Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam wieści mam wiesci.... heh no nareszcie majowe szczescie urodziła o godz. 8,44 CC ło matko jaka duża - 3780 i 10 pkt jupiiiiiiiiiii gratulacje kochana. wielkieeeeeeeeeeeeeeeee Trelev........... tak w aptece - tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczescie nazwała małą KAROLINKA....zapomniałam wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo w koncu GRATULACJE :)) majowe_szczescie niech Karolka zdrowo rosnie :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Majowe szczęście-- gratulacje. Odnośnie rurek-mają zamówić mi w aptece na osiedlu, ale uprzedzono, bym nie używała ich za często.Dzisiejsza noc koszmarna, budził się dosłownie co 30 minut, prężył i mimo, że gazy mu odchodziły, to i tak płakał. Zęby nie "czasoumilacz" ( czytaj: cycoumilacz) byłoby kiepsko. Teraz odsypia. Jestem na diecie bez mlecznej, nie jem jajek, nawet wędlin, bo może być w nich laktoza, nic słodkiego i cukru, a poprawy nie ma. Wczoraj zachciało mi się kanapki z masłem, to wynalazłam benecol, który nie ma białka i laktozy. A poprawy nie ma. Chyba zacznę jeść wszystko :) Stosuję delicol, espumisan, wodę koperkową , więc powinno pomóc. Owszem pomagają w dzień, ale w nocy jest jazda. Jak tak dalej pójdzie, będę zmuszona wezwać lekarza. Jeszcze zobaczę dzisiaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe szczescie wielkie gratulacje, w końcu się udało :) Jupii Moja malutka jeszcze sobie smacznie śpi, ale daje już znać że za chwilkę pora na jedzonko :) Powiem Wam, że pokarmu mam pod dostatkiem. Zuzia nie jest w stanie spałaszować wszystkiego i w wyniku tego wczoraj miałam bardzo nabrzmiałą prawą pierś. Ale zrobiłam masaż i mleczko ładnie zeszło :) Mój mąż śmiał się ze mnie, że muszę koniecznie już spuścić pokarm, bo prawa pierś jest wielgaśna w porównaniu do drugiej ;) Dzisiaj Zuzia spała ładnie, budziła się tylko dwa razy w nocy na karmienie, także mam nadzieję że już powolutku się dostosowuje :) Mąż bardzo pomaga mi przy małej, normalnie teraz to jego oczko w głowie. Rozmawia z nią, przytula, przebiera, po prostu cud mężczyzna, życzę każdej takiego wsparcia. X cieszę się, że napisałaś w końcu jak tam u Ciebie. Możesz być z siebie dumna, Jasiu na pewno szybciutko wróci do domciu i będzie bardzo grzeczny. Fajnie, że masz wielkie wsparcie w mężu, teraz przynajmniej Ciebie trochę odciąży, aż dojdziesz do siebie po pobycie w szpitalu. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka. No to się rozpisałam... Pozdrawiam wszystkie mamusie i zaraz może wrzucę zdjęcia Zuzi na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje:) majowe szczescie gratuluje wkoncu doczekalas sie swojej gwiazdeczki!Duzo zdrowka dla was! x kochana fajnie ze sie odezwalas matko ale ty jestes dzielna podziwiam cie przeszlas duzo w ciazy i teraz po porodzie hmm jestes wielka:)Masz corcie przy sobie synus tez na pewno szybko do was dolaczy.Duzo zdrowka dla Was! a ja wyszykowana czekam az moj synus sie obudzi i mykamy na spacerek do miasta na male zakupy musze sobie jakies spodnie kupic bo mimo ze -9kg to dupa wielka i nie mam w czym chodzic a moje ciazowe znowu za duze z reszta takie styrane ze wstyd je zalozyc do ludzi:) dzisiaj w nocy Alex lepiej spal wiec i ja lepiej sie czuje. Pozdrawiam was majoweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko no to rzeczywiscie ta twoja corcia rozkrecila sie z tym jedzeniem hehhe i sama widzisz efekty jak rosnie:)brawo atena no to twoja mala zastrajkowala mam nadzieje ze takich sytuacji bedzie jak najmniej:) mamuska maj to gratuluje ci takiego faceta moj tez mi pomaga nie mam co narzekac tylko glopol boi sie jeszcze i czesto odmawia przebierania no ale jak powiem