna myslec zle, sciagasz tylko na siebie te pesymistyczne mysli i sama sie bidulko dolujesz a tak nie wolno!! nooo nie wierze!!!! dalej no odrzuc te mysli glupie.. a chlopem sie nie przejmuj, nie warto ten typ tak ma :P zjadlam kolacje chyba z 4kromki (takie mniejsze) i kubek herbaty i wafla i powiem wam ze wcale sie nie nasycilam :p ja pierdziele lepiej ubierac niz zywic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! właśnie wróciłam od lekarza wszystko dobrze a skurcze przez stres mam się oszczędzać lerzeć odpoczywać i nie stresować się?? termin przesunął sie na 3 maja! no właśnie jak się nie stresować u mnie kłopot za kłopotem właśnie wczoraj mój mąż wrócił z pracy z bólem oka pani okulistka skierowała nas do szpitala w tam pani doktor z pretensjami po co przyszliśmy ona jeszcze nie jadła nie piła nie ma czasu i ona nic niewidzi dopiero znajomy lekarz zobaczył co i jak kazał zrobić badania i przyjść do niego bo to raczej sprawa zatok i tak dziś cały dzień na badaniach PRYWATNIE oczywiście bo inaczej trzeba rok czekac i jutro z wynikami Przepraszam ze was tak zanudzam ale musiałam się pożalić na naszą służbę zdrowia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. niestety nie mam dobrych wiesci. szyjka sie skrocila i postanowil ze jeszcze da mi 2 tyg. i leki nowe zapisal,jak nic sie nie poprawi to na oddzial bez gadania do konca ciazy. jesli w tym tyg nie poczuje ze skurcze sie zmniejszyly to juz w pon. na oddzial. Jedyne dobre informacje to to ze zmalala roznica miedzy maluszkami. Waga 1399g Mai a Jasia 1254g takze do Waszych to kruszynki( dzis 30+4tc) tlumaczyl mi tez o moim termienie. wiec mam o nim w ogole zapomniec i plan minimum to wytrzymac do 14 kwietnia do 34tc, kolejna data to 5 maj ale mowil ze watpie zeby mi szyjka wytrzymala. Takze mamuski racej bede pierwsza. No i jeszcze jedna wiadomosc to Jasio zrobil mi psikusa i odwrocil sie glowka w dol. Oboje leza glowkami w dol a Maja bardzo naciska na szyjke. Szczerze to Wam powiem ze ta informacja mnie tez zasmucila bo niby nie bylam nastawiona na nic a teraz wchodzi w gre sn i nie wiem jak to bedzie. Te leki co mi zapisal to cordafen 3x1 i mowil zeby nie czytala nic w necie bo dowiem sie ze to na serce a to sie zapsiuje tez na skurcze. Zapisal mi tez Betadine globulki po 1 na noc co dwa dni. ech zdolowalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x moje lozeczko tez zajezdza ale bardziej drewnem i jeszcze troszke i tez je zloze i bede wietrzyc.Co do ciuszkow to w rozmiarze 50 to nie kupuj narazie przeciez twoje skarby jeszcze rosna no chyba ze po 1 komplecie na wyjscie ze szpitala jak juz bardzo chcesz:) kropeczko ty sie nie marw waga swojego skarba bo moj mial 1718 g a po 1,5 tyg waga skoczyla do 2400g az sama sie zdziwilam ale nasze dzieci maja taki czas w czasie ciazy gdzie bardzo szybko przybieraja na wadze:)Ja teraz mam wizyty co 2 tyg za kazdym razem bede miala KTG ale wiesz to wszystko zalezy od lekarza i opieki. Trelawinaa No to przepraszam zenie doczytalam o tej poscieli hehe a myslalam ze Ameryke odkrylam:)A z ty, cisnieniem to ty uwazaj i dopoczywaj duzo. milka Ciesze sie ze wszystko ok z bobasem i juz sie nie stresuj tak odpoczywaj a ta sluzba zdrowia to rzeczywiscie przegiecie. bartolenka ojej nie denerwuj sie tak przykro mi ze masz ciche ze swoim i odrazu wszystkie mysli takie zle ci przchodza na mysl.Bedzie wszystko wporzadku a tego twojego wez porzaadnie opier....to odrazu poprawi sie:) znow mama jesli ci wygodnie w tym co nosisz to olej opinie innych wazne ze ty sie dobrze czujesz:) wiolasek 87 przykro mi ze tak zle sie czujesz i masz problemy ale do konca niedaleko trzymam kciuki za ciebie i powodzenia na zakupach emilia 83 Tak to jest jak osoby trzecie wtracaja sie nie