Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja już po dentyście i...jestem zachwycona. Moja córka miała plombowane dwa zęby i jak tylko umiała to się do dentysty uśmiechała. Facet ma takie podejście do dzieci superanckie,że jak nie pozwoliłam zjesć córce słodyczy dzisiaj strasząc powrotem do dentysty,to ona tymbardziej chciałą zjeść żeby do dentysty wrócic,hi hi. Facet sie ceni bardzo,ale jest wart tych pieniędzy,no i mamy z głowy,a tak sie stresowałam,fiuu Penelopka doradczyni z Ciebie niezła,ale żebyś wiedziała że miałam chwilę zwątpienia czy próbować zataić sprawę,bo ta kwota na polskie to ok 6500 zł,a ja w lipcu do Polski lecę to by się przydały takie pieniążki,ale niestety tchórz ze mnie ogromny :P Emilia daj znać po wizycie i podaj namiary na tę instrukcję oddechów,może też bym się podszkoliła Illayla czy Ty już na porodówce? No ciekawe,jeśli faktycznie tak to powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa moje gratki,czekamy na zdjęcia,a na razie wypoczywaj,a nóżką malutkiej się nie martw,na pewno szybciutko przy młodziutkich kosteczkach jej się naprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - pisz spokojnie jak co. Napewno expresowo poślę nowinkę na nasze tu kochane forum. pojazwił się kiedys taki temat odnosnie wyjazdu z maluszkiem np nad morze w moim przypadku bo ja z południa. Moja mama mówi ze to zły pomysł z 3 miesięcznym dzieckiem jechac, ale my chcemy, nawet załatwiamy juz domek aby byc niezaleznym. A jak WY sądzicie czy to aby nie za wczesnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Udało mi się wejść trochę wcześniej. Ogólnie wszystko ok. Mały rośnie jak na drożdżach i ma już ponad 3600. Mówiła, że może nas jeszcze zaskoczyć. To znaczy, że może być większy. O matko ;-) Przepływy ok. Łożysko już w 3 stopniu. No i najgorsze, że jak się nie rozpakuję do następnego poniedziałku tj. do 16.05. to mam się od rana zgłosić do szpitala i powiedzieć, że mam nieregularne skurcze. Generalnie nie wiem po co mi to wcześniejsze leżenie w szpitalu, ale ona jest w przyszłym tygodniu prawie cały czas na dyżurach i chyba chce mnie przypilnować. Z jednej strony ok, bo będę pod stałym nadzorem ktg, a z drugiej strony co jeśli się Małemu wcale nie będzie śpieszyło? I wtedy se poleżę jeszcze nie wiadomo ile?? :-( Nie chciałam z nią dyskutować, no bo widocznie ma taki zwyczaj czy co? No albo po prostu nie wierzy, że doczekam. Rozwarcie mam na 2 cm, szyjka też gotowa. No to jazda na całego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem aleliterki sklejalyscie:) Fauletka to wspolczuje ci twojej wizyty w szpitalu mam nadzieje ze przy porodzie nie bedziesz miala takich odczuc.A ta fotka na poczcie to z ktorego miesiaca ciazy bo malutki ten twoj brzusio ale focia super. stylowa no tak z tym bokiem nie pomyslalam ze ochraniacz moze przeszkadzac a z tym spiworkiem to fajny pomysl ja nie kupowalam ale u w szpitalu podobno daja z wyprawka wiec jak dostane to tez na pewno uzyje go. Masz objawy porodu no to szykuj sie szykuj:) hehe ja tez takie mam od tygodnia a u mnie cisza. atenka no i uroki maciezynstwa nie na darmo nam wszyscy mowili ze spij puki mozesz bo ja dziecko bedzie to tak super juz nie bedzie:) a wozeczek miodzio:) ten kolerek twoje sloneczko w nim uroczo pewnie wyglada. x ty to masz tam cyrk kochana i nawet nie wiem co ci napisac zeby cie pocieszyc.Musisz jeszcze troszke wytrzymac dasz rade.Wierze w ciebie:) emilia 83 twoj maly spokojniejszy a moj caly dzien od rana aktywny ja nie wiem co mu sie stalo.Powodzenia na wizycie.daj znac jak bedzies po🌼 justyna 87 jak po wizycie u kosmetyczki i lekarza??zadowolona??:) justz bede trzymala kciuki za ciebie w czwartek a moze cos sie rozkreci wczesnije:) mamuskamaj Co to za objawy nudnosci, bole glowy, zawroty oslabienie my wczoraj ze stylowa tak sie czulysmy ja nie slyszalam nic o tym ze przed porodem jest takie samopoczucie a ty??wypoczywaj kochana kasiula sc sliczna ta twoja julcia:)A puszek widze dogaduje suie z mala:) illayla Ja tez jestem przeciwna paleniu papierosow w ciazy ja nawet wychodze z pomieszczen tam gdzie pala i rowniez jestes zdziwiona to co ci lekarz powiedzial.Normalnie szok.Mam nadzieje ze twoja dzidzia bedzie ok.Moja mama urodzila nas 5 i zawsze cala ciaze palila wszyscy urodzilismy sie zdrowi.Ale