Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiulaaa s-ce widze że jak x jestesmilosniczka horrorowno ja jakos nie mogę się przemoc w ciazy Emilia_83 niestety nie znam tego leku wiec nie pomoge za bardzo, ale nie czytaj za duzo bo większość lekow przechodzi przez łożysko i na większości jest napisane ze nie są wskazane w ciazy a to wynika glownie z tego ze nie przeprowadza się badan na kobietach w ciazy ze względów etycznych, a skoro nie ma badan to nie może być na ulotce napisane ze można brac. Mały już pieknie wazy , jest zdrowy i ciesz się tymi wiadomo sciami x- pisz pisz, tez wlasnie musze sobie Wasze numery wklepac w komorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- wklep sobie wklep:P a co do horrorow to ja zawsze lubialam i ogladam nalogowo ale niewiele mnie ruszylo w zyciu. za to moj maz czesto sie poduszka zakrywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek Nie spac :P matko zasnelam wczoraj o 21 :O oooo szok nie dotrwalam do szubi dubi.. ehh Emilka - gratuluje wymiarow synka :D juz taki duzy :) super :P co do opuchlizny - lykaj te tabletki nie ma co sie roztrzasac opuchlizna napewno bardziej moze zaszkodzic niz ten medykament :P i nie stresuj sie :P tigero - generalnie po tych tabletkach czuje sie (szczegolnie po poludniu) taka jakas ino do spania... jakbym tak zalegla na lozku to murowany sen by byl.. heh a innych objawow jeszcze nie zaobserwowalam :P co do twojego lekarza.. dowCIPniś :P hhehe x- ty masz faze na te horrory :P ja pierdykam wyobrazilam sobie jak je ogladasz ze spokojem a Twoj pod koldra trzesie porami :P hehe ja to hojrak jestem do ogladania ale w trakcie to sie boje, jakbym dzieckiem byla to pampers fulll atena - heh widzisz jak to jest.. wieczorem to u Nas mniejszy ruch, musisz sobie grafik przestawic.. a wlasnie czemu zwlekasz tak dlugo z zakupami dla dziecka? przeciez Ty masz na koniec kwietnia/pocz. maja termin wiec zebys sie nie zdziwila ze czegos ci nie doslą w terminie.. .. niekiedy 6tyg sie czeka na wozek a nawet dluzej.. wiec wartooo? no nic ja wstaje :) bo ssie mnie niemilosiernie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, atena35 - cześć kotek:) mnie tam pępek nie boli ale zauważyłam że bolą mnie boki brzuszka. Rozciąga się. Dzisiaj w nocy przechodziłam korytarzem, stanęłam i nie mogłam oczom uwierzyć jaką ja mam wielką piłkę przed sobą. Chyba rzeczywiście dopiero teraz mnie wywali. Co do pępka to widzę, ze znacznie mi się spłycił, ale nie boli. agnes - śliczne to łózio:) aż się rozmarzyłam. Emilia_83 - super wieści:) nie martw się innymi objawami, na tym etapie już może nas coś niepokoić ale chyba wszystkie dotrwamy w dobrym stanie do końca. Lekami się nie martw tak na dobrą sprawę na każdym leku jest jakieś przeciwskazanie nawet na witaminie C. Ja sama wiem, jak strasznie potrafię się zestresować przyjmowaniem leków, w końcu dostaję zastrzyki w tyłek, zastrzyki na których też jest napisane, że nie wolno... Spokojnie. Ja wczoraj zauważyłam że moja mała chyba rzeczywiście rośnie jak na drożdżach. Nie wspomnę już o tym, że mam taki apetyt jak jeszcze nigdy. Dziewczyny, znów zjadam konia z kopytami i nie czuję sytości. Straszne ale prawdziwe. Dzisiaj na śniadanie już zjadłam wszystko co ze sobą zabrałam będę siedziała cały dzień głodna. Po prostu nie mogę się opanować. Co do wielkości małej to czuję pod rękoma jaka ona już jest duża, gdy się