Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pristina ja,ja chcę rodzić!!:-) ale bylam przed chwilą na ktg i skurczy brak. Jola gratulacje! Super że jesteś już po. Szczęściara. Poród nie był dlugi. Tigero bidulko ześ przeżyła,ale juz wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja jak na razie tez tylko na chwileczke! gratuluje nowo rozpakowanym mamusiom a za nierozpakowane trzymam kciuki. moj maluszek tez slodki i jak na razie zachowuje sie idealnie.tak jak atenko twoja coreczka je i spi i jest kochany.nie mam za duzo roboty przy nim ale jak on spi to ja odsypiam porod chyba jeszcze....jakos trudno mi sie zregenerowac .podczas porodu stracilam 1.5 litra krwi potem mialam transfuzje i mi ja dopelnili spowrotem ale mimo tego czuje oslabienie.maluszek tez juz nabiera wiecej sily jeszcze tylko troche mu na glowce zostal slad po kleszczach ale powoli bladnie.mam nadzieje ze jeszcze kilka dni i nie bedzie sladu.karmie Filipka piersia a raczej mlekiem z piersi bo odciagam do butelki.probowalam bezposrednio mu podawac ale zaraz zasypial i sie nie najadal i spadl mi 10 procent z wagi.teraz mam pod kontrola ile jadl i budze go co 3 godziny jutro ma przyjsc polozna i go zwazyc mam nadzieje ze waga pojdzie w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x oczywiscie ze kciuki od rana zcisniemy!!zreszta jak od poczatku wszyscy ci kibicowali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania będziemy trzymały kciuki z całych sił! 😍 😍 🌼 wykorzystajmy dzisiejszą pełnie Majóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola1237 gratulacje 🌻 Atena_35 na szczescie moje wielkie cycki :) produkuja tyle mleka ze mialam wczesniej odciągnięte takie na mrozenie ale w tej sytuacji już go nie zamrozilam tylko mlody dostal no a te „temperaturowe prawie 300ml wyladowalo w zlewie, także nie musiałam włączać sztucznego, ale w przyszłości zamierzam dawac Bebiko tak jak Mai. Jeśli nie będę musiala szybciej zaczac pracowac to zamierzam karmic max do pol roku piersia. A Ty? x- trzymam mocno kciuki!!! 🌻 będzie dobrze :) Stylowa ja kilka dni przed porodem tez dostalam powotornie takiego wilczego apetytu ze bym konia z kopytami zjadla także porod już blisko, szykuj się :D Justz jeśli Filipek spadl 10% w szpitalu z wago to jest to w normie, Tymon tez prawie tyle spadl ale w 4 dni nadrobil tyle ze ja mam baaardzo zdżarte dziecko :) Ciekawa jestem która wreszcie urodzi wieksze dziecko niż ja :P Emilia_83 no wlasnie kochana ten apel co napisałaś to weź sobie do siebie na porodowke marsz! Rodzilam w tym terminie co jestes dzisiajtakże pakuj torbie do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 3. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 4. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 5. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 6. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 7. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 8. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 9. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 10. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 11. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 12. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 13. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 14. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 15. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 16. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 17. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 18. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) 🌻 NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE 🌻 NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) milka78.................33........Kraków ....Milena................38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.......33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander......... 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......Hania......... .. 