Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nigdy nie jestesmy złe jak ktoś pisze miłe słowa :) dzięki love fortune:) i chyba jako jedyne odpisujemy jak ktoś nie związany z tematem ma problem. kiedyś pisałam na kwietniówkach, bo miałam pytanie nikt nie raczył odpisać. pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dzis pobilysmy rekord bylysmy na dworze od 8 rano bo dzis sobota i jest mega targ u nas a pozniej bylysmy u cioci na ogrodzie!!i dopiero teraz do domu wrocilysmy!!mala mega dotleniona!!a od jutra w lesie nad jeziorkiem bedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, ale Ci fajnie! My byłyśmy na dwugodzinnym spacerze, a tak to Jula wisi na cycu. Muszę posprzątać, ale naprawdę nie mam jak! Weska, zastój zlazł:) i dziś mam dzień bez zastoju!!!! A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majoweczki mam nadzieje ze jeszcze mnie ktos pamieta.malo pisze ale ostatnio nie mam wogole czasu z tym moim małym urwiskiem!wczoraj napisałam mega wiadomosc i wpisalam zle haslo i post poszedl w sina dal ale sie wkurzyłam.juz drugi raz nie mialam szansy na pisanie gdyz moj mały glodomor juz wzywal mnie na jedzonko.a wiec moj maluch nieprzerwanie glodny co 2 godziny.na szczescie w nocy sie poprawiło i od poniedzialku spi 3 i pol godzinki max.co u nas to i tak jest rewelacja jak czytam ze wasze bobska tak dlugo przesypiaja to zazdroszcze.to ze tyle zjada oczywiscie juz zaowocował bo waga poszła w gore do 5.500 czyli podwoił swoja wage urodzeniowa i urosł 8 cm. poza tym jest kochany cudownie sie usmiecha i uwielbia zasypiac w łozku z rodzicami.pozdrawiam wszystkie maojeczki i ciesze sie ze dalej tu jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś dwa razy po 2 h spanko na dworze:)) teraz zasnęła prawie ładnie;) trochę popłakała:) ale kima, mam nadzieję, że dziś też koło 4 pobudka będize na jedzenie pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i posta mi wcięło, ale tego nie lubię.Moja mała już śpi od pół godziny, więc mam czas dla siebie:) Dziś walczyłyśmy z ciemieniuchą, przyplątało się paskudztwo, ostatnio próbowałam oliwką i efekt taki sobie, a dziś posmarowałam małej główkę maścią tą co na brodawki miałam, któraś z Was tak radziła(sorki, nie pamiętam która). No i rewelacja, wszystko ładnie się wyczesało, nie ma już śladu że miała ciemieniuchę.Ale się cieszę:) Dzięki za dobrą radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mala ladnie spi juz od 20 ja jkam spac bo raniutko wyuz spakowana i myjezdzamy!! no to dziewczynki ostatni post i nie ma mnie przzez 3tygodnie :( no chyba ze jakims cudem zlapie tam internet to sie odezwe!! pozdrowionka dla wszystkich mamusiek!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi posta poczochralo :D mialo byc tak: hej mala juz spi od 20 ja juz spakowana i mykam spac bo raniutko wyjezdzamy!! no to ostatni post i nie ma mnie przez 3tygodnie chyba ze jakims cudem zlapie tam internet!! pozdrowionka dla wszystkich mamusiek!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki My nadal nad morzem. Mala zaaklimatyzowala sie juz i śpi całe dnie i noce jak noworodek. Robimy kilometry tras i całe dnie spędzamy na dworze niezależnie od pogody. Mala zdrowa więc polecam każdej. Zaczynam sie lekko martwić o moja miesiączkę minął juz 2,5 miesiąca prawie a u mnie cisza. W szoku jestem bo przecież karmię mm. Mam tylko nadzieję ze jak juz to zmora poczeka do końca wakacji i nie zaskoczy mnie na wyjeździe. Buziaki dla wszystkich, dla tych co wyjeżdżają udanych urlopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to udanego wypoczynku, jak będziesz mogła to odezwij się :) Martika dzięki za informację. Ja też chciałam iść właśnie tam, ale skoro nie polecasz to chyba wybiorę się prywatnie. Niby z bioderkami małej wszystko ok, ale lepiej się upewnić jeszcze. A my dzisiaj też cały dzień na dworze. Był grill, więc pojadłam co nieco. Zuźka dzisiaj znowu trochę niespokojna, sama już nie wiem czy to z pogody czy przez chrzest :P Normalnie od zeszłej niedzieli nie to dziecko. Ale teraz już ładnie śpi w łóżeczku i zobaczymy o której się obudzi. Co do patentu z pieluszką to ja właśnie tak robiłam i bardzo to pomagało malutkiej. Teraz już nie muszę kropić mleczkiem, bo sama tetra wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Atenka super, że konik się sprawdza. Z tym wyrwaniem białego paseczka to mnie rozbawiłaś :D, ja bym pewnie też usunęła taką zbędną ozdobę ;). Love Fortune, jak będziesz miała czas to pisz z nami częściej. Im nas więcej tym raźniej :). Patent z pieluszką muszę koniecznie wypróbować, może na spacerach się sprawdzi :). Esti to świetnie, że pozbyłaś się tego zastoju :). Coś specjalnego zastosowałaś, czy normalne postępowanie ?? U mnie dziś był dzień stracony dla piersi czyli dzień bez zastoju :). 3mam kciuki za niezastojową noc dla nas dzisiaj :). Kari oj zazdroszczę tego wyjazdu na łono natury :). 3mam kciuki za pogodę. DeYaaa super, że powietrze morskie sprzyja oby tak dalej :). Mamuskamaj ale czy to po chrzcie nie powinno odwrotnie działać :D ?? U nas dzisiaj 20 minut spania w kuchni i 1 godzinka spania na ponad dwugodzinnym spacerze. Syrenę włączyła dopiero pod blokiem więc nie było źle :). Ostatnio często myślałam o Znów_Mamie. Myślałam, że jak mnie nie było dłuzej na forum to może gdzieś wyjechała. No ale skoro same o Nią pytacie to widzę, że jednak przestałą po prostu pisać :(. Może się jeszcze odezwą do nas pozostałe Majóweczki :). X jak kociczka ?? Spokojnej nocki Dziewuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane dziewczynki:) Wpadam stęskniona niesamowicie!!! Z góry przepraszam za ciszę z mojej strony i zaraz sie wytłumaczę,mianowicie: ostatni tydzień spędziłam na wsi ,gdzie orange nie ma zasięgu-zaskoczyło mnie to zupełnie. Totalne odciecie od świata-zero telefonu i zero internetu chociaż laptop był,to na nic sie nie zdał. Tylko teść miał zasięg bo telefon ma w sieci Era,ale z nami były jeszcze dwie pary ,które też z orange przyjechały i wszyscy na zmianę do tescia szli kiedy chcieli gdzieś zadzwonić ,no więc nie chciałam już go tak nadwyrężać.No a byłam pewna ,że po pierwszym ogromnie zagonionym tygodniu odpoczne sobie na wsi i wówczas bede miała czas i mozliwość odzewu do Was ,ale niestety nie miałam szans na zrealizowanie tych planów:( A tak to u mnie-kolorowy zawrót głowy-masakra normalnie. Wszystko naraz by się chciało robić,ale doby brakuje. Dopiero dzis się spotkałam z moja przyjaciółką,kupę spraw mam jeszcze do załatwienia,normalnie nie ogarniam tego wszystkiego,hi hi. Ale ogólnie jestem zadowolona ze wszystkiego a przede wszystkim z pogody i...jedzenia! Niestety tyję w oczach bo obżeram sie na maksa.Właśnie zagryzłam kaszankę arbuzem hi hi. Boziu jakie tu jest dobre jedzenie :D Natanielek tez zadowolony ogromnie,grzeczniutki jak aniołek,słuzy mu polski klimat :) Jeśli chodzi o lot samolotem to nie było z nim najmniejszego problemu,podróż zniósł bardzo dobrze Ja trochę martwię się o miesiączkę tak jak Deeyaa,jakos długo nie nadchodzi,no a poszalelismy troche z mężem i sie wystraszyłam czy nie mogła nam się wpadka przydażyć :( Ale może przesadzam,bo widze,ze śluz dopiero po mału robi mi się coraz gęściejszy,płodnego to jeszcze na nie miałam ,sądzę Penelopka ,Kasiulaa czy spotkanie nasze aktualne,jeśli tak to może dajcie propozycje kiedy,podajcie terminy. Ja w nastepny weekend ide na chrzciny,a dwa tygodnie później chrzciny ma Nataniel,wiec te weekendy na pewno odpadaja. Ogólnie z weekendami powiem szczerze u mnie ciężko,najlepiej pasuje mi w tygodniu,ale jesli nie dało by się inaczej niż w weekend to pomyslimy ;) Ja teraz siedzę sobie przy piwku na odpręzenie przed snem,a mały sobie słodko spi,pewnie pośpi do 2.00 lub 3.00 Buziaki wielkie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Na mailu zostawilam Wam wiadomosc w ktorej wszystko Wam wytlumaczylam i aktualne zdjatka Karoli :-) Kolejne wiadomosci juz umieszcze tutaj. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe_szczescie 🌼 na powitanie. Fajnie, że napisałaś co u Ciebie :) Widzę, że rośnie nam grono dzielnych mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majowe_szczescie 🌼. Karolcia śliczniutka a w wersji biedronkowej ;) po prostu Miss :). Racja z tymi dzielnymi Mamuskami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllllllo! Pewnie wszystkie plazujecie.Ja tez na chwilke. Majowe szczescie witamy ponownie.Smutna ta Twoja historia, ale nie ma tegoo zlego co by na dobre nie wyszlo. A moj mi dzis niezle podniosl cisnienie, prosz go zebysmy jechali do moich rodzicow, a on nie, ze zuzel bedzie.To mu mowie, ze pojade sama z Wiktorem, a ten, ze nie, bo on sie nie bo on sie nie bedzie martwil czy dojechalismy, ze niby ja taki zly kierowca jestem.Ale mnie wkurzyl normalnie.No moze nie jestem jakims super kierowca, ale napewno bardzo ostroznym.I dupa - siedzimy w domu.Ale jak mu tak wygarnelam, to mi przynajmniej ulzylo. No to sie przynajmniej wyzalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;-) majowe szczęście- tak Trzymać dzielna babo ;-) 🌼 A tej koleżance współczuję. nie mogę jednak czytać o takich przypadkach. :-( U nas wszystko ok. Dzisiaj byliśmy prawie cały dzień na dworze. Pogoda super. Muszę się Wam pochwalić, że jak dzisiaj położyłam małego na brzuszku, to się normalnie podpierał rączkami i tak sobie głowę trzymał i trzymał i świat podziwiał. ;-) No taka dumna jestem że szok ;-) Stylowa fajnie, że się odezwałaś. Pysznościami się zajadasz. A ja chyba przeoczyłam, że Ty już piersią nie karmisz? Fajnie, że Natanielek tak dobrze zniósł podróż. To teraz już będziesz więcej do nas pisała, tak? A może już nie wracaj do tej Irlandii skoro w Pl tak Ci dobrze, co? ;-) Uciekam Kochane. Wpadłam tylko na chwilkę. lecę kąpać małego. A mąż mnie przed chwilą tak wkurzył, że szok. Zostawiłam go na działce, bo miał coś tam podlać. Ale miał być tylko chwilę. No i oczywiście wrócił po ponad godzinie. i jeszcze mi się pyta czy długo go nie było, bo zegarka nie miał. ja się oczywiście wydarłam na niego, a ten na mnie, że znowu się czegoś czepiam. Normalnie w gębę bym mu dała najchętniej. jeszcze zdziwiony, że tylko go nie było!! Lecę, do juterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Miałam wczoraj przeboje. Córka brata rzuciła w mojego starszaka jakimś kawałkiem kafelka i rozcieła mu brodę z prawej strony, krew się lała, pojechaliśmy na ostry dyżur i okazało się że rozcięcie jest bardzo głębokie i musieli szyć więc ma na twarzy pięć szwów, mam nadzieje że blizny nie bedzie. mamuśkamaj masz rację jesteśmy silne i zawsze damy sobie rade. trzymam kciuki. Mój mały nie ma ciemieniuchy jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majoweczki! Widzę, ze wakacyjnie się u nas zrobiło, sporo na wyjazdach, my też od 10 dni siedzimy u moich rodziców, a że mają domek przy samym lesie, wiec całe dni spędzamy na dworze i w lesie :-) mała pięknie przesypia mi nocki jak położę ją o 21 to do 4-5 śpi, teraz czekam żeby ją obudzić, bo przespała mi tak twardo porę karminia i dobudzić jej nie mogłam, za wcześnie wykąpana, bo jak kąpie o 20tej to o 21 śpi, a teraz błąd strategiczny zrobiłam bo wykąpana o 19tej była trochę mleka wypiła ale maluchno i dalej śpi .... postaram się odezwać w tygodniu, ale mam problem z netem ..... Pozdrawiamy wakacyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe_szczescie, dobrze, że wróciłaś:) ja tak jak Emilia nie mogę czytać o takich strasznych historiach, strasznie współczuję Twojej kuzynce! Moja Jula już śpi od godziny. Jest słodka, uśmiecha się do wszystkiego i wszystkich:) byłyśmy dziś w kościele, bardzo grzeczna była. Mój m. oczywiście znów nie poszedł, widzę, że znów mężowie zaczynają Was wkurzać, więc ja się też dołączę. Już jest dobrze, ale znowuż mieliśmy wczoraj poważną kłótnię. No i ten kościół, ciągle mi obiecuje, że pójdzie, ale nie chodzi. Poza tym moi rodzice mieli dziś rocznicę ślubu, mieliśmy do nich pójść, ale mu się nie chciało i idziemy jutro. Wkurza mnie strasznie, nic mu się nie chce, ciągle muszę o coś z nim walczyć. Ale dość już o tym, nie ma co się nakręcać. Weska, u mnie już drugi dzień bez zastoju:) jak tam u Ciebie? Dziewczyny na wyjazdach, bawcie się dobrze i chłońcie wrażenia za mnie też:) Jola, mam nadzieję, że Twój starszak czuje się dobrze, ucałuj go w tę biedną bródkę od cioci z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ja tak na szybciocha z wieczora :) Jestesmy po kolejnych chrzcinach - tym razem jako matka chrzestna wystepowalam - padam na pysk :-/ u Nas w zasadzie ok mala pieknie nocki przesypia do 6 rano, ale zaczela mi ulewac :( piatek, sobota i dzis - jesli jutro bedzie moj pediatra od razu cisne do niego bo wczoraj to malej az noskiem poszlo mleko :( boje sie bo widze ze nawet w 2h po karmieniu cos jej sie lekko z buzki uleje :/ no i strach :( stylowa- witaj :) w koncu sie odezwalas ;) wez że szalej do woli poki mozesz bo zas powrocisz na Islandie i nienasycona, wcinaj ile wlezie ;) milo slyszec ze maluch dzielnie podroz zniosl ;))) majowe-szczescie - nie daj sie :) walcz :P my babki twarde jestesmy - a co do nieszczescia - masakra zatkalo mnie ;( ;( jjestem przerazona :/ ucaluj Karolcie :):* Jolka- ale mial syn weekend - 5 szwow niemalo :/ fauletka- nie daj sie, ja bym pojechala sama, niestety nie ma co se wlazic na glowe :/ ja z moim to&owo wyjasnilam, jak sie nie podoba to mowie - zmien se a Ty bidna sie godzisz na siedzenie w chacie - wspolczuje :P nie daj sie!!!!!!!!!!!! milej nocki kochane :))) lece do spania chcialam tylko na szybciocha dac znac ze zyjeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ja, dzis ja. Pierwsza.Sie melduje.A pamietacie jak jeszcze niedawno dodawalysmy "w dwupaku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielka minęła nam fajnie. Na grilowaniu od pory obiadowej. Z małą byliśmy w kościele i całą mszę przespała ...do kościółka pojechaliśmy aż do Szczyrku 20 km od Bielska bo tam takie święte miejsce ponoć jest. weska no kinik super sprawa. Nawet na mnie działa usypiająco. stylowa no nareszcie się odezwałaś. TY tY TY babolcu. majowe szczęscie ......sądząc po odpisach dziewczyn wiem o czym mogę przeczytać. JUż leceeeeeeeeeeee się też zaznajomić. no to kolejny dzień przed nami DeeYaa fajnie ze maluszek tak dobrze znosi tam pobyt nad morzem. My jedziemy w piątek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×