przewraca z boku na bok to to jej napinanie brzuchola po prostu czasami boli. Ojjj mały łobuz rośnie, ja już widzę jaką piłkę noszę przed sobą. Ciekawa jestem ile będzie ważyła na kolejnej wizycie ale zdaje mi się, że mam jednak małego dużego urwisa w sobie. Kurcze dopiero zjadłam dwie podwójne kanapki a już głodna jestem.... Ehhhhh Dzisiejszą noc na szczęście przespałam do końca... Czuję się porządnie wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a mi sie wydawalo ze po takich operacjach bariatrycznych wystarczy mniejsza porcja jedzenia zeby poczuć uczucie sytości? nie jest tak? Na TLC w Chirurgii otylosci tak bylo powiedziane.. Juz mialam kiedys pytac ale zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:):) Jak tam u Was?? Ja dziś przespałam całą nockę:) Do tego śnił mi się synek:):) Dziś w DDtvn Reni Jusis o bezbolesnych porodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie:) Trelevinaa zapomniałam o You can dance,buu,kiedy powtarzają? Tigero ja tez byłam zachwycona ,że jest opcja do wyboru poród we wannie,ale do tej pory zdążyłam się dowiedzieć,że jednak nie jeste zbyt pomocna. Tutaj jest tak,że jak wybierasz opcję w wannie(do tego możesz wziąć gaz rozweselający) to już raczej nie powinni się myśleć o zewnatrzoponowym bo to dwa różne oddziały są. Za to tutaj nie znają tych tabletek o których piszesz,widzisz coś za coś Emilia nie martw się tymi tabletkami,tak jak ..x.. pisze nie warto czytać za dużo,trzeba zaufać lekarzowi. A może Tobie ta opuchlizna się nasiliła ostatnio przez Twój remoncik? Może jak bedziesz więcej odpoczywać to i opuchlizna odpuści? Na wymiarach to ja się mało znam niestety,bo ich nie dostaję,ale nie dostrzegłam wagy Twojego malucha,przeoczyłam czy nie podałaś. Jestem ciekawa,tymbardziej ,że my obok siebie:) Kropeczka zazdroszczę Ci apetytu,ja na siłę ostatnio coś wciskam w siebie:( Kasiulaa wierzę Ci że zagoniona jesteś,wiem co się ostatnio u mnie dzieje,a najgorsze przede mną. Ale nie zapomnij czasem sie odzywać,żebyśmy się martwić nie musiały Lorien bezbolesne porody?? Hmm,chciałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - wiesz, rzeczywiście tak jest, że najadam się małą ilością jedzenia ale.... zawsze jest jakieś ale:) zależy jaką miałaś operację - jeśli jest to opaska to rzeczywiście, ona jest nastawiona na zmniejszenie ilości. Czyli zjesz malutko. Ja miałam RGB i tu już nie tylko mam mniejszą pojemność ale ogólnie ta operacja polega na tym, by bez względu na ilość jedzenia schudnąć. Grubas jednak wszystko potrafi i ja nauczyłam się jeść bardzo wolno, dokładnie przeżuwać i tym sposobem mogę zjeść dużo więcej. A jeśli jeszcze siedzę przy stole przez dwie godziny to okazuje się, że przez te dwie godziny małymi kęsami zjadłam dużo więcej niż mogę pomieścić:) Istotą mojej operacji jest to, że mogę zjeść (teoretycznie) tonę czekolady i tonę tłuszczu a z tego niewiele wchłonę bo nie trawię ani cukrów ani tłuszczów ja je po prostu wydalam:) stąd chudnie się mimo wszystko, bez względu na ilość. Ja jestem cały czas głodna, muszę przyznać, że jem dość dużo, że nie ograniczam się w niczym, jadam słodycze, jadam dość dużo chlebka, no a mimo to chudnę. Na początku drastycznie leciałam w dół a teraz raczej waga mi stoi w miejscu. Po ciąży pewnie troszkę jeszcze zlecę ale mi zostało do zrzucenia jeszcze 10 kg i jestem wolna:) te 10 kg muszę zrzucić samoistnie, nie odchudzając