Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

FAULETKA miałam to samo. Tydzień przed porodem lekarz zapisał mi antybiotyk, dzięki któremu wszystko ustąpiło. Ten lek jest na M... i jest tylko jedna saszetka o długotrwałym działaniu. i kosztuje 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka ciężko Ci radzić z tym białkiem w moczu. ja ostatnio miałam śladowe ilości białka. Po czym powtórzyłam badanie po nie całym tygodniu i wyszło brak białka. Poza tym ja z bakteriami w moczu też wciąż walczę. Urosept możesz wziąć spokojnie. Jeśli Cię to uspokoi i masz możliwość żeby zadzwonić teraz do lekarza, to zrób to. Będziesz spokojniejsza. Każdy przypadek jest inny, Atena no niezły opis porodu. Generalnie aż tak źle nie była chyba, co? Masz rację najważniejsze to dobrze oddychać. Też o tym słyszałam, ale a nie mam pojęcia jak to robić. Mam nadzieję, że położna jest w stanie mnie nauczyć jak oddychać, co? Poprosimy o zdjęcia małej She ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, Atena dzieki. Zadzwonie do niej, zeby byc spokojniejsza.Kurde ale sie tu dzieje, porod za porodem. A kosci mojego wzgorka lonowego.... no masakra.Bola tak jakby mnie tam ktos skopal, dokladnie tak.I wogole czuje sie tak jak przed okresem troche, cosik sie zaczyna dziac....Ciekawe ile to bedzie trwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co fauletka:-) widze, że Ty masz termin na dzień przed Nami. Ja też czasem czuję się jak na okres. W ogólę to jestem teraz spanikowana tą naszą JaTuśką. Jestem zła na siebie,bo sie zamartwiam tym czy ciekną mi wody czy też to nie to, a nic z tym nie robię. Czekam sama nie wiem na co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka widzisz a mi w nocy polecialy wody a lekarka powiedziala ze to niby tylko czop odszedl.. nie wiem tez co myslec na ten temat w tej chwili czuje sie jakbym miala miesiaczke... napewno zasluga szyjki przygotowujacej sie do godziny "0" :P Atena nooo przeszlas swoje ;) ale malutka juz z Toba, wrzuc koniecznie fotki na poczte, aaa i napisze w Naszym imieniu do Kropeczki i pogratuluj jej od Nas wszystkich :)))) mala - nie az taka mala :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Trelevinko tez puscili Cie do domu. Mi też tak wtedy lekarka powiedziała,że to NA PEWNO czop. A ty masz teraz jakieś rozwarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka nie mam rozwarcia - tak stwierdzila pani doktor.. Fauletka na te bakterie w moczu mi lekarz kazal brac ZURAVIT i bralam chyba 2opakowania nawet, przeszlo i do teraz mam spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......24.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 6. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 7. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 8. Lorien..............Beata.......24..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 9. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 10. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 11. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 12. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 13. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 14. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 15. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 16. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 17. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 18. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 19. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 20. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 21. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 22. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 23. Emilia_83...........Emilia.......28........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 24. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 25. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 26. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 27. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 28. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 29. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 30. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 31. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 32. ...x.....................Ania.......22........wlpk ......................26.05/ (Maja i Jaś) 33. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 34. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdańsk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznań........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena........40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon.........40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja.......40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wrocław..........Maja........38/04.05-CC.....2640/49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnełam sie, kropcia byla w 39 tc :D matkoooooo ja juz 16 w kolejce oooooooo rany :D NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......24.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 6. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 7. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 8. Lorien..............Beata.......24..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 9. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 10. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 11. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 12. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 13. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 14. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 15. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 16. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 17. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 18. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 19. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 20. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 21. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 22. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 23. Emilia_83...........Emilia.......28........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 24. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 25. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 26. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 27. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 28. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 29. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 30. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 31. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 32. ...x.....................Ania.......22........wlpk ......................26.05/ (Maja i Jaś) 33. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 34. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) 🌻 ❤️ NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ 🌻 NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdańsk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznań........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena........ 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wrocław..........Maja........39/04.05-CC.....2640/49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz z innej beczki, moze bedzie atena albo inna juz rozpakowana majoweczka, czy w dzien porodu czulyscie jeszcze ruchy bąbli ?? bo wszedzie opisuja ze przed porodem juz nie czuc ruchow dziecka.. a jak bylo u was babki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa - u mnie do samego konca było dzikie szaleństwo ;) Akurat byliśmy u znajomych i oni obserwowali ciągle jak brzuszek faluje. I tam właśnie zaczęły się moje skurcze. Więc nie ma zasady. Wszystkim Wam bardzo dziękuję za gratulacje. Bardzo się cieszę, że Gabrysia jest już z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ile już dzieciątek pojawiło się od rana :) Gratulacje następnym Mamom :* Mam pytanie do dziewczyn, które już urodziły. Zrobiono Wam w szpitalu lewatywę czy tez jakoś przygotowałyście się do porodu w domu. Jakoś nie daje mi to spokoju chyba bardziej niż sam poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta ja nie rodzilam - to wiadomo - ale na szkole rodzenia polozne bardzo polecaly lewatywke ;) no chyba ze kobitki juz w domu kilka razy czyscilo to mowily ze wtedy nie namawiaja juz na lewatywe aa Kasiula pamietam pisala ze nawet nie zdązyli jej zrobic bo juz miala skurcze parte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchy czułam dwa na dzień i przy KTG. Ale jest inaczej niz dotychczas - racja. Mniej ruchów. Ide małą kąpac. papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam, 3 razy dziennie po 2 tabletki urinal albo urosept.I ma byc dobrze.Potem powtorzyc badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatuska normalnie mnie rozwalila, tekst ze rodzi z klasa w pelnym makijazu i wogole...hahhahahahhhaaaaaa.Kokietka.To co trzymamy za nia wszystkie kciuki. Pristina no widzisz bidulo jeszcze na koniec ten grzybek, a u mnie za to bialko w moczu, ale bedzie dobrze. Kropeczka fajnie, ze juz po wszystkim, gratuluje. X ja niewiem ale Ty chyba masz pecha do tych konowalow, trzymaj sie kochana, juz niedlugo. Dobra ja lece, buzki... Ciekawe czy zmieni sie cos w tabelce przez noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa -- dzięki, zapomniałam, że przecież w szkole rodzenia tez o ty mówią. Ale zazdroszczę ty dziewczynom, które urodziły i już są w domu. Jutro będę wiedziała, co będzie ze mną. Od południa mam uderzenia gorąca jak przy menopauzie. Można oszaleć. Faluetka-dobrze że zadzwoniłaś, przynajmniej będziesz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jestem dopiero w 18tc i tak przeglądałam dziś forum i trafiło mi się Wasze :) gratuluję tym z Was , które już zostały mamusiami i trzymam kciuki aby reszta przeszła poród szybko :) nasze forum październik 2011 będzie to przeżywało za nie całe 5 m-cy :) jeszcze raz powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale sie dzieje na topiku czytam was ale w tele moj zajal kompa a laptopa nie chce mi sie odpalac Jutro chyba tez beda jakies porody masterek na pewno Atena no to sie postaralas z opisem porodu ale bylas dzielna brawo Kropeczko gratuluje twoja corcia nie jest wcale taka mala Trelevinaa to sie dowiedzialas przynajmniej czegos w tym szpitalu ciekawe kiedy bedzie ten twoj wielki dzien Fauletka pewnie te tablety pomoga ci dobrze ze zadzwonilas jestes spokojniejsza zapewne Jatuska trzymam kciuki powodzenia Ale ciulowo pisze sie z tele ale teraz sobie pomyslalam ze jesli polacze sie w netem w szpitalu jak bede rodzic to bede mogla byc z wami w kontakcie blizszym super Ogladam tv i zaraz prysznic i lozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a tych wod plodowych to duzo jest?bo ja wlasnie rozebralam sie do kapieli i zobaczylam jak mi cos splywa po nogach.nie wiem ile dokladnie tego bylo jak myslicie duzo jest tej wody .udalo mi sie zlapac troche na wkladke i faktycznie jest to takie przezroczyste.sama nie wiem co mam robic jechac do lekarza czy czekac na jakies skurcze.na razie nic nie czuje zednych boli doslownie nic!co rodzicie?prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy chcialam napisac co radzicie a nie rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz ogólnie mówią, że tych wód jest sporo, że tak jakby coś chlusnęło. I po nogach może jak najbardziej polecieć. Ja to mam tylko czasem plamkę na piżamie zazwyczaj w nocy. Sama nie wiem, ale chyba w tym wypadku to już powinnaś jechać do szpitala. Bo czasem odchodzą wody a dopiero później są skurcze. A jesteś w stałym kontakcie ze swoim lekarzem? To zadzwoń może do niego. Trzymaj się Kochana. I daj znać jakby co. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka pełną gębą :)
atenko gratulacje !!!! Czekamy na relacje na bielskim topiku !!! Gratuluję zresztą wszystkim majowym mamusiom :) Powodzenia dla pozostałych ! Szybkich i przyjemnych porodów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj się działo na forum :) Gratuluję wszystkim nowym mamuśkom :) Wszystko się ruszyło, więc ja też już czekam niecierpliwie na ten moment :) Mi też już wszyscy mówią, że brzuszek się obniżył, także zobaczymy jak to będzie. I o dziwo, mimo że malutka jest już nisko to wstaję tylko jeden raz w nocy do toalety. Dziwne, bo wcześniej to normalnie ganiałam co godzinkę, a teraz spokój... X kochana współczuję takiej opieki, ale widzę że maluszki trochę podrosły, więc na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kochana kciuki, buziaki Trelevina ja też chyba będę musiała zmolestować mojego, hehe tylko u nas trochę ciężko będzie, bo dwoje inwalidów w jednym łózku przy takim zadaniu. Oj może to się źle skończyć, hehe Chyba poczekam aż Zuźka się zdecyduje sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze chwile i zobaczymy ja mysle ze az tak strasznie nie bylo duzo moze dopiero sie zaczyna sama nie wiem.w sumie do terminu jeszcze 10 dni wiec moze sie juz akcja zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - moj cos spenial wiesniak jeden, on teraz sie boi.. nosz kuwa jego mac :P justz- nie wiem jak u Ciebie to wygladalo, u mnie woda woda woda ;) mokra plama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooo matko co tu się dzieje !!!!!!!!!! tuśka powodzenia!!! kropeczko gratulacje!! widzisz wszystko jest OK !!!!!!cudownie. atena szybko poszło to najważniejsze:D dziewczyny czekamy na zdjęcia, wysyłajcie no do cholerki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina siła bierz co Ci się należy :P Ale fakt jak przyjdzie co do czego to się boją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×