Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

bartolenka kochana - ide rodzić na WYSPIANA. jednak i juz postanowione. Masterek tez tam bedzie. Tylko z tego co wiem to ona ma mieć CC. Ja chce SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka - powiem Ci ze chyba możesz ;p wiec Atena pociesze Cię kochana . Przesyłka kurierska 15,00zł (informacja na aukcji) Potem po informacji na stronie o mnie : "Przesyłka kurierska ZAWSZE 15zł - bez względu na wielkość przesyłki (chyba że aukcja podaje wyższy - przesyłki ponad gabarytowej)" A tutaj na aukcji nie podaje ! - wiec zostaje kwota 15,00zł A potem ma jeszcze napisane na aukcji : " Koszt przesyłki przy zakupie większej ilości przedmiotów ZAWSZE zależny od wagi końcowej paczki - cennik przesyłek na stronie o mnie." A cennik do wagi jest podany tylko do wysyłki pocztowej! A ty chcesz kuriera wiec płacisz mu 15zł jak sam pisze "bez względu na wagę" Wiec nie może od ciebie żądać 90,00zł bo według tego co pisze na aukcji oraz w jego regulaminie Twój koszt dostawy to 15,00zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena 35- jeśli by się coś pluł albo próbował dalej grać ze większe koszta chce. To napisz mu ze ty kupiłaś na takich warunkach jakie ma opisane w aukcji w kosztach dostawy oraz w jego regulaminie. I ty takie warunki właśnie akceptujesz. Jeśli on je teraz zmienia zgodnie z prawem kupna-sprzedaży on się nie wywiązuje z zawartej umowy cywilno prawnej która została zawarta Zgodnie z Art.535.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka wielkie dzieki. Ale czekam tylko co mi odpisze i odrazu mu odpisze - jak radzisz. Dzięx jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. atena- ja kupowalam u tego sprzedawcy na kwote prawie 600zł w styczniu jakos i nie mailam problemu. za kuriera placilam 15zł a jak Ty chcesz pobranie to 25zł. Ci sie wyswietlila taka cena jak wypelnialas formularz dosstawy? bo w tych formluarzach czasami kwota jest zle naliczana i wpisujesz swoja taka jak sprzedawca ma na aukcji. takze nie stresuj sie, bo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no własnie - czyli ja mu wpłace te 15 zł i już. Pocieszyłas mnie w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we formularzu dostawy wyswietliło mi sie właśnie za to co kupiłam 90 zł i dobrze ze siedziałam bo bym padła napewno. juz mu wpłacam i niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) A ja dziś jakaś podenerwowana i w ogóle niefajna,blee:p Myślę o tym paciorkowcu głupim,bo z tego co poczytałam aż 50% kobiet chwyta w ciąży tę bakterię,a mnie nikt kurna badań nie robi. Jutro idę do położnej to powalczę,ale nie sądzę,że coś wskóram. Pogadam jeszcze dziś z teściową i zobaczę co ona na ten temat sądzi Kochane nie przejmujcie się rozmiarem brzuszków,bo to wcale tak nie jest,że dzidzia ma wzrost zależny od brzucha. Ja w pierwszej ciązy miałam brzuch wiele wiele mniejszy a moja mała urodziła się w połowie 35 tyg 2750 kg-wszyscy mówili,że bardzo duża jak na swój wiek. Miałam koleżankę,której do końca ciązy nie było widać i urodziła chłopaka sporo ponad 3 kg,także nie ma co się martwić;) Z tymi materacykami to juz mam dość,człowiek się stara wybrać jak najlepszy a potem takie rzeczy wychodzą. Przestaję się już przejmować,mój jest szeroki,twardy i przewiewny,wiec jest dobry i już ;) :) Kasiulaa z tymi materacami do