Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

halo milka ale zaskoczenie !!!! szok!!!!!! gratuluje malenstwa :) stokrotko tobie rowniez gratuluje podwojnego szczescia :) Niech Wam sie maluchy zdrowo chowaja ;) a ja juz po wizycie u lekarza i poloznej :( niestety ide dzisiaj do szpitala nie ma bata za wysokie cisnienie :( leki nie pomagaja juz chyba :( jestem trochu podlamana :/ buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po kolejnej średnio przespanej nocy;/ od kilku dni mała automatycznie jak ja się tylko położę, zaczyna mi boksować pęcherz i naciera na żebra z prawej strony... nie wiem czym to jest spowodowane, w sensie, kumpela w ogóle nie czuła takich rzeczy będąc w ciąży... ona mówi, że to przez to że niby mam mały brzuch w porównaniu z nią i mała u mnie ma mniej miejsca niż jej synek, nie wiem , może to kwestia ułożenia, 9 dni do terminu i powiem szczerze, że już mogłaby sobie wychodzić bo mam dość :) W ogóle kogo nie spotkam i kto nie pyta który to miesiąc to ze zdziwieniem przyjmują, że zostało kilka dni do rozwiązania... 103 cm w pasie to przecież nie jakoś mało, lekarz mówi, że mała ładnie rośnie w 31 tc miała 2000 g to sporo raczej. U was tych jeszcze nie rozpakowanych ile już w pasie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ❤️ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 6. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 7. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 8. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 9. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 10. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 11. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 12. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 13. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 14. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 15. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 16. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 17. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 18. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 19. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 20. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6)22.)milka78.................33........Kraków ....Milena......38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex.............. 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia............ .40/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie....38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... .40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tym on........40/13.05-Sn..3430/57 24.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex... ...40/13.05..3560/52 24- 20 dla rozpakowanych. emilia, 3maj się tam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina jak mus to mus. Jakos damy sobie rade juz tak malo nam zostalo. Ja juz tez raczej bez malego nie wyjde. Oby szybko poszlo. Trzymaj sie Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Pierwsze składam gratulacje dla nowo rozpakowanych :) 🌼 Milka ale szok,zamienili Ci chłopaka w dziewczynkę,jeszcze takie pomyłki nam się zdarzają :D Moje gratulacje :) 🌼 Emilia trzymaj się tam w szpitalu,może Ci się to wydać dziwne,ale ja Ci zazdroszczę tego że jesteś pod opieką,tak strasznie się boję o mojego małego. Fajnie Ci powiedzieli-dojrzewać do porodu,to ja też się postaram dojrzeć jak najpredzej :D Trelevinkaa Ty tez dzis szpital,jak mus to mus,ale skoro u Ciebie żadnych objawów nadchodzącego porodu,to może Ci unormują to ciśnienie i wyjdziesz do domciu :) A ja dziś znów po szpitalu nocnym. Dziewczyny błagam Was powiedzcie mi czy czuła któraś z Was takie bóle jakby ciężarem ciała maluch Wam usiadł lub włożył rekę w jakąś część przy spojeniu łonowym przez co czuć ogromny nawet kilkugodzinny ból??? Ten ból często mi promieniuje na miednicę z tyłu,ale jest tak duży,że nie mogę się schylić,ani usiąść,ani chodzić,najlepiej byłoby tylko leżeć i nawet na leżąco nie zmieniać pozycji. Położna tutaj stwierdziła,że to też takie przepowiadające,ale