Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mamuskamaj Taki sen ze az cala mokra sie obudzilam ale dobrze ze nie zawsze mam takie sny:) A dzisiaj moj M musial tez miec fajny sen bo tak sie smial ze szok az ja z tego wszystkiego rozrechotalam sie jak zaba:)Pytalam go rano o ten sen ale nie pamietal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja z zakupami też w polu jestem, mam tylko ubranka, parę kosmetyków, szczotkę do włosów, zestaw do paznokci, termometr do wanienki, wózek i fotelik. Ale to się zmieni w przyszłym tygodniu, w jednym dniu mam zamiar kupić całą resztę. Ale pociągnie po kieszeni, hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny gadałam przez telefon,masakra jak mnie ucho boli:D Pristina ja mam takie nosidełko: http://www.infantino.pl/index.php/nosidelka/nosidelko-easy-rider/ Znalazłam też na allegro: http://allegro.pl/infantino-nosidelko-easy-rider-do-9kg-i1506073119.html ..x.. toż to istne szaleństwo dzis nocne miałaś,tak długo spać? no wiesz! :D No te Twoje sny mogą się okazać prorocze,aż ciarki przechodzą:) Fajnie ,że miałaś takie maleństwo w domciu i widziałaś jak Twój chopek podchodzi do niego,a wiadomo ,że do własnego to jeszcze lepiej pójdzie:) Penelopa w końcu kobietko się udzielasz coś normalniej,weź Ty już wracaj normalnie do nas Cv czyli hormony Ci w nocy dają znać,ja też nie miałam najlepszej nocy,a moje nowe mieszkanko przedstawiło mi się w najgorszych barwach podczas snu. Najgorsze jest to ,że mi takie niefajne uczucie zostało,że jak przejeżdzałam dziś obok niego to z taką złością w te okna spojrzałam,a do tej pory uśmiechem na nie reagowałam,haha:D Ja się zbieram,czas już na wyjście,trochę muszę po urzędach pobiegać,nie chce mi się,ale niestety nie ma szans na przełożenie terminów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie testuję moje jelitka... To jakieś dziwne uczucie takie ciągłe podrażnienie jelit. To podrażnienie pojawiło się gdy zaczęłam brać tabletki z żelazem - biofer. Dzisiaj odstawiam je i na razie mam spokój. Nie boli mnie tak brzucho więc może to być przyczyną mojego bólu. Zobaczymy. W sumie w ulotce jest napisane, ze diabetycy nie powinni ich stosować a ja problemy z cukrem mam, ale w drugą stronę - nie mogę go zjeść w nadmiarze, więc może hmmmm mają te tabletki wpływ na moje jelita i żołądek. Zobaczę. Mówicie o zapasach pieluszek. Ja muszę kupić jedno opakowanie jednorazówek. Na razie nie wiem jeszcze na jakie się zdecydować. Nie kupiłam też jeszcze buteleczek i laktatora. W ogóle tak wielu rzeczy jeszcze mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z wami jestem, chociaż przez mój remont i absencję w pracy rzadko siedzę na kafe. No cóż, wiedziałam że tak będzie, że jak pójdę na zwolnienie to się nudzić nie będę i w rezultacie nic nie odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowilam Emilie oczywiscie od nas wsyztskich:P Wlasnie dzwonilam do poloznej zapisac sie hehe:P Wy juz dawno macie te polozne. ma przyjechac do mnie w srode na wizyte, stresuje sie. penelopa-Ty juz wez w koncu kup Maksiowi to lozeczko hihi:P Ja nie mam juz tylko kilka rzeczy tak mi sie wydaje:pampersy, podgrzewacz jeszcze jeden, 2 grubsze kocyki i cos do wozka ale chba nie kupie nic bo kocyk wloze i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- no szaleje z tym snem normalnie:P czuje sie dziwnie szczerze mowiac hehe jak spie.fajne to nosidelko co masz. Ja nie mam nosidelek, lezaczkow ani tego typu rzeczy dla