łózek to ja się tutaj nauczyłam ,że wyglad łóżka jest nie bardzo ważny,bo liczą się właśnie materace. Większość Islandczyków nie ma obudowy do łóżka,która jest bardzo tania w stosunku do materacy,ale za to za materace płaca jak za zboże i ja też mam takie łoże-dwa ogromne materace,przeogromnie drogie,ale bardzo wygodne bez obudowy,bo to po pierwsze tu nieważne,ale jeśli chodzi o mój przypadek to sypialnie mamy na szerokość akurat długości materacy,więc obudowa by nie weszła. Teraz jednak po przeprowadzce to się zmieni,ale i tak nie sądzę ,że bedziemy obudowę dokupywać,bo i po co Kropeczka z tym seksem to ja nie wiem co się ze mną stało,ale od paru dni mam ogromny apetyt na niego i sobie pofolgowałam w tym temacie,a teraz też się obawiam czy nie przesadziłam:p Penelopa ja na takim przebieraku na łóżeczko to mam nóżki i one by chyba nie pasowały na szersze łóżeczko,ale można pokombinować i je przesunąć może Zapytam też teściowej o te moje bóle krzyżowe czy one są jakieś przepowiadajace czy nie,bo boli od paru dni,choc nie mocno to jednak cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa, gdy dowiesz się czegoś o paciorkowcu, to napisz, bo tez jestem ciekawa. We wtorek tez podpytam mego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Dzis w Irlandii od rana świeci słonko i temperatura w granicach ok 15 stopni. Byliśmy dzisiaj z Mężem nad morzem (mamy jakieś 15 minut autkiem) poprostu rewelacja!! Spacerowaliśmy po plaży!! Nawdychałam sie świeżego powietrza i mam nadzieje, że bede spała jak dziecko jesli tylko Amelka mi pozwoli i nie bedzie budzić kopniczkami:) A teraz siedzimy sobie już w domku i opychamy sie biszkoptem z truskawkami, kremem i galaretką, który wczoraj upiekłam. MNIAM MNIAM Pozdrawiam Was niedzielnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta rozmawiałam z teściową(położną) i ona mi mówi,że u nich w przychodni tego badania nie zlecają. Według niej nie trzeba panikować w tym temacie,ma na to swoją teorię typu,że dziecko przyzwyczaja się i do jedzenia przez matkę i do jej innych rzeczy wewnetrznych organizmu a przy tym i do jej bakterii i niekoniecznie musi się w zwiazku z tym dziać coś złego. Kazała mi do sprawy podejść na spokojnie. Jeśli chodzi o moje bóle krzyżowe to dobrze jest sprawdzić mocz czy z nerkami ok,a że ja raczej na nerki bym nie stawiała to się mnie pytała czy ból ten opasa mnie aż do przodu,ale czy przy tym brzuch mi się stawia,twardnieje. Jeśli nie to raczej wszystko ok,po prostu dziecko może swoim ciężarem powodować tego typu dolegliwości. Jednak powiedziała żebym na jutrzejszej wizycie wspomniała o tym położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne z tym paciorkowcem. Mi badanie zrobia dopiero w 39 tygodniu, bo jest wazne nie dluzej jak 15 dni, jesli urodze po tym terminie to i tak podadza mi antybiotyk profilaktycznie, jesli urodze przed tym badaniem to tez profilaktycznie antybiotyk. Nie wiem za duzo o tej bakterii, ale dziecko moze zarazic sie podczas porodu przemieszczajac sie przez kanal rodny, a poniewaz nie ma dobrze wyksztalconego systemu odporonosciowego to moze stanowic zagrozenie nawet dla jego zycia, dlatego podaje sie matce (i chyba rowniez dziecku po porodzie) ten antybiotyk. Generalnie u mnie sie nie leczy paciorkowca, bo ponoc tym mozna sie latwo zarazic i sprawdza sie przed samym porodem czy jest