drugi raz ze ma przebrac aniolka to juz sie bierze no i w sumie coraz lepiej mu idzie ciekawe kiedy zabierze sie za kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam pytanie czy wasze dzieciaczki tez tak czesto wydaja takie dziwne odglosy hmm typu stekanie, mruczenie itd??wiem ze to normalne ale moj synus bardzo czesto takie wydaje i sama wtedy sie zastanawiam czy cos mu jest czy o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Majóweczki! Ja tylko na chwilke chciałam Wam napisać, że 27.05 o godzinie 9.26 na świat przyszła Amelka. Waga 3210 długość 52 cm Dziś wróciłyśmy ze szpitala. Jak będe miała chwilke to wrzuce na poczte fotki i postaram sie nadrobić wpisy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Gratulacje nowym mamusią!!! My z Karolkiem w domu od zeszłego piątku. Jemy mleko z proszku bo nie mam pokarmu. po ciężkim porodzie zakończonym cesarką nie miałam a na drugi dzien dostałam jakiś wirus wymiory i biegunka przy szwach na brzuchu to masakra, ale już dochadzę do siebie. Karolek ma zaparcia i kolkę proszę napiszcie o tych rurkach i jak się sprawdzają bo my kożystamy z termometru i narazie pomaga. Pozdrawiam gorąco lece do małego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia gratulacje. 🌼 Majowe szczęście czekamy na wieści. A ja po dzisiejszym ważeniu. No i zaczynamy przybierać na wadze. To znaczy mój synuś zaczyna ;-) Bo ja już mam minus 12 jupi ;-) Tak strasznie się cieszę, że coś drgnęło z tą wagą. Póki co jeszcze też muszę go dokarmiać butelką, ale staram się jak najwięcej odciągać swój pokarm. X super, że się do nas odezwałaś. Ja po cesarce szybko doszłam do siebie. Jeszcze czasem coś tam zaboli, ale to nic w porównaniu z tym szczęściem które już mamy przy sobie. Mój głodomorek właśnie sobie postękuje i woła swojego cyca ;-) Dzisiaj byliśmy na pierwszym dłuższym spacerku. Wczoraj też z nim wyszłam, ale za mocno wiało, a dziś pięknie na dworze. No nic muszę kończyć, bo płacz się zaczyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. 25 maja o 22.56 przyszedł na świat mój syn Mateusz, ważył 3330 g i miał 55 cm i oczywiście 10 punktów Apgar.Poród odbył się sn i trwał 6 godz.Pozdrawiam wszystkie mamusie te rozpakowane i (nie wiem czy jeszcze jakieś są) nierozpakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane przepraszam że was zaniedbałam staram sie czytac Was na biezaco ale nie zawsze wychodzi a już o napisaniu do was nie mówie teraz mały śpi ale chyba zaraz się obudzi bo juz postękuje sobie (-: gratuluje nowym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammm was! ;) Jestem taka szczęśliwa, że nie mogę poprostu tego opisać, być mamą to naprawdę jest coś cudownego. noce dalej są do zniesienia, czasem mała się przebudzi bardziej i z dwie godzinki n ie chce się jej spać to kładę ją ze sobą na łóżku iii sobie gaworzymy hehe po swojemu:P a potem słodziutko usypia. dziś od rana jakaś nie dobra huliganica mała była hehe dawałam jejj cyca potem butelkę i nic usypiała na pół godzinki i płacz i płacz i jeszcze raz płacz w końcu po 4 tatuś wrócił zpracy nakarmiłam malutką i wybrali się na spacer a teraz śpi jak zabita:) niedługo będę ją budzić na kąpiel bo kąpiel zawsze o 20;D ktoś pisał tutaj o dziwnych odgłosach dzidzi, też mnie to nie pokoi właśnie tak stęka, mruczy, tak jakby miała zatkany nosek i nie mogła by oddychać ale nadsłuchuję to i ewidentnie to odgłosy z bużki wychodzą, ale myślę że nie jest to nic strasznego, jutro pierwsza penetrażowa wizyta u lekarza więc dopytam o wszystko i dam znać bo też mam parę pytań do niej.. (sorry, że piszę że 'ktoś pisał' ale czytałam was tak szybciutko żeby jakos nadrobić, ale przy dziecku naprawdę się nie da hehe i dlatego tak) widzę, że strasznie