40/07.05-sn......3340/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip...........40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tymoteusz. .......40/13.05-Sn..3430/57 24) cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex.......40/13.05..3560/52 25) kasiaGJ.......kasia......22....opolskie.....Michał.....42/ 26) JOLA1237.....Jola......27.....Wrocław.....Mateusz........38/15.05-SN......3810/57 27) illayla.............19..............Emilia.......................41/16.05-CC..3300/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko melduję że u mnie bez zmian i uciekam bo piszę pracę na zaliczenie. Oczywiście gratuluję nowo rozpakowanym! Ależ nam się pierwsza tabelka skraca :):) x - wszystkie kciuki jakie posiadam będą zaciśnięte :) 🌼 Buziaki dla dziewczyn w szpitalach! I pozdrowienia dla reszty oczywiście ;) Paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola1237 gratulacje🌼 Tigero Twoja historia poraziła,dobrze ,że już wszystko wróciło do normy:) I dzieki wielkie za pociechę z tym apetytem,liczę na to że Twoja przepowiednia się sprawdzi :) ..x.. trzymamy kciuki bardzo mocno zaciśniete.powodzenia i wracaj tu ze zdjęciami maluchów;) :) Mnie jutro do rana nie bedzie bo już na 10.00 mam byc w Reykjaviku,także do wieczora się odezwę,a jesli nie to bedzie oznaczało,że moje szczęście nadchodzi:) Dobrej nocki majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa daj mi znać na kom.jak u Ciebie bedzie rozwijala sie akcja. Trzymam kciuki:-) ja raczej odkładam nadzieje co do dzisiejszej nocy. Chociaż brzuch mam lekko twardy. Trelevina babo co u Ciebie? Dobranoc Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduje się:-( mi pełnia nie przyniosła tego na co czekałam. Noc przespałam jak niemowlę. X, Stylowa- powodzenia! A Ty Trelevina co tam? Odezwij się! Dzisiaj mnie pewnie do chaty puszczą. A ja juz chcę rodzić!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja również 2w1 ale liczę że do końca tyg sprawa się wyklaruje Od piątku na oddziale ma dyżur lekarz który już mi zapowiedział że jak nie urodze to pójdę na pierwszy ogień:) tylko ciekawe na co. Ciśnienie zbite mam no ale to u mnie było raczej zatrucie ciążowe więc myślę że mnie nie wypuszcza stąd już do rozwiązania. Dzięki dziewczynki za troskę:) i mile słowa. 3mam dziś kciuki za x!! Jola gratuluję Ci. Niech zdrowo rośnie:-) Miłego dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo i ja dziś dobrze spałam:) ale to dlatego, że z mężem a nie sama:) właśnie go odprawiłam do pracy i chyba jeszcze idę się na chwilkę położyć spać:) noo a co do pełni to w ogóle mnie nie ruszyło:P chociaż mówią, że do dwóch dni po rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede miala cesarke za pol godz. Maly jest za duzy i za bardzo bym sie meczyla. Ale sie boje. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja nadal w dwupaku, pełnia jednak się nie sprawdza, przynajmniej w moim przypadku. ...x... i Emilia trzymam kciuki i zazdroszczę że już będziecie tulić dziś swoje dzieciaczki, ja też już chcę !!! Pozdrawiam resztę mamusiek rozpakowanych i tych jeszcze w dwupaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigeroo.. no to miałaś "niezłe" przygody. a w ogóle nie wiem czemu, ale śniłaś mi się dziś haha :D 🌼 Jola gratulujęęęęęęęęęęęęęęę❤️:))) ..x.. 3mam kciukasy mocnooooo;* justz ucałuj kruszynę, 3maj się :) stylowa.... nie wyprzedzaj mnie nooooooooooooo........kufa zostanę czerwcówką bez kitu 😭 evelinka i Ty też mnie zostawiasz tu ??? :( no nieeee... ehhhhh ale nic, marzysz tej swojej kruszynie więc do dzieła :D Emilia o kurde, ale akcja.. powodzenia !!!!!! tosia- witaj w klubie:) ja dalej 2w1 nie mam sił już. znowu żadnych objawów. kruca NO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wow,ale się akcja rozwineła Emilia, ..x.. trzymam kciuki kochane Wy już pewnie maleństwa tulicie 🌼 Penelopka wcale nie