Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Haha...spalam dwie godziny :D ale w towazrystwie skurczy co 10 min...no dzisiaj to mnie chyba niezle wymeczą :O ciekawe kiedy im przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - u mnie też co 10 minut i też się zastanawiam, kiedy przejdzie, moja rodzinka chce "na wycieczkę" a ja już siły nie mam, może do botanika dam się skusić, dalej się nie ruszam:-P A Zosia niewykluczone, że dzisiaj ma zamiar wyleźć, bo przecież moja położna ma komunię chrześniaka i ze wszystkich dni ostatnio to właśnie dzisiaj jej nie pasowało. Więc Zośce może pasować jak najbardziej, to jakieś złośliwe stworzenie jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ,znow mama a moze was ruszy i na 1 maja bedziecie mialy niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj Ja także 2w1. No niestety tak jak znów-mama przespałam nocke i chyba skurcze ustały bo nic mnie nie obudziło. Ja chyba poskacze na piłce, bo Milena w KONIA MNIE ROBI NA CAŁEGO. A duża She ukradła jej już smoczek i już jest jej. Położna napisała mi w nocy czy przyjadę a ja ze nie mam takiej potrzeby. Kolejny dyżur ma 3 maja, więc - może wtedy, wg tabelki niech sie stanie. Penelopko odnośnie fotelika TARIO, miałam juz kupowac ale czeka się na niego aż 4-5 tyg, bo ja chciałam fioletową śliwkę węgierkę. No a maxi cosi tez pasuje i przyślą mi go do 5 dni z adapterami, dlatego wybrałam taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - chyba nasze położne mają taki sam grafik. Moja też trzeciego ma dyżur, tym razem w dzień:-) A jaki kolor masz tego CabrioFixa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też ma 3 przez cały dzien - no wiec uroczo bedzie. Chyba trzeba przeczekać jeszcze. Mi chodziło o miesiąc MAJ a teraz dzien niech juz SHE wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, zeby te nasze dzieci sie rodziły tak jak nam pasuje ale z najczesciej jest wlasnie odwrotnie, przy Mai mialam umowiona polozna i tez mi powiedziala ze kazdy dzien oprocz Wigilii i Sylwestra...no i w Sylwka rodzilam :) Wyprawilam m z corcia na plac zabaw i mam chwile dla siebie, skurcze jakos mi nie odpuszczaja - uparte jakies dzisiaj są. No nic , trzeba czekac... Znow_mama - jak rodzinka ma checi na spacer to niech sobie ida :) atena35 - no ja nie wiem co z ta nasza trojka, w kulki sobie lecą :D cv - ja nie wiem co nas ruszy :P ale to się wykonczyc mozna Emilia_83 - to smacznego grilka życze :P mniam... penelopa, fauletka, bunia3 - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho na porodowke by sie szlo :P no i przyszedl dlugo oczekiwany, wypragniony MAJ i wcielo reszte postaaaaaaaa kurrrrrrrrrrrrrrrrrrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi slow wcielo mi moje wypociny :( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bunt rzeczy martwych !!!!!! podziwiam Was babolki Znow-mamo i tigero i i atena za wytrwalosc i cierpliwosc (chociaz pewnie juz ich brak) mam nadzieje ze jak sie zacznie szybko to szybko sie skonczy ;))) bunia - na mnie schody tak jak na Ciebie nie dzialaja bo mieszkam na 4p. aa co do seksu, juz zaczelam od piatku praktykowac poki co ciisza :P ale mąz szczesliwy, przeszczesliwy :) ja dzisiaj obudzilam sie po raz pierwszy z opuchlizna na nogach.. nie zeszla przez noc :/ kurrrna :( mam nogi jak sloniątko :P jutro odbieram wyniki moczu i krwi mam nadzieje ze beda w porzasiu.. milej niedzielki majowki :) nie wazne w plenerze czy na porodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj męża wyprawiłam do znajomych. Ma ostatni czas żeby się zrelaksować ;-) Dziewczyny a próbowałyście tych wszystkich sposobów na wywołanie porodu? To znaczy głaskanie brzucha, miętolenie brodawek, picie czarnej kawy, podnoszenie rąk?? Bo jak wciąż tak przestrzegają, żeby tego nie robić bo się urodzi, to może na Was to zadziała? Tigero- to może lepiej niech Cię te skurcze już dzisiaj nie opuszczają. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz w domku z Nelką!! nie mam teraz jak pisac ale jak znajde troche czasu to napisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari super, że jesteście już w domku. Powodzenia w całej opiece nad córeczką. Ja też już bym chciała być na Twoim miejscu. No i ten Twój cudownie szybki poród ;-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki:) Widzę, że zastój zupełny, jeżeli chodzi o porody. Chętnie też bym już poszła, bo minimum wykonałam, czyli od jutra zaczynam 39 tydzień. A mówili mi w szpitalu, że na 100 % urodzę szybciej :) Na działce posiana już pietruszka i marchewka na pierwsze zupki. Mąż zwariował na punkcie Maksia, już się boje, co będzie jak się urodzi :) Kari -pozdrowionka i jeszcze raz gratulacje. Tez będę miała taki szybki poród, wiem to i już. Grunt to pozytywne myślenie :) Emilia-- przy pierwszym dziecku nie miałam żadnych skurczy przepowiadających, nie oszczędzałam się, a urodziłam w dzień terminu. Odeszły mi wody w domu i dopiero po godzinie w szpitalu dostałam pierwszych skurczy. Natomiast mojej koleżance gin kazał jak najwięcej chodzić po schodach i pomogło, więc różnie z tym jest :) Pozostałe dziewczyny prawie już w terminie albo mające termin- trzymam kciuki, macie urodzić szybko, by jak najszybciej wrócić i opowiedzieć nam swoje wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja pisze ze szpitala urodziłam o 6 rano natalię 3700 i 60cm o 2 mi wody odeszły całkiem a rano zrobili cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa wielkie gratulacje:))) jejku dziewczyny jak ja Wam rozpakowanym mamom zazdroszczę u nas jeszcze 3 tygodnie do terminu... i nic nie wskazuje na to, żeby mała chciała wyjść wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa -GRATULACJE!!! 