Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

penelopko - no w tą pełnie niech maluszek się urodzi. Zamawiaj date i już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowym mamom :) Stokrotko, ale duże te Twoje chłopaki jak na bliźniaki :) Emilko - powodzenia w szpitalu, pomyśl że pewnie bez dzidziusia to już nie wyjdziesz. A tak w ogóle to Twój synek chłop jak dąb! Ewelinka - w sumie do Ciebie to samo, co do Emilki, oprócz tego chłopa of course ;) Jakbym miała położyć sie teraz w szpitalu ze świadomością, że wyjdę z niego z Jaśkiem to nie miałabym nic przeciwko... :D Ale u mnie jeszcze 15 dni, także nie pali się ;) Uciekam załatwiać resztę formalności z tym moim nieszczęsnym mieszkaniem. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze takie głupie pytanie chyba.. Skurcze to się czuje tak jak ból na okres tylko silniej? Od jakiejś 1,5 godziny kłuje mnie w podbrzuszu, bardziej z prawej strony... Ale to jest typowe kłucie, nie tak jak na okres, bardziej jakby jajnik kłuł (kuł?). To chyba nie skurcze, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam do was i podczytuje ale jakos nie mam ani czasu ani sily nic pisac ;/ jestem godna podziwu tym ktore maluszki maja juz przy sobie i nadal aktywnie uczestnicza! Gartuluje raz jesczez wsztsrkim mamuska i trzymam kciuki za ta pelnie Kochane :) ja powoli zaczynam wracac do swiata zywych. choc nie powiem bylo kiepsko, zlapal mnie baby blues i w ogole czulam sie do kitu nic tylko bym chodzila i plakala. glupia jestem strasznie bo Alexander to na prawde kochane dziecko, nie daje popalic, ladnie je i spi (odzyskal juz wage z porodu - spadł 200 cos i juz podan 200 przybral) czasami pokaprysi ale to normalne - ale zgrzeszyała bym gdybym zaczela na Niego narzekac. czasami placze w nieboglosy bo w brzuszku cos nie lerzy i kupki zrobic nie moze, albo nie chce zasnac sam tylko zeby go tulic :) zeszlo praktycznie wszystko z glowki tzn ten krwiak wielgachny ktory mial po wyciaganiu Go za glowke tym ciagiem - przyssawka. tego balam sie najbardziej. glakslam go po tej biednej malej glowce i plakalam i obwianialam sie ze to moja wiana... na szczescie juz tego nawet nie widac. Za co skaldma rece do Boga i dziekuje! ja zalapalam mega dół kiedy wzielam lusterko by zobaczyc moje szwy - uwierzcie mi katastrofa!!!!!! pocerowali mnie jak stare przescieradlo a nie zszyli jak kobiete po porozie. nawet nie mam pozakladanych pojedynczych szwów tylko szyta jestem jednym ciagiem... jak to zobaczylam to mi rece opadly i nawet nie potrafie Wam tego opisac jak okropnie sie z tym czuje... mam nadzije, ze bedzie lepiej jak sie to wygoi... zaczynam juz normalnie chodzic bylismy juz na 2 spacerach i dzis wybieramy sie znow bo musze sie przeniesc do innej przychodni dlatego ze sie przeprowadzilismy (regionalaizacja przychodni pierwszego kontaktu) i wyrobic certyfikat urodzenia itp moj Seba nadal ze mna w domu - jeszcze ten tydz a w czwartek przylatuja do mnie moi rodzice na 2 tyg wiec tez mi mama cos pomoze jak Seba wroci do pracy. jedna rada dla przyszlych mam - nie odrzucajcie za wczasu pomopcnej dloni bo na prawde moze sie przydac :) trzymam za wszystkie Was kciuki i za Wasze Maluszki bede nadal zagladac i mam nadzieje wkrotce wroce normalnie na forum sciskam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 6. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 7. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 8. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 9. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 10. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 11. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 12. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 13. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 14. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 15. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 16. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 17. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 18. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 19. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 20. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6)milka78.................33........Kraków ....Milena......38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander.............. 