powiedziane ,że ja Cię dzis w tyle zostawię,znając zapał islandzkich lekarzy to ja do domu jeszcze wrócę,a moja córka bedzie bardzo nieszczęśliwa z tego powodu,bo ona już cała spakowana na swoje krótkie wakacje pod okiem koleżanki,która ma synka prawie w wieku mojej Oliwki :) Trelevinkaa Ty tez dawaj znać na bieżąco,bo po Emilce widać jak akcja w szpitalu zmienia tor z minuty na minutę Penelopka ja gdybym miała zostać w szpitalu to napiszę do Ciebie eska,no chyba ,że ogarne mój fon i przez niego wejdę ale już próbowałam i nawet tematu znaleźć nie mogłam ,więc nie sądzę Miłego dzionka majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia, dziewczyny! Trzymam kciuki! I gratuluję nowym mamusiom:) Mam pytanie, czy ktoś ma może kontakt do Klary_23? Pogoda się robi, to byśmy pochodziły z sąsiadkami na spacerki:) mamy tu wspaniały las do chodzenia. I bzy kwitną przy chodnikach. No i bazarek, i świat dziecka (choć ja preferuję bazarek, w świecie dziecka są straszne ceny), bo muszę Julci kupić sweterek na spacer. Żaba spała wczoraj prawie cały dzień, noc przespała nieźle, od 6.40 jadła, rozglądała się, znowu jadła i przed chwilą zasnęła. Nadal śpi w łóżeczku, ale do karmienia biorę ją do nas, poza tym jak nie śpi, to ją bierzemy do siebie i tak sobie leży koło nas i ogląda świat. Czasem śpi chwilę z nami, ale mój m. się rzuca w nocy, więc albo nie będzie spać wcale, albo może jej zrobić krzywdę i strasznie się tego boi. Usypiam ją u nas i przekładam do łóżeczka, choć najlepiej zasypia, jak się ją nosi, zwłaszcza jak robi to Adam. Wiedziałam, że to będzie córeczka tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiliaaaaaaaaaaaaaaaaa - trzymam kciuki ale Ty pewnie już dawno po CC. Czyli bedzie kolejny maluszek w tabelce. Czekamy na wieści 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mamo, dziękuję za linka do artykułu. Poczytałam sobie i jestem za, ale jak pisałam, A. się rzuca w nocy i boi się zrobić małej krzywdę. Więc Julcia śpi w łóżeczku albo na mnie przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti Ty szczesciaro z tym nocnym spaniem. Moja dziś dała czad - pierwszy raz. Pobudka co 2h i bunt bo ona modyfikowane to beeeeeeee, wiec cycek ratował sytuacje. Rano już z piersi zero pokarmu, zrobiły sie takie flaki, ze z przerazeniem popatrzyłam na nie. Masakra jakas. Trelev......kochana spokojnie. Jedno jest pewne w maju urodzisz 👄 ...x.... trzymam kciuki. penelopo to samo do Ciebie - majówka wkoncu jestes. spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena - moja mała robi sobie maratony jedzenia, potrafi ciągnąć cyce przez kilka godzin bez przerwy, raz jeden, raz drugi na zmianę. Raz miałam tak, że wyssała wszystko doszczętnie i się przestraszyłam, co teraz. A że chciało mi się pić, to wypiłam litr wody i za 15 minut piersi pełne. Na szczęście. Jak do tej pory udało mi się bez mleka modyfikowanego, mam nadzieję, że tak zostanie! Podobno dzieciaki mają takie napady przy fazie intensywnego wzrostu i to jest jak najbardziej normalne. Ale mamę może wykończyć. Emilia - Ty już pewnie po!!! I jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, weszłam w moje jeansy sprzed ciąży:) jedno są idealne, drugie prawie, jeszcze muszą poczekać ze 2 tygodnie, bo za bardzo mi uciskają bliznę po cięciu. Ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi zostało nad te 7 kg - jakos nie moge zjechac poniżej. Kuwa kuwa kuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianek jest juz z nami. Ma 57 cm i 3980. Cesarkę mi zrobili bo pępowina byla zacisnieta i tetno przez to spadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 gratulacje!! i odpoczywaj teraz kochana:) penelopa - coś czuję, że to ja będę ostatnią rodzącą i do tego czerwcową :)) bo taki mam niby termin z USG na 3 czerwca, a coś moja mała uparciucha nie daje żadnych oznak, że chce wyjść:) więc się nie bój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×