obecny i podaje sie antybiotyk. Takze sprawdzcie to dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja znów zamilkłam. Najpierw powalił mnie natłok obowiązków a potem a w zasadzie do tej pory moje dłonie odmawiają współpracy. Byłam przyzwyczajona do nocnych cierpnięć rąk ale od dwóch dni mam coś innego. Spuchły mi nadgarstki zwłaszcza w lewej ręce (a jestem leworęczna), palce lewej ręki mam prawie ciągle ścierpnięte, w nocy się budzę z bólem całej ręki. Czytałam, że to może być cieśń nadgarstka częsta w ciąży, więc mam nadzieję, że samo przejdzie. Ledwo jednak stukam więc wybaczcie, że krótko. Ja już zrobiłam pranie, wreszcie, torba zakupiona, bo żadnej nie miałam. Jutro jakoś będę musiała wyprasować choć to co do szpitala bym wzięła. Resztę chyba zostawię dla M jak mi ta ręka nie przejdzie. Oczywiście dom musiałam wysprzątać wczoraj, bo bym sobie nie podarowała, zrobiłam rogaliczki i stwierdzam, że od tej chwili zaczynam się oszczędzać. Mam nadzieje, że nie za późno. Czy Wy też czujecie czasami takie kłucie w pochwie jakby ?? Towarzyszy temu uczucie jakby rozwierania. Oczywiście się wkręcam, że to ta nieszczęsna szyjka, macie tak może ?? Atena widzę, że Dziewczyny się już wypowiedziały na temat proszku. Ze swojej strony mogę dodać, że taki właśnie mam. Pranie wyszło ok. no ale jak zareaguje na nie skóra Małej tego nie wiem. Proszek kupiłam, bo go dużo osób kupowało i tym się pokierowałam a i cena ok. Co do ceny za dostawę rozbój w biały dzień. Materacyk mam GPK bo się naczytałam dużo dobrego o nim. Nie mam nikogo, kto by miał małe dziecko więc w zasadzie ja info czerpię tylko od Was i z neta . X moja siostra wiele lat temu miała taką poduszkę i bardzo sobie chwaliła. Ja póki co nie kupiłam ale czytałam wiele dobrego. Kasiula nie wiem, o co chodzi z tymi brzuchami, ale ja też mam wrażenie, że z dnia na dzień mi rośnie. Jak całą ciążę wydawało mi się, że jest mały tak teraz nie mogę uwierzyć, że mam taki bebech . Kasiula ten pokrowiec to taka ceratka ?? Bo ja kupiłam taki pokrowiec ceratowy na materac do łóżeczka niby specjalny. Z tym, że jak czytam o tej pleśni to nie wiem czy się materac pod tym nie będzie pocił. Bartolenka no faktycznie lekarz się nie popisał ale najważniejsze, że trafiłaś w szpitalu na dobrą opiekę. 3mam kciuki za pessar. Julietta to mnie przestraszyłaś z tym materacem. Kurcze mój póki co nie śmierdzi. Jak kupowałam to znajdowałam same pochlebne opinie, teraz materac w domu i proszę takie tematy i weź tu nadąż ;). Kropeczko kiepsko z tymi jelitami. Mam nadzieję, ze lekarz coś poradzi. Tulankami z M się nie martw, ja się dałam skusić mimo, że już było rozwarcie i Małej nic się nie stało. Piszą nawet w gazetach i w necie, że kołysanie jest bardzo przyjemne dla dziecka :D.Teraz jednak jak już szyjka miękka i skrócona to założyłam celibat przymusowy. Penelopa wydaje mi się, że tak jeśli o ten przewijak chodzi. Przynajmniej na tych 120x60 nie są montowane te zabezpieczenia do łóżka fabrycznie (przynajmniej na tym co ja mam) żeby się przewijak nie zsuwał więc jeśli na tych większych też tak jest to zamontujesz je na odpowiedniej odległości i będzie ok. Grunt pewnie żeby potem Dziecka nie kłaść na tą część co jest za łóżeczkiem żeby się przewijak nie przechylił. Wspominałyście o nastrojach. Ja od wczoraj łażę z zamykającymi się oczami. Nie wiem, czy to ciąża