Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja osobiście nie boję się porodu i nastawiłam się, że będzie szybko i bezboleśnie ;) także optymizm to połowa sukcesu :) Kasiula jak ja Ci zazdroszczę, że malutką masz już przy sobie. Jak widać bardzo grzeczna dziewczynka :) Mam nadzieję, że nasza też taka będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa jaka ona piękna!!! A puszek przy niej taaaki duży jakby co najmniej wielkości wilka był,ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - wg tego co napisałaś to juz powinnam urodzić hehe :P a tak na poważnie to z tym jedzeniem raz mam że zjadłabym z 6 kromek na kolacje a raz zjem coś popołudniu i potem wieczór napiję się tylko herbaty i wystarczy i tak mam gdzieś od tyg. no i ból podbrzusza pleców i ud to jest taki ból jak miałam zawsze przy okresie ;) mamuskamaj- tego Ci życzę byś urodziła do piątku bo takie czekanie wcale nie jest za fajne.. ja też wolałam urodzić wcześniej niż przenosić no ale wyszło jak wyszło. Emi też nie należy do tych dziewczynek urodzonych przed, więc jest nas już dwie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa no u mnie dziś to nieposprzatane i nieugotowane chyba bedzie bo trza tu pisać ,hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula widziałam na nk to zdjęcie. Śliczne ujęcie. Widzę, że Puszek zaakceptował nową domowniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- u mnie dobrze troszke zmeczona mimo wszytsko bo pozno chodze spac i wczesnie wstaje ale po poludniami czesto biore mala na lozko i spie sobie z nia chociaz 2h zeby zregenerowac sily. Polog juz mi sie skończyl ;) dokladnie po 2tyg i 4dniach co mnie bradzo cieszy bo ciagle mialam w glowie 6tygodni hehe. U nas ladna pogoda, wiec dzis spacerek z Mala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam osobny folder na zdjęcia maluszków tylko wielka prośba, w temacie, albo w środku @ napiszcie nicki z kafe, bo inaczej identyfikacja pociech może być trudna. OK? Kasiula pikne to twoje dziecię :) piesek tez ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illayla uparte te nasze dziołchy, hehe A co do apetytu to ja mam podobnie, Raz zjadłabym wszystko co jest w lodówce a innego dnia wogóle bez kolacji mogę iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- zdjecia boskie:) widzialam na nk tez. Stylowa- ja takie objawy to juz tez mam sporo czasu i cisza glucha. Dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu. Jestescie moja podpora i jakbym nie miala teg forum to juz dawno bym zwariowala bo tak moge chociaz tu wylac zale i poplakac przed monitorem. Milego dnia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio puszek wydaje sie taki duzy przy niej a wazy 2800 a Julka sie ur z waga 3100 hehe czesto kladzie sie koloniej i spi ale czasem to by chciał ja zalizac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- może się okaże że urodzimy tego samego dnia, hehe ale byłyby jaaja :P stylowa- ten drugi link jest jakiś lepszy już jestem prawie całkowicie uspokojona co do tych wycieków całychh :) a co do tej kawy to ponoć kawa nie jest wskazana za bardzo w ciąży, jak i papierosy a lekarz kazał mi nierzucać tylko ograniczyć skoro nie rzuciłam od razu, ponieważ stwierdził że to może być grożniejsze dla niej takie szybkie rzucenie bo jest już przyzwyczajona, bo tak w ogóle o ciąży dowiedziałam się w 3 miesiącu na początku odrzucało mnie strasznie od papierosów a ciągle zastanawiałam się jaka tego przyczyna, wynik Beta-HCG był 340, ale głupia zamiast spytać lekarza, lekarki lub kogoś kto ma o tym jakie kolwiek pojęcie, zabrałam wyniki i poszłam do koleżanki która je robiła wcześniej i stwierdziła że nie jestem w ciąży no i tak sobie paliłam i paliłam a potem już jak dowiedziałam się że jestem nie paliłam tydzień i byłam na wizycie u lekarza i spytałam co o tym sądzi i stwierdził żeby się ograniczyć, ale nie rzucać. Tak samo koleżanka opowiadała mi o pewnym przypadku jakiejś tam znajomej że rzuciła właśnie chyba w 4 miesiącu natychmiast papierosy i dziecko po urodzeniu po dwóch latach wyszła mu tam jakaś choroba i lekarz stwierdził, że jest to ewidentnie od tego że rzuciła od razu palenie. Kasiula- jak ja Ci zazdroszczę, już też chciałabym chodzić z mała na spacery, u nas też jest ładnie, choć troszkę chmur teraz brzydkich przyszło ,ale napewno zaraz przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do was spoza tematu:P gdzie mam wpisać sobie tam byle co, żeby mi wychodziło takie jak wy macie np. linki pod swoimi komentarzami lub te kwiatki itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny leciiiiiiiicie z tymi stronami. Ledwo coś zrobię w domciu a tu juz dwie strony do czytania. Super. NOwe wpisy są. wowwwwwwwwwww Wróciłam od fryzjera, odrazu chce sie zyc, pomimo zmeczenia z nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena -masakra jest z tym pisaniem właśnie hehe ale to bardzo dobrze świadczy :) a my się chyba nie znamy ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illayla musisz wejsc w moje konto- znajduje się pod tematem forum i wpisać co chcesz w sygnatura/stopka i powinno Ci wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa, spokojnie.. jedna słabsza kawka