Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

odciągacz mam ręczny z aventu - dla mnie zbawienny. Zamówiłam nowy i nie ciągnie, ale pozyczyłam od kolezanki stary i mi słuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem dalej 2w1 hehe. I jestem już zadowolona i szczęśliwa i oby tak do końca dnia ;) Mała jak na złość wyszłam z domu i zaczęła się nagle ruszać wiadomo, że mniej niż tam parę dni temu bo teraz już jest gotowa napewno aby wyjść do swojej mamusi , ale ruszała się a na KTG to kręciła się jak nie wiem co :) Bardzo mnie to cieszy, KTG wyszło w porządku o te ruchy spytałam ale podkreśliłam, że znów jest aktywna lekarz powiedział że nie ma się czym martwić bo to w tym czasie normalne i że w piątek znów na kolejne KTG. w ogóle przyjechała taka młoda dziewczyna nie wiem czy nie była młodsza ode mnie i jak tak czekałam na tej poczekalni to myślałam, że ona też do zapisu, a tu się okazało że jej wody odeszły, po dziewczynie nie było widać kompletnie nic, uśmiechnięta, brzuszek wysoko, dość mały ten brzuszek miała ale każda ma inaczej, ii zaraz doszedł jej chłopak i poszli rodzić hehe, zazdroszczę jej strasznie :) Ale naprawdę bardzo jestem szczęśliwa że wszystko z Emi w porządku :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- jesteśmy z Tobą do drugiej została jeszcze Godzinka ;) jakoś damy radę i napewno po tym telefonie przekażesz nam dobre wieści .. i macie racje, wcale nie mam zamiaru zwracać uwagi na te pomarańczki bo po co psuć sobie tak dobry humor haha :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv a kiedy ta pełnia ? wolałabyś urodzić przed terminem czy czekać tak jak niektóre z nas ?? no a w dzień terminu to już całkowita rewelacja !! :D życzę Ci żeby tak Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba uciekłyście wszystkie na spacer bo tak jest ładnie, że....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też majówka 2011 17.05
uciekły od ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla ja jeszcze 2 godzinki bo ja w uk a tu godzinke opóznienia.fajnie ze u ciebie dobrze.pewnie mala spala.moj tez lobuz sie troche poruszal wiec tez mnie to uspokoilo.u nas niestety dzisiaj pada wiec o spacerku moge zapomniec. nie wiem czy to ze stresu czy co ale zaczynaja mnie plecy nawalac i brzuch.jaszcze do tego dojdzie ze sama zaczne rodzic a nie bedzie miejsca!!ale by bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - to nie ma innego szpitala w pobliżu Ciebie? no to dwie godziny, nawet nie dwie tylko już półtorej ;) za ten czas zjedz coś dobrego i popisz z nami i jakoś zleci :D a co do tych bóli to też wczoraj tak miałam ból jak na okres i do tego krzyże i skurcze oczywiście dlatego byłam pewna że trafię na porodówkę, ale po prysznicu przeszło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital jest drugi nawet blizej tylko tutaj sie odbywaja normalne porody a nawet jak sa minimalne problemy np.temperatura czy cokolwiek innego to od razu wioza do tamtego gdzie mam rodzic.wiec mnie od razu skierowali tam.wlasnie popisze to szybciej zleci!ja niewiem co bym zrobila bez tego forum.DZIEKI WAM DZIEWCZYMY WSZYSTKIE JESTESCIE SUPER MOZNA NA WAS LICZYC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz jak nie ma miejsc, to na pewno i tak muszą Cie przyjąć. Ja leżałam na korytarzu jedną noc ;-) Też się coś zaczęłam martwić, bo mi to pierwsze ciśnienie podskoczyło do 140 ( rano) a teraz mam 142. To dolne jest ok. Ale już panikuję. No chyba, że to tak przed tym porodem?? :-) Trochę sprzątam, a na dwór nie wychodzę, bo nie chcę ryzykować. Za duży upał u Nas jest. Illayla dobrze, że się uspokoiłaś po tej wizycie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz Kochana ja tak samo uważam, że bez tego forum to ani rusz. Tak się cieszę, że w miarę wcześnie na nie trafiłam. Zleci Ci, jeszcze tylko godzinka z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz dobrze Emilia mówi, tak czy siak Cię przyjmą nie mają innego wyjścia jeśli byś zaczęła rodzić w domu teraz tak jak mówisz muszą Cię przyjąć napewno mają jakieś sale w razie 'w' więc się nie martw, napewno nie zostaniesz na pastwę losu :) Emilia u nas też gorąco chyba z 30 stopni jest, jak jechałam do tego szpitala to tak myślałam, że gdyby nie ciążaa pewnie bym się gdzieś teraz opalała hehe :P no, ale za rok już poopalamy się z małą a może nawet gdzieś pojedziemy na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za hasło do poczty :-) Ale te Wasze maluchy to piękne słodziaki :-) Wysyłam jeszcze zdjęcie Natalki po kąpieli - wygląda jak mała jagódka :-) My po werandowaniu, jutro spacerek, chyba odważymy się na 30 min. Trzymam kciuki żeby się któraś rozpakowała, bo jakiś przestój mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