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... .40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tym on........40/13.05-Sn..3430/57 24.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex... ...40/13.05..3560/52 Mala poprawka z racji tego, ze mamy Alexa i Alexandra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos popsułam ;( rozszedl sie moj wpis na 2 linijki, ale juz sie nie tykam moze przy dlaszych wpisach ktos poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! jestesmy z Alexem od 13:00 w domciu.:) Weszlam tylko na chwilke zeby zobaczyc jaki jest stan rozpakowanych majoweczek i wracam do lozka jestem jeszcze slaba a Alex na cycusia zaraz pewnie sie obudzi.Karmie piersia mam mleczka dosyc troche bola mnie sutki ale jestem dzielna nie poddam sie. Jest juz moja mama na tydzien przyjechala ktora na pewno bardzo mi pomorze w tych poczatakach.Jak tylko ogarne sie to napisze wam relacje z porodu ktory nie byl latwy ale koncowy efekt tzn gdy tylko uslyszalam placz mojego smerfusia i potem jak juz go mialam na brzuszku i moglam go przytulic to byl najcudowniejszy moment w moim zyciu:) Gratuluje nowym mamusia:) i zycze udanych szybkich porodow tym ktore jeszcze sa w 2 in 1:) Troche mam do nadrobienia str ale postaram sie poczytac jak tylko troszke odpoczne aha i wyslalam wam foteczki Alexa:) trzymajcie sie kochane aha bardzo mi brakowalo tego ze nie moglam z wami pisac.Jak sie macie?Wszystko wporzadku u Was? X u ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv gratuluję powrotu do domku. No i brawo,że taka dzielna byłaś. Ja juz chcę do domu. Najlepiej z synusiem. Zaczynam już świrować nad tym czy jest zdrowy, czy dam radę go urodzić. Nie chcę tu leżeć. Przepraszam,że tak Wam smucę,ale dołek załapałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majówki:) Ja już na oddziale, nie cierpię szpitali już po chwili pobytu.. Ehh ale cóż począć.. Moja szyjka jest żelazna, 3dni do TP a lekarz mówi że tu jeszcze daleko no może jeden palec przepuści no masakra miałam nadzieję usłyszeć inne nowiny-lepsze.. Ktg miałam robione skurcze? Nie wiem co to takiego.. I ktg też nie wykazało jakiś wielkich.. Aj aj aj. Zaraz będą mi robic usg, ciekawe co wyjdzie.. Trzymajcie się dzielnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja Cie doskonale rozumiem,nigdy nie miałam tak głupich myśli jak teraz. Patrzę na łóżeczko,poukładałam misie i tak myślę czy moje dziecko bedzie w tym łóżeczku kiedyś spało,masakra jakaś,dostaję do głowy czy wszystko skończy się pomyślnie. Nie daję rady z tym bólem,gdybym mogła mieć pewność ,że jest normalnym. Przepraszam,już nic nie piszę na ten temat,bo tak naprawdę wszystkie damy radę i bedzie dobrze. Ty tam "dojrzewaj" i wychodź z maleństwem w ramionach :) jaTuśka a Ty piszesz o szwach po naturalnym porodzie? Popękałaś czy Cię cieli? Nie martw się szwy przeważnie nie wygladają za ładnie,ale jak się zagoi,to bedzie całkiem inaczej ;) Trelevinkaa ja tez nie otwarta nic a nic,ale my majówki co nie? a do końca maja jeszcze troche zostało,damy radę;) :D Cv fajnie,że już w domciu,wracaj nam do sił,ucałuj Alexa od cioci z forum :D Justyna nie jestem znawca skurczy,wręcz przeciwnie,bo nie potrafię ich rozróżnić,ale takie kłucie to chyba nie to,ale może jest to coś przepowiadającego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie włożyłam zapiekankę do piekarnika.. i zobaczymy co to wyjdzie... dalej bez większych oznak.... tuśka nie martw się... na pewno wszystko ładnie się zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 6. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 7. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 8. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 9. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 10. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 11. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 12. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 13. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 14. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 15. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 16. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 17. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 18. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 19. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 20. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6)milka78.................33........Kraków ....Milena......38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander......... ..... 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......Hania........... 40/07.05-sn......3340/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... .40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tym on........40/13.05-Sn..3430/57 24.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex... ...40/13.05..3560/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wizycie w szpitalu.Zrobili mi usg, zbadali dowcipnie i co?Oczywiscie jajco.Wszystko slicznie pozamykane, zadnych oznak...Pani doktor kazala spacerowac i uprawiac sex.Jak nic nie pomoze, widzimy sie za tydzien na ktg w szpitalu. Znow mamo, Esti dziekuje za odpowiedzi.Wiec jeszcze pasowaloby podskoczyc do przychodni wypelnic deklaracje. Stokrotka, milka wielkie gratulacje. A ja zrobilam sobie dzis prezent i kupilam sobie bizuterie; sliczne kolczyki i pierscionek.Tak sie troche dopiescilam, bo ostatnio wszystko bylo dla Wiktora. Emilka no chyle czola, to Twoje malenstwo niemale.Moj dzis wyszlo na usg 3,5kg. Trelawinka to zycze krotkiego i owocnego pobytu w szpitalu. Dobra uciekam, zagladne potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Przede wszystkim gratuluję wszystkim rozpakowanym 🌼. Widzę, że dolna tabelka nieźle nam się rozbudowała :). Oby tak dalej Majóweczki :). Ślicznie dziękujemy za gratulacje :). My dopiero na sobotę wróciłyśmy do domu. Mała miała zakażenie. Najprawdopodobniej to ten mój paciorek. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, z tym że od drugiej doby życia już musiała przyjmować antybiotyk więc jej naturalna flora jest osłabiona. Sam poród zresztą też Małą wymęczył ale grunt, że jest już ok.Obecnie daje nam nieźle popalić dlatego podziwiam już Mamy, że macie czas tutaj zaglądać, mi dopiero teraz się udało. Tak to ciągle Hanka chce albo przy cycu albo żeby chociaż mnie czuć. Może to ten szpital ją tak wymęczył i antybiotyki. Co chwilę ktoś ją kuł, jakieś badania i w ogóle. No mam nadzieję, że jej to przejdzie bo bardzo mało śpi obecnie a próbuję już chyba wszystkiego. Nie spodziewałam się, że takie dzieci mają takie długie okresy czuwania :D. Nadrobić na pewno mi się nie uda ale postaram się coraz częściej zaglądać w miarę możliwości. Widzę, że X robisz plan maksimum :). Trzymam kciuki za Was wszystkie przed rozpakowaniem. To naprawdę wyjątkowy moment :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka trzymaj sie tam dzielnie. Ja tez tu na łeb dostaje. Następnej dziewczynie chcieli poród wywoływać,dostała kroplówkę i nie zadziałalo. A tez ma tak jak ja, że jest rozwarcie na 2cm, a skurczy brak. Fauletka ja wciaż mam nadzieje, ze ta waga bedzie mniejsza niz mi mowią. W koncu to tylko przybliżony wymiar. X a co u CIEBIE? Jakieś postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i odszedł mi czop byłam w łazience i cała wkładka różowa i teraz troche krwi (przepraszam) powiedzie mi czy czekac na skurcze czy jechać na pogotowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka czekaj na skurcze. taki sam czop odszedł 3 dni przed.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patixxx
hej dziewczyny bylam w pisana ale chyba wcielo moj wpis Patixxx........Patrycja............24...........Belgia...........15.05............chlopiec (Gabriel) termin mialam na wczoraj ale jak narazie sie nic nie dzieje, zero skurczy i jakichkolwiek innych oznak. Lekarz kazal cierpliwie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev masz całkowitą rację, ja też zaczynam się martwić kiedy mała wyjdzie i czy wszystko będzie ok. Jutro wizyta, więc dowiem się więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj, trzymam dalej kciuki za Ciebie ale widzę że Twoja dzidzia się nie śpieszy wcale. Ja w środę mam wizytę i zobaczę co mi lekarz powie, ale ja mam jeszcze 3 tygodnie do terminu więc spokojnie czekam. Ja pierwszego synka przenosiłam 2 tygodnie, więc różnie to bywa. Pozdrawiam i powodzenia na wizycie. Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/lusd zapiekanka z mielonego i ziemniaczków. wyszła naprawdę pyszna . a ja od 1.5h mam twardnienie brzucha + bóle w dole, dodam do tego, że regularne co 4 minuty nawet. - teraz znowu odstępy się wydłużyły, ale kompletnie nie przybierające na sile. do tego mały rusza się jak nigdy;/ także to chyba jednak nie to. mam nadzieję, że będę wiedziała kiedy się to zacznie i nie pomylę tego z niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia u mnie nic nowego po dzisiejszej wizycie; nic sie nie skraca ani mieknie ani nie rozwiera.Takze jeszcze moge zostac czerwcowka.Moj sie dzisiaj smial, ze mu mowilam juz miesiac temu, zeby nie pil, bo bede rodzic a tu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
penelopa kruz - kurcze ja mam tak samo i tez niewiem czy to skurcze czy to taka tylko zapowiedz czegos co sie dopiero za kilka dni zacznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U mnie niesetty znowu zle. Jestem juz tak wkurwiona a zarazem zmeczona tym wszystkim ze nie daje rady. Przyjechalam tu do szpitala rano. Zbadala mnie i zrobila usg znowu ta lekarka idiotka ktora wczesniej nie wiedziala jak dzieci sa ulozone, nie potrafila na usg zobaczyc. no i dzis znowu ze przeplywy u Jasia ok, ja jej na to ze juz raz popelnila blad i na pewno apie Majke. No i mialam racje:( to samo z waga. wg niej moje dzieci zmalaly w ciagu 12dni i ona wydala opinie ze dzieci nie rosna. No i sie wkurzylam na maksa. Poszlam z mezem do orynatora a on w kulki sobie leci. Mowi tylo ze beda mnie codziennie chcieli wywolywac i wmawiac mi ze dzieciom jest zle w brzuchu a jeszcze do czwartku mowili ze wszystko jest dobrze:( mowie Wam juz tego nie wytrzymuje. Jutro bede sie starac o wizyte z psychologiem, niech mnie potna bo ja juz w takim dole jestem ze nie chce rodzic sn:( nie z tymi lekarzami:( przepraszam ze wylewam swoje zale ale juz brak mi sil. W domu czulam sie wspaniale, spalam jak aniol a dzis znowu takie nerwy. Trzymajcie sie dzielnie majoweczki. Emilka, Trevelinka- pozdrowienia dla Was i trzymajcie sie w tych szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X trzymaj się kochana. Ale faktycznie masz jazdę z tymi lekarzami. Jacyś nieodpowiedzialni ludzie, myślą że wszystko im można. Strasznie Ci współczuję, ale postaraj się nie denerwować. Najważniejsze, że wypoczęłaś w domciu i że już w sumie masz ciążę donoszoną- to wielki sukces. Także z całego serca życzę Ci szybkiego powrotu do domu z maluszkami 🌼❤️ To już naprawdę niedużo Ci zostało z tymi wariatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-ANIU trzymaj sie tam kochana. My wszystkie jesteśmy z Toba!🌼 😍 jak oni tak moga kogos takiego nazywac lekarzem! Co za babsztyl. Ja tez sie co chwila doluje,teraz mi tetna malego przez 15min szukala:-( nerwy juz takie miałam,zaraz najgorsze sobie człowiek wyobraża. Penelopa a moze to jednak czas na porod?:-) Trelevinka śpisz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj pisałam na kafe ale jak już miałam kliknąć wyslij to mnie wywalilo z netu i tak się wkurzyłam że już drugi raz się nie produkowalam. Dali mi wczoraj jakiś czopek na to ciśnienie no i bardzo poszło w dol do 100/75 więc spoko. Usg miałam i wykazało że moje maleństwo ma szacunkówa wagę 3900g więc niezły klocek:) ciekawa jestem co tam dalej zamiaruja wobec mnie:) skurczy zero.. Noc masakra niewygodne te łóżka bolą mnie biodra.. Lekarz wczoraj badał mnie dowcipnie i to chyba fest bo od wczoraj mam brązowy śluz.. A oznak porodu brak.. Rodzina tylko w nerwach bo w sumie mogliby zrobić cc skoro podejrzewają gestoze.. Eh szkoda gadać X nie daj się Emilka Ty też musimy być dzielne:) Pozdrowienia dla wszystkich majowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka:-) ja też już nie śpie. Miło słyszeć, że nie tylko ja mam klocka:-D to dobrze, że tak Ci zbili to ciśnienie. Ja też nie wiem co ze mną zrobią. Też sie nic nie dzieje. No to czekamy!!:-) miłego dnia dla Tych co już nie śpia i dla tych co jeszcze chrapią:-D a tak w ogóle to DZIŚ JEST PEŁNIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×