Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witaj Stylowa! ;-) A dopiero co zdążyłam Cię zapowiedzieć, że wkrótce się odezwiesz. Co do wcześniejszego dokarmiania, to już tu była burzliwa rozmowa. Bo większość z nas jest za tym, żeby nic wcześniej nie wprowadzać. ja Ci niestety nie doradzę. Ale wiem, że Atena już coś próbowała wprowadzać. I jeszcze parę dziewczyn. Ale już nie kojarzę które to były. Na pewno ktoś Ci odpowie na twoje pytanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam ten tel szczegolnie za klawiature i wi-fi bo jestem na biezaco :) brak tych polskich znakow mi ogolem nie przeszkadza tylko tutaj mi troche glupio ze pisze jak jaskiniowiec. Moj R ostatnio sie smial ze jestem uzalezniona od Kafe bo nie wystarcza mi juz ze mam neta nawet na telu w calym domu tylko wykupuje sobie jeszcze pakiet w plusie za 9 zl i korzystam bez ograniczen wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emilia kochana!!! Już mnie zapowiadałaś,hi hi. Jeśli chodzi o kaszki to pamiętam Lorien ,że wprowadzała i się wypowiadała na ten temat,ale niestety już zapomniałam jak to było. Ja pojutrze idę z małym do lekarza to się będe pytać też o to,mały idzie na pierwsze szczepienia,troszkę się boję Jak tu aktywnie dziś,Fajnie ,że siedzicie o tej porze jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja to samo. Wykupiłam sobie pakiet w plusie, żeby być na bieżąco. Bo do kompa nie zawsze mam czas wejść, a tel. zawsze jest pod ręką ;-) Ja idę jutro na szczepienie Aniu. Też mam stresa jak nie wiem. Już pisałam o tym ;-) Zdążyłam ponarzekać. ;-) Ja nie dokarmiam jeszcze. póki o małemu wystarcza moje mleczko. I jeśli nie będzie potrzeby zaczekam do tego czasu kiedy już wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia to ja bedę trzymać kciuki jutro za Adrianka. A z Twojej wypowiedzi rozumiem,że niekoniecznie jest dobrze podać kaszkę za wcześnie,hmm,muszę się wiecej dowiedzieć na ten temat. W każdym razie moja teściowa ,która jak wiesz jest położną,doradziła mi zacząć dodawanie kaszki do mleka,bo widziała,że mały się nie najada,ajj,nie wiem,tak jest ze wszystkim,poczekam jeszcze na wypowiedzi pozostałych dziewczyn i skonsultuję też to z lekarzem,zobaczymy co z tego wyjdzie ;) W każdym razie mój teść jak skończył 3 miesiące to wcinał parówkę :D więc może taka kaszka nie zaszkodzi,hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to wszystko zależy od Dziecka. Atena jak wprowadziła coś ostatnio ro jej Mała She nie za dobrze to zniosła. Ale jak to już bywa co rusz to inna teoria. Myślę, że jak stwierdzisz, że faktycznie Natanielek potrzebuje tej kaszki wcześniej, to po trochu możesz mu ją dawać. ale tak jak mówię tu na forum większość z Nas będzie czekała. Ale pamiętaj kochana to indywidualna sprawa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula witaj:) Strasznie żałuję,że nasze spotkanie nie doszło do skutku:( Emilia ja poczekam tak jak pisałam na opinie,nie chcę pochopnie podjąć decyzji ;) Będę lecieć bo muszę się położyć,jak dam radę to jutro też wpadnę. Na razie padam na pysk dosłownie,a rano trzeba wstać do szkoły małej i dalej mnóstwo pracy przede mną. Kolorowych snów kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stylowa:-P Ja polecam Black Berry jestnajlepszy:-P MęŻULEK mnie zaraził.Dostęp do neta super, grafika super do tego komunikator, wiec też korzystam i