dla mnie to dziwne,czy aby na pewno to normalne jest? Ja czuje jak mały zmienia pozycję i albo się ułoży tak że mnie uciska i zostaje na długo albo ominie to miejsce i ułoży się inaczej i jest w miarę ok. Podpowiedzcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie, że moja Julcia też jest śliczna:) i jak ktoś umie wyrzucić jeden mój folder, to niech wyrzuci:) a te zdjęcia są nie pod zdjęciami maluchów. Moja żabka śpi u mnie na rękach, więc ciężko mi się pisze. Najwyżej ją rozpieszczę, nie obchodzi mnie to! Czytałam w książce "Pierwszy rok życia dziecka", że trzeba dziecko nosić, tulić, kołysać oraz nie słuchać mam i teściowych, jeśli serce nam podpowiada inaczej. Będę ją nosić i karmić w łóżku i koniec. majwsercu - ja też kocham strasznie mojego męża, Julkę też, oboje najbardziej na świecie, jedno wcale nie wyklucza drugiego. A męża kocham jeszcze bardziej, bo kocha maleństwo tak jak ja, we wszystkim mi pomaga i sam się zajmuje Julcią. Myślałam, że nie mogę go już bardziej kochać, ale mogę. Sorry za osobiste zwierzenia:) fauletka - ja mam laktator od koleżanki, używany, elektryczny medela. Sprawdza się super. Ona go wygotowywała po każdym użyciu, ja też tak robię, myślę, że spokojnie można używać po kimś. U mnie z wizytą u pediatry jest tak, że najpierw zadzwoniłam do przychodni i umówiłam się z położną, ona mi od razu przyniosła deklarację do wypełnienia i zaniosła do rejestracji w przychodni. Dzisiaj tylko zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę, termin był na czwartek. U nas jest tak, że lekarz przychodzi pół godziny przed normalnymi wizytami specjalnie dla noworodków, żeby się nie stykały z chorymi dziećmi. Szkoda tylko, że nie jutro, bo od razu bym zahaczyła o położną, żeby mi zdjęła szwy, a tak chyba pojadę sama jutro na chwilę. Co prawda ta położna, która u mnie była, powiedziała, że mogę je sobie zdjąć sama, ale jednak trochę się boję. A do szpitala nie chcę jechać, bo to zajmie kupę czasu. Jutro mamy jeszcze zarejestrować Julkę w urzędzie. Jakoś to trzeba logistycznie rozwiązać. Anieani - mnie odesłali, twierdzili, że urodzę za 2 tygodnie, a to są tylko skurcze przepowiadające. 3 godziny później odeszły mi wody, po kolejnych sześciu urodziłam Julkę. Więc się nie stresuj, mi też się wydawało, że wyszłam na panikarę, ale to ja miałam rację, a nie lekarz. Lepiej jedź, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia jeszcze raz przypomne ,że moja położna twierdzi,że różnica wagowa kilogram np. 3500 a 4500 kilo wbrew pozorom nie jest odczuwalna dla rodzącej,problem może stanowić kształt główki np duża co jest często genetycznie uwarunkowane bądź kwadratowa,ja też mam wrażenie ,że mój maluch duży jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i na wizytę z dzidziusiem trzeba się zapisać w ciągu dwóch tygodni od pierwszej wizyty położnej (u mnie w ogóle chyba będzie tylko jedna, bo nie potrzebuję więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka:P ❤️NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ❤️ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 6. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 7. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 8. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 9. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 10. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 11. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 12. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 13. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 14. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 15. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 16. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 17. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 18. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 19. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 20. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) 🌼NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM🌼 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6)milka78.................33........Kraków ....Milena......38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex.............. 