czy to, że wczoraj dałam sobie popalić . Jedno wiem na pewno hormony mi chyba strasznie buzują. Mniej więcej od kiedy odstawiłam luteinę (albo to przypadek) zrobiłam się strasznie płaczliwa. Nie robię scen ale łażę po kątach i tylko bym ryczała, w ogóle jakoś tak spokoju potrzebuję. Może to podświadomy stres przed porodem ale ewidentnie szukam wyciszenia. Pisałyście o mleku modyfikowanym, kurcze nie pomyślałam o tym w ogóle. Chyba też się zaopatrzę. Właśnie możecie powiedzieć czy wyparzałyście już butelki i smoczki ?? Bo nie wiem wystarczy wrzątek czy coś jeszcze ?? Dziewczyny jakie kosmetyki macie dla Dzieci ?? Ja póki co sudocrem, dla siebie za Waszymi radami kupiłam bepanthen na brodawki widzę, że jak coś dziecko też tym można po pupie potraktować. Zamierzam kupić oilatum i krem bambino do twarzy bo widzę, że pisałyście że ok. i to starczy ?? Czy jeszcze jakiś szampon trzeba mieć czy coś ?? Oilatum jest naprawdę najlepsze czy jest coś równie dobrego a tańszego ?? Jeszcze raz proszę o ewentualny dostęp do skrzynki. Podaję swój mail: weska10@gmail.pl Jak się nie zdecydujecie to się oczywiście nie obrażę i zrozumiem tylko proszę napiszcie, że nie, bo inaczej ciągle się będę zastanawiała czy nie czy może osoby zarządzające nie widzą mojej prośby bo jest ruch na forum . Także piszcie śmiało a przynajmniej będę wiedziała na czym stoję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa dziekuję a możesz jeszcze raz ?? Konto zakładałam dla forum (oficjalne mam z imieniem i nazwiskiem i o ile Wam mogę podać to na forum wolę nie) i pomyliłam adres. Prawidłowy jest weska10@gmail.com Przepraszam za pomyłke, zdjęcia oczywiście wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska niestety ale została mi zwrócona wiadomość,nie wiem dlaczego ale nie potrafie Ci przesłać wiadomości mailowej. Próbowałam z dwóch różnych poczt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 nie nakrecajmy się kochana, w koncu sa to najpopularniejsze materace i gdyby się tak nalogowo dzialo z ta plesnia to by ich tak wszyscy nie kupowali, zreszta ja płaciłam za swój 80zł wiec to nie fortuna, jak będzie się cos dzialo to zawsze można kupic nowy ;) Kropeczka z tymi bolami brzucha to Ty się może szybciej skonsultuj z lekarzem tym co Cie operowal albo może z tym co rozmawialas kiedys telefonicznie co zna przypadki kobiet w ciazy po operacji bariatrycznej? Bo po co masz cierpiec, może można temu jakos zaradzic zanim nie nadejdzie termin porodu. A co do sexu gratuluje libido :D i na zdrowie niech Ci wyjdzie! Kasiulaaaa s-ce mysle ze jak mi się ten mój materac nie sprawdzi to kupie taki lateksowy jak Ty, daj znac za jakis czas jak się Julce na nim śpi Penelopa nie doradze Ci z tym przewijakiem bo nie mam bladego pojecia, ja mam taki zwykly ot jak ten http://allegro.pl/nadstawka-przewijak-na-lozeczko-ceba-kolory-i1532778712.html i służył mi dobrze Atena_35 Ty plac te 15zł za przesylke jak miał gosciu napisane na aukcji i czesc Stylowa ja wymaz na paciorkowca robilam w czwartek czyli w 36t.c, wynik będę miala za 4 dni. Może spytaj polozna jaka jest u Ciebie procedura przy porodzie skoro nie wykonuje się tego badania standardowo? Czy wszystkim podaja antybiotyk profilaktycznie? Choc dla mnie ta wersja bylaby bez sensu czy może w ogole olewaja temat Bartolenka trzymam kciuki za Ciebie 🌻 Dosia255 ale Ci zazdroszcze