czytam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- ja właśnie dziś kupiłam taki leżaczekz FP, powiem Ci jak mała się zachowuje, kupiłam do karmienia w sumie bo moja z tych ulewających i żeby wiecznie nie kombinowac z podnoszeniem w łóżeczku tysiącem poduszek to postanowiłam że spróbuję do leżaczka ją wsadzać.... zobaczymy czy zadziała. Leżaczek jest do 36 miesięcy wiec spokojnie posłuży, ale nie kupowałam nowego bo z tymi leżaczkami to jest tak, że albo dzieci kochają albo nienawidzą, nie chciałam wydać kasy w błoto, więc kupiłam używany za 120 zetówu siebie w 3mieście, a poszycie własnie zdjęłam i wyprałam w pralce.... stylowaa- ja mojej małej podaje 3 dzień kleik ryżowy z mlekiem modyfikowanym i jest ok, ale podobno kleik kukurydziny jest łagodniejszy na początek i w ogole nie powoduje zaparć, ja akurat zaczęłam od ryżowego i trochę się bałam tak jak Ty, ale dziś była kupka i normalna, więc może też od dziecka zależy, czy ma takie tendencje.. ale po kaszce bezwzględnie popitka, moja zaraz krzyczy że chce piććććć i daję jej wtedy herbatkę, teraz chciałąbym wprowadzić pierwszy soczek jabłkowy może...ja daję taką gęstą kaszkę na 50 ml mleka modyfikowanego 5g kleiku tfu tfu a nie kaszki :-) i łyżeczką karmię bo małej to frajdę sprawia :-) ale to zobaczysz jak Twój maluch czy woli łyżeczką czy z butli półpłynną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno juz , maluchy spia wiec weszlam poczytac. dzieki za odpowiedzi co do pitolkow naszych maluchow.. troche mnie przestraszylyscie ze nic nie robicie i juz dzis maz nic nie robil, mamy szczepienie wiec z pediatra bedziemy rozmawiac. Polozna nam jednak kazala no i mam przyklad bo mojej kolezanki synek ma 7 miesiecy i wlasnie mial zabeg chirurgiczny rozcinania napletka bo mu sie dziurka nie zrobila. Z tego co piszecie to roznie radza lekarze wiec musimy sie dowiedziec od naszej pediatry i wtedy zobaczymy co dalej. Stylowa- no heeej kobito:) kupeee czasu Cie nie bylo. stesknilismy sie za Toba i dobrze ze juz z nami bedziesz. co do jedzonka to ja nic nie wprowadzam. zamierzam podac jabluszko po skonczonym 4 miesiacu a co do mleczka najpierw to tez najpierw popytam lekarki ale na pewno bede czekac wiec Ci nie pomoge w tym temacie. Kupilam dzis Majce legginsy czarne hehe:P juz nie moge sie doczekac jak bedzie w nich wygladac. ja to jak tylko mam czas to ogladam sobie na naszej poczcie nasze malenstwa i poprostu stwierdzam ze sa boskie. Kasiula- Twoja juz 4 miesiace skonczyla, rany jak ten czas leci. Ucaluj Juleczke:) buziaki kochane i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w końcu mi komputer działa (ciekawe jak długo...) Ja tak na szybko, bo już późno i oczy mi się kleją. Moje dziecko od 2 dni przesypia całe noce (od 22-23 do 8 rano, potem od po 8 do prawie 12), cycki pękają w szwach, ale przynajmniej się wysypiam. Ja już się prawie nie ograniczam w diecie i nic mu nie jest (bo u nas nadal tylko cycek). Dobra, pisanie o tej godzinie nie ma sensu, jestem za bardzo śpiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski - ja już na stanowisku, znów ogarniam moją pracę hihi troszkę mi tu bałaganu narobili i teraz moja głowa by to wyprowadzić:) Co ja wam mogę poopowiadać jak wczoraj niemal cały dzień nie widziałam mojego szczylka. Przyszłam to akurat jadła, musiałam szybko rodzince obiad ugotować a potem kąpiel i do spania. Poprzytulałyśmy się