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........40/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... .40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tym on........40/13.05-Sn..3430/57 24.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex... ...40/13.05..3560/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti Twoja maleńka jest nie tylko piękna,jest cudowna po prostu!! :):):) Ja już wczesniej się rozgladałam za jej zdjęciami,ale trafiłam na Twój pusty folder,więc dopiero teraz Twoją ślicznotkę widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka stylowaa 😘 no jak mus to mus... licze na ta pelnie 17ego moze cosik sie bujnie? hmm co do mojego cisnienia, ja nie wiem czy mozna to jakos jeszcze unormowac, lece na tabletach juz jakis czas ale teraz po prostu jakby nie dzialaly :( bo biore regularnie a cisnienie od kilku dni wysokie :/ mamuskamaj - a Ty 3dzien po terminie, pewnie masz nerwa.. bo ja bym miala jak nie wiem co :/ miejmy nadzieje ze zalapiesz sie na pelnie i od razu malenstwo wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ha ha napisałyśmy z Emilią tak samo:) Może Ci tabletki przestały działać bo się organizm przyzwyczaił juz do nich,a teraz czym innym spróbują pewnie. A dasz radę z nami ze szpitala pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula.... mnie dokładnie takie bóle męczyły.. po ostatniej wizycie u lekarza jak mnie badała dowcipinie. myślałam, że umrę.. nie mogłam się podnieść dosłownie.. rwało mnie tak mocno na dole, że nawet odwrócenie się na bok graniczyło z cudem, każdy krok sprawiał mega ból.. po 2 dniach ustąpiło... w ten pt jak nie urodzę znowu mam wizytę i na samą myśl mi słabo :o Jutro jest pełnia ten wspomniany 17 maj :D więc mam zamiar dzisiejszą noc wykorzystać w 100% !!! ..x.. daj znak co z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majwsercu23456789
esti1983- dzięki że odpisałaś :) Mam takie pytanie: A co poczułaś jak usłyszałaś bicie serduszka maluszka, albo jak położyli ci ją na brzuch? Od razu bezwarunkowa matczyna miłość?? I pytanie do wszystkich: Czy byłyście u lekarza, robiłyście jakieś badania przed staraniami? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majwsercu23456789 jejku, a co to za pytania co poczułyśmy jak usłyszałyśmy bicie serca? każda matka inaczej to przeżywa, ciężko opisać swoje uczucia. Jesli nie czujesz tego w 100% to po prostu sobie na razie odpuść, jesli pragniesz maleństwa to działaj i tyle. bo pytania zadajesz ...... evelinka, dobrze będzie, zobaczysz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majwsercu23456789
penelopa- pytam, bo Wy już znacie te uczucia, pomyślałam, że to nic strasznego jak zapytam, widzę że się myliłam. Robisz taki problem jakbym się pytała o Twoje sprawy łóżkowe albo inne intymne, osobiste rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. esti - nasza Zosia ma łóżeczko pół metra od naszego łóżka, ale przespała w nim w sumie może ze dwie godziny, w ciągu dwóch tygodni swojego życia:-) zarówno w dzień jak i w nocy śpi przy mnie. Absolutnie nie chcę nikogo namawiać do wspólnego spania z dzieckiem, bo to sprawa bardzo indywidualna i o wyborze decyduje całe mnóstwo czynników. Ale jeżeli czujesz, że to jest rozwiązanie dla was to nie obawiaj się, że za bardzo "rozpieścisz" malucha. Wspólne spanie z dzieckiem coraz częściej jest polecane przez lekarzy i psychologów. O zaletach takiego rozwiązania można przeczytać tutaj: http://tnij.org/lufp Tula - gdybyś potrzebowała to mogę wysłać ci namiar na świetną konsultantkę laktacyjną, dziewczyna z pasją podchodząca do swojej pracy, ale nie nawiedzona Matka Polka. Mam nadzieję, że nie będziesz potrzebowała jej pomocy, ale w razie czego, to dawaj znać. fauletka - jak urodzi się maluszek to musisz wybrać pediatrę i wypełnić deklarację, jeśli chodzi o termin wizyty to różnie bywa, czasem na pierwszą wizytę pediatra przychodzi do domu, chociaż