dzieci bo licze ze cos dostane na urodzenie malenstw albo na chrzciny a jak nie to kupie jak becikowe dostane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ale naskrobalyscie :) stylowa moze masz racje z tym pasem, oni powinni cos na temat pasa wiedziec w aptece, bo jak zapytam na allegro to kazdy bedzie swoj produkt zachwalal:) Kasiulaaa s-ce dobry ten bobas co sam sie usypial ;) Znów_mama takiego tatuska to ja bym na impreze ze soba nie zabala ;) a dzieciaki jakos srednio zainteresowane nim byly. em_trz a masz moze linka do tych pasow? Dziewczyny a ja nawet nie wymyslilam ze trzeba by bylo mleko zaorganizowac na wszelki wypadek jakby sie moje cycuchy jednak nie obudzily :( Lorien dobry ten link :)) ale sie usmialam i juz sobie mojego wyobrazilam jak sie sciga wozkiem z kolega ;) esti1983 witaj :) Justyna_87, weska, majowe_szczescie fajnie ze z maluszkami wszystko dobrze. em_trz doskonale Cie rozumiem z tym siedzeniem. Do mnie na szczescie mama jutro przyjezdza wiec sobie skoczymy na jakies zakupy, bo moj M wyjezdza na weekend wiec bede miala mala zmiane towarzystwa :) atena35 rewelacyjny ten lezaczek, ja sie nad takim czyms tez zastanawiam, ale chyba pozwole kupic chrzestnej na chrzciny, bo juz pytala co dla malej kupic, zeby pozniej na sile nie wymyslac :) Martucha171 witaj :) mnie czasami boli brzuch jak sie nachodze, a wczoraj wieczorem to mnie tak cos klulo ze myslalam ze oszaleje, na szczescie przeszlo. Jak mialam wczresniej takie akcje to lekarz powiedzil mi ze to normalnie, mnie czesto kluje na wysokosci lewego jajnika. tigero to jak szyjka sie skraca to moze oznaczac szybki porod? dziekuje za linka do pasa Julietta40 to dbaj o siebie i trzymaj sie dzielnie. penelopoa kruz a ten odczyn Combsa to co to? na konflikt czy cos innego bo ja tez mam minusowa a nie mialam tego robionego. ...x...z Ciebie to niezly nocny marek ;) to co Ty robisz jak tak malo spisz? ja pobilam rekord spalam dzis 12 godzin tylko z jednym wstawaniem do toalety :) to tyle co prawie Ty przez 2 tygodnie :P cv co Ty mialas za sen...masakra Cale szczescie ze juz Emilia nie okupuje korytarza :)pozdrow ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo Ja nie wiem czy to ta pogoda dzisiaj czyj coś sie ze mna zmienia bo od wczoraj mam strasznego spiocha, normalnie gdzie zalegne to oczy mi sie zamykaja...chyba moj organizm juz zbiera sily na porod bo normalnie czuje taka silna potrzebe ciszy, spokoju i snu, nie moge tego opanowac - tez tak macie??? Co do pieluch to mam 1 paczke tych z wycieciem na pepuszek http://allegro.pl/pieluszki-dla-noworodkow-bella-happy-newborn-42szt-i1529808278.html i 3 paczki pampersow 1 - powinno wystarczyc na pierwsze 3tyg. cv - zalozony pas na brzuch mnie uwierał i teraz nie bede rzadnego kupowac. brzuszek z czasem i tak wroci mi sam do normy nie bede tego procesu przyspieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero zakupilam te same pieluszki i na wszelki wypadek pampersy jakby te nie graly mojemu malenstwu. Dziewczyny czy kupowalyscie moze jakis krem do twarzy dla dziecka? tzn chodzi mi o to czy lepiej kupic np nivea na kazda pogode czy od razu z filtrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no tak mail weska10@gmail.pl Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;), zdjęcia do podania dorzucę na skrzynkę ;) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeyaa- o rany! 12h to ja nigdy nie przespalam. ogladam tv, laptop, filmy i tak w kolko. ogolnie