w swoje zycie najlepiej mieszkac osobno.Ale mam nadzieje ze twojej mamie przejdzie i bedzie ok. Co do tych wynikow to nie wiem bo mi lekarz nie podaje ich. stylowa no niestety nie znam sie i nie wypowoiem sie na temat tego materaca ja kupilam taki jaki mi polecaly kolezanki gpk A ja juz nie nazekam na kregoslup az tak czesto bo nie siedze przy kompie tylko leze:) Sprzatalam dzisiaj szafe bo taki balagan mialam ze szok po tym powrocie z polski::) jutro uloze tylko ubranka Alexa i z glowy.Cos bym zjadla sobie ale nie wiem co musze zajrzec do lodowki hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ojej nasza kruszynka musisz jeszcze sie trzymac troszke przykro mi z powodu takich wiesci ale chociaz ta waga cie ucieszyla mysle ze wszystko jakos sie ulozy bedzie dobrze bo musi tak byc i koniec.trzymam kciukasy za ciebie imaluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co skrocila im sie szyjka, do ilu? bo moja ma 2,8cm a bylo jeszcze niedawno 4,3cm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ja jestem ale nie odpowiem ci bo z moja wszystko ok ale ty nie smutaj sie juz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
hej. aneta (eni 35) mam do ciebie pytanko bo wiem że pracujesz w pzu życie.mój mąż jest ubezpieczony w pzu życie. wczoraj rąbiąc drzewo u siebie na podwórku odrąbał kawałek kciuka , opuszek ale konkretnie. był dwa dni w szpitalu . czy jest sens składania papierów żeby dostać kasę z pzu życie? bo w końcu jest ubezpieczony przecież . a jeśli da sie coś wyciągnąć z pzu to możesz napisać jakie dokumenty potrzebne? będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x kochanie nie jestem obeznana w kwestii szyjki.. Ale podstawą jest żebyś się na zapas nie denerwowała:) pozostaje ci tylko leżeć, odpoczywać, tylko nie denerwuj się :* ważne że twoje skarby urosły..:) ja trzymam kciuki żeby do 14 szyjka trzymała:* nie dołuj się mała:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x kochana ja przy Juli w 7 miesiącu miałam szyjke rozpulchnioną, rozwartą i krótką na ok 2,5 cm. leżałam plackiem, brałam leki i dotrwałam do 38 tygodnia. trzymam kciuki, ze tobie tez sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X kochana to teraz już musisz odpoczywać na maksa i wytrzymać jak najdłużej. Tego życzę Ci z całego serducha. A widzisz tak się przejmowałaś, że maluchy małe, a tu okazuje się że są spore. Czytałam, że w tym tygodniu w pojedynczych ciążach zdarza się, że wagi dzieciaczków są przybliżone. Czyli moim zdaniem wcale nie powinny się urodzić takie małe, a przecież teraz to maluszki rosną w zastraszającym tempie :) I oby się udało wytrzymać do maja. Będę trzymała kciuki za Ciebie i za Twoją szyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... kochana tak mi przykro,że nie te wieści dostałaś co chciałaś,ale najgorzej też nie ma i tego się trzymajmy. Z tą szyjką to jestem w szoku bo u mnie na badaniu ginekologicznym lekarka stwierdziła ,że szyjka ma 2-3 cm czyli że wszystko w porządku,hmm,teraz to już nie rozumiem. No ale to było takie wyliczenie mniej wiecej tylko,na oko. Więc Ty teraz na maxa się oszczędzaj,a my trzymamy mocno kciuki dlatego bedzie dobrze,trzeba wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - nie martw się tak bardzo szyjka, tylko dużo wypoczywaj jak zalecił lekarz, u mnie w 24 tc skróciła się do 3 cm, wczoraj to nawet nie powiedział mi ile ma, ale skoro dostałam tamte leki to pewnie rewelacji nie mam i u mnie też jeden chłopak bardzo nisko jest i mocno naciska, także jak wpycham tą luteine to czuje ja. Ja podobnie jak Ty muszę co najmniej wytrzymać do 34-35 tc, także głowa do góry i trzeba nóżki zaciskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam za wsparcie, dzis chyba zasne bo jestem wyczerpana psychicznie. Nie pozostaje mi nic jak tylko podniesc sie i wierzyc ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa tak Kochana ja tez wcinam Dopegyt 3x1, dobrze się po nim czuje i jest baaardzo popularny także łykaj i się nie stresuj ;) A jaki masz średnio puls? Fajnie ze chodzicie na te szkole razem z m, ja tez z moim chodzilam przy pierwszym i pamiętam jak przezywal jak musial kąpac lalke :P ale faktycznie jakos się na niej przełamał i potem małą tez kąpał, teraz tyo coś mi bąka ze już zapomnial jak to się pluska takiego maluchaale ja mysle ze sobie szybko przypomni :P Kasia KG skurcze to takie napinanie brzuszka nie sposób ich pomylic z czyms innym Lorien widze ze masz ambitny plan z tą kroniką pozazdrościć, ja na pewno nic nie zdołam zapisac majac dwa maluchy w domu u mnie to sajgon będzie ;P Stylowa no żyjesz! I czytam ze wiesci dobre, super 🌻 ja miał znieczulenie zewnątrzoponowe przy pierwszym porodzie ale krzywo się rozlało :O i mialam wrazenie ze urodze Maje noga :P bo jedna strone czulam a drugiej niezobacze jak teraz będzie bo w tym szpitalu gdzie mam zamiar rodzic niechętnie daja z tego co mi wiadomo, zobaczymy jak będzie ale chyba najlepszy był Dolargan po nimmialam taki odlot ze nawet nie wiem kiedy łożysko urodzilam :P Faule tka- Ty asie nie doszukuj nic w swojej ciazy tylko ciesz ze tak gladko przebiega ...x - och niech się ta Twoja kotka wylize jak najszybciej bo jak Ty masz za 3 tyg rodzic to ja dziekuje :O ale za to maluchy ladnie rosna także w sumie dobre wiesci U Ciebie wyjatkowa sytuacja i gdybys faktycznie miala rodzic w polowie kwietnia to może chociaż po 1-2 spioszki w rozmiarze 50 kup, zreszta poszperaj na Allegro bo czasem są tam aukcje z ciuszkami dla wcześniaków i można tanio kupic uzywane a takie uzywane rozmiary to zawsze jak nowki Znow_mama no nie zartuj, że Ci nasz doktorek powiedział ze masz zbyt obcisla sukienke! :D no ja nie wierzeco on nagle taki świętobliwy, może przy Krzychu tylko tak grał :P zreszta co on się czepiaja u niego ciagle widze kobitki w ciazy na obcasach a ostatnio jedna to miala platformy chyba 11cm a była w 21t.c. #stokrotka# - ja tez się przerazilam ulotka ale to naprawde bardzo popularne leki także tak jak anjaa Ci pisala bierz i bedzie dobrze to już pomału finisz Mamuskamaj masz czy nie masz tej cukrzycy to obojętne najważniejsze ze cukier w normie Agnes71 to Ty pewnie dotrwasz do swojego terminu, a jak mała będzie około 3kg to idealna waga ;) Kropeczka ja teraz już chodze co 2 tyg az do 36-7t.c. potem już raz w tygodniu i za każdym razem już teraz mam KTG Justyna_87 nie stresuj się tym cellulitem, po ciazy zejdzie ;) Wiolasek_81 Ty nie podczytuj tylko pisz, tu większość z nas z czyms tam się zmaga w tej ciazy wiec nie jestes osamotniona, a jak Ty czujesz to swoje spojenie? Emilia_83 a jakie żelazo bierzesz? Niestety nie wiem jakie mam teraz WBC bo nie robilam ostatnio wynikow, pewnie pojade w przyszłym tyg dopiero Barto lenka pionizuj się kochana!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - trzymaj się kochana, dużo odpoczywaj i postaraj nie stresować... Na pewno będzie wszystko ok 🌼 tigero - mówisz, że po ciąży zejdzie? Obyy :) Lecę pod prychę i spać, dobranooc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na nocną zmianę ;-) przebudziłam się i dopadła mnie taka zgaga, że musiałam sobie herbatkę miętową wypic .... X-nie martw się, trzymam kciuki żebys jak najdłużej wytrzymała i duzo leż, to lek na nasze brzuszkowe dolegliwości chyba najlepszy :-) ja też powinnam duzo lezeć, ale się trochę forsuję i mam wyrzuty sumienia już :/ muszę troszkę zwolnić, bo też się boję że za wcześnie się rozpakuję, brzuszek mi się od niedzieli znowu napina Jutro mam szkołę rodzenia i własnie kąpiel