tego spacerku po plazymmmm.:) Aga_pelaga no u Ciebie to już zupełnie egzotycznie z tym paciorkowcem, przeciez nie kazda rodzaca dotrwa do 39t.c., poza tym to nie jest jak badanie krwi ze pobierasz i po godzinie wynik, jego się hoduje kilka dni i albo wyjdzie albo niea profilaktyczne podawanie antybiotyku to jak dla mnie idiotyzm Weska z ta ciesnia nadgarstka to ja Ci już kiedys pisalam ze mialam w piewszej ciazy i przeszlo po porodzie. Nie wiem jaka była tego przyczyna ale wtedy bralam sam magnez a teraz Aspargin i wydaje mi się ze ten potas ma tu wpływ ze teraz tego nie mam. Druga teorie mam taka ze mala mi uciskala po prstu jakies nerwy i fakt wtedy tez ulozona była tak ze glowke miala jakby z lewej strony uda a kopala mnie po wątroboe a teraz mlody jest odwrotnie bo glowke ma lekko prawej strony na dole a kopie mnie pod lewe zebra albo w lewy bok. Kilka dni temu tez pytalam dziewczyny czy ktoras potrzebuje ostatnio ciszy i spokoju bo ja wlasnie baaardzi i widze że Ty teraz o tym wspominaszdziela nas 2 dni w terminie wiec może cos w tym jest, co do pochwyja czasem czuje taki jakby napor od wewnątrz i to takie dziwne uczucie ale trwa krotko i wystarczy ze zmienie pozycje i przechodzi, ale moja zelazna szyjka ma takie napory w nosie. Butelek nie wyparzam, zrobie to jak przyjdzie na nie czasczyli za pol roku :P Z kosmetykow mam: Oilatum, sudocrem (ale tak na wszelki wypadek nie do stosowania na codzien), krem Bambino z cynkiem do pupy, puder Nivea i szampon Nivea którym myje Mai glowke wiec jakby mlody miał wlosy to dla niego tez się nada. Dal siebie musze dokupic Bepanthen i mam już Maltan, tyle. Wyslalam Ci haslo do poczty, mam nadzieje ze mnie dziewczyny za to nie powiesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć ,ja tak troszke może nieładnie zrobiłam,bo nie uzgodniłam dziewczyny kochane z Wami przesłania tego hasła dla Weski,ale jakoś tak jestem przekonana ,że żadna nie miała wątpliwości co do tego ,że Wesce sie należy,prawda? Na swoje usprawiedliwienie pragne zaznaczyć ,że zastosowałam się do zasad ogólnych,które ustalałyśmy wczesniej co do przesyłania hasła ;) Tigero cos jest w tej ciszy i spokoju,ja całkiem podobnie czuję i nie wiem czy też tak masz ale strasznie łatwo wyprowadzic mnie można z równowagi,jestem taka podenerwowana,a w pochwie czuję takie jakby ciśnienie,cos co napiera jakby leciutko. O paciorkowca zapytam jutro,ale nie spodziewam się zadnych "normalnych" wieści-nie w tym kraju niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - no jak wyslalam post to dopiero doczytalam, ze juz wyslalas wesce haslo, no to spoko :) Ja tez jestem bardzo ckliwa teraz, na pstrykniecie potrafie sie poplakac - moglabym grac oskarowe roli ryczac na planie na zawolanie hihi ;) Aaa no i wszystko szybko mnie wyprowadza z rownowagi -moj m mi mowi" rodz wreszcie bo juz nie mozna z Toba wyrobic :P" dobrze ze wiemy, ze to tylko hormony bo w pierwszej ciazy to myslalam ze cos ze mna nie halo, pamietam ze nie moglam nawet AnimalPlanet ogladac bo jak widzialam krzywdzone zwierzatka to ryczalam jak bobr :P takze w tej ciazy nauczona doswiadczeniem nie ogladam ani nie czytam niczego co mogloby mnie wzruszac i czekam az sie hormony po porodzie ustabilizuja :D Nie mysl za duzo na temat tego paciorkowca bo sobie coś wkrecisz a spokoj jest najwazniejszy. weska - czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena35 - nie ma za co :) Dobrze mówi ...x... wpłać 15zł ja myślałam ze on ci napisał ze koszt wysyłki to 90zł , a te formularze to faktycznie tak pokazują nie dociągnięcia ze strony allegro !!! (zresztą oni dużo takich niedociągnięć mają) Stylowa - w Angli maja ta samo :) u nas pomału dopiero wprowadzają do sklepów takie łoza pod te grube materace gdzie właśnie nie ma jak ty to mówisz obudowy łóżko. Ale zanim u nas wejdzie to w życie to minie jeszcze parę dobrych lat ;p I tak teraz za materac zapłaciłam 60% ceny łóżka , bo jak by nie było spać będę na materacu a nie na łózko hehe Wiec tez nie chciałam kupować taniego ale min 2 tys za materac to za dużo dla mnie jak na teraz , jak za parę naście lat będę wymieniała sam materac to i owszem wtedy mogę zaszaleć i kupić cały lateks ale nie teraz;p co do łózka to było jedyne które nam się podobało i ma funkcje schowka co jest dla nas wielkim plusem tym bardziej ze teraz żadnej szafy nie będziemy kupować do sypialni bo po 1 $ za dużo wydatków teraz a po 2 nie będzie miejsca bo łózko Julci i jeszcze jej komoda. A Sypialnia nie jest za duża. Ja dziś byłam na zakupach małych musiałam kupić lampki nocne do sypialni, solniczkę i pieprzniczkę, kosz na pranie i takie małe bzdurki do mieszkanka. I kupiłam sobie w końcu ekspres do kawy ;p Ale zostawiłam u rodziców bo tutaj mam taka małą kuchnię że ledwo chlebak mi się mieści na blacie hehe wiec dopiero na nowym M będę się delektować smakiem kawki ;p I jestem padnięta bo 4 godziny jeżdżenia od sklepu do sklepu ;/ I jeszcze nie kupiłam wszystkiego ;/ Weska - ten pokrowiec przypomina troszkę taka bardzo cienką kołderkę tak na 2-4 cm grubości, i materiał z wierzchu jest hmmm ceratka to za dużo powiedziane ale jest on śliski i pełni właśnie taka funkcje jak ceratka-ale też w jakimś stopniu przepuszcza płyny. Tylko ze to możesz wyprać w pralce a materaca wiadomo już gorzej. Ja to kupiłam bo moja mama mówi że my w domu takie zawsze mielsimy na każdym materacu - nawet o tym nie wiedziałam i nigdy nie było problemu. co do kosmetyków to parę stron temu o tym pisałyśmy :) Ja mam krem z nivea na każdą pogodę, krem bambino, szamom do mycia włosów- nivea. Krem do suchej skory bez zapachowy z oilatum oraz płyn do kąpieli też z oilatum , i chyba wsio a i jeszcze jakieś zasypki do pupki tez z nivea i sudokrem. Tigero - ok dam znać jak materacyk się sprawuje , mam nadzieje że będzie ok. Jeszcze odnośnie tych grzybów to tak sobie myślę że w sumie takie sporadyczne przypadki mogą się zdarzać w każdym materacu nie zaleznie od tego z czego on jest.(oczywiście jeśli maja jakiśskłąd w sobie który zapobiega powstawaniu pleśni i tp to lepiej dla nas np chociaz od góry zamiast np gryki był by lateks ) Bo w sumie w necie więcej ludzi chwali niż narzekają. A nie oszukujmy się jak ktoś jest nie zadowolony to zazwyczaj od razu o tym pisze i gnoi np: dana markę czy produkt. A jak jest zadowolony to siedzi Cicho.... Tak teraz patrze i np materac kokos z lateksem za 180zł pianka + 2 cm lateksu 169,00zł stylowa- nie stresuj się Weska już długo z nami jest wiec hasełko jak najabrdziej się należy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa jak teraz piszesz o tym materacyku to ja znów sobie w brodę pluję,bo my z mężem wybraliśmy materac pianka+lateks,ale akurat jak kupowaliśmy to