wtedy byly inne czasy kobiety w ciazy nie dbaly o siebie i malenstwa tak jak teraz.Aha trzymam kciuki zebys sie rozpakowala szybko:) Dziewczyny forum jest publiczne wiec mnie troszke wkurzyla ta pomaranczka i juz nie wnikam czy to ktoras z nas czy obca ale kazdy ma swoje zdanie i mimo ze ktos inny mysli inaczej trzeba uszanowac zdanie przeciwne.Pomaranczka i co to znaczy ze wywalasz kogos z forum. ehh ... lepiej nie komentowac. deeYaa supoer ze jestes juz w domciu czekamy na foteczki:) a ten twoj porod to tez szybki jeszcze raz gratuluje. penelopka ja tez lubie truskawki dlatego kupilam sobie dzisiaj i zaraz bede zajadac szkoda ze one nie smakuja tak ja te z ogrodu mamy ale zawsze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i oczywiście to nie wody wyciekają. Płynu mam jeszcze pod dostatkiem. To się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena ja uwazam ze to nie jest za wczesnie przeciez te ktore mieszkaja nad morzem to na pewno chodza na spacerki nad morze i nic sie nie dzieje.Ja bylam nad morzem z bratem i mala bratanica miala jakies 3,5 miesiaca i nic jej nie zaszkodzilo.wrecz przeciwnie malej sluzylo to powietrze spala prawie caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa witaj kochana ;) noo rzeczywiscie troche was przetrzymali ale dla zdrowia malca.. warte napewno :) porod mialas expresowy :) Juz sie doczekac nie moge jak nam podeslesz zdjecia bo jestem spragniona patrzec na takie male cudenka :))) wszystkiego dobrego jeszcze raz :) stylowaa- ja bym tez chciala tyle kasiurki :D ale znajac zycie tak jak Ty sralabym po gaciach ze sie wyda.. ojjj aaa ten dentysta to by i mnie sie przydal bo jakos nie lubie tych cieciów :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia 83 nie zamartwiaj sie tym 16.05 bo ja mysle ze ty wczesniej sie rozpakujesz heheh a maly juz nie taki maly:) hehhe chlop z niego bedzie ja mam wizyte w czwartek ciekawe jak u mnie bedzie.Ty chociaz masz rozwarcie, szyjka gotowa, tylko czekac na skurcze i upragniony porod a ja 2 tygodnie to zadnych objawow nie mialam szyjka nie gotowa, rozwarcia brak.Wiec sie ciesz z tych wiadomosci i na za pas nie mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaaa a ty kiedy jedziesz na porodowke:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż pozostaje mi tylko teraz sprzątanie, mycie okien, wieszanie prania masaż tu i ówdzie. ;-) Może to coś da ;-) Dzięki cv za pocieszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka schizolu widzisz :) wsjom git i juz 2cm :-O ooozesz ;) no to ladnie, a Twoj maluch juz ma 3600 no to bedzie gigant :) moze przebije Tymonka od tigero :))))) teraz ino czekac az sie akcja rozkreci, ja bym te podlogi zaczela myc ale mam takiego mega lenia jak nikt, wiec olefka :P cv- atenie raczej chodzilo o sam fakt podrozy a nie o morze... atena - fakt ze z poludnia kawal drogi ale przeciez jaka przyjemnosc zabrac malenstwo nad morze, wiadomo ze bedzie wiecej przystankow po drodze itd mysle ze dacie rade :) a Milena co sie nawdycha jodku a wy podjecie ryb i gofrow to Wasze :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia 83 Mowia ze bycie aktywna przed porodem cos daje ale natura i tak sama wybierze ten moment. Wiec szczerze juz przestalam wierzyc ze takie sprzatanie itd cos pomaga.bo w sobote tak sie narobilam i tylko kregoslup mnie bolal a skurczy jak brak tak brak. Ehhh wiecie ale nerwowa jestem juz dlaczego ten moj Alex taki uparty i siedzi w tym brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dokładnie ja sie przyłączam do Twojego planu-czyli pranie,prasowanie,wieszanie firanek,podskoki itp,bo ja też mam się w szpitalu pokazać 18.05 i tam lekarka zadecyduje czy mogę dalej w ciązy chodzić czy jednak trzeba ciąć,także nie,nie i jeszcze raz nie. Damy radę i do tych terminów bedziemy już rozpakowane;) Atenka nie wiem o co pytasz czy o morskie powietrze czy o podróż może,bo jeśli o to drugie to ja się wybieram 2 lipca do Polski,no więc podróz długa,a mały jak tak dalej uparcie bedzie siedział w brzuchu to tylko miesiąc bedzie miał,ale mówią,że im mniejsze dziecko tym lepiej tego typu podróże znosi,no a potem już bedąc w Polsce też nie mam zamiaru na tyłku siedzieć,więc synuś małym podróżnikiem bedzie musiał polubić być;) Cv a jak dziś Twoje samopoczucie,jakieś znaki