chyba już coraz rzadziej praktykowane są te wizyty patronażowe, jak pójdziesz wypełnić deklarację to się dowiedz, jak to jest w twojej przychodni i na kiedy umówić się na pierwszą wizytę, będzie to prawdopodobnie, jak maluch skończy 3 tygodnie. Położną środowiskową sama powiadamiasz o urodzeniu dziecka i umawiasz się z nią na wizytę. Można się z nią spotkać jeszcze przed porodem, wypełnić deklarację a po porodzie już tylko umówić wizyty. Położna oprócz tego, że ściąga ewentualne szwy, pomaga w karmieniu, pierwszej kąpieli, kontroluje pępuszek malucha i ogólnie powinna opiekować się mamą i dzieckiem przez pierwsze sześć tygodni. Opieka położnej nie jest obowiązkowa, jeżeli ktoś nie potrzebuje takiej pomocy po prostu się nie zgłasza (tak jak ja;-) ). majwsercu - będziesz miała 40 tygodni na oswojenie się z nową sytuacją, a jak już zobaczysz swojego maluszka to przepadniesz raz na zawsze:-) stokrotko - podwójne gratulacje 🌻 🌻 spore te twoje chłopaki :-) milka - gratulacje 🌻 a to miałaś niespodziankę:-D Emilia - oj, co się zdaje, że twój maluch wagą pobije Tymona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w przychodni byłam przy okazji konsultacji z lekarzem ogólnym. wypełniłam deklarację do pediatry i do położnej.. ale nie dostałam żadnych innych namiarów na nią ( na położną) tylko zostawiłam swoje. więc nie wiem jak to się ma dalej odbywać?:) najwyżej tam przedzwonię i spytam kiedy na pierwszą wizytę, ale też czytałam kiedyś, że właśnie po 3 tyg. dziewczyny a co ze szczepieniami? czy szczepicie na meningokoki, rotawirusy i pneumokoki?czy tylko szczepienia obowiązkowe???? ja już się tyle naczytałam, że to propaganda firm farmaceutycznych i nie warto;/ znów_mama Ty masz doświadczenie daj znak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka dzieki ,że mi to napisałaś. Ja po prostu potrzebuję wiedzieć,że to jest normalne,że to nie jest nic złego,a że boli to trudno,dam radę,byle mały był bezpieczny Ajj,psychicznie wysiadam,czasem lepiej nie porównywać tych szpitali z Polską bo wychodzą straszne rzeczy,tylko się człowiek martwi. Wczoraj teściowa mi opowiedziała jakby do mnie podchodzili w Polsce,pokazała te różnice,kazała walczyć o swoje,ponoć podeszli tu do mnie strasznie,strasznie lajcikowo wiec tym bardziej się boję. Oki już nie smęce,zaraz mam gościa-babskie pogaduchy zawsze poprawiają nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa to mnie pocieszylas z Tą waga. Bo ło matko jaka ja jestem przerazona tym moim Wielkim szczęściem. Aniu ja tez czuje teraz ból w kroczu. Przewracac sie z boku na bok nie moge. Myśle ze to czesciowo po badaniu a częściowo od tych skurczy przepowiadających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mamo Ty weź mnie nie strasz tą waga!:-) za dobrze go karmie od dzisiaj dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ten mój ból to nie jest niestety ból krocza. Piszę niestety bo o takim bólu często słyszałam,sama odczuwałam i wiem ,że jest normalny,ale tego mojego to nie potrafię przyrównać do innych bóli. Ja go czuję jako ucisk przy spojeniu łonowym,jakby mały coś włożył pomiedzy części mojego organizmu,dziwne to. Trelevinkaa to dobrze,że Cie tu nie zabraknie. Ja ostatnio też próbowałam pisać z fona i za hiny mi to nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa moze zle to nazwalam to taki ból w pachwinie? Jakby zakwasy. Bo kłucie w kroczu tez mam ale teraz pachwina bardziej. Ale mi sie tu leżeć nie chce. Myślę o tej wadze mojego brzdąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja w koncu dorwalam sie do kompa.widze ze juz tabelka sie zkraca.wszystkim mamusiom ktore czekaja zycze cierpliwosci chociaz wiem jakie to trudne a nowym mamusiom gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej widze ze 13 nie tylko dla mnie byl szczesliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te maluszki na majówkach sliczne - no powiem ze precyzyjna robótka w tamte wakacje była - a w te wakacje juz z nami bedą odpoczywac...........raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×