Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no w końcu! Znów mamo gratuluję kochana z całego serca:-* bardzo się cieszę piękny dzień Zośka wybrała na narodziny! Życzę dużo zdrówka dla Was obu:-) no to się zaczęło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa, nie przejmuj się Ja będę razem z tobą... a chciałabym już :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym już. ;-) To znaczy może nie dzisiaj, ale tak w następnym tygodniu. Chociaż straaaasznie się boję tego wszystkiego. Przewrotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Znow mamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Cv tak weekend był udany:) No ale już się kończy i mój jutro do pracy jedzie, ale już znów będzie w piątek wieczorkiem:) trelevina zazdroszcze Ci tego wypadu nad morze, ale jedź kochana wypoczywaj:) Klara ja na szczęście też nie mam tych tel, pewnie bym miała gdyby nie cesarka którą mam wyznaczoną na 12 maja. Tigero no tak wiem na co się nastawiać i mniej więcej na kiedy. Na razie się u mnie wszystko uspokoiło, oczywiście brzuszek twardnieje przy chodzeniu ale to normalne więc pewnie dotrwam do tego 12:) Aniolek gratuluje 🌼 znowu mamo gratuluje:* Ja nadal w dwupaku:) W Krakowie pada nie ma jak wyjść na spacer... Ciekawe czy się wypogodzi ta pogoda, bo ja chce słoneczko. A co tam z Atena?? Pewnie też już na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mama GRATULUJE w końcu Zuzia zdecydowała się wyjść :) super oj się zaczyna lista rozpakowanych coraz dłuższa:) fajnie ja tez bym chciała już na niej być:) dziewczyny ja po tym wczorajszym spacerku to ledwo co chodzę :(więc wam nie polecam takiego maratonu...bo i tak mi to nic nie dało:(Amelka nadal w brzuchu rozrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mama Gratulacje!!To cudowne masz juz swoja Zosie czekamy na foteczki i napisz cos wiecej jak porod itd Matko ja tez chce!:) atena a jak u ciebie??Tez na porodowce??:) agnes 71 no slodkie ze tak sie martwi o mnie i Alexa:)Nie bede naciskac przeciez sex taki pod naciskiem to nie sex wiec darujemy sobie:) Lorien A ten twoj maz robi km :) a sluchaj ile on ma km do pracy?w ogole ktos z toba jest jakby porod sie zaczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mama przepraszam za tą Zuzie ...:) chodziło mi oczywiście o Zosię(myślałam o córce moje przyjaciuły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wstyd się przyznać ale ja jeszcze nie mam spakowanej torby do szpitala.... Czekam na M jak wróci to się za to zabierzemy. Czy któraś z was też jeszcze nie jest spakowana?? Klara - no ja się szczerze zastanawiałam jak ty przeżyjesz taki maraton.. Bo u mnie każdy dłuższy spacer czy wysiłek typu sprzątanie czy odkurzanie kończy się meeega zakwasami w podbrzuszu. Więc staram się tego unikać. A już myślałam, że jestem z tym sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv mój pracuje w Czzestochowie, a do pracy jeżdżą firmowym busem. No jak na razie mieszkamy z moimi rodzicami więc mam opiekę w razie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, penelopa - nie przejmujcie się, ostatnia to będę ja :) Też nie mam spakowanej torby, w ogóle wieluuu rzeczy jeszcze nie mam. A najgorsze jest to, że od miesiąca mamy auto w naprawie i jesteśmy trochę uziemieni w tym Rewalu... A jeszcze gorsze jest to, że naprawa wyniesie 6,5 tysiąca zł, remont mieszkania drugie tyle, no i potrzebna nam jeszcze kasa na to co potrzebne dla Jasia. A tego też jest niemało... Ehh, jakoś damy radę, ale po kieszeni ostro nam pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja torba też jeszcze nie spakowana.. Mam wrażenie, że do 28 maja to jeszcze dużo czasu... Chociaż dwa tygodnie temu byłam u lekarza i gin powiedziała, że mała już nisko, szyjka miękka, a dziś na papierze zobaczyłam dziwnie brązową wydzielinę... To mógł być czop? Zobaczymy czy coś się z tego rozwinie... Gratulacje dla nowych mam.. Jak poczujecie się lepiej napiszcie więcej szczegółów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - tak to własnie jest, złośliwość rzeczy martwych... Nas też trafił taki szok wydatków ale jakieś dwa miesiące temu, więc zdążyliśmy się z tego otrząsnąć :P Co nie zmienia faktu, że nadal cenowo i finansowo mnie to wszystko zwyczajnie szokuje. Uwielbiam naszą politykę prorodzinną w naszym pięknym kraju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Zaczęłam czytać i normalnie nie wierzę. Znow_mamo wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu uparta Zosia wyszła na ten świat. Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej. Jak wydobrzejesz trochę daj znać, czekamy 🌼 Aniolek dla Ciebie również gratki, malutka muszę powiedzieć spora :) Oby się zdrowo chowała :) Ja dzisiaj normalnie nie wyspana jestem. W nocy pobolewał mnie brzuch i miałam lekkie skurcze, myślałam, że coś się rozwinie a tu nici. Zuzia jeszcze nie chce wychodzić i tyle:P Jutro mam wizytę u lekarza i zobaczymy co powie.Mam nadzieję, że już blisko, bo męczę się strasznie. Wszystko mnie boli i plecy i krocze i mam skurcze w pachwinach, normalnie szok. Dlatego zazdroszczę z całych sił wszystkim mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudyska jak wydzielina jest brązowa tzn. że jest podbarwiona krwią i to nie są żarty Ty możesz na dniach rodzic więc pakuj torbę:) Mamuskamaj ja też mam jutro wizytę ,moja gin mówiła ,że nie wierzy abyśmy się spotkały 4 maja a tu proszę ... :( uparciuch z brzucha nie chce wyjść...zapewne zbada mnie i da skierowanie do szpitala na KTG i jakieś tam różne...aż umieram z ciekawości w jakim stanie moja szyjka i w ogóle ;) WESKA halo halo?odezwij się czy wszystko dobrze u Ciebie Atena chyba na porodówce walczy bo coś nie daje znaków żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Aniolek81 gratulacje !!!! :) wracaj szybko do siebie. Trelevinaaaa ale Ci dobrze nad morzem :) wdychaj jod ile sie da :) justz doskonale Cie rozumie, ja juz tez nie chce byc sloniem, ale malutka uparta (chyba po tatusiu;) ) i nie chce wyjsc. Moja przyjaciolka sie smieje ze jak ja tak dobrze karmie to wcale jej sie nie dziwi ze nie wychodzi ;) penelope kruz ja tez mam dlonie spuchniete jak balony i tez czuje bol jak zaciskam, a raczej cos w rodzaju takiego ciagniecia skory i wszystkiego co jest w srodku dloni (nie wiem jak to dokladnie opisac). trzymam kcuki zeby wyniki jutro byly w porzadku. cv mojemu odechciewalo sie w trakcie jak zlapal przez przypadek za brzuch :D ale pozniej to ja juz przejelam kontrole nad jego rekoma i nie dawalam dotykac tam gdzie nie trzeba zeby sie chlopa k nie zniechecil :P Powiem Wam ze mnie po sexie boli podbrzusze, tzn moze nie boli ale je czuje tak jak na okres. justyna_87 z napletkiem to u mojej przyjaciolki syna od poczatku byl sciagany delikatnie, u drugiej kolezanki ktora rodzila pol roku temu tez od poczatku tak robila i wszystko jest ok. Takze wydaje mi sie ze jednak lepiej od poczatku bo jednak tam tez musi byc czysto :) wydaje mi sie jednak ze pediatra najlepiej doradzi tigero to w koncu malenstwo dalo Ci sie porzadkie wyspac:) Ja dzis znowu spokojnie na maxa, spie po 12godzin z 1 wstaniem na siq standardowo o 5 rano :) cos czuje ze moja mala bedzie przenoszona bo ja nawet jeszcze skurczy przepowiadajacych nie mialam EMilia_83 snieg???????zartujesz chyba?! moze jak nie swoja to cos sie zacznie dzis dziac :) znów_mama GRATULACJE!!! w koncu Zoska sie zdecydowala :) agnes_71 jezeli Cie to pocieszy to ja jeszcze nie spakowana do konca jestem a termin mam na 8go maja :) mamuskamaj trzymaj sie dzielnie, mi sie wydaje ze Tobie do porodu to blizej niz dalej, a moze Twoje malenstwo tez takich uparciuch jak Zoska znów_mamy :P A ja mam dzis spokojny dzien, zreszta jak wszystkie ostatnio. Troche sie poklocilam z moim M, bo ten sobie wymyslil ze jak ja pojde na wywolanie porodu tego 11go to on mnie odbierze akurat na weekend ze szpitala i pojedzie z synem na weekend gdzies (nawet juz nie uslyszalam gdzie ze zlosci). To mu powiedzialam ze jak na wstepie mnie zostawia z małą to jak dla mnie to nawet na pol roku moze wyjechac a pozniej to ja sie zastanowie czy go z powrotem przyjme. No i tyle po pieknym wolnym dniu u mnie, a mielismy plan dzis ogladac filmy do oporu bo nie wiadomo kiedy bedziemy mieli znowu taka okazje. Nawet juz propozycja jego ze mi sniadanie do lozka zrobi nie pomogla....ehhh faceci i ich pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mama gratulujemy Zosi!!!wracajcie szybko do domu!!czekamy na relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIOLEK I ZNOW MAMA WIELKIE GRATKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAME DOBRE WIESICI DZIS !!! i jaka pamietna data no i nadal same dziewuszki sie rodza. jest niemal jak na poczatku - po kolei wszystkie sie dowiadywaly, ze beda dziewczynki dopiero pozniej nam chlopcow wysypalo :) ja sie czuje przedziwnie... lapia mnie