wczoraj, pogłaskałyśmy, pobawiłyśmy grzechotką i mała mi odpłynęła. Drży mi serce jak ona wieczorem leży obok mnie i zasypia i swoją rączką sięga, żeby mnie dotknąć. Jak mnie trzyma za rękę albo kładzie swoją rączkę na moim ramieniu to śpi jak aniołek. Kochana jest. A jaka gaduła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam wam powiedzieć - odchudzam się od wczoraj:) muszę zrzucić jeszcze 5 kg chociaż u mnie w domu protestują i mnie podkarmiają - mówią, że mam się nie odchudzać bo będę źle wyglądała:) jak miło mi ich słyszeć:) Ja jednak uparcie się odchudzam i chyba zacznę jak atenka skakać na skakance bo kiedyś dość dużo schudłam właśnie w ten sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby aby pierwsza?? Stylowa witaj 🌼 tyyle czassu cię nie było-kosmos jakiś. Ogarnij się tam i opowiadaj co się u was działo przez te 1,5 miesiąca :) Co do dokarmiania ja również nie pomogę, bo czekam na 5 miesiąc :) Kasiula - fajna ta huśtawka, ale chyba sporo miejsca zajmuje?? ja mam upatrzone już krzesełko do karmienia: http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-britton-hip-wys-gratis-i1749364842.html wydaje się byc w porządku no i cena przystępna ;) To hula-hop mnie przeraża :D ale coś czuję, że efekty są fajne... x- kurcze, w pitolkowych sprawach nie bardzo pomogę, ale nawet jeżeli to widzę, że ile ludzi tyle różnych teorii. Najlepiej zapytaj swojego pediatry :) koniecznie wrzuć fotke Maji w leginsach ;) Nina znów pięknie przespała całą noc, kąpiel o 19tej, potem mleczko, i od 20.30-6.30 sen cuuudownie. teraz znowu zasnęła :D Ale widzę, że w międzyczsie wyprzedziła mnie kropeczka ;) więc jestem druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. to ja trzecia dzis. ja na szybko bo zaraz podwojne karmienie:P kropeczko- Ty masz zaparcie z tym odchudzaniem:) ja to nie wiem kiedy zrzuce moje 6kg do wagi z przed ciazy. moze mi to hula hop pomoze. trzymam kciuki abys osiagnela cel no i ogarniaj w pracy, ogarniaj:P agnes- wrzuce na pewno jakes fotki jak juz przyjda te legginsy, ciesze sie z nich jak glupia hihi:P no to Kobitki milego dnia i milo jest tu u nas bo stronki leca prawie jak za czasow brzucholcow teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh z tą wagą to tak jest, ze do tej pory nie musiałam nic robić, waga sama spadała nawet gdy jadłam dość kalorycznie a teraz stoi i trzeba ją troszkę popchać... Chciałabym mieć te 5 kg w zapasie nie wiem czy mi się uda hihi. Aga a ta Twoja Ninka taka słodka jest w tym basenie ostatnio z mężem na nk oglądałyśmy wasze psoty w wodzie i pozazdrościł troszkę. Mówi że zabiera małą na basenik:) tylko musimy takie specjalne pampersy kupić. Może któraś z was ma do polecenia takie urządzenie nieprzemakalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie alezcie pojechały wczoraj wieczorem z tematami. stylowa witaj babo. Dobrze ze z nami wkoncu jestes. Ja swojej małej jak narazie daje tylko kleik kukurydziany, bo po ryżowym nie mogła mi kupki zrobić więc odłożyłam. Spróbowałam tez kaszki malinowej bo nasza kropunia małej juz daje a le jakaś taka moja po niej była dziwna, jakby brzuszek ją bolał, marudziła i takie tam. Ja czekam na swoją skakankę z liczydłem. Zobaczymy jak mi pójdzie buhahahahhahahaha bo SYLWESTER tuż tuż, a trzeba sie wepchac w 38 rozmiareczek Julietta buhahahhahah a ja muslałam ze gdzies dałas swoją fotkę, ale ja głupiutka