się w ciągu następnych dwóch lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. A dzis za oknem pochmurno,buu. mnie chyba jakies chorubsko dopada bo kieskawo sie czuje i gardlo drapie, tego mi teraz trzeba:/ trevelinka- o 21 juz spalas?:P matko , ja nigdy tak wczesnie nie spalam. Zycie sie zaczyna o tej porze. a z tym ogladaniem horrorow to jest dokladnie jak sobie wyobrazilas:P ja wgapiona jak sroka w horror, czasem sie smieje jak horror niby a tu kicha a maz sie przykrywa poduszka jak tylko slyszy muzyczke zapowiadajaca jakas straszna scene:P Stylowa- powtorka you can dance jest jakos w sobote chyba ale o ktorej to nie wiem. Kropeczka- W koncu Ci Twoja Biedronka brzucholka wypchapa piszesz:) widzisz rosnie jak na drozdzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Kochane. Co ja bym bez Was zrobiła. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa pocieszenia. Powiem Wam, że noc miałam okropną, bo strasznie się zmartwiłam tym wszystkim. Źle dzisiaj spałam, ale teraz jak już przeczytałam co do mnie napisałyście, to zaraz mi lżej. Pójdę dzisiaj wykupić ten lek i będę go grzecznie przyjmowała. Mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie i szpital nie będzie konieczny, X.. ja też Twój numerek zapisałam ;-) Muszę jeszcze pozostałe wyszukać i zanotować ;-) Widzę, że razem walczymy z tą opuchlizną. Ja dzisiaj wstałam żeby zjeść śniadanie i znowu nogi jak balony się zaczęły robić. ;-( A co do wagi Twoich maluchów, to jakby je połączyć w jedną wagę to i tak mają więcej niż dwa kg. No a że to bliźniaki, to wiadomo, że nie są mniejsze pojedynczo.:-) Ale zakręciłam swoją teorię ;-) Stylowa Kochana mój Synek waży blisko 2kg, więc Twój pewnie też już koło tego. Ta moja opuchlizna nie ma nic wspólnego z remontem. Zaczęła się trochę wcześniej, a ja teraz właściwie jeszcze nic nie robię. nie sprzątam, bo wciąż jeszcze mąż kurzy i nie ma sensu się narabiać. Ale przyznam, że mało leżę, wciąż albo siedzę albo chodzę. Kropeczko ja Ci zazdroszczę tego jedzenia w takich ilościach. I tej tony czekolady ;-) Ja wczoraj się ważyłam i już mam 12 na plusie. Pani mnie pocieszyła, że to trochę opuchlizna też waży. ;-) Ale ogólnie szoook :P Trelevina Ty to byś się z moim mężem do tego spania nadawała ;-) On już mnie też od 21 goni, żebym się kładła do łóżka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- no i grzeczna kobita, bierz te leki jak Ci lekarz nakazal:) W nocy mialam kilka stwardnien znowu , nie tyle ile przed braniem tabletek ale byly. Mam nadzieje ze dzis juz nie bede miala. Napiszcie potem co znowu ciekawego opowiedziala Reni:P mi sie nie chce wlaczac tv bo glowa mnie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! Ja tez juz jestem ale jakos tak zle czuje zero energii wnocy nie moglam spac moze to dlatego chyba ide zdrzemnac sie sen mnie ogarnal:) A wy drukujecie i drukujecie:) emilia 83 Z ta wizyta to cos dziwnego wyniki dobre ehh ale dobrze ze z malym ok a te twoje nozki mam nadzieje ze tablety pomoga.Nie czytaj o skutkach ubocznych nie rob sobie nie potrzebnych stresow lekarz wie co robi i skoro kazal ci brac to bierz je kochana. stylowa a widzisz to jednak niedlugo odbierzesz klucze ale dobrze ze pojechalas zobaczyc z czystym sumieniem bedziesz wiedziala ze wybraliscie idealne mieszkanie. Atena mnie nie boli pepek ale ciebie moze boli bo skora sie naciaga jak skarbek rosnie mnie czasami boli na bokach a ciebie moze aurat tam gdzie pepek:) trelevina ja tez juz spalam o 21 ale co z tego ja obdzilam sie o 24 z potem juz kicha byla. Lorien synek ci sie snil to super oj myslisz ciagle o nim :) tak jak ja o swoim ale nie sni mi sie hmmm kropeczko jesli masz apetyt to super mi podobnie jak stylowej apetyt minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że forum ruszyło z rana pełną parą :) Ja dzisiaj kompletnie niewyspana, bolą mnie wszystkie kości i nie mam na nic siły. Ale widzę, że przejaśnia się na dworku, może jednak będzie słonecznie. No zobaczymy... A dzisiaj będę robiła pierożki, trochę nie mam weny, ale jak trzeba to trzeba :P Mała rozpycha się strasznie, kopie już w żebra, ałaaaa czasami aż podskakuję na fotelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj to dobrze ze twoje sloneczko jest aktywne moj synek tez od rana bryka:) u mnie slicznie na dworze wczoraj bylo 20 stopni ale kurcze jakos mi sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv oj myślę myślę, mógłby już być z nami:) Ale już niedługo:) jeszcze 48 dni, chyba że mu się będzie spieszyć do mamusi to będzie wcześniej:) Byle by do świąt zleciało, bo potem to już z górki zleci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV- odespij sobie teraz ta noc nieprzespana:) mamuskamaj- u mnie dzis nie zapowiada sie na przejasnienie i od razu leb mnie przy takiej pogodzie boli ze ho ho. ja wczoraj tez lezac na lewym boku Maja mnie pokopala a raczej wiercila sie:P przewracajac sie Jasiek mi kopa sprzedal to az podskoczylam bo ja go za czesto nie czuje, moze raz na dzien. Takze ani tak lezec ani tak bo przygniatam moje Szkraby:P ale co zrobic jak na plecach lezec nie moge bo o d razy twardnieje mi macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ale ty masz przezycia hehe to co piszesz jest niesamowite kurcze a ten twoj jak slyszy ze wlasnie kopnela cie corcia a za chwilke synus to tez szaleje z radosci:) masz racje ja uciekam na ta drzemke bo jestem nie do zycia milego dnia robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv- bezcenne te przezycia:) spij dobrze i wracaj po drzemce. Wczoraj maz byl z Miecia u weta no i zdjal ostatni szew. Dzis bedzie juz wolna od kaftanika. Zobaczymy czy nic sobie tam nie rozpaskudzi na nowo bo jak nie to jz powinno byc ok. No i juz odrobaczona przed dziecmi zostala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam baby 21 to nie az tak wczesnie :P bo moj juz tez slodko spal o tej porze ;D hehehe a poza tym obudzilam sie przed 6rano i juz bylam mega wypoczeta ;D stylowaa noo tak jak x mowi powtorka szubi dubi jest w sobote ino nie wiem o ktorej ale na necie tyz mozna obejrzec :D u mnie dzis siorka z corcia jest wiec nie bede az tak aktywna a na 18 jade na szkole rodzenia, jutro piatek i zaś weekend :)))) kobitki wypoczywajcie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałyście tę Jusis,bo ja miałam włączone,ale wisiałam akurat na telefonie i nic z tego nie wiem. Zdajcie relacje co ciekawego wymyśliła,a ja lecę do lekarza po zwolnienie dalsze to potem doczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askaaa niech składa. Nawet jeśli dostanie tylko 1% uszczerbku to na pampersy bedzie kochana. A to ponad 200 zł mim. przy takiej składce. Pozdrowionka majóweczki. wpadne wieczorkiem. Bo teraz tylko na momencik robie przelewy firmowe. hihihih cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - no czekam z takimi większymi zakupami - tak poprostu - niewiem może przesąd jakiś głupi mnie trzyma do nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj z dupnym humorem... Chyba mam hemoroidy, wiem że to nie koniec świata, ale ja strasznie reaguje na tego typu cuda (tak jak było z cellulitem). I teraz nie wiem czy kupić sobie jakąś maść na to dziadostwo, czy poczekać do wizyty (2 tyg.) i skonsultować się z lekarzem... Na dodatek wczoraj dałam się namówić na jakieś ubezpieczenie z mbanku, nie wiem po co, skoro jestem ubezpieczona. Byłam nastawiona na nie, ale baba męczyła rurę ponad pół godziny, aż w końcu się zdecydowałam. A dzisiaj będę dzwonić i to odkręcać, ehhhhh... Uciekam, muszę jechać do miasta załatwić parę spraw. Zajrzę później. Miłego dnia majóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wiszę na telefonie z panią z mbanku, ale ona oczywiście nic nie może znaleźć i muszę czekać... Chyba się pomaluję w tym czasie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedl mi podgrzewacz, bo kupilam jeden z aventu ale uzywany a drugi bede kupowac ten Sisi nowy i od razu do samochodu bedzie. Co do butelek to mam juz 4 z aventu i tak sobie ubzduralam ze 2 lub 3 dokupie z TT. Zobaczymy ktore butelki dzieciom lepiej podejda:) A czytalam ze pasuja do tego podgrzewacza z aventu wiec tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo jednak drzemki kolezanka zadzwonila ze wpadnie na kawke wiec wzielam sie za sprzatanie:) i spanko minelo potem w ten piekny dzien bylam na spacerku ale krotkim wiecie ale mi twardnieje brzuszek czasami az kroku nie moge dac mam nadzieje ze to stawianie brzuszka i to normalne a nie cos gorszego. Ledwo doszlam ale teraz juz jest ok ide robic obiadek. x nie kupuj narazie dodatkowych butelek z innej firmy mysle ze jak z tego awentu nie beda dobre i twoje skarby nie przyjma ich to tyle sklepow teraz jest ze bez problemu kupisz inne.Po co odrazu zakladac z gory ze te z aventu nie beda dobre i chcesz kupowac inne na zapas.hmm... ale zrobisz kochana co zechcesz.:) ciesze sie ze z kicia juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zakupiłam butelki z aventu, wszyscy je bardzo zachwalali. A że moja siostra przesłała mi podgrzewacz z tej firmy, to też ostateczna decyzja zapadła. Moja koleżanka natomiast kupiła z nuka i też sobie chwali, tylko mi osobiście nie podobają się te smoczki- są ogromne- tak na moje oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj wiesz jak to jest ile produktow tyle opini :) moja bratowa i kolezanka znowu te butelki z aventa nie chwalily ze spoczki takie twarde sztuczne i na ich oko nie podobne do piersi doradzaly mi nuka wiec ja kupilam nuka a czy bede zadowolona to okaze sie w praniu ale jak bede musiala zmienic butelki bo malemu cos nie bedzie odpowiadalo to nie bedzie mnie tak bolalo bo z nuka sa znacznie tansze:) Kurcze jeszcze troche same bedziemy wiedzialy co dla naszych skarbow bedzie najlepsze:)juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak napisałaś Cv. Każde dziecko jest inne i ma inne upodobania. Dlatego ja na razie nie brałam całego zestawu, tylko 3 szt małych butelek i zorientuję się. Jak nie będą odpowiadały to wówczas zakupię z innej firmy już większe. Szczerze mówiąc to ja też już nie mogę się doczekać, mi zostało jeszcze 7 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×