nnudy i chcialabym wstac juz na spacer no ale coz.ja kupilam dla maluchow taki krem wlasnie z nivea na kazda pogode i bambinko mam. tigerobyc moze juz Twoj organizn szbiera sily na porod. ja tak nie mam hihi ale wiesz ze ja to inna jakas jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze parę minutek to wykorzystam na popisanie:) ..x.. przeoczyłam Twoje pytanie odnośnie tych kosztów paczek,no więc to jest tak,że pierwsze przychodzi list z zapytaniem od celników co jest w paczce i czy mogą ją otworzyć,na co ja muszę się zgodzić,bo w przeciwnym razie zwróca paczkę nadawcy. Paczka o wartości do 250 zł jest opodatkowana zawsze kosztami rzędu 75-80 zł a powyżej kwoty 250 zł odpowiednio wyżej. Ostatnio próbowałam wziąć się na sposób i napisałam ze w paczce jest prezent urodzinowy,mając nadzieję ,że nie będzie opłat,ale nie udało się-zapłaciłam 75 zł. Także nawet jak ktoś do mnie posyła paczkę ,ja muszę za nią zapłacić również. Kiedyś przysyłali nam dekoder cyfrowego polsatu-zgłosiłam że jest używany,a rodzina go tam faktycznie troszkę urządziła żeby tak wyglądał,no ale i tak podatek nałożyli. Cudaczny ten kraj|:P Cv-to tak na siedząco prasować to wygodnie jest? Ja chyba za niska jestem do tego:O a przydałoby się ,jeszcze sporo prasowania zostało DeeYaa ja tyle co czytałam o kremach z filtrem,że nie są polecane od narodzin,że lepiej natłuścić buzię mocno zwykłym natłuszczającym kremem i starać się dziecko trzymać w cieniu,chronić od słońca. Ja mam krem bambino Oki,lecę już,ale się dziś ociagam z tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa-to fatalnie masz z tymi paczkami. tyle kasy musisz bulic za przesylke. a powiiedz jeszcze czy to tylko jak z Polski sa wysylane czy z innych krajow tez? faktycznie piekne krajobrazy tam masz ale zycie zupelnie inne niz tu u nas. Ciagle tez siedzi mi w glowie to co mowilas ze do 3 miesiaca nawet nie badaja ciezarnych ani witamin czy lekow nic bo moze dojsc do poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... i stylowa dziekuje za odpowiedz, bo jutro chce kupic krem wlasnie do buzki i nie wiedzialam za bardzo jaki :) a moze jeszcze mi powiecie jaki macie do pupy? ja kupilam sudocream i linomag zielona masc, moze polecacie cos innego sprawdzonego dla dziewczynki? stylowa to masz przerabane z tym podatkiem. A jak ktos do Ciebie jedzie i cos przywozi np do jedzenia czy jakies inne gadżety to tez musi placic podatek jak to cos jest nowe? Ja pamietam jak jezdzilam do siostry do UK, na poczatku jak weszlismy do unii i pamietam jak jej walowke wozilam, czasami bylo tak ze 20kg w duzej walizce samego jedzenia bo nie wszystko tam mieli co ona lubila a wybredna na maxa, a w podrecznym pare ubran tylko (na szczescie mialysmy ten sam rozmiar wiec moglam od niej pozyczac :) ) i nawet jak paczki do japonii wysylalam to tez pamietam ze podatku zadnego nie placilam ....hmmm dziwny jakis ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista najpopularniejszych imion w 2010 roku. http://dziecko.onet.pl/61716,0,9,a_na_imie_miala_wlasnie8230_-_najczesciej_nadawane_imiona_w_roku_2010,artykul.html deeyaa- ja do pupy mam sudocrem tylko i nic wiecej nie kupuje na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To imie mojego malenstwa nie nalezy do popularnych :) Ja ten linomag mam tylko dlatego ze ja mialam zmiany skorne, tzn taka sucha skore dostawalam i lekarz najpierw kazal mi sudocreamem smarowac a pozniej linomagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa ja też zakupiłam sudokrem i bepanthen (chyba tak się pisze). I na razie nie będę nic wymyślała. Zobaczymy jak się sprawdzą. Natomiast do buźki mam krem bambino, małej raczej na słońce nie będę wystawiała na początku więc wystarczy. A później już zakupię jakiś z filtrem- wiem, że dosyć dobre są z ziajki ( zresztą sama używam kosmetyków z tej firmy i mnie nie uczulają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuzia popularne, no proszę. Znam tylko jedną, więc chyba u nas w regionie nie ma przesady. Zobaczymy w przedszkolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a za mną chodziła ta pasta jajeczna dziś kupiłam szczypiorek , i zrobiłam pastę , ale jak już zrobiłam to mi jakoś przeszła ochota na nią leży w lodówce i czeka... ;p Penelopa co do zoo byłam 1 kwietnia w SR, i teraz nie będzie kosztowało 500zł wprowadzili dopiero jakieś zmiany i Położna Ewa mówiła ze prawdopodobnie będzie to koszt 100-200zł 13 idę znowu do SR to może teraz już coś wiedzą więcej. Tak też mi kazał zrobić.Wiec ja będę je robić bo nigdy nie wiadomo czy w trakcje porodu nie zawołam że chce żeby mi podali znieczulenie. Ja też już mam skierowanie po 2 wizycie mi wypisał:) Jak byłam 2 razy tam to nawet nie było tak źle ale ostatnio jak jechałam do SR to był dramat. Stanęliśmy w tej uliczce pod ogrodzeniem komuś ... Lorien - ja pierścionków też się pozbyłam z 4 noszę tylko jeden bo zawsze był luźny troszkę i teraz jest akurat. Znów_mama - Ja też chodziłam do szkoły niepublicznej i jestem za :) Nawet mojemu mówiłam że Julkę poślemy do prywatnej szkoły... Stylowa- wygląda na to że duże dzieci ;p Pomyśl że rodzą się o wzroście 55cm :) Ja ostatnio nawet do mojego mówiłam ze aż nie możliwe że tutaj w tym brzuszki mieszka sobie taka Mała dzidzia... Ciężko mi sobie to jest wyobrazić... Pristina89 ja będę kupowała nosidełko tutaj na forum któraś Mamusia polecała nie Pamiętam dokładnie która ale mnie przekonała do tego :) http://allegro.pl/babybjorn-nosidelko-original-granatowe-i1539421581.html Cv - chyba masz rację , im bliżej tym więcej myśli które nie dają mi spać.... DeeYaa ja kupiłam na każdą pogodę z nivea oraz bambino i z filtrem tez mam 50 ale to do ciała, tez z nivea a do pupy mam tylko sudokrem Julka na 1 miejscu hehe mam nadzieje ze w 2011 juz się ludka odmieni hehe i będzie mniej Julek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ja na slonce tez jej wystawiac na poczatku nie zamierzam, no ale od tego to sie nie uchroni dziecka tam na 100%. Jutro zerkne na te kremy i musze w koncu na ktorys sie zdecydowac. Kasiulaaa s-ce a z filtrem 50 to z jakiej firmy masz bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ze z bambino? Ja znam tylko jedna Zuzie, kolezanka dala tam na imie corci w zeszlym roku. Moja bedzie miala na imie Anastazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa z babino mam do buzi taki zwykły a ten z filtrem 50 to z nivea kupowałam go na allegro ale teraz go nie mogę znaleźć maja tylko 30 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce to przejde sie do rossmanna moze tak bedzie a jak nie to powinni miec w aptece, dzieki :) Lece cos na obiad upolowac, udanego popoludnia :) i do jutro (raczej:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, próbuję coś ustalić w kwestii mojej biegunki i moich bóli brzuszka i okazuje się, że biegunka jest częstym objawem zbliżającego się porodu. Kurcze, a ja dostaję takich bóli i trzymają mnie za żołądek i