Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

U mnie w szpitalu też nie trzeba mieć mleka. Najlepiej przedzwonić i się zapytać, co trzeba zabrać ze sobą. Będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to muszę powiadomić o tym męża, dziękuję za odpowiedź :) właśnie u nas w szpitalu nie dają... Nie bardzo wiem jakie kupić, np. Bebilon patrzyłam ... są 4 rodzaje :D ... i wybierz odpowiednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny wpadam do Was gościnnie tylko na chwilkę. Może któraś jest zainteresowana pogaduchami o ciąży, Dziecku i nie tylko. Polecam! Ja w ciąży brałam często udział w różnych spotkaniach, bo to fajna sprawa. - 7 kwietnia ruszają Warsztaty stylu dla kobiet w ciąży i mam. Pierwsze spotkanie w Poznaniu, a daty i miejsca kolejnych możesz sprawdzić tu: http://parenting.pl/u/dn - Jesteś w ciąży? A może planujesz macierzyństwo? Jeśli masz pytania, koniecznie odwiedź Kraków 14 kwietnia 2011 r. - Hotel Aspel - i weź udział w bezpłatnym spotkaniu "Porozmawiajmy o ciąży". - Fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo" Odety Moro-Figurskiej wraz z Centrum Handlowym Port Łódź zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D w ramach akcji "SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO". Akcja odbędzie się w terminie 9-10 kwietnia w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ, ul. Pabianicka 245, w godz. 10.00 18.00. - http://parenting.pl/u/fd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esti1983
Cześć! a ja od niedawna siedzę na zwolnieniu i odkrywam uroki internetu. Właśnie odkryłam, że można tak sobie pisać od początku ciąży i przykro mi, że tyle czasu straciłam! Mam termin na: 20 maja (miesiączka), 8 maja (2 usg), ostatnie mi mówi, że może trochę wcześniej. Też chcę się wpisać do jakiejś tabelki i wszystko Wam napisać. Przyjmiecie mnie tak na sam koniec? Weźcie przyjmijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12..............102 cm NICK TYDZIEŃ KG OBWÓD PASA Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............. 102cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19................11 3 cm Pristina86...............33...........12................9 7 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............10 6cm jaTUŚKA.................35+6............8............... .96 cm Justynka_87...........32+1............14...............10 5 cm weska..................36+6............18................ 103 cm penelopa kruz........33+4.............7.................111cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/(Zuzia) 15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..............16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa..........Ania.........30......Chorzów/Islandia........... 21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.....................Ania.......22........wlpk. ...........................26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie...... ..........03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 39. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................... ...08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK TYDZIEŃ KG OBWÓD PASA Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12..............102 cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............. 102cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19................11 3 cm Pristina86...............33...........12................9 7 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............10 6cm jaTUŚKA.................35+6............8............... .96 cm Justynka_87...........32+1............14...............10 5 cm weska..................36+6............18................ 103 cm penelopa kruz........33+4.............7.................111cm Tak miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Esti,nie zapomnij zaczernić nicka i wpisać się do tabelek;) Właśnie przyszło mi awizo z poczty,koszta podatku to ponad 80 zł,więc jednak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po wizycie :) Wszystko jest w porządku, Jasiu waży 2320 g, termin z USG wyszedł mi na 17 maja. Pani doktor mówi, że wielkością będzie na pewno ponad normę. Wróży mu koło 4 kg :) Mówi, że już teraz jest papuśny ;) Jego stopa ma 7 cm, sporo! Chyba nie będą dobre na niego skarpetki które zakupiłam do szpitala :) No nic, ja uciekam, bo mam trochę do zrobienia. Buziaki dla Was 🌼 i witam nową majówkę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedawno dołączyłam :) Witaj Esti! Lorien ... filmik niezły :D :D Ja jutro maszeruję do dentysty, a teraz mi się koszmarnie nudzi. Siedzę sama w tych 4 ścianach, i tak dzień w dzień... Kota dostaję. Mąż wraca ogólnie późno z pracy najwcześniej 18 najpóźniej 22 :/ :/ :/, ale za to jutro ma wolne, bo wraca w nocy z delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko to sporo wcześniej Ci wyszedł termin z USG. Mi póki co z OM 23, a USG 23, 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Esti Justyna - Super że już po wizycie :) I że mały rośnie jak na drożdżach ;p Em_trz - Mi się też dziś strasznie nudzi w ogóle dzień mi się duży masakra jakaś a cały dzionek sama dziś siedzę , już nie wiem co mam ze sobą zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majóweczki. Ja znowu tylko wieczorkiem. Musze nadrobić co pisałyscie, ale rzeczywiście szaleństwo stronkami straszneeee. witam nowa mamulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! Majwoeczki a ja dzisiaj odmiennie rano sie nie przywitalam dopiero terzaz weszlam a wy tyle naskrobalyscie ze szok. Poczytalam was ale nic mi sie juz nie chce tylko spac wiec ide sie polozyc.Prasowalam dzisiaj ubranka smerfusia i powiem wam ze zmeczylam sie mimo ze robilam to na siedzaco.Bylam po chlebek i na poczcie to wrocilam taka zesapana hmm masakra teraz dopiero zaczelam czuc co to ciaza.hehhe Co do pogody to u mnie grzeje na maksa o 13 bylo 25stopni:) emilia fajnie ze sie odezwala no nic tylko biedna troszke jest na tym korytarzu jescze ja polozyli masakra. Staniczki fajne i na pewno sama tez je zamowie i zmerze sie ze stronki x skoro u niej wyszlo ok. dobranoc , przepraszam ze ostatnio nie jestem za bardzo aktywna. aha witam nowa mamuise:)Napisz cos o sobie.Jak ciaze przechodzisz skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już padnięta jestem. Dzisiaj trochę intensywnie spędziłam dzień i teraz to odczuwam. Pocieszam się tym, że jutro będziemy miały pełne 35 tygodni, a od soboty 36 będzie leciał. Także dużo już nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy czy Wy też macie problem z wieczornymi i nocnymi bólami podbrzusza? Byłam u lekarza, twierdzi, że jest wszystko ok, ale mimo wszystko martwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Martucha. Ja Ci nie pomogę bo ja nie mam żadnych takich bóli. Wiec musisz poczekać do jutra aż się pojawią inne Mamuśki one coś więcej będą wiedziały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martucha.Wydaje mi się że to są te skurcze przepowiadające,weź no-spę i powinno być ok.Jeśli lekarz mówi że wszystko jest w porzadku to się nie zamartwiaj.Poczekaj co inne mamusie na to powiedzą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale też nie miewam wieczornych bóli. Czasem mnie podbrzusze pobolewa, jak za długo chodzę, albo za szybko. Wtedy muszę na chwilę usiąść i przechodzi. A mnie dzisiaj swędzi skóra na brzuchu masakrycznie. Już posmarowałam się czym się dało i dalej swędzi. Wściec się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Majóweczki :) Ja już po wizycie. Przede wszystkim z Małą wszystko ok, przybiera na wadze, wody płodowe w odpowiedniej ilości, łożysko się nie starzeje. A teraz to co mnie zamurowało, lekarka powiedziała że jakbym jeszcze 2 tygodnie chciała pochodzić w ciąży to mam się bardzo oszczędzać. Rozwarcie się nie powiększa ale szyjka się skraca - obecnie 1,5 cm i ogólnie widać że gotowa. Mała ustawiła się już nisko w kanale rodnym, główka napiera i w sumie według lekarki pewnie już myśli o wyjściu. Jeśli chodzi o wymiary to lekarka się zdziwiła bo na usg wyszły 3 kg a brzuch raczej nie wygląda na tyle. Sprawdziła więc jakąś starą metodą - metrem mnie mierzyła i wyszło jej 2900g więc niby się zgadza. Mówi, że jak te 2 tygodnie donoszę to jakieś 3200 może mieć. Z wymiarów usg obecnie termin na 26 kwietnia. M jak to usłyszał wszystko dostał powera do kończenia remontu ja natomiast poczułam nagłe zmęczenie i już się wyleguję w łóżku :D. Cieszę się, że z Małą ok ale mam nadzieje, że mimo wszystko jednak posiedzi, chcę być majówką ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja tylko albo aż dwa tyg przed Toba, wiec pomalu kazdą z nas już taki dyskomfort dopada lub dopadnie niedlugotakie uroki ;) Weska Ty mnie nie strasz z tym wierceniem w brzuchu i szybkim porodem :O bo mój mały od 3 dni jakiegos pierdolca dostal i znowu się mocniej wierci . Super wiesci ja to Ci chyba zazdroszcze tej skracającej szyjki będziesz miala lekki porod bo i szybki pewnie będzieu mnie szyjka z żelaza i pewnie znowu będę miala kilkunastogodzinna masakre x - oj ja bym chetnie wypoczęła ale jak już wczesniej pisalam przy rozbrykanej 2-latce się za bardzo nie da pozdrow Emilie. Ja to bym mogla rodzic tego 23 :P bo sama urodzilam się w ten dzien choc inny miesiącale w Wielka Sobote :O choc znając moje szczescie skoro Maje urodzilam w Sylwestra to Tymon pewnie tez wyjdzie w rownie durnym terminie czyli, Wielki Piątek lub Sobota lub 1 ewentualnie 3 maja :P DeeYaa mialam pas coś z tym stylu http://allegro.pl/tummy-trimmer-pas-gorset-max-wyszczuplajacy-m-i1530120291.html Trelevinaaaa -nie stresuj się kochana jak nie zajrze teraz codziennie, bo musze podopinac wszystko na ostatni guzik a jeszcze z przygotowaniami jestem w czarnej de, dopiero co popralam polowe ciuszkow dla małego, dla siebie jeszcze nic nie poszykowałam, torba niespakowana, wyniki medyczne nieskompletowaneno jeszcze nie mogę rodzic sama widzisz :P Lorien mi bol pachwin tez doskwiera już mocno no i czuje tez już ciezar brzuszka Em-trzy w szpitalu nie pozwalaja dokarmiać a jeśli już jest bardzo konieczność to sami szykuja mleko ale raczej trzeba przystawiac dziecko do oporu bo mleko sztuczne daja w ostateczności i bardzo niechętnie Esti1983, Martucha171 witaj 🖐️ Justyna 87 gratuluje dobrych wiesci Znow_mama pewnie Ci jeszcze brzuszek rosnie, Zosia przybiera na wadze, mnie takswedzil dwa dni temu ze myślałam ze zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×