go nie było ,a sprzedawczyni już nam wcześniej mówiła,że ona poleca dwa:1 to właśnie ta pianka z lateksem,a drugi to pianka plus taka mata na materac i według jej opini w tym momencie te dwa materace są równe,więc kiedy nie było tego z lateksem kupilismy drugi. Ajj,już głupieję normalnie. W sumie jest mały plusik-tak jak Ty mówisz jakby tak się dzidzia zsikała to ja górną matę buch do pralki włożę i po kłopocie a do materaca to może nie przejdzie i git. A z zakupami to widzę,że udane były:) Wierzę,że się zmęczyłaś,takie latanie to już dla nas nie lada wyczyn,ale fajnie,że zadowolona jesteś:) Ja już mykam spać u Was już pora strasznie późna,a jeszcze widać niektóre na nogach.wytrzymałe jesteście. Kolorowych snów kochane,do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wrzuciłam co nie co na pocztę :). Świetnie Dziewczyny wyglądacie, teraz widzę że wcale nie mam tak nisko tego brzucha, eh tak to jest słuchać dobrych rad "życzliwych" i się człowiek niepotrzebnie nakręca :). Jak coś jeszcze znajdę do wrzucenia na pocztę to dodam. Teraz mykam sprzed kompa bo mi już ręce wysiadają. Dzięki za odpowiedzi o kosmetykach. Tigero właśnie liczę na to, że mi po ciąży przejdzie, oczywiście gdyby przeszło w trakcie też bym nie narzekała z tym nadgarstkiem :D. To widzę, że nie jestem sama z tymi nastrojami. Mój M już kilka dni chodzi i pyta co mi jest, że go unikam, czy się gniewam czy co. Ja to zawsze lubiłam spędzać czas w dwójkę i zawsze miałam wiele do opowiedzenia jak to baba ;). Teraz szukam spokoju i wyciszenia a podobno przed czuje się stres to może jeszcze tak szybko nie urodzę ;). Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- nie ma już co myśleć o tych materacach , jak już kopiłaś to trzeba myśleć pozytywnie ze - to dobry wybór i już :) W końcu już 38tydzien ale i tak jak na ten tydzień to dobrze sobie biegam po tych sklepach hehe Weska - super zdjęcia z nad morza hmm... Oczywiście brzuszek super ;) Ja to idę spać już wczoraj do 1:30 siedziałam z moim , i jak poszłam spać to spałam jak suseł przebudziłam się o 6:00 na siku i poteM znowu spać i wstałam o 12 w południe pewnie bym jeszcze spała gdyby nie mój wszedł do mieszkania z okrzykiem "CO TY KOCHANIE JESZCZE ŚPISZ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle znalazłam na na necie nakładki lateksowe na łóżeczka ale najmniejsze na 90x200 Moze jak by dotrzeć do producenta to kto wie może robi też na małe materace 120x60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to takie małe info na temat tych ochraniaczy na łóżko są przeróżne lateksowe, piankowe, wodoodporne itp W celu zachowania najwyższej ochrony zarówno drogich jak i tanich materacy proponujemy Państwu ochraniacze wodoodporne, para-przepuszczalne. Podczas użytkowania materaca szczególnie przez dzieci zdarzają się różne wypadki: rozlany sok, mleko, nieszczelna pieluszka, ulewanie. KAŻDEJ NOCY LUDZKIE CIAŁO WYDZIELA POPRZEZ PORY LUB USTA LITR PŁYNÓW, TAK SAMO JAK POZOSTAWIA MILIONY PŁATKÓW ZŁUSZCAJĄCEJ SIĘ SKÓRY. Wszelkie płyny oddane do wnętrza materaca po pewnym okresie gniją, a wnętrze materaca staje się idealnym środowiskiem do rozwoju różnego rodzaju bakterii, drobnoustrojów i roztoczy. Nie znaleziono jeszcze sposobu na wypranie materaca dlatego idealnym rozwiązaniem są ochraniacze. Konstrukcja ochraniacza pozwala na zatrzymanie płynów niepożądanych