jelita. Rano miewam mdłości i zbiera mi się na wymioty. Podobno taka biegunka i tzw. oczyszczanie się organizmu może się zacząć już na dwa tygodnie przed porodem. Chyba czas wsłuchiwać się w swój organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka... Aż mi Ciary przechodzą jak czytam ze u ciebie są już jakieś objawy zbliżającego się porodu. Trzymaj się Kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYYYYAAA MAJOWKI to znow ja Milo mi bardzo, ze nie zapomnialyscie o mnie przez te tygodnie mojej nieobecnosci 🌼 przyznam sie od razu, ze wczoraj Was trosze podczytywalam ale niestety dzis jeszcze nie moze uda mi sie troszke pozniej szkoda, ze nie moge poodpisywac Wam persolalnie bo za duzo tego wszystkiego naskrobalyscie :) napisze tylko, ze trzymam kciuki za te co w szpitalach bidule, za te co oczekuja na klucze, za te z obolalaymi plecami i zebrami, za panikary (jak ja), no za Wszystkie kochane za Wszystkie!!! pisaly do mnie teraz na dniach moje dwie znajome ktore rodzily miesiac temu i tak strasznie im zazdroszcze, ze masakira jedna mi powiedzila, ze miala cesarke i, ze zywce byl to dla niej straszny koszmar, moze nie tyle sama cesarka co juz po. grrr az mnie ciarki przechodza, bo ja jeszcze nie wiem, ale najprawdopodobniej sie uda sn one juz tula maluchy do siebie a ja tu jeszcze miesiac czekania. to mnie najbardziej stresuje, ze nie wie sie dokladnie kiedy ;/ oststnio caly wieczor narzekalam mojemu dlaczego to tak nie jest, ze masz konkretny dzien, wstajesz rano jedziesz do szpitala i zaczynasz rodzic... usmial sie ze mnie strasznie, chociaz mi coraz mnniej do smiechu sie bede zastanawiac 'oj zsikalam sie czy odeszly mi wody' ;) 'mam skurcze czy to znow te cholerne przepowiadajace' chyba Waska napisala, ze wyczylala gdzies, w jakiejs gazecie, ze jak sie dziecko zaczyna energicznie ruszac jakby przeciagac to dzien porodu jest bliski w takim razie ja juz dawno powinnam urodzic albo rodzic teraz na dniach :) Alex to taki okrobata, ze szok. przez te jego ukladania sie w dziwnych pozycjach to moj brzucho praktycznie wcale nie jest okragly tylko widac jak tanczy tymi gigant stopkami Wy pewnie juz wszystko obgadalyscie tu na formum a ja nadal nie wiem najprostrzych rzeczy np na jakie mleko sie zdecydowac jak nie bede mogla karmic, kiedy najlepiej sie zbierac do szpitala - niby bez sensu po pierwszych skorczach bo moga odeslac do domu, a ja mam za daleko do szpitala zeby kursowac w jedna i w drugą strone ile jest tych wod plodowych jak odchodza (kiedys gdzies wyczytalam, ze 'jak szklanka') i ze podobno moga nie odejsc ot tak na raz tylko sie saczyc (?) slyszalyscie o tym ? ile trwa przecietnie krwawienie poporodowe jak przemywac pepek malucha ehhh i jeszcze jedno - ja zawsze bylam pod tym wzgledem dygnieta - jak tylko widzilam brudna pieluche, przewijane dziecko, albo ulewanie sie automatycznie mialam odruch wymiotny a najgorsze jest to, ze mi to zostalo grrr ostatnio jak widzialm jak szwagierka zmienia brudna pieluche to tak mnie szrpnelo, ze myslalam, ze na zakrecie nie wyrobie wszyscy mowia, ze 'jak bedziesz miala swoje dziecko to Ci przejdzie' hmmm pozyjemy zobaczymy moj brat mial i tez niestety ma to samo nadal, choc jego cora ma juz 3 lata. od poczatku jak tylko widzial, lub czul kupe to z przerazeniam wolal zone, aspiratorem do nosa oczywiscie tez sie nie posłuzy :) ja poki co tez nie kupilam, na razie mam niezawodna gruszke :) pewnie dla Was to smieszne - poki co tez sie sama z