Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny!! Na początek wielkie gratulacje dla nowych mamusiek 🌼 !!!!!!!!!! Dawno nie pisałam bo jakoś nie miałam weny :( ja też mam jakąś depresje chyba bo wszystkiego się boje jak to będzie jak Zuzia się urodzi a termin w poniedziałek 23 maj. U mnie jeszcze będzie remont od poniedziałku właśnie i pewnie zejdzie się ze 2 tyg i nie wiem gdzie ja pójdę z malutką bo tu będzie pełno kurzu, w sumie siostra mi zaproponowała bo mieszka uliczkę dalej ale kurcze z noworodkiem do kogoś do domu :( ja nie wiem jak to będzie :(:( A ja w nocy myślałam, że już się zaczęło bo tak mnie bolał brzuch i kręgosłup na dole, że chciałam wszystkich budzić ale przeszło :( Dziewczyny jak nic się nie wydarzy do poniedziałku to mam wizytę u mojego gin myślicie że położy mnie do szpitala? Jejku jak ja już bym chciała być po... tak zazdroszczę już tym co maja swoje maluszki przy sobie :( no ale cóż jeszcze raz gratulacje i buziaki dla maluszków :* Pozdrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - o tym Rewalu to chyba do mnie miało być ;) Faktycznie, główne zejście jest tylko ze schodami, ale jakieś 200 metrów w lewo od niego, koło rybaków, jest już takie bez schodów. I jeszcze w drodze na Niechorze jest zjazd na plażę, także dałoby radę z wózkiem :) A jeśli chodzi o objawy zbliżającego się porodu, to niestety żadnych. Oprócz skurczy przepowiadających, ale tego to nawet nie liczę bo już od dawna mam :) Trevelinka - gratuluję kochana 🌼🌼 :*:* roksik- gratulacje dla Ciebie również! :) Kiedy ja, kiedy ja?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście gratulacje dla mamuskimaj, bo cholera umknęło :) Zuzi_mama- ja też mam się zgłosić w termin porodu do swojego lekarze, jeżeli wcześniej nie urodzę. Ale nie wiem czy kładą od razu do szpitala, czy każą spokojnie czekać w domu. Zależy to pewnie od stanu łożyska, przepływów i poziomu wód... Jeżeli wszystko jest w normie to chyba można czekać w domu. Ale na 100% pewna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie już mamusie i te które jeszcze noszą dzieciaczki brzuszkach. Chciałam podzielić się wspaniałą wiadomością, otóż 10.05.2011 o godz 13.25 przyszła na świat nasza córeczka Gabrysia. Jest taka kochana i słodziutka ważyła 3350 i maiła 56 cm długości i dostała 10 punktów. Od niedzieli jesteśmy już w domku ale jakoś brakowało czasu na napisanie, Gabrysia urodziła się przez cc gdyż najpierw odeszły mi wody a później nie było postępu porodu, ale powolutku dochodzę do siebie choć jeszcze wszystko boli, ale przy takim skarbie szybko się o tym zapomina. Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzidziusie i trzymamy kciuki za te które mają poród przed sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena chyba mnie pomylilas z Justynka, bo ja mieszkam w Polsce, przynajmniej od paru miesiecy.Ale tu u mnie dzis taka pogoda, ze nic tylko wypiac tyleczek do slonca. Trelawinka, roksik gratuuuuuuuuluje!Wiolasek gratki! A u mnie za 2 dni termin, az nie moge uwierzyc. Ktos pytal co sie dzieje po terminie.U mnie wyglada to tak, ze p.doktor kazala mi sie stawic w szpitalu9 dni po terminie i bedziemy powoli cos zaczynac dzialac.Oczywiscie do tej pory mam przewidziane wizyty na ktg itd.No ale mam nadzieje, ze urodze zanim ten plan zamieni sie w rzeczywistosc.Ale mysle, ze w kazdym przypadku wyglada to ciutke inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak, atena pomyliła Ciebie z Justyną :classic_cool: u mnie jest to 10 dób, a on pon zaczynamy jazdy na KTG. ehhhhhhhhhhhh.... ja planuję wyjazd nad morze, ale we wrześniu :) zobaczymy... jakim maluchem będzie Maksymilian ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi odnosnie pytania "co robic jak sie nie urodzi wczesniej " czekam do srody i szpital choc hmmm moze na weekend cos sie wydarzy. Stylowaa - jak dlugo juz te twoje bole trwaja? Ty w szpitalu jestes czy w domu cierpisz???? trzymam kciuki mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X, Trelavinaa, roksik, wiolasek - gratulacje!!!!! Kropeczka - nie martw się, może to jeszcze tylko baby blues. Ja np. miałam koszmarnego doła w środę, tak źle się chyba nigdy ze sobą nie czułam. Ale potem mąż wrócił z pracy, obejrzałam rodzinkę.pl i mi przeszło. Wczoraj nic, świetny nastrój, za to dziś znów troszkę gorzej, ale nie tak jak w środę. Chyba dobrze na mnie działa, jak A. pracuje w domu, jakoś mi lepiej. Chociaż Julcia jest prześliczna i grzeczna, to mimo wszystko mam dołki. Trzymaj się, kochana!!!! Byliśmy wczoraj u lekarza na pierwszej wizycie. Julka przybrała prawie 400 g w 9 dni, więc wszystko w porządku:) krwiaczek na główce na razie się nie wchłonął, ale lekarka uspokaja, że na pewno się wchłonie. Jak u Was z nocami, karmieniami, spacerami? Mój maluch przez 2 noce wstawał o 3 i nie spał przez 3 godziny, a potem przesypiał cały dzień. Na szczęście wczoraj jej się przestawiło, bo 3 godziny nie spała w dzień przez tego lekarza i dziś już mieliśmy fajną noc:) kąpiemy ją o 19.30, potem karmienie (różnie trwa), śpi do północy mniej więcej, następne karmienie o 3 i potem różnie, ale mam nadzieję, że będzie spała tak ładnie jak dziś. W ciągu dnia już dziś miała 3 godzinną przerwę, jest taka słodka, nie płacze, tylko sobie leży na naszym łóżku i ogląda świat. Dziś znów wyjdziemy na spacer dopiero wieczorem, ok. 17.30, bo jakoś gorąco jest. I poczekamy na tatę, żeby pospacerował z nami. A u Was jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie .hihihi pomyliłąm soebie odpowiedzi. Ja pitole, w głowie słoma. Sorki kochane. Trelevinaaaaaaaaaaaaa.....👄 gratulacje. No to kolejna HAPPY. A na południu burza szaleje. Ale grzmi i piorunami wali, ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksik,Wiolasek gratulacje 🌼 Anieani ja w domu,bo tutejsze zasady są jasne,hospitalizacji przedporodowej brak !! :D No cos w tym stylu Moje bóle podbrzusza trwają,ja słaba,przespałams ię jak nigdy,ale dzieki temu trochę nudności ustąpiły,do kibelka za to biegam jeszcze. Jak się okaże ,że znowu wszystko ustanie to bede płakać,buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti - nie jestes sama. Ja jak sie budze bo karmienie tuz tuz to mysle która z was tez karmi??.. Moja tez czasem nie chce spac odrazu, za to ja dałabym wszystko za nocne niewstawanie. No cóż, byle jeszcze pare m-cy i jak juz sie da kaszkę to dziecko przespi nockę. Tak tez sobie zycze, ale no zycie moze pisac niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenko, nie gadaj, że u Ciebie w BB burza szaleje? to pewnie i do mnie dojdzie dziś... blee, ale za to po burzy , może coś się rozhuśta :D haha własnie chciałam dać wyślij wypowiedź, a tu grzmot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w wawie duszno strasznie i też się chmurzy, już nawet chmury