Przez nową osobę na forum, nie mam ochoty kompletnie na pisanie. Także powodzenia dziewczyny. a było tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny.Wczoraj byłam na ostatniej wizycie u gina, mały waży 3120g i gin powiedział że więcej jak 3300g nie będzie miał w chwili porodu, ogólnie wszystko dobrze, rozwarcie nadal na 1 palec, szyjka gotowa, teraz tylko czekać porodu. Dziś także byłam na ostatniej wizycie u diabetolog, wszystko w porządku, powiedziała ze jak mi drastycznie będą cukry spadać to poród w ciągu 24 h murowany.Dostałam tez skierowanie do szpitala i mam się w dniu porodu zgłosić to mnie położą na oddział i będą wywoływać, także zostało mi 13 dni do spotkana z moim synkiem (no chyba że zdecyduje szybciej mamę zobaczyć ). Coś widzę ze wielki przestój jest w rozpakowywaniu.Czyzby dzieciaczki nie chciały wyjść na tak piękną pogodę tylko czekają na jakieś ochłodzienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja w 2paku:), za mną pierwsza bezsenna noc, masakra jakaś:) byłam gotowa rozpocząć dzień o godzinie 2... o 7 trochę przysnęłam na całe szczęście:)) Upał strasznie męczy, ale i tak dziś spacerek zrobiony:)) StałaBywalczyniNaPomarańczowo chyba tylko Ty masz problem z nową dziewczyną, nie kumam, nie czytaj jej jak Ci się nie podoba, ale nie musisz zaraz uciekać ze względu na nią tylko. Chyba, że chcesz ją skutecznie wygonić z tego tematu co raczej Ci nie wyjdzie:) Nam jakoś nie przeszkadza to, że i ona pisze, piszemy dalej tak jak wcześniej więc lepiej się ogarnij bo jak na razie to widzę, że Ty denerwujesz wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
z tego co wiem, nie tylko ja mam z tym "problem" nie zauważyłyście, że coraz mniej osób pisze?jesteście zaślepione tępą małolatą, która zamiast pisać konkrety spamuje niemiłosiernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annjaaa śliczna ta Twoja Natalka Jagódka ;-) Ja też uważam, że przestój mamy, ale ja wciąż to mówię do mojego synka, a on ma mnie gdzieś ;-) Tosia czyli ogólnie dobre wiadomości od lekarza nam przynosisz. No żeby maleństwo zechciało wcześniej wyjść- tego Ci życzę ;-) Ale też czekasz na Synka, więc nie chcę Cie rozczarować ;-) Sama widzisz co się dzieje ;-) Pristinko witaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia to powitanie to do mnie było :P ?? pristina znam to , też tak mam raz śpię jak zabita tylko idę do wc na siku co parę godzin a innego razu budzę się o 4 i czekam aż wszyscy wyjdą z domu i wtedy usypiam na dwie godziny i wstaję i rozpoczynam nowy dzień, męczące to jest do tego zgaga która zaczęła mi okrutnie dokłuczać, wczoraj kupiłam sobie Rennie i zgagi nie było tej nocy zobaczymy ile jeszcze nocy przede mną bez małejj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StałaBywalczyniNaPomarańczowo u Nas tak czasem bywało, że przestoje się zdarzają w pisaniu. Nie mamy z tym problemu. Większość dziewczyn czeka na poród, inne mają przy sobie swoje maleństwa. A Ty po co piszesz? Zamęt tylko robisz. Ujawnij się kim jesteś, a pożegnamy się z Tobą jak należy. Nie musisz przecież więcej z nami pisać. A tym bardziej odpowiadać na posty Młodej. Każdy pisze z kim chce i o czym chce. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - kochana tam taki sam. TYlko jak juz pisałam nowy nie ssie tak jak powinien, dlatego wziełam o kolezanki ona ma taki sam tylko jakos inaczej ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
same się więc przekonacie... Pristina mylisz się bardzo.. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka a jak myślisz od czego to zależy, że stary jest lepszy? Wiem, że to głupie pytanie, ale sama się zastanawiam nad tym ręcznym laktatorem. Jeszcze go nie kupiłam, bo radziłyście, żeby zaczekać czy w ogóle się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie napisała ile mam dokładnie lat problemu by nie było. a chyba nie ma ograniczenia wiekowego, ja nie zauważyłam żebym swoja osobą na waszym forum sprawiała problem komu kolwiek innemu niż StałejPomarańczce i wydaje mi się że zachowuję się doroślej niż na małolatę przystało niż Ty po tym co tutaj wyprawiasz :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama kupiła mi taki zwykły reczny za 11 zł w aptece i jest ok. Sciągne pokarm moze nie tak szybko jak aventem ale jakoś rade daje. avent ten od kolezanki jest identyczny a nie zasysa mi piersi cholera. Niewiem czemu. Moze ze nowy.....chyba cierpliwosci mi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illaya termin ci minął, na porodówke marszzzzzzzzz!!!!!!!!!!! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
uwierz mi po twoich wpisach, łatwo się domyśleć ile masz lat .. idź sobie zapal, dotleń płucka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×