tego smieje, ale ciekawa jestem jak to bedzie... czytalam, tez ze niektore z Was pisaly, ze bedzie |Wam brakowalo brzuszkow - a mnie zdecydowanie NIE! o czizas juz sie doczekac nie moge jak Mlody bedzie sobie lezal 'grzecznie' u mnie na rekach badz u taty a ja nie bede czula 'dyskomfortu' chcac ogolic nogi no wlasnei odkrylam ostatnio jescze jeden powod dla ktorego nigdy w zyciu nie bede gruba - przeciez to porazka jak nie mozna swobodnie zobaczyc sobie tego co sie ma miedzy nogami! to sie nazywa choroba lustrzana hi hi pewnie bede dziwnie sie czula w pierwszych dnia jak juz nikt nie bedzie mnie od srodka kopal, ale i tak juz doczekac sie nie moge mojego ciala i zdrowego malego po drugiej stronie. tym bardziej u mnie juz piekna pogoda, goraco, sloneczko swieci a w dwupaku przeciez jeszcze gorecej niz normalnie, dobrze, ze rodzimy w maju a nie w sierpniu czy wrzesniu, bo chodzic cale lato z brzucholem to piekarnik. aaa no i podgladnelam zdjecia na naszej poczcie piekne macie brzucha i piekne fotki ;) ja sie zbieram do zdjec juz tyle czasu, ze szok. skonczy sie tym, ze Lolunek sie urodzi a ja zdjec nie zrobie pisalyscie tez ostatnio sporo w wagach Waszych Szkrabow. ja ostatnie pomiary mam z 32 tyg bylo to 1812g, a kilka dni pozniej (jakis tydz) mial juz 1900. nastepny skan mam 18.04 ciekawa jestem strasznie ile teraz wazy. pomimo tego, co mowili lekarze Alex rosl i nadal rosnie jak na drozdzach, co czuje po wlasne skorze :) a wlasnie teraz juz sie nie da okreslic jak duze jest dziecko, w sensie dlugosci prawda? znowu sie rozpisalam jak szalona, tak to juz jest jak nie moge z Wami po ludzku pisac bede nadal Was czytac i pisac jak tylko bede mogla teraz uciekam bo musze wystawic jeszcze ten wozek graco na sprzedaz buziam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce - ja nawet nie chcę myśleć że to już poród... Mam jeszcze tyle do zrobienia, musze kuchnię pomalować, i tyle rzeczy kupić. Ja mam nadzieję, że ta biegunka za chwilkę ustąpi. Cały przyszły tydzień mam zabiegany i nie chcę jeszcze małej wypuszczać z brzuszka. A w ogóle to przed swiętami nie chce słyszeć o porodzie bo planuję sie porządnie najeść przed karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - zadałaś tyle pytań.. Ja też chciałabym na nie znać odpowiedzi. Nawet nie wiem co to są skurcze przepowiadające. Ja nie czuję żadnych skurczy w ogóle od mojego pobytu w szpitalu nic nie czuję poza kopnięciami małej. A też zastanawiam się jak poznać że to już to - ile odejdzie tych wód?? Na dzień dzisiejszy czuję tylko że mam upławy. Mam wrażenie jakby były one lekko zabarwione, takie jakieś brudnawe są. Staram się wyczytywać, analizować ale nie panikuję. Wydaje mi się, że jeszcze do świąt wytrzymam bo nie czuję nic. Żadnego zmęczenia, brzuszek mam taki jaki miałam, a nawet sporo energii we mnie drzemie. Cóż, mam wrażenie że do 10 maja nie wytrzymam jednak, że jednak mała urodzi się wcześniej. Jednakże co do objawów to nie potrafię nic powiedzieć, nie wiem co kiedy i jak się dzieje... Dopiero dzisiaj zainteresowałam się tematem bo wcześniej nie myślałam o częstotliwości skurczów, o ilośc odchodzących wód płodowych, o wyglądzie tego czopa śluzowego.... Ehhhh dziewczyny - powoli kończy się ten fajny okres. Mi będzie brakowało brzuszka, serio. Nigdy nie czułam się tak dobrze jak z malutką. Nie miałam tyle energii, tyle chęci by zrobić tyle fajnych rzeczy. Nie było mi w ogóle ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×