skurcze w pachwinach tak ze az chodzic nie moge momentami samopoczucie ponizej zara caly czas mam uczucie, ze mi 'leci cos' i to wcale nie wyglada jak uplawy hmm do tego wlasnie moja szwagierka, ktora urodzila 3 dzieci mi powiedziala, ze jej ani raz ten czopo nie odszedl przed porodem i raz jej sie wlasnine tak wody saczyly a nie odeszly na raz moze i ja tak mam... juz sama nie wiem. jeszczze tylko jeden dzien i wizyta to sie dowiem aha trelevinko snilo mi sie, ze urodzilam i pierwsze co na porodowce pisalam do Ciebie sms z wymiarami malego :) teraz uciekam zajac sie czyms zeby nie zwariowac zajze wieczorkirm moze bedzie jeszcze wiecej dobrych wiesci sciskam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA Atena urodziła o 14.15 córeczkę Milenkę 3000g i 54 cm :) poród trwał 2 h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenka dla Ciebie tez gratulacje!kolejna dziewczynka.Ale sie zaczyna u nas sypac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mama, atena wielkie gratulacje. Jeżeli chodzi o napletek to mam już jednego synka i się go naciąga. Za namową młodej Pani pediatry kiedy Kubciu skończył 3 lata przestałam i mu się napletek zarósł i dostał takiego zapalenia że musieli mu na siłę rozrywać bo nawet wysikać się nie mógł. Odciągałam od początku i nie był problemów żadnych i oczywiście teraz też tak będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. ....TERMIN/PŁEĆ🌻 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 7. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 8.DeeYaa........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 9.esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 19.cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 20.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 28. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 29.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 30.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 31.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 32.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 33.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 34.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 35.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 36...x.....................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 37. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 38.Justynka_87......Justyna......24.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) ❤️ NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia.............. ...39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86.....Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.....39/29.04-SN.......3100/54 3) annjaa.....Ania.........28......Gdańsk...........Natalia............40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie........Milena.............40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań.....Zosia............40/03.05-SN....../...... 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA......Milena.......40/03.05-SN......3000/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena gratulacje to jednak ten 3 maj zbawienny dzisiaj:) Tigero a co z toba?:) Lorien to dobrze ze masz jakas opieke bo tak sama w nocy to az strach. DeeYaa tak jak mowisz ehh faceci ja tez z moim przed chwilka posprzeczalam sie oczywiscie o glupote zdenerwowalam sie a potem dupek przymilal sie i jak sie zloscic na niego:) Jatuska Ty chyba czujesz sie tak samo jak ja my tak bardzo chcemy miec juz swoje skarby ze wszystko co sie z nami teraz dzieje to wiazemy z porodem.Ja tez czuje bol w pachwinach ze wlasnie chodzic nie moge, brzuch twardnieje i boli ze dotknac nawet nie idzie, tez czuje jakby ciagle cos mi wyciekalo ehh idzie zwariowac ale mysle ze porodu nie przegapimy wiec spokojnie:) mamuskamaj zupelnie jak my wszystkie masz juz brzuszka dosc i chcesz miec swoje malenstwo ja tez juz nie moge sie doczekac i zazdroszcze swiezym mamuisa:) dudyska Ja tez mysle ze to czop wiec spakuj lepiej torbe porod moze nastapic szybko albo po 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - u mnie nic, cisza, nie mam zadnych oznak porodu, czop nie odszedl, rozwarcie zero, skurcze ustaly - dziś nie rodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero to nic i tak bede trzymac kciuki zeby u ciebie sie cos ruszylo:) KasiaGJ odezwij sie ty tez mialas termin na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×