jestem nie skojarzyłam rysunku. No to dzień Dobry nowy dniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej z ranca oczywiscie wczoraj pisalam na kafe ale moj skichany wlan w tel odmowil posluszenstwa i nie chcialo wyslac mi posta fuck!!! no i to co napisalam poszlo sie walic wrrrrr!!! emilia -odnosnie lezaczka on jest do 18kg! wiec posluzy bardzo dlugo, moja Ala ma go jakies 3tygodnie :-) jak zlozysz tylne nozki to jest kolyska - dziecko fajnie usypia :) generalnie ja jestem bardziej zadowoolona z tego niz z megasnie drogiej hustawki :D julietta ale Ci syncio facjate dorobil no no no :))) stylowa witaj babo :) aa tych gotowych kaszek pitnych w kartonikach nie mozesz podawac?? bezsmakowa chociaz? tzn spytaj lekarki :D aa u nas na nich pisze ze od 4mca a na slowacji ze od 3mca!!! szok jaka roznica kasiulka twoja Jula skonczyla juz 4mce !!!!! wow ale zeszlo predko Ucalowania od nas ;) dzisiaj zaczynacie 5mc wiec mozesz juz podawac produkty z napisem po 4mcu albo od 5mca :D jupiiiiiiiii aaaaaa co do tego soczku jablkowego mi pediatra mowila ze one nie sa slodzone i dzieci moga niechetnie pic bo sa bardziej kwaskowate a mleczko modyf. slodziutkie wiec dlatego moze jej nie posmakowalo :P x- moja Ala tez ma z 4pary leginsow :D hehe poki co luzne jak spodenki ale jeszcze z miesiac gora dwa i beda git :D kropeczko - nie przesadzaj ze sie zas odchudzasz.. maskara przeciez juz jestes szczupla w porownaniu do tego co kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- ja kupiłam pampki do pływnia w niemczech ale może w Pl Schlecker też ma Swimmies, ale wiem, że wszyscy kupują Huggiesy do pływania, naewt teraz są w realu w promocji za 16zł, a normalnie kosztują ponad 30zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki:-D U nas super nocka tylko jedna pobudka.od 19.30 i to 4.50. To lubię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ściąganie napletka to raczej takim maleństwom się tego nie robi. Ja miałam synem tak, że na bilansie (2 latka) mu sprawdzała pediatra i dała skierowanie do chirurga i wtedy miliśmy ściągać, ale po wcześniejszym smarowaniu. I po jakimś czasie to pomoglo na szczęście. Teraz też nie będę tego robić, zwłaszcza, że pediatra nic nie wspominała. Nawet byłam dzisiajz tym ropiejącym oczkiem i dostaliśmy kropelki. Zapytałam dla pewności o podawanie kleików i kazała czekac do ukończenia 4 mies. Także Atenka może jednak poczekaj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ściąganie napletka to raczej takim maleństwom się tego nie robi. Ja miałam synem tak, że na bilansie (2 latka) mu sprawdzała pediatra i dała skierowanie do chirurga i wtedy miliśmy ściągać, ale po wcześniejszym smarowaniu. I po jakimś czasie to pomoglo na szczęście. Teraz też nie będę tego robić, zwłaszcza, że pediatra nic nie wspominała. Nawet byłam dzisiajz tym ropiejącym oczkiem i dostaliśmy kropelki. Zapytałam dla pewności o podawanie kleików i kazała czekac do ukończenia 4 mies. Także Atenka może jednak poczekaj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kochane! Dziękuję za ponowne przyjęcie,fajnie,że mnie nie zapomniałyście :) Ja już odprowadziłam małą do szkoły,Natanielek był ze mną i oczywiście zebrał mnóstwo pochwał od nauczycielek i znajomych,uśmiechy rozsyłał na prawo i lewo. Ogólnie to taki mały śmieszek z niego,uśmiechnij się do niego to od razu uśmiechem odpowiada,a jak ktoś "pogaga" to i on odpowie,słodziak cudny :) Widzę ,szalejecie z zakupami,a mój mały wsiadł w swoją huśtawkę i nie chce schodzić,ale na długo mu już nie posłuży niestety bo rośnie jak na drożdżach Kasiulaa ucałuj naszą najstarszą pięknisię:* ..x.. Majeczka bedzie wygladać cudnie w legginsach,czekamy na zdjęcia Justyna super Ci Jasiu przesypia noce,no no,bo ja choć już nie narzekam to dwa ,trzy razy muszę wstawać,no a o ósmej to już pobudka na maxa kropeczka gratuluję samozaparcia,tylko nie przesadzaj z tym chudnięciem ;) agnes witaj :* Krzesełko fajniutkie i faktycznie niedrogie,a kolroki bardzo przyjemne dla oczu Atenka witaj :* Skakanka z liczydłem,no cuda normalnie,podaj linka Treleninkaa witaj kochana :* Kaszki w kartonikach ,hmm,no niestety nie tutaj,nic z tego,tu z towarem to 100 lat za murzynami,ale jutro wizyta to zobaczymy co lekarz powie Emilia o której masz wizytę,daj znać po niej jak Adrianek zniósł szczepionkę DZień dobry cała reszta mamusiek :) Lecę na pocztę pooglądać nasze maluszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my juz po szczepieniu, dola mam okropnego, Hania przez 5 tygodni przytyla tylko 70 deko... Pani doktor potwierdzila w koncu skaze, szkoda, ze ja to zauwazylam miesiac temu a ona wtedy mi mowila, ze to nie skaza... Mala dostala nowe mleko isomil- sojowe. Poza tym,ma jakies uczulenie z tylu na glowce i sie drapie wiec wracam do starego proszku no i jeszcze jakby bylo malo to Hania ma obnizone napiecie miesniowe i jak baba ja ciagla za raczki to Hanka nie zrobila mostku a niby powinna i dostalam skierowanie do neurologa no i przy szczepieniu tak wyla, ze szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się pozachwycałam i pośmiałam z co lepszych minek :D Powiem Wam,że mamy same ślicznotki i samych przystojniaków bez wyjątków!!! Cudne zdjęcia!!! :) Trelevinaaa ale Twoja to chyba okrzyki zachwytu z tymi włosiskami wywołuje co? Rosną jej włoski szybciuteńko,będzie z niej laseczka łoho! :) Widziałam zdjęcia Niny na basenie i tak się zastanawiam jak Wasze dzieci reagują na wodę w basenach,w jeziorach czy w morzu,bo mój nie polubił wody bardzo,reagował ogromnym krzykiem,nie potrafiłam mu nawet nóżek zamoczyć Dobra ,koniec tej laby,trza wracać do tego burdeliku mojego i do porządku doprowadzić w końcu to mieszkanie . Ale mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta - 🖐️ wspolczuje... moze skoro lekarka taka to zmien, bo skaze generalnie lekarz potrafi stwierdzic.. ja bylam u trzech pediatrow jak mala miala syfki na buzce i wszyscy zgodnie twierdzili ze nie ma skazy i juz sie nie martwilam a Ty bidulo widzisz od poczatku podejrzewalas a lekarka zlekcewazyla :( wogole co to za mleko? ja myslalam ze dla dzieci ze skaza jest bebilon pepti, albo ten slynny nutramigen (ale ponoc go na jakis czas wycofali chyba) ale isomil?? SOJOWE?? szok :/ co do szczepienia- kazde dziecko placze jest marudne- wazna jest Twoja postawa - nie wmawiaj sobie ze robisz mu krzywde a ze szczepisz Hanie dla jej dobra - Nasze mamy nas szczepily i bylo ok :D to obnizone napiecie warto skonsultowac, dla swietego spokoju ale zastanowilabym sie nad zmiana lekarki.. stylowaa- moja Ala rzeczywiscie szal robi :P haha ludzie mnie zaczepiaja czy ona ma od urodzenia taka czupryne :P a jedna ciotka to myslala ze ona ma taka czapke :P pfffff izamaj -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×