🌻 ale duża ta Twoja Natalka, zaraz dopiszemy do tabelki A ja wlasnie wrocilam z 40minutowego spaceru, chodzilam w tempie zółwiaa czuje sie jakbym przebiegla 10km na czas :P brzuch mnie tak napieprza ze juz go nie czuje, nog tez nie...zaleglam na tapczanie i zdycham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyślij fotki jakieś na @ naszego. a napisz jak się czujesz i jak maleństwo;-) do dzieła majówki:D jak na razie same dziołchy wyskakują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie, ja pisałam tu ale krótko i jakiś czas temu... ale czytałam Was czasami :) i chcę pogratulować nowym mamuśkom i życzyć aby dzieciaczki się zdrowo chowały 🌼 ;) ja też już się nie mogę doczekać mojej Zuzi a zostało właśnie 3 tyg jeszcze... mam nadzieję, że szybko zleci chociaż te ostatnie tygodnie tak wolno lecą :( u mnie też jak na razie nie ma żadnych objawów porodu nawet nie mam skurczy przepowiadających no ale zobaczymy jak to będzie ;) Pozdrówki majówki rozpakowywujcie się ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa gratuluje!!!!!! To sie rozpakowalas kochana jako pierwsza w maju! Jak znajdziesz chwilke, to napisz cos wiecej....jak porod i jak dzidzia, karmienie, no i jak po cc..Jeszcze raz gratuluje. Znow mamo, atena, trelavina bierzcie sie do roboty kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. ....TERMIN/PŁEĆ🌻 1. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 2. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 3. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 4. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 5. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 6. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 7. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 8. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 9. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 10.bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 11.DeeYaa........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 12.esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 15.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 16.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 17.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 18.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 19.justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 20.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 21.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 22.cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 24.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 25.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 26.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 27. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 28.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 29.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 30.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 31. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 32.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 33.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 34.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 35.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 36.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 37.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 38.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 39...x........................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 40. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 41.Justynka_87......Justyna......24.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) ❤️NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ NICK ........IMIĘ..........WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T. C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce...........22......Sosnowiec.........Julia.................39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86.....Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.....39/29.04-SN.......3100/54 3) annjaa.......Ania.........28......Gdańsk...........Natalia40/01.05-CC.......3700/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjaaa gratulacje :) 🌼. Jak będziesz miała chwilkę pochwal się Malutką :). Duża Dziewczynka :). No i się zaczęło majowe rozpakowywanie :). Tigero no to może wreszcie wychodziłaś swoje ;). Znów_mama i Atenka Dziewuchy na pewno czekały na maj, teraz pójdzie szybciutko :). U mnie spokój :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa gratuluje!!!!!! To sie rozpakowalas kochana jako pierwsza w maju! Jak znajdziesz chwilke, to napisz cos wiecej....jak porod i jak dzidzia, karmienie, no i jak po cc..Jeszcze raz gratuluje. Znow mamo, atena, trelavina bierzcie sie do roboty kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaaa gratulacje ;) spora corcia ;D niech rosnie zdrowo :* buziolki nooo dziewczynki pieknie idzie ;) juz 3 maluszek :D i dziołszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka - chyba masz na mysli tigero - nasza weteranke, ja kochana termin mam za 18dni marzy mi sie porod ale zero symptomow zblizajacego sie rozladunku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa GRATULACJE!!! Super się czyta o kolejnych rozpakowaniach ;-) Oby teraz już się posypało po Tobie ;-) Daj nam później więcej informacji. Córcia faktycznie duża. Chłopy coś nyguski, nie chce im się na świat przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina ale żeś mnie rozbawiła z tym rozładunkiem ;-) X.. A co u Ciebie Kochana?? Ciekawe czy Aniołek też jest już po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko milo mi :) do uslug :D lubie rozbawiac :D hihi ;))))))))) dziewczynki lubia wczesniejsze rozwiazania, chlopakom z reguly sie nie spieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym słyszałam, że dziewczynki rodzą się przed terminem, a faceci zwlekają do ostatniej chwili. Ja się tak przed chwilą lodów najadłam, że masakra ;-) Z grilla chyba nici, bo chłodno dziś na dworze. Tak mnie znowu kłuje w szyjce, że jak chodzę to się w pół zginam. Czytam o tych wszystkich symptomach porodu i tak bym już chciała je powoli odczuwać. ;-) Od dzisiaj mam komfort psychiczny, że ciąża donoszona w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×