z mlekiem na bank nie zaszkodzi. ino nie fest mocna fusiara ino delikatna. http://www.suwaczek.pl/ tu masz np taki link. a ja uważam, że fajki należy rzucić od razu. i strasznie potępiam jak ktoś pali. moja kumpela paliła 30 papierochów dziennie, jak się dowiedziała o ciąży od razu z dnia na dzień rzuciła. a maluch zdrowy jak rybka. także nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulkaaaaa Ja od dziś swoją weranduję na tarasie. Jest tak ciepło ze aż grzech SHE trzymać w domu. Ale Ci dobrze ze juz możesz wyjśc na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie żeście naprodukowały tych stron. Wchodzę po godzinie a tu już dwie strony do nadrobienia. Normalnie szok ;-) Stylowa to ja też już mam te objawy porodowe. Tylko co z tego? No właśnie, to wychodzi na to, że już od 1,5 tygodnia powinnyśmy na porodówce leżeć. :-P Powiem Wam, że im bliżej tego wszystkiego tym coraz bardziej się boję porodu :-( chciałabym zamknąć oczy i obudzić się już z Synkiem na rękach. Ale nie że chce cesarkę, tylko tak ogólnie cały poród ominąć :-) Illayla musisz wejść na ,,moje konto" i tam sobie stopkę ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja używałam tego olejku mogdałowego m-c przed porodem. I napewno coś dał, bo nie nacinała mnie położna- powiedziala ze skóra się fajnie poddaje. Pękłam wewnątrz i mam 3 szwy, ale to i tak mistrzostwo świata, po tym jak przy partych bałam się wypchnął główke. Na szczecie natura pomogła sama. Tak więc ja masowałam krocze 2 razy dziennie. Myślę że pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla no nie znamy się, ale miło ze jesteś z nami. hejjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inne zdanie na temat tych papierosów, ja wolę trzymać się tego co powiedział mi lekarz, ale przy drugim dziecku tam za parę lat od razu przestanę palić bo będzie planowane więc wiecie :) No a te kwiatuszki skąd wsiąśc:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie chce. Nawet na dworze jeszcze nie byłam. A taka ładna pogoda. Ja też już bym w innej sytuacji dawno smażyła się na słońcu. A nawet sprzątać mi się nie chce. Niech już ta wizyta będzie. Dziewczyny a jak z Waszą wagą? Bo mi faktycznie stanęła w miejscu, czyli kolejny objaw zbliżającego się porodu. A tu nadal lipa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - no cześć,cześć heh :) Emilia- całkowicie zapomniałam przez ostatnie dni o ważeniu się :o zaraz muszę to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena35 my juz 3 spacerki mamy za soba ;) na pierwszy juz nam polozna pozwolila po tygodniu tylko na 20min. Bo tez akurat była pogoda. co do tego olejku to ja tez go mialam pozno go zaczelam uzywac, i uzylam go moze tylko 10 razy. Mnie tez nie nacinali peklam leciutko mialam 1 szew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też Waga stanęła w miejscuu :D haaa ale znów zaczęla palić mnie zgaga, pomocyyy !!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zdanie jest jedno. papierochy to syf jakich mało. Więc im szybciej się je rzuci tym lepiej. i w te gadki o tym, że nagłe rzucenie niesie jakieś konsekwencje nie wierzę. Zapewne bardziej szkodzi zmniejszenie ilości papierochów w ciąży niż kompletne i nagłe rzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla [serce i zamykasz takim samym nawiasem ] i wychodzi ❤️ [kwiatek i ten sam sposób tylko musisz zamknąć nawiasem ] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski alescie nawalily stron no chyba oczadzieje !!!!!!!!! Pristinka doczytalam twojego posta, ze cos si wylecialo z cipciochy ja mialam to samo, lekarka i polozne obie stwierdzily ze to mogl byc czop, to bylo jak woda bezbarwne i bez zapachu :) wiec moze u Ciebie tez to?? witam nowe dziewczyny :) Kasiula - hej, ale ci dobrze :) ohh jak ja juz bym chciala byc po :) i tak sobie tylko mysle - bylo wczesniej baraszkowac :P ale slodka Julcia ;))) atena ty juz u frycka?? szok z kim malenstwo zostawilas?? noo i pokaz w koncu ten swoj wozeK :) Emilka- ja tez juz chce rodzic :) aale mam takie lekkie skurczyki.. toc to sie nie rozkreca wogole.. ja juz mam 9dni do terminu i jesli to jest dziolcha to naprawde jej sie nie sppieszy do mamulki :/ stylowa- biegunke to ja juz mam ho ho ho a moze i dluzej... ponad 2tyg,, wiec u mnie to sie pomalutku rozkreca.. illayla co do wod plodowych nie slyszalam zeby mialy kolor jak opisalas krwisto-kremowy... prawidlowe sa bezbarwne i bez zapachu, zielone wody sa oznaka tego ze dziecię juz wydalilo smolke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dziewczyny ale naskrobalyscie 4 strony od rana musze nadrobic ehh niestety terar nie moge musze wyjsc na male zakupy.Ale jak wroce to zajrze tutaj i poczytam tylko na szybko przelecialam z ciekawosci czy czasem ktos nie szykuje sie na malutki porod:) U mnie cisza chociaz przed chwilka troche spanikowalam bo nagle zrobilo mi sie makro ale to byla moja wydzielina zmienilam bielizne no nic na razie sucho.Ale kolezanka pocieszyla mnie troche bo widzialam mnie w niedziele ostatnio a jak mnie dzisiaj zobaczyla to stwierdzila ze brzuchol mi sie obnizyl no wiec to mnie ucieszylo bo moze Alex zdecyduje sie i wkoncu bedzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×