niemowlaka, ciekawa jestem, jadę z moim M. chyba boki zerwę jak będzie lalę kąpał :-) Musimy sporo odpoczywać dziewczyny, bo posypiemy się jak kwietniówki, chociaż ja bym chciala już tak w 38tc urodzić, no moze 39 ;-D Do juterka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki:) X kochana trzymaj się zobaczysz wszytsko będzie dobrze, maluszki już ładnie urosły. Oszczędzaj się. Tigero jak na razie mam chęci i zapał do tej kroniki, ale zobazymy jak długo będę mieć ten zapał:P:P Mam nadzieję, że chociaż uda mi się zapełnić wszystkie strony:P No i znów mamy pochmurno... mówią, że ma być tak nawet do weekendu... Brzuszek nadal twardnieje, szczególnie jak wstaję z łóżka do wc czy do kuchni.... chyba jednak pójdę dziś do swojej lekarki niech mnie zbada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... - cholera ale wieści przynosisz. Jedyne pocieszenie to chyba tylko takie, że mamusie dwojaczków raczej wcześniej się rozpakowują więc się nie martw. Dobrze, że w dobrych rękach jesteś. Teraz ja też już bardziej przestraszona. Dzisiaj pogadam z szefem, że to moje ostatnie dwa dni i poproszę bo by się do końca ze mną rozliczył. Chcę już leżeć. Najbardziej cieszę się z wagi twoich maluchów. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć odnośnie rozmiarów ciuszków. przy dwójce to troszkę inaczej się kształtuje ale może powinnaś zaopatrzyć się w jakiś dodatkowy mniejszy zestaw. cv - pocieszyłaś mnie tą wagą. Czyżby te maluchy tak szybko rosły.. Hmm ja czuję, że moja mała jest większa niż jeszcze kilka dni temu, ja sama jem jak maszynka. Wciągam wszystko a każdego kopniaka czuję tak mocno że czasami zaboli. tigero - mówisz, że masz wizyty częściej. Ciekawa jestem co mi powie teraz 1.04. może i ja będę musiała częściej się pokazywać chociaż na samym początku położna mi wspominała że u nich tego raczej nie praktykują. Widzę, że inne dziewczyny też częściej chodzą. penelopa kruz - no widzisz, musiałam się troszkę gimnastykować i wprowadzam dziewczynę ale czarno to widzę. W ogóle mój szef gdy przyszedł do pracy wtedy gdy mnie nie było załamał ręce. Nie wiedział nic, kompletnie. Przyszła dziewczyna i ona tak samo. Nie mieli zielonego pojęcia co się dzieje w firmie, nie wiedzieli co gdzie leży - zginą tutaj... Stąd właśnie ta moja organizacja, mojego zastępstwa. Znów_mama - brawo, brawo. Mam ma wyglądać dobrze:) ja też nie noszę namiotów:) Dzisiaj jestem wyjątkowo zmęczona. Przede mną ostatni tydzień zajęć na uczelni i mam wolne. Już mnie brzuch nie boli, nie twardnieje więc ja dalej sobie folguję. Już widziałam dzisiaj minę mojego ojca. Patrzył na mnie taki zły, że wychodzę rano i pakuję się z moim mężem. Oni już najchętniej widzieliby mnie w łóżku a ja skoro czuję się już lepiej chce wykorzystać jeszcze tę chwilkę, ten tydzień. Obiecałam sobie że jutro jednak odpocznę i zostanę dłużej w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelvinaaaa
Chyba bede pierwsza :D ale nie ma sie co dziwic jak 21.30 a ja juz sie przekrecam na drugi bok :P no wiec Hello w piekny dzionek majoweczki :D tigero- no troche juz sie oswoilam z mysla o lykaniu tych tablet :D spoko ze masz takie same ;D co do pulsu - szaleje moje serducho ale to przeciez norma w ciazy - wiecej krwi do przepompowania :D no i tak wczoraj mialam 101/min a wieczorem juz lezac ok 90/min Moj dziadek jak mierzy mi cisnienie to zawsze przerazony mowi "jak ci szybko bije serce" ale juz mu wytlumaczylam ze to normalne jak sie jest KANGUREM :P :P:P x- ciekawa jestem jak Ci nocka minela :* noo u Nas od rana dobre wiesci, mąż zakończył w końcu zimową sesje, juz ma wsjom do przodu i sie bardzo cieszymy :) ja juz po sniadaniu :) czekam az sie spiochy wybudzicie :))) Buziole ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×