porodowe czy żadne? Trelevinaa z zębami to w naszym przypadku lepiej poczekać do rozpakowania i nie karmienia,bo ja już tu jednego zęba podczas ciązy wyrywałam i naprawdę sie później nacierpiałam przez to że tabletek łykać nie bardzo można ,także dziękuję już za tego typu rozrywkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaaa racja nie doczytalam;) A wiec...atena jezeli chodzi o podroz to chyba tez nie bedzie zle ja sama sie wybieram do PL a maly jeszcze nawet 3 miesiecy nie skonczy bo moj plan to koniec lipca.Mam 1000km wiec tez kawal drogi z przystankami jakos poradzimy sobie.Moja kolezanka tez jechala do PL ale jej synus mial skonczone 4 miesiace mam nadzieje ze jednak ta podroz nie wplynie zle na Alexa.Wkoncu bedziemy jechac w sszczytnym celu chcemy malego ochrzcic a poza tym moj kuzyn ma wesele wiec tez chcielibysmy sie troche pobawic i tak rezygnuje z 2 wesel jedno mialabymna poczatku czerwa a drugie na koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa oznak brak.puchne cala ale to przez ta goraczke u nas nie ma czym oddychac:( brzuszek jest twardy ale nic nie czuje innego.Jedno co dzisiaj mnie pocieszylo ale juz o tym chyba wspomniala kolezanka powiedziala ze mi sie brzuszek obnizyl od niedzieli wiec moze jakies postepy male sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Własnie zgrywam zdjecia, to moze zaraz mi sie uda wrzucic na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację,że z tą aktywnością to chyba kit. Ja cały weekend się naskakałam przed telewizorem podczas gry przy x-boxie z kinektem,gdzie trzeba gre sterować własnym ciałem-dawałam czadu ,że aż mąż mnie powstrzymywał,a ja tylko zdyszałam się bardzo a skurczy nic a nic nie było,dopiero od wczoraj cos tam leciutko się poruszyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja tez mam kineteka:) wiem ze przez neta mozna grac ze znajomymi moze kiedys umowimy sie w 4 :) na pojedynek heheh ale to po porodzie dupko co?bo mi teraz skakac sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaliczyłam mycie podłóg na klęczkach :P chociaż i tak w to nie wierzę:P hehehe dziewczyny wieszanie firanek sobie podarujcie.podnoszenie rąk ma jakiś tam negatywny wpływ, już nie pamiętam o co to chodziło, ale wiem, że nie jest zalecane. poza tym wiecie co, wydaje mi się, że to wszystko ma mały wpływ na szybszy poród. jakiś masaż szyjki, może by pomógł, ale te wszystkie niby sposoby przyspieszające poród mycie podłóg, spacery, sex itd itp. to chyba pic na wodę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena pozdrow ja tez od nas:) penelopa mysle wlasnie tak jak ty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Telavinka to ja i moje klaki.Chyba wyslalam Wam takie zdjecie w dzieciecym pokoiku....to u mojej kumpeli, jak bylam jeszcze we Wiedniu, wiec gdzies koniec marca, poczatek kwietnia.Dziewczyny a co z haslem, dostane?I co potem z nim zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv chetnie ,możemy się zgadać,to jest bajer gra :D Tylko mąż zamierza przerabiać go żeby można było z neta sobie gry na niego ściagać i wtedy to ponoć juz przez neta nie idzie grać,tak słyszeliśmy. Ale może na razie go jeszcze nie bedzie tykał,no a później Polska ,więc pewnie jeszcze troszkę to potrwa zanim go przerobimy Atena pozdrów Lorien od nas :) Penelopa tutaj połozne właśnie wykonuja masaż szyjki-to jest ponoć straszne:( A z tym wieszaniem firanek to miedzy innymi nie wolno tego robić bo maluch przepukliny może dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa moj szwagier w tych sparawach jest geniusz i maniak gra caly czas kinetek t tylko dodatek. zeby grac ze znajomymi to musimy miec ta sama gre, dostep do neta i trzeba miec wykupiony abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka czyli Ty miesiąc do tyłu taki maleńki brzuszek miałaś,ale Ci dobrze,do zrzucania mało,chyba ,że już teraz urosłaś wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj slyszalam tez o tym masazu szyjki.. jakby mi taki zapodala polozna to sprzedalabym jej takiego kopa ze by sie znalazla we wszechswiecie :P ponoc bol jak psia mać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm Trelavinka to poprubuje cos z nim zrobic Dzieki.Fajnie Was bedzie zobaczyc po tylu miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×