Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Niestety ceny idą w góre.... Właśnie umówiłam sobie wizytę na usg 3/4d połówkowe na 28 grudnia:):) już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA TEŻ SIĘ zastanawiam czy nie pokupować jakiś neutralnych kolorów bodziaków, pajacyków, kaftaników itd;/ kurde masakra jakaś normalnie;/ co do poduszki wzięłam niebieską w kwiatuszki:) gratuluję mamie bliźniaków, będzie dobrze dbaj o siebie🌼 ja już pisałam dawno temu , i wybrane imię tez miałam bardzo dawno temu jak będzie dziołszka na imię dostanie Laura Anna /po mamusi:D/ , na chłopaka nie mam pomysłu i obym nie musiała się zastanawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja nie mozna za wami nadazyc :) w skrocie ja tam staram sie wierzyc, ze wszystko z nami i naszymi Bablami bedzie dobrze. Jeszcze sie Maluchy do nas nie dobijaja za mocno i non top ale to sie z kazdym tygodniem bedzie zmieniac. ja raz czuej mocniej ruchy i kopniaki, potem kilka dni cisza albo slabiutko, niech sobie i dzidzia odpoczywa :) co do szpitali i opini lekarzy to ja lekko sceptycznie podchodze, najpiew ledwo co sie urodzlam, jak mialam 3 miesiace prawie mnie lekarz zabil penicylina (na ktora mam uczylenie) jako 5 latka operacja i pol zycia w szpitalu, pozniej wypadek na studiach, potrzaskany kregoslup, przestawiaona szczeka, peknieta czaszka itp musialm przerwac studia bo szpital i rehabilitacja...2 lata temu potwierdzona diagnoza - bezplodnosc... he he Najciezej jest uswiadomisc sobie to co sie ma i to docenic, nie jedna osoba zabilaby by znalezc sie na naszych miejscach, by moc martwic sie o Malenstwo pod serduchem... sie rozczulilam... chyba swieta bez rodziny na mnie tak wplywaja, tesknie za rodzina, za pl, za domem... i nic mi sie nie chce. ale trzeba wziac sie w garsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko czyli skoro dajmy na to ja jestem w 19 tyg 6 dniu to powinnam mowic, ze jestem w 20 tyg. a od jutra zaczyna mi sie nowy tydz to bylby juz 21 nie 20? nie lubie tego przelicznika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Nigdy nie nadrobię tego co napisałyście, za mało czasu mam :( Ja nawet nie wiedziałam że jest tak że jak teraz mam 16 tc i 2 dzień to mówię że jestem w 17 tc, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie o bolach w klatce piersiowej w mostku, mi sie wlasnie takie zaczely, myslalam, ze to przez to iz nie biore moich lekow na astme i serducho... do tego mam straszny bol plecow - no koszmar jakis jak juz sie wieczorem klade do lozka to czuje jakby mi te plecy ktos pozadnie obil. tez juz was tak plecy bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to w którym ja jestem tygodniu? 16 czy 17? Wiem, wiem, pewnie sobie teraz myślicie o mnie ale na swoją obronę powiem że mój naturalny kolor włosów to blond, ale robię sobie sztuczną inteligencję farbując się na ciemno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja polecam na allegro przy zamówieniu większej ilości wychodzi dwa razy taniej aj kupiłam juz takie w neutralnych kolorach dlatego że wiedziałam że od 1 stycznia wzrasta vat na artykuły dziecięce na wszystkie niestety możemy tylko podziękować cudownemu Donaldowi jężeli chcecie to prześlę linki to co mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka czyli wychodzi, ze Ty jestes w 17, a ja nie tak jak pislam w 19 tylko w 20 hi hi (ja nie mam czym sie usprawiedliwic ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=14&miesiac=8&rok=2010&bg=000 polecam:D tak to jest dziewczęta, jeśli suwaczek pokazuje wam, że macie np tak jak ja 17tydzień i 5 dni tzn, że 17 tygodni macie zakończone i rozpoczęłyście 5 dni 18tygodnia czyli jesteście w 18;) tak się to liczy :) zresztą już ktoś piał wcześniej o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję 🌼 Czuję się bogatsza dzięki tej wiedzy ;) Czyli jestem w 17 tygodniu, jupi, od razu lepiej brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz, Znów_mama- bardzo wzruszyły mnie Wasze historie 🌻 Ada- rzeczywiście mamy bliziutko:) Natalia- kawka- koniecznie:) Trelevinaaaa- ja kiedyś miałam dużo częściej nerwobóle, teraz sporadycznie. Jakiś czas temu nawet wylądowałam na pogotowiu, bo nie mogłam się w żaden sposób poruszać, zwijałam się z bólu. Dostawałam zastrzyki przez parę dni i pomogło. Teraz biorę regularnie magnez. Pracę mam mniej stresującą więc chyba przez to są rzadziej... Ad888888- dołączam się do tego, co napisały dziewczyny. Mimo tego, że gdy zgadzałam się wyjść za mąż byłam najszczęśliwsza na świecie, to parę dni przed ślubem moje myśli mnie przerażały. Teraz oczywiście zdarzają się nam kłótnie, tym bardziej, że jestem dość wybuchowa, ale zauważam, że zakochuję się w mężu kilka razy w roku i to jest chyba najpiękniejsze. Tigero- uśmiałam się z czytając Twój post:) Ciekawe, czy urodzimy tego samego dnia. Poprzednio przenosiłam ciążę 12 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mamusie ..x...i trzymam kciuki .a jesli moge zapytac to blizniaczki jakie jedno czy dwujajowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ! Jeden dzień mnie nie było a mam takie zaległości że hoho babulce jedne !!! Penelopa, a jaką podusię kupiłaś, zapodaj linka!!! Nastraszyłyście mnie z tą podwyżką vat, hmmm to ja też może skompletuję wyprawkę ubrankową, bo w styczniu to zbankrutujemy .... ech... Dziewczynki, resztę doczytam po obiadku, bo przebrnęłam przez ostatnie dwie strony i mnie zasysa ;-) Byłam wczoraj u lekarza i mam niski poziom hemoglobiny, mam łykać żelazo Tardyferon, na początek jakąś wysoką dawkę 2X1 poźniej raz dziennie jedną.... a w ulotce jest 1 tabl co 1-2 dni .... trochę się boję, że przedawkuję, może lekarce się pomieszało .... na razie wzięłam wczoraj jedną i dziś jedną ..... No nic biorę się za obiad, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... witaj u Nas! Fajnie dwojeczka za jednym razem ! :) Kiedy sie okazalo, ze jestem w ciazy sami sie zastanawialismy cz nie bedzie blizniakow czasem bo i z mojej jak i z mojego S. strony jest troche blizniakow ;) jak sie czujesz pisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uświadomiłam że wskoczyłam na 20 tc JUPIIIII :-) trzeba jakoś to uczcić, takie małe połowinki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ! Nowe mamusie szczególnie :) Miałam okropnie ciężki dzień i mówiąc szczerze już tylko marzę żeby się w końcu położyć więc coś więcej napiszę jutro. Annjaa wielkie dzięki za przepis na pierniczki - wczoraj upiekłam - są super, ale wychodzi ich masaaa :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- to bliźniaki dwujajowe :) Najciekawsze jest to że to druga moja ciaