Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Oo, Kasiula widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji, to będziemy nawzajem trzymać za siebie kciuki, żeby wszystko się udało tak jak chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- na szczescie nie masz tej cukrzycy:) no niestety czuje sie fatalnie bo jestem zalatwiona.pije herbate z miodem i cytryna nalogowo i plukam gardlo. penelopa- o jacie, ale one tempo narzucily. Az sie boje co to bedzie z nami dziolchy. trelevina-ja mocno trzymm zwarte nogi ale niestety dzis znowu wiecej tych skurczy mam. nie tyle ile mialam ale wiecej niz wczoraj.buuu Kasiula- no to ja Ci zycze zebys nogi mocno zwarte trzymala bo ja Ciebie te typuje jakos pierwsza rozpakowana mamuska przez sn:P trzymam kciuki zeby Julcia Ci przed przeprowadzka nie wyszla ale ja watpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie kobitki ze na ta szkole rodzenia chodzicie. Ja o tej co jest w mojej okolicy slyszalam ze smetnie jest i do dupy ale ja bym pochodzila zeby chociaz miedzy ludzmi pobyc i z innymi mamuskami i sie troche posmiac:P takze fajna sprawa i zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opędzlowałam właśnie jajecznicę wkroiłam sobie szyneczkę i ser żółty pychotka. Ja do szkoły rodzenia idę 1kwietnia i są tylko 3 spotkania. po 2h Mało spotkań ale zwięźle i na temat ;p Mój się cieszy ze tylko 3 razy że nie będzie musiał biegać 3 razy w tygodniu przez miesiąc. Nie wiem czy tak macie ale ja od paru dni mam tak że jak położę do łóżka i chce np obrócić się na drugi bok to mnie strasznie chyba macica boli, od środka coś mnie rwie strasznie w momencie jak podnoszę dupę do góry ;p Macie coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna kwietniowka rozpakowana. kasiula- ja mam bol straszny jak siie przewracam tak w pachwinie.ale juz mam go od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, wpadam szybciutko z dobrą informacją: jesteśmy już po statnim USG pomiarowym, Niunia rośnie, waży w 31T5d / 1619g, także przybrała w 2 tygodnie ponad 300g. Cieszę się jak głupia. Przepływy troszkę się jednak poprawiły po lekach:))))) W przyszłym tygodniu kończymy zajęcia w szkole rodzenia, zostały 2 spotkania. Także dziewczyny polecam tym, które się wybierają jeszcze teraz na zajęcia. Zawsze dowiecie się czegoś, czego w necie się nie znajdzie;)) Kasiulaaa s-ce - mam tak samo jak ty, rwie mnie potwornie w podbrzuszu. Najczęściej po całym dniu kiedy się przeforsuję. Koleżanka na tym samym etapie ciąży ma tez to samo... Nie wiem czy się tym martwić?? Atena - co do pępka i bólu to strasznie nie boli, ale są dni kiedy rzeczywiście przy dotyku czuję dyskomfort. Ale nie jest to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno to nic złego, mam brać nospę rozkurczowo i to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja taka sierzonka jestem na tym forum... Termin mam na 15 maj- wg USG to dziewczynka,ale ja obstawiam synka:) -corcie juz mam. Od kilku lat w Szwecjii :) Pozdrawiam Majoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) -KasiaGJ- ja z poczatku tez dusiłam w sobie wszystko...Nawet zalilam sie wczesniej, ze ona taka jest i miesza. Jednak nie wiem skad ta odmiana, ale doszlam do wniosku ze nie bedzie mi babsko rzadzilo w moim zwiazku... Juz wole z nia miec chlodne stosunki (chociaz to tez niezdrowe) niz miec ja caly czas na karku :P Jeszcze pewnie bedzie jej pelno jak sie mala urodzi.....I zeby nie bylo ja jej tak normalnie nie dogryzam :D ponioslo mnie cholernie wtedy i z usmiechem na buzi to robilam :P Wkoncu to mama mojego i czasami pyska tez przytepic musze :O Swoja droga wiem niesprawiediwe to ale jak moja mama cos tam radzi to ja szybko umiem wytlumaczyc ze dlatego bo dobrze chce :D:D:D ale jak tesciowka sie odezwie chociaz najlepszej rady by udzielac z serca chciala to ja jestem uprzedzona do niej na maxa :( Jak kwietnioweczki sie sypia.... :P szoook Trelevinaaaa dobrze prawi sciskac nozki dziewczynki :D Swoja droga hmmm nie zaduscie sie tylko ze smiechu ale ja sie zastanawiam czy jak ten moj przyleci za tydzien to sie z nim bede mogla poprzytulac :D:D:D Niby nie mam zakazu, ale gdzies sie kiedys naczytalam ze niby nie powinno sie juz bo to porod wywolac moze :O ale to chyba chodzilo o pozniejsze tygodnie nie??? :P:P:P:P Stylowa - gdybym nie byla taka leniwa z checia tez bym cos upiekla.... :P Ostatni raz robilam chyba 3 tyg temu biszkopt z galaretka i owocami... byl pyyyycha ale w polowie mi sie juz robic nie chcialo :D Agnes71, bunia3 - gratuluje dobrych wiesci u lekarza :) Ja do swojego ide 07.04 i juuuuuuz sie doczekac nie moge :) MAJOWECZKA1983 - witamy :) Ok zmykam... chyab nie musze pisac gdzie obieram kurs :P oczywiscie przyjaciolke ide odwiedzic :P moja kochana lodowke :D Milego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam dziewczyny ze mozecie co jakis czas ogladac na usg wasze dzieciatka i mniej wiecej wiecie ile waza czy mierza.Niestety u mnie jest to raczej trudne poniewarz standardowo mamy tylko jedno USG w 20 tyg.a caly czas "bada "(raczej obmacuje tylko brzuch) polozna a nie lekarz:( Chyba polece gdzies prywatnie do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka1983-witaj:) no i czytam czytam a tam znowu kwietniowka rozpakowana szok:P o ranyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele naprawde wierze ze to ta pelnia - przeciez to niemozliwe zeby nagle wszystkie wczesniej zaczely rodzic.. ja to zaczynam od kwietnia pranie i pakowanie torby do szpitala bo kolejna pelnia moze oznaczac ze i mnie sieknie rowno ;P heheh Siedem kwietniowek rozpakowanych szoook x- ty kochana mocno nozki trzymaj :) ja jak sie przekrecam to czuje dyskomfort kangura - jak sie juz ma takie gabaryty to nic dziwnego a poza tym wstawanie to dopiero jest makabra :P agnes71 - gratuluje dobrych wiesci :) MAJOWECZKA1983 witaj :) majowe szczescie mamy wspolna przyjaciolke :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - a nie sadzisz ze to taka prawdziwa przyjazn jest :D zawsze wyslucha, otworzy sie przed toba jak trzeba :D podzieli swoja zawartoscia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczescie - i nigdy CI nie powie przestan juz zrec bo wygladasz jak wieloryb :D Kocham ja za to :D prawdziwa przyjaciolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj to już mnie totalnie rozłożyło gardło to jeden wielki ogien, plucze szałwia, propolki, Tantum Verde, Bioparox.i nic! Dziewczyny czym jeszcze mogę sobie pomoc bo już mi rece opadają 😭 Zaraz Was poczytami odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczęście- my w zeszłym tyg jak ty to powiedziałaś - poprzytulaliśmy 2x - ja zakazów nie mam. Wiec czemu mamy sobie żałować oczywiście ostrożności nigdy nie za mało... I jak widać jeszcze nie urodziłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- ja plucze sola, pije cytryne z miodem i tantum cerde i tez nic. Takze jestesmy na tym samym etapie:( no dziewczyny ja trzymam mocno nogi zacisniete ale jak czytam jak one sie wysypuja to coraz mniej wiary mam. serio to mam pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... ja dla tego właśnie nie wchodzę do kwietniówek , nie będę czytała o tym to i nie będę tyle o tym myślała. Już nic na to nie poradzimy co mam być to będzie. A stresować nam się nie wolno - wiec rób wszystko żeby jak najmniej o tym myśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- masz ino racje ze nic na to nie zaradzimy. a kupujesz moze sterylizator czy nie wiesz? bo ja kupuje ten mikrofalowy aventu ale chce kupic uzywke bo nie chce go uzywac dluzej niz miesiac, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam sterylizator parowy z avent http://allegro.pl/sterylizator-parowy-philips-avent-ogromny-zestaw-i1507293971.html Ale ja kupowałam cały zestaw avent sterylizator , 8xbutelki , podgrzewacz , laktator ręczny , pojemniki na mleko, torba termiczna sama nie pamiętam co tam jeszcze było w zestawie , miałam to kupowane w Angli i wyszło mnie to dużo taniej niż tutaj w PL Kiedyś w sklepie ten sterylizator widziałam za prawie 300zł aż się za łeb złapałam. Ten mikrofalowy koleżanka sobie chwaliła właśnie z avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam nad parowym . ale trafił się taki cały zestaw na wyprzedaży. I dobrze bo tu gdzie wynajmujemy mieszkanie mamy mikrofale na wyposażeniu (użyłam jej może 10 razy przez1,5roku) Swojej mikrofali nie mamy i teraz jak się wyprowadzamy to by się okazało że muszę specjalnie mikrofale dokupywać - dopiero bym miała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce och nie dotrzymalam Ci wczoraj towarzystwa ale tak się kiepsko czulam ze zasnęłam na kanapie przy komie, a pościel sliczna! Kur.a mój m wlasnie sobie otworzyl piwkotak mnie pali gardlo ze bym tą zimnice najchętniej od razu wypila.kurcze jak to się człowiek musi namęczyć w ciazy :( Tez mnie boli brzuch przy przekręcaniu w nocy z boku na bok, czasem to go nawet podtrzymuje żeby wykonac ten manewr łagodnieno to już są niestety gabaryty Kropeczka wiesz u Ciebie z tym jedzeniem to pewnie tak, ze organizm się domaga jakis witamin i wysyla sygnaly ze mu brak stad pewnie Twój apetyt, ale Twoja ciaza wiadomo inna od naszych, u nas metabolizm zwalnia wiec i jesc się mniej chce, jeszcze troche i wszystkie wrocimy do normy Majowe_szczescie jeśli się dobrze czujesz to przeciez nikt na sile na L4 Cie nie wysle, ja mogę tytlko pozazdoscic zapalu i dobrego samopoczucia. Jak Ci się szyjka nie skraca i nie rozwiera to się można przytulac z m do samego konca także milej zabawy :P Cv no ja bym chetnie poleżała ale jak tu lezec jak się ma w domu pod opieka rozbrykana 2-latke? x, fauletka - witajcie w klubie zdechlaków 🖐️ x. - a gdzie Ty w końcu będziesz rodzić? Poznań czy Piła? Kasia GJ a na kiedy Ty masz termin? Bo brzuszek opada tak na 3-4 tyg przed porodem Penelopa czop jest jak b.geste bialko jaja kurzego, czasem podbarwiony krwia, biale grudki mogą świadczyć raczej o infekcji, ale może to tylko taki jednorazowy epizod wiec się nie stresuj; trzymam kciuki za dobry wynik glukozy. Łożeczko mam ale materaca wciąż nie Milka - 🌻 Bunia3 witaj dawno Cie nie było a my przeciez tak blisko z terminem Mamuskamaj dobrze ze Cie ta cukrzyca ominęła ;) Justz 🖐️ Agnes71 no widzisz, mała rosnie jak na drozdzach ;) olbrzymem nie będzie ale to i może dobrze bo łatwiejszy porod będziesz miala Trelevinaaaa- 7 kwietniowek??? SZOK! To duzo jak na ten czas, ja pamiętam ze jak bylam styczniowka 2008 to się 4 rozpakowalysmy w grudniu a reszta spokojnie w miare w terminach przez caly styczeńmoże faktycznie to ta pelnia. Ja tam torby jeszcze nie pakuje żeby nie zapeszac, po 1) musze się teraz wykurowac bo w tym stanie porod bylby koszmarem, po 2) brzuch mam jeszcze wysoko wiec luzik, po 3) ciuszki dla malego jeszcze w kartonach w piwnicy i zaczne o nich myslec za 2 tyg, po 4) dopiero 7.04 mam pobieramy wymaz na paciorkowca + 7 dni musze poczekac na wynik nie rodze wczesniej! Mam zamiar dotrwac do 18.04 potem mogę rodzic :P Zobaczymy ile mi wyjdzie z mojego planu :D Tak czy inaczej min 3 tyg max 6tygodni i tak się jakos rozpakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero - a dziś ja ci nie dotrzymam ;p za 20min ma przyjechac moja siostra z facetem do nas na weekend wiec raczej na kompie nie bede siedzieć. taka niewychowana nie bede hehe co do waliski ja mam spoakowane 2 torby do połowy hehe Julka ma jeszcze ciuszki nie smakowane , a takto wsio już w torbie czeka. Moja torba też do połowy , muszę pomalutku ją dopakowywać Ide z moim M i pieskiem na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- no ja tez chcialam ten parowy ale stwierdzilam ze kasy mi szkoda jak mam mikrofale. dlatego kupuje taki i to uzywany jeszcze bo dlugo go nie zamierzam uzywwac bo nie chce dezieci pod kloszem chowac tigero- my jestesmy takie zdechlaki. musimy sie wyleczyc. ja wstepnie rodze w Pile bo tak chce. mam nadzieje ze nie bedzie komplikacji i nie skieruja mnie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×