dużo tych cesarek jest.. to może ma któraś z was taki sam problem jak ja: a mianowicie wyszła wam może jakaś gulka taka twardsza w środku tak jakby pod szwami zewnętrznymi ??? kończę bo już prawie 8 aa mała się przebudza akurat chyba już się nauczyła że o 8 kąpiel hihihih, pozdrawiam wszystkieee rozpakowane i tym nie rozpakowanym został jeszcze jeden dzień maja;) jeśli takie jeszcze są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamusiek:) powiedzcie kochane, jak to u Was było z czopem? ja po wczorajszym badaniu wieczorkiem plamiłam i troszkę rano (38tc), ale od popołudnia już duuzo więcej, jakby brunatna krew, choć teraz już jasna...Brzuszek cały czas praktycznie twardy (ale odstawiłam fenoterol dwa dni temu ), ale żadnych bóli, skurczy jakichś bolesnych, nic...Córunia rusza się , może mniej ale odczuwam spokojnie ruchy. powinnam już się szykować:)? dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na pomoc:( karmię piersią cały czas ...pokarm mam super jest go dużo, zrobił się już z żółtego na biały.. ale.. no właśnie... gdzie więc problem?... mały lubi sobie pospać (pediatra nie kazała wybudzać) więc w nocy śpi sobie po 3-4- czasem 5h ! potem go karmie i jest rewolucja nie są to kolki bo przecież jest za mały, ale prawdopodobnie pokarm po tylu godzinach jest "za ciężki"? i mały się strasznie męczy:( wczoraj nie spał od 19.30 do 1 w nocy i krzyk i tak było drugi dzień z rzędu już. widzę jak się pręży, prostuje nóżki, w brzuszku mu tam coś burka.. nie wiem co robić?..... pediatra przepisała infacol- ale miałam wrażenie że po nim jest jeszcze gorzej, naprawdę darł się w niebogłosy a ja się popłakałam bo nie mogłam mu pomóc, (masowałam brzuszek, dawałam ciepły okład z pieluszki, głaskałam przytulałam i nic) ido tego kazała podać herbatkę ułatwiającą trawienie, której się nie tknął nawet. Nie wiem co robić..on po tym wojowaniu jest tak zmęczony, że spał prawie 5h, nie dałam mu dziś rano piersi tylko odciągnęłam (100ml odciągam w 5minut!)i dałam butlę, chcę zobaczyć, czy to faktycznie mój pokarm jest za ciężki po nocy czy o co chodzi. może powinnam go wybudzać jednak?co 3h? a może to normalne? nie wiem, ale nie mam siły patrzeć na to jak się męczy.:( ... co robić.? macie też takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje kolejnym nowym rozpakowanym mamuśkom. trzeba uaktualnić tabelkę, ale ja do tego weny nie mam. PENELOPKO - miałam tak na początku dlatego pilnie pośpieszyłam z pomoca dla swoich cyco-pojami laktatorem. Sciągnęłam ok 40 ml i juz było lżej. Pokarm zostawiłam na czarną godzinke i podałam z butelki. A cyce o niebo lżejsze podawałam małej. Ja wczoraj kupiłam ten infacol podałam małej i spokój był do godz. 2 w nocy. Darła się okropnie - no wiec z pomoca przyszły te RURKI o których juz pisałam. Poszedł bąkkkkkkkk co prawda bez kupy ale mała mogła powoli sie uspokoić i zasneła. Spała do dzis do 7,00 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj nie podaje tej herbatki, jest w składzie glukoza i nie chcialabym aby za wczesnie mała przyzwycziła sie do słodkiego. Pediatra wczoraj poleciła mi poprostu zwykła mineralną PRZEGOTOWANA wodę bez niczego. Mała pije i nie marudzi. Herbatki są słodzone i czasem tez moga powodowac coś w przewodzie pokarmowym. Noi mała przybrała bo przy porodzie miała 3000 a wczoraj ważona osiągnęła 3840g. Ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydiary
Illayla co to jest wizyta penetrażowa?A przypadkiem nie patronażowa haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytrez
Dziewczyny ja Was podziwiam, jesteście chyba już wszystkie po porodzie macie swoje maluszki przy sobie. Ja jeszcze nie jestem mamą, ale jeśli poród boli bardziej niż mój okres to chyba wymięknę jak przyjdzie mi rodzić. Naprawdę wielki szacun. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusia:) juz niewiele zostalo nierozpakowanych:) choc_ella mi nie odszedl czop wiec nie wiem jak wyglada ale w twoim przypadku to plamienie moze byc po badaniu skoro pozniej zjasnial troche. penelopko, atena wpolczuje wam takich scen z maluchami ja pewnie tez bym wyla razem z alexem jakbym miala taka sytuacje.Wczoraj pojechalam na zakupy bo lodowka pusta nakarmilam malego i zostawilam z tata po godzinie telefon ze sobie nie daje rady ze alex placze i ze mam wracac matko nawet na chwilke nie moglam sie uwolnic a alex nie wiem jakim cudem szukal cycucha plakal bo wkoncu tata mu go nie dal.musze w takich sytuacjach lepiej odciagnac pokarm. A ile w ogole taki niemowlaczek 3tyg wypija mleczka? Dzisiaj jeszcze sobie spi noc tez byla fajna.Zasnal przed 22 to spal do 2:30 nakarmilam go szybko bo w 10 min oproznil piers i juz drugiej nie chcial wiec o 3 juz spal az do 6:30. U mnie brzydka pogoda pada wiec rytual spacerkow codziennych pewnie przerwiemy.A tak to jakos leci dziewczynki.dzisiaj przychodzi polozna zwazy Alexa ciekawe ile teraz ma ostatnio w 5dni przybral 300g:) milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Po pierwsze serdecznie gratuluję świeżo upieczonym mamuśkom:) cudownie, że macie już swoje skarby przy sobie. Niestety w taką pogodę rzadko zaglądam na forum, bo staram się wykorzystywać każdą chwilę na spacerki i obowiązki domowe, zwłaszcza, że od tego tygodnia mąż już poszedł do pracy normalnie na 8 godzin, więc jesteśmy same. teraz mam chwilę bo Niunia śpi... Biedna jest troszkę niespokojna bo ma od kilku dni problemy z kupkami. Ale za to dzięki magicznym kroplom sab simplex uwolniliśmy się od kolek (tfu tfu odpukać). U nas zdecydownie zadziałały juz od pierwszego dnia:D Ja ciągle karmię na zmianę mm i cyckiem lub ściągniętym mlecczkiem.. wczoraj ważyliśmy Ninę i uwaga uwaga/po 3 tygodniach przytyła rowno 1kg!! waży 3650:) Niestety nie odniosę się do waszych wpisów, bo mimo, że staram się podczytywać wieczorami i byc na bieżąco to nie pamiętam wszystkiego... ale.. CV moja Mała w 3 tygodniu zjada 90-100ml Pozdrawiam was wszystkie i całuję gorąco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki śliczne cv za odpowiedź, właściwie dalej nie wiem, co jest..wczoraj ok 22 pojechałam do kliniki, podłączyli mi ktg (pierwszy raz) - skurcze podobno co 15-17 minut, ale ja nic nie czuję, żadnych bóli. Zbadał mnie znowu, żeby sprawdzić czy łożysko się nie odkleja (na szczęście nie), szyjka króciutka, ale ja podobno do porodu jeszcze nie gotowa. Ale w trakcie badania i dziś rano znowu sporo krwi, jak przy okresie słabym. I martwię się, bo niby z łożyskiem ok, niunia się wierci, ale czop..to chyba bardziej śluz bezbarwny przypomina:( ech, czekam co się wydarzy. ależ Wam już zazdroszczę maleństw przy sobie, Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! penelopka-ja mam ten sam problem z moim miesięcznym brzdącem, nie są to kolki tylko właśnie bulgotanie w brzuszku i przeraźliwy ryk, dodatkowo moja jeszcze ulewa okrutnie, noszę ją godzinę i nawet poźniej potrafi ulać, jestem bezradna kompletnie, pediatra dała mi te kropelki na kolki ale ona ich nie ma, wiec siłą rzeczy nie działają .... co tu robić? i jak walczyć z ulewaniem? ja póki co daję najpierw pierś a poźniej na koniec 30ml bebilon comfort żeby jej sie zagęściło w brzuszku i nie ulała, troche pomaga, ale mam dużo swojego pokarmu i nie chcę bez potrzeby karmić mm non stop ;-( co to jest infacol???? CV- taki 3 tyg powinien wypijać około 90ml do 100 ml mleka u nas upał więc wyjdę na spacerek po 15tej, poza tym mała mi nie śpi od 6 rano, a jak zasypia to lekki i zaraz się budzi ;-((( co się dzieje ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolce mamolce :D jutro nasze pociechy maja swoje pierwsze swieto DZIEN DZIECKA :D :D a woogole czy sa jeszcze jakies nierozpakowane mamusie? Bo maj sie konczy :P choc-ella - mi sie wydaje ze mozesz krwawic po badaniu, skoro lekarz sprawdzil i lozysko sie nie odkleja to nie ma chyba powodow do obaw, poza tym czop jest bardziej sluzowy... jak mnie badal lekarz tuz przed rozwiazaniem - w poniedzialek to do piatku podkrwawialam lekko ze sluzem.. wiec nie wiem jak to u Ciebie, badz cierpliwa, wiem ze ostatnie tygodnie najtrudniejsze ale potem dziecko wynagrodzi ci cala nude i oczekiwanie ;)))))) penelopka 😘 jak sytuacja ? cv hejo :) heh tatusiek nie dal rady :P ciesz sie ze cie z chalupy wogole wypuscil :P hehe bo moj to raczej by sie nie odwazyl ;P atena musze te rurki kupic bo moja mala tez ma problem z kupkami, jejku jak juz robi to z takim bolem.. nawet baczki jak puszcza to sie tak spina kurczy denerwuje :/ ja oczywiscie tez korzystam z pogody i po 16 cisne z mala na spacer :) musimy isc do ksiedza zapytac o chrzciny bo umyslila mi sie data 19czerwca - akurat nasza pierwsza rocznica slubu :))))) babki pamietajcie o kremach z filtrem w taka pogode na buzke i raczki i to co nie osloniete minimum spf30 pol godziny przed wyjsciem ;) buziaaaaaaaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE 😘 😘 NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) milka78.................33........Kraków ....Milena................38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.......33.......Poznan.......Tymon........ .. 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander......... 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......Hania......... .. 40/07.05-sn......3340/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... ..40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tymoteusz. .......40/13.05-Sn..3430/57 24) cv......wioletta...........24............Niemcy.....Alex.... ...40/ 13.05..3560/52 25) kasiaGJ.........kasia......22......opolskie.......Michał... ..42/13.05 26) JOLA1237.....Jola......27.....Wrocław.....Mateusz.....38 /15.05-SN......3810/57 27) illayla.............19..............Emilia.................. .....41/16.05-CC..3300/56 28.)milka k-ce........26..............Milena........Karol.....40/17.05 - CC..4100/66cm 29.) Emilia83..........28.............Emilia.........Adrian....39 /18. 05-CC...3980/57 30.)..x..............22.........Ania......Maja&Jaś....39 /18.05- CC...2660/1780 31.)mamuskamaj......25......Arleta.......Zuzia.......40/1 9.05-SN.....3460/56 32.Trelevinaaa...Ewelina..27...kuj-pom....Alicja........ 41/20.05-CC...3860/59cm 33)Kooralinkaa...Kornelia..22...pom........Aleksander.... ....40/20.05-CC...3450/57cm 34) Justyna_87...Justyna...24...nad morzem...Jas.......39/24.05-SN.....3845/58cm 35)Penelopa kruz..Ania.....27...śląskie......Maks......41/24.05-SN.... 3480/58cm 36) stylowaa......Ania.....30...islandia.....Nataniel...41/24.05 -CC...3616/53cm 37) tosia204.....Agata....28....kuj-pom....Mateusz...41/25.05-SN.....3330/55cm dziewczyny ktorych nie ma w rozpakowanej tabelce dopiszcie sie :))) ja nie dam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes55
Choc_ela ,a Ty kiedy masz termin i gdzie bedziesz rodzic?Ja mam termin na dzis a w czwartek jade na piersze KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez się melduje jako rozpakowana. Moja córeczka przyszła na świat 25 maja o 12:45 przez cc. Waga 3030 i 51 długa. Dostała 10 pkt Apgara i ma na imię Blanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes55
Śliczne imie,GRATULACJE!!!SZCZĘŚCIARA !!a gdzie rodziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×