Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny: Stylowa-ja też jestem po ciąży taka beksa, że szok, no bo kto to widział beczeć na serialach, czytając wzruszające posty itd. masakra jakaś. Mam nadzieję, że to minie.. Moja Mała już kima godzinkę, dzisiaj zostałyśmy w domu, mimo remontu pod nami, ale już skończyli z udarem/ pięknie kurwa!!! właśnie zaczęli znowu... No i po spaniu!! Wpadnę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płaczu to ja się chyba po ciąży twardsza zrobiłam. Bardziej odpowiedzialna chyba za małą istotkę no i doroślejsza. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dość że wszystko gubie to jeszcze mam zaniki pamięci, śmieją się ze mnie że niedługo Mateusza zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dzięki za opis, czyli nie jest ze mną tak źle, ja akurat z 17 luty to ta trzecia część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Cos dola mam ostatnio i nawet nie chce mi sie pisac :( ...x... duzo zdrowka!! Silna jestes i mloda, masz dla kogo zyc, wiec na pewno szybciutko pokonasz chorobe!!! JA tez jestem straszna beksa po ciazy. A jesli cos dotyczy dzieci, to od razu mam lzy w oczach. Jakas taka miekka dupa sie zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja waga - popadająca czasem w samouwielbienie hehe Po prostu od małego mówiono do mnie Królewna a teraz ja mówię na moją Ksieżniczka w końcu córka Królowej hehe Oj o mój humor to się kociliśmy czasem z moim , ale humor też mam po tacie jak mój tata coś mówi to ludzie którzy go nie znają to siedzą i milczą jak się zaśmieje to dopiero oni też się śmieją. A ja znowu mam humor taki ze mój marcin zawsze mi mowił że się ludzie na mnie poobrażają i że mam tak nie żartować ;p Ale się przyzwyczaił i wie ze to zarty... Mój ryba z nim czuje się "dobrze" :)) Jola1237 widzę że nie jestem sama , ja jak mojemu zwrócę uwagę to odwraca kota ogonem że to ja jestem taka i owaka. A on w swoich oczach ideał a wszyscy inni źli. Aj szkoda gadać , jeszcze w stosunku do dziecka tacy są ... Emili_83 ja tez pisałam koło 11 i tez cisza. Ważne ze czyta... Stylowa - mi to troszkę przeszło , ale fakt nie ogarnięta jestem czasem jeszcze ;p My na spacerek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na sekunde - czy ktoras uzywa chusteczek Pampers active Baby? Bo sa na promie w realu chyba i nie wiem czy kupic (ok. 25zl za 6op)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no właśnie zaniki pamięci-to też mi doskwiera :D A teściów wspólczuję tym bardziej,że musisz z nimi mieszkać :P Agnes witaj s klubie płaczków,wiem o co chodzi z tymi serialami. Mam nadzieję,że jednak to minie hi hi Emilia aleś się rozpisała z tymi znakami zodiaku,najdziwniejsze jest to ,że często sis zgadza co w nich pisze. A ja dziś rano musiałam małego wybudzać,ale zniósł to dzielnie,śmiał się i nawet nie marudził,że za grubo ubrany wchodzi do fotelika,ale dla mnie to ciężko go z tym fotelikiem przetransportować z 3 piętra do auta,ohh jak on waży,do tej pory mąż go nosił,więc ja nie czułam,a wydawało się,że z taką łatwościę mu to idzie,no ale mój M. chłop jak dąb,chociaż ja po ciąży też nie kruszynka to jednak ciężko mi idzie. No i było fajnie do teraz,bo mały teraz marudzi,na razie leży na macie i jest spokój ale wiem,że to długo nie potrwa,bo niewyspanie daje znać o sobie. Ale pewnie szybko się przyzwyczai do zmian Kasiulaa no niestety z teściów to Ty się cieszyć nie możesz,całe szczęście ,że Twój Marcin na ludzi wyszedł Ja też łatwego dzieciństwa nie miałam,ale to kiedyś przy okazji. W każdym razie znam te klimaty bardzo dobrze,niestety Emilia ja też czekam na @ i bóle już dają znać o sobie,to będzie trzecia u mnie fghkghjkdfh mnie często bolały jajniki podczas owulki i wiem bo nie starałam się samotnie o mojego szkraba tylko z wieloma innymi dziewczynami i wiele z nich owulację czuło,raz czuje się bardziej raz mniej,więc życzę Wam żeby się udało