granatowe. Muszę się wziąć do roboty, w domu syf, prasowanie leży, a ja tylko pranie puściłam. Chociaż bym sobie obiad ugotowała, ale nie mam czystych garnków, masakra! Ja chcę zmywarkę!!!!! Bo u nas taka trochę prowizorka, nie mamy zlewu i albo zmywamy w umywalce, albo w brodziku. Umywalka mała, brodzik nisko, beznadzieja!!!! Do tego mieliśmy wyłączony prąd, jak akurat miałam wenę, żeby posprzątać, a teraz już nie mam weny, tylko spać bym poszła, skoro Julka też śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywarka jest dla mnie urządzeniem niezastąpionym :D na równi chyba z pralką :D ojjjjjj bez nie byłoby ciężko:) to jeden z najlepszych zakupów jakich dokonaliśmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa dzięki🌼. Jeśli chodzi o zmywarkę to ja sobie też nie wyobrażam żeby jej nie mieć,a juz całkiem przy malutkim dzieciatku jest potrzebna. Jestem przerażona ,że bedąz w Polsce u teściowej bedę bez tego typu sprzętu,również myślę o suszarce bebnowej i całej reszcie sprzętu. Człowiek jak tego nie zna to wydaje mu się,że to zbedne,ja kiedyś uważałam,że zmywać lubię,ale do lepszego sie szybko przyzwyczajamy i dlaczego nie? Życie sobie trzeba ułatwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki. GRATULACJE DLA NOWOROZPAKOWANYCH MAMUŚ!!🌼 Melduje sie w 2 w 1. U mnie nadal cisza choć rano miałam kilka nieregularnych skurczy, plecy bolą mnie niemiłosierne i brzuch twardnieje. Ja już chce urodzić ale z każdym dniem mam większego stracha. Boje sie jak sobie dam rade z bólem i czy nie bede panikować. Ja właśnie pieke ciasto z truskawkami, gotuje obiadek i czekam na Męża. Mam zamiar go zmolestować to może coś przez weekend ruszy:) W środe kolejna wizyta w szpitalu obym jej nie doczekała!! Pozdrowienia dla wszystkich wyczekujących na swoje Maleństwa tak jak ja jeszcze Mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko zapiekanka pycha. Ja tez gotowałam pierwsze ziemniaki - jak w przepisie. Ale na drugi dzien była jeszcze lepsza. Mniam. A co do zmywarki - to tez mój najlepszy zakup, szczególnie jak obiad był dla wiecej niż dla nas, Powkładało sie do niej wsiom i jakie piękne i lśniące po 30 min. wowwwwwwwwwww esti1983 leniuszku. Posprzataj sobie po mału. ja uwielbiam prasowac więc dawaj to pranie - pomoge Ci!!!! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dalej w dwupaku. Mam jednak wrazenie zejuz niedlugo. Mala sie mniej rusza, brzuch zaczal momentami ostrzej pobolewac. Moj lekarz ma jutro dyzur jak ja chce sie wstrzelic w ten piekny dzien :D 21 poczatek blizniakow ojjjj jak mantre to powtarzam :D:D:D:D Juz nas tak malo zostalo - chcialabym abysmy juz ladnie dolaczyly do drugiej tabelki :P Gratki dla nowych mamusiek 🌼 Kropunia kochana to pewnie ten baby blues. Najlepiej gdybys sie komus wygadala, wyplakala na ramieniu. Nie dus w sobie kochana tego bo nie wolno!!! Domyslam sie ze Ci ciezko. Pomysl jednak ze dla swojego malenstwa jestes najwazniejsza na swiecie i ze wszystkie Twoje starania baaaardzo docenia - tylko jeszcze tego okazac nie umie. Jestes bankowo baaaaardzo dobra mama. A zagubienie zdarza sie kazdej z nas. Jeszcze nie raz bedziemy mialy watpliwosci, strach... Pamietaj jednak, ze zawsze po burzy wychodzi sloneczko :) Uciekam bo u mnie burza, wiec wylaczyc kompa powinnam :P pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozmywałam, wstała Julka. Ona zjadła, a ja