w materacu, a jednocześnie nie blokuje przepływu powietrza w jego wnętrzu. Do Państwa wyboru należy wersja ochraniacza oraz jego zawartość. Dobrym przykładem zastosowania ochraniacza są źle dobrane parametry nowo zakupionego materaca. W przypadku gdy zakupili Państwo zbyt twardy materac idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie ochraniacza z wkładem lateksowym lub piankowym. Wkład tego typu w znacznym stopniu zniweluje twardość zakupionego materaca. Podobnie w odwrotnej sytuacji, czyli w przypadku zbyt miękkiego materaca idealnym rozwiązaniem będzie wkład z maty kokosowej, która znacznie usztywni materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochraniacz wodoodporny - jeden z cenowo pośredni Zalety naszych ochraniaczy: Wodoodporny Para-przepuszczalny Wierzchnia część wykonana z dzianiny bawełnianej pikowanej włókniną klimatyzującą Dolna część wykonana z włókniny paraprzepuszczalnej Każdy ochraniacz wyposażony jest w gumy co ułatwia mocowanie do rogów materaca Wysoka jakość użytych produktów Potem są lateksowe i piankowe cenowo już wyższej półki oprócz funkcji tych powyżej spełniają te które są opisane w artykule powyżej. Ale mnie wciągnął ten temat materacy , masakra dobra już koniec z tym bo wpadniemy w paranoje hehe a ja już naprawdę idę spać mój już chrapie dawno aż słyszę w drugim pokoju- teraz czas na mnie :) Do jutra - W sumie już poniedziałek wiec zamiast Dobranoc napiszę wczesne DZIEŃ DOBRY HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! No ja dzis wstalam razem z moim M, zamiast spac smacznie poki jeszcze moge.Ale przynajmniej poczytalam sobie wszystko. Bartolenka no ten Twoj doktorek to cosik mi sie nie widzi,dobrze ze chociaz w szpitalu podeszli do Ciebie profesjonalnie. Co do paciorkowca to ja jestem troche w szoku, ze u niektorych lekarzy badanie to nie jest w standdardzie, skoro mozliwe sa takie powiklania przy porodzie.No niewiem.A przeciez nie jest to jakies badanie inwazyjne. Piszecie, ze kupujecie mleko modyfikowane.Ja chyba nic nie bede kupowac.Po pierwsze niewiem ktora mieszanke mialabym zakupic, wolalabym zeby polecil mi cos ewentualnie pediatra.A po drugie chce karmic piersia, choc powiem szczerze, ze poki co to wydaje mi sie, ze cycki minimalnie mi tylko podrosly a ze jakas siara, o czym mowa.Pustynia.Ale mam nadzieje, ze to sie zmieni.No i jak cos mialabym pod reka gdybybyly jakies problemy, to moglabym sie latwo poddac. Co do lozeczka to ja jeszcze nie mam, ale w najblizszych dniach trzeba sie bedzie w koncu zdecydowac.Wozeczek decyzja podjeta, xlander, mam nadzieje, ze sie sprawdzi na moich wertepach.Mebelki maja przyjsc w piatek, ale podchodze do tego terminu dosc sceptycznie, bo ten moj stolarz strasznie niepunktualny jest.Ale za to mebelki sliczne robi i z wszystkiego co robil do domku jestem bardzo zadowolona.Takze jeszcze rodzic abolutnie nie moge...no... A wczoraj moja sasiadka zaprosila nas na komunie swojej corki, az troche w szoku bylam.Pojsc nie pojdziemy, ale jakis prezent trzeba dac, pewnie jakas kase.Dziewczyny pomozcie prosze, ile mniej wiecej nalezaloby dac? Kropeczka bardzo wspolczuje tych dolegliwosci jelitowych. Kasiula no kurcze to Ty juz tuz tuz... Dobrze, ze w tabelce sa jakies mamusie jeszcze za mna, bo byloby mi smutno tak samej na koncu. Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×