Napisałam do Ani,ale znów nie mam raportu,a w ogóle to się nie podpisałam,ale to nieważne,bo najważniejsze jest to żeby wiedziała ,że dziewczyny z forum są z nią Trelevinkaa z tymi dwoma osobowościami bliźniaka to racja,mój M to bliźniak. Dwulicowość też się nie zgadza,ale co jeszcze mogę o nim powiedzieć,to to ,że dtrasznie potrzebuje zmian ,nowych wrażeń,dobrze ,że to się nie tyczy mnie,bo partnerkę wybrał sobie jedną na całe życie,bo bliźniaki jak kochają to jedną osobę ponoć i dobrze się rozumieją ze strzelcem-to ja :D Fauletka Ty szczęściaro,oby jak najdłużej ta wredota @ do Ciebie nie przychodziła;) Idę ogarniać mieszkanie,bo mały zasnął,a mam co robić,oj mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka wspolczuje tesciow- no nie ma co lepsi zadni niz tacy... ja pierdziele patologia :/ dziolchy czuje sie jakby mnie mrowka wysrala jakas taka niedorobiona :/ nie wiem czy isc na spacer czy nie isc czy zjesc cos czy nie a fe jakas taka z dupy :/ aa jola ty tez widze ze z tesciami masz nie za wesolo! o matko jesli wszystkie tak narzekamy to kto ma fajnych tesciow do ciezkiego cholerstwa!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ja używam też kupowałam w realu, jeżeli chodzi o mnie to są super, dobrze nawilżone, mojego małego nie uczuliły, i ślicznie pachną. Więc ja polecam. A ja mam pytanko, czy któraś z Was ma jeszcze kreskę na brzuchu, bo ja mam i zastanawiam się czy to normalne że 3,5 miesiąca po porodzie dalej ją widać. Jedynie to że nie jest już taka ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa teść mojego brata stwierdził ostatnio na imprezie że on miał fajnych teściów bo szybko umarli. (oczywiście był to taki ciemny żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak na chwile wpadam, bo właśnie wróciliśmy z Jasiem ze spacerku, a wcześniej byliśmy na szczepieniu. Mały dostał dziś rota, nie bardzo mu smakowało. I skojarzoną w nóżkę. Dzięki plastrowi obyło się bez płaczu, a dziecko, które było przed nim, tak krzyczało że szok... :( Mój synek waży 8,5 KG! Wszyscy byli w szoku :) Ja to aż usiadłam, w nieco ponad miesiąc przytył 2 kg. Wielkoludek :) Mam nadzieje, że u Ani lepiej. Jola- ja mam jeszcze tą krechę. Uciekam, bo głodna jestem jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_87 a ile szybciej naklejałaś ten plaser, bo ja też kupiłam do następnego szczepienia. Pisze że niby godzinę ale mnie to zastanawia czy nie za długo będzie miał naklejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa dobre z tą kremówką,jak Ty już coś palniesz to rechotam jak żaba:D Kurde organizm Twój może słaby,ale umysł bystry zawsze :D Jola no zaszalał Twój wielkoludek nieźle,a powiedz którego ty go rodziłaś,bo czasem tu po miesiąc różnicy między dziećmi nam wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola- dzisiaj mały miał ten plaster nawet troche ponad godzinę, bo dosyć długo czekaliśmy na naszą kolej. Nic mu nie jest. Tylko kupy 6-tą dobę nie robi :-o Ale lekarz go badał, brzuch miękki, bąki wali, nie jest specjalnie marudny, więc niby ok... Ale ja się martwię. Ewelinka - bez kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- to chyba do mnie pytanie było :) Jasiu 24 maja urodzony :) Dzień młodszy od Twojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołszki a nakladacie swoim marudom jakis zel na dziąsełka?? Ja mam Dentinox - dzisiaj uzylam dopiero 2 raz alle jakby działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelawinka ja mam fajnych tesciow, no choc po prawdzie to przeciez tesciami moimi nie sa. a odnosnie wzruszen,wczoraj na polsat cafe ogladalam program o narodzinach szescioraczkow i strasznie mnie wzielo.przypomnialo mi sie wszystko. a wiecie, ze jest juz topik na maj 2012?masakra,jak to leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina ja miałam 1 paczkę z pampers jakoś na początku Pamietam że byłąm nie zadowolona ale nie pamiętam już czemu ;p Stylowa- właśnie wyszedł na ludzi aż się dziwie czasem jakim cudem ;p Trelevina- "mrówka wysrała" - dobre. Współczucie przyjmuje ;p i racja lepsi żadni niż tacy ;p Jola1237 ja mam taka ale słabą już ale coś tam widać jeszcze ;p Justyna_87 to wielki jest :) Jakie plastry bo ja to ciemna jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam, że u Ani trochę lepiej. Mam nadzieję, że już niedługo wróci do swoich dzieciaczków. Trzymam za to gorąco kciuki ;) Ja jestem RYBA a mój M. WAGA, czyli z tego co wyczytałam dobraliśmy się dobrze, hehe Ale w przypadku mojego męża nie zgadza się to niezdecydowanie. On wie dokładnie czego chce, to raczej ja mam problem i walnę od czasu do czasu NIE WIEM, hehe Ale się wtedy denerwuje, uwielbiam to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka przepraszam,ah to moje rozstrzepanie. No kurcze ,a myślałam ,że mój klocuś,masz co dźwigać,no co ,jak chłop to chłop,nie? A jaki duży jest ,w sensie wzrostu? No właśnie apropo mojego rozstrzepania to wczoraj dokupywałam z mężem w markecie prezent dla starszej na jej urodziny,a później podeszliśmy do balonów i takich duperelek urodzinowych ,a ja trzymałam w ręce ten prezent,no i przyszłam do domu bez niego,więc się domyśliłam,że zostawiłam przy tych balonach,no więc dzis tam zaszłam i weszłam prosto na te balony,patrze prezent jet,a pod nim szynka,którą też chciałam wczoraj kupić,a nawet się nie zorientowałam ,że mi jej brakuje :D Trelevinka ja posmarowałam już dwa razy dziąsełka bo mi się wydawało ,że go bolą ,raz to nawet podałam ibum pierwszy raz w życiu i faktycznie mały był spokojniejszy,ale ile sobie potem wygadywałam to podanie ibumu to moje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki;-) Trelev ale się uśmiechnęłam jak czytałam twojego posta;-) Ja też bliźniak a mój małżonek lew. Uparty i upierdliwy jak i synuś najstarszy bo to też lew. Ja kiedyś a propos znaku stwierdziłam, że powinnnam pracować tydzień a potem tydzień w domu. Bo jak jestem w domu zaczyna mi się tęsknić za pracą (a raczej za ludzmi), a jak jestem w pracy za siedzeniem w domu. Paranoja z tymi bliźniakami;-) My już po pirwszym dniu szkoły. Jutro lecę rano z wózkiem i z dwoma pociechami. Pierwszoklasistka ma pierwsza lekcje a syn ma później i pójdzie do świetlicy. Potem lecę po crkę, syn pójdzie sam do domu, na 16 do kościoła na poświęcenie tornistrów i potem na 19.30 na ćwiczonka. Ciekawe co z tego wyjdzie. Chyba padnę:-( A nie byłam jeszcze na fitnesie w tym tygodniu bo ucho mnie rozbolało, więc jutro by wypadało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj a co to takiego poświecenie tornistrów,pierwsze słyszę o takiej tradycji,powiem szczerze,może u mnie też to weszło a nie wiem,ale na pewno kiedys takiego czegos nie było. U nas jest tradycja ,że do szkoły idzie się z rogiem obfitości czyli rożek z mnóstwem słodyczy,nie wiem czy to wszędzie jest. Ja mojego udźwignąć nie mogłam,rożek był większy ode mnie,bo ja takie chuchro byłam. A tak to Cię rozumiem jak to jest z tym odprowadzaniem do szkoły przy większej ilości dzieci. Ja małego musiałam budzić rano żeby starsza zawieżć ,a potem mu się zasnęło jak trzeba ją było odebrać i znów pobudka. A jeszcze miałam ją odwieźć do koleżanki to znów mały zasnął,ale to już prosiłam matkę tej koleżanki żeby po Oliwkę podjechała bo małego mi już szkoda było. Teraz mam problem bo Oliwka chce kontynuować gimnastykę pozaszkolną,ale nie wiem jak to pogodzić,bo małego umęczę tym jeżdzeniem w kółko,ahh te pierwsze miesiace najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka mam wiadomosc od Anki "HEJ WYNIKI SIE POPRAWIAJA. ZNALEZLI JEDNAK JESZCZE BARDZO WYSOKI POZIOM CUKRU I TO BADAJA. JA CZUJE SIE FATALNIE. JESTEM CIAGLE W SZOKU. CIAGLE PYTAM BOGA CZEMU MNIE TO WSZYSTKO SPOTYKA ALE UFAM MU ZE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE. POZDRAWIAM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×