nie. Właśnie gotuję sobie obiad. Muszę się jakoś lepiej organizować! A mój m. ma zamiar zjeść coś niezdrowego. Niech zje i za mnie, niech choć jedno z nas ma przyjemność:) na dziś mam jeszcze zaplanowane prasowanie i sprzątanie kuchni. Zobaczymy, jak mi pójdzie. Co do szczepień, to ja słyszałam, że te płatne są zupełnie niepotrzebne, tak mi mówiła jedna znajoma pediatra. Więc ja chyba szczepię tylko na te obowiązkowe, ewentualnie pomyślę, jak Julcia dorośnie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja mam dzisiaj kryzys na maxa. Maly wciaz spi i nie chce ciagnac cyca. Jak juz raz zalapal to bylo fajnie. Ale nie trwalo to dlugo rozbeczal sie i musialam go oddac na butelke bo inaczej nie szlo. Poza tym ma tak opuchniete oczka ze ledwo je otwiera. A ja rycze przy tym bo mi go szkoda:-( ja juz doszlam do siebie po cieciu, ale psychicznie dzis wysiadam:-( Trelevinka, mamuskamaj gratulacje. Stylowa i Penelopka na porodowke marsz:-) buziaki. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Gratulacje dla nowych mamuś - mamuskamaj, Trelevinaa, roksik, wiolasek 🌻🌻🌻🌻 stylowaa - no niechże się rozbuja, trzymam kciuki, wiem jaki to ból, jak ma się rozbujać a się usra, za przeproszeniem;-) kropeczko - kurczę, przytulam cię z całej siły, ten cholerny baby blues potrafi dać w kość, nie dawaj się 😘 Ja ciągle tylko karmię, mój Krzychu zaproponował, żebyśmy Zosię na stałe zainstalowali przy piersi:-) Dziewczyneczka ma apetyt po prostu Waży już 3650 g. a ze szpitala wychodziła z wagą 2940 g. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoł, hoł :classic_cool: stylowa i co? i nadszedł nasz dzień:D.. a ja się czuję rewelacyjnie. oznak brak, ale chyba się powtarzam;] mam nadzieję, że u Ciebie coś się ruszy :)))) no i od jutra suwaczek będę mieć nieaktualny :( pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i oczekujących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje nowym Mamom :* Trochę Was podczytuję, ale nie mam czasu. Walczymy z kolkami. Wczoraj cały dzień Mikuś spał, ale w nocy , istny horror. Nie wiem co będzie, gdy mąż wróci do pracy, bo bardzo mi pomaga. Daję delicol., espumisan i poprawa jest na krótko. Może znacie jakiś sprawdzony złoty środek na kolki? Chociaż lekarka powiedziała, że jakby takowy był , to ten, kto go wymyślił, byłby milionerem. Znów mama--ale super przybywa na wadze, zresztą mój też, już nawet ma drugą brodę, a teściowa śmieje się, że do niej podobny, bo ona trochę pulchniutka. Pozdrawiam, a w szczególności dziewczyny jeszcze nie rozpakowane, trzymam kciuki za szybki poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta- wszystkie mamy jednogłośnie chwalą sobie niemiecki specyfik SAB SIMPLEX- zresztą pisałam już tu chyba o tym. ponoć rewelka. niestety dostępny tylko za granicą. ewentualnie na allegro. bądź stronkę. http://www.sabsimplex.net.pl/ produkt niemiecki, nie czeski ze słonikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) U mnie dziś piękna pogoda, po burzy w nocy, więc zaraz idę wystawić się trochę na słoneczko. Kurcze, coś czuję że i ja przenoszę... Wprawdzie do terminu jeszcze 10 dni, ale tak bardzo chciałabym rozpakować się wcześniej, że los na pewno będzie dla mnie złośliwy. I będę czerwcówkąąąą. Ale co tam. Pocieszam się tym, że może nawet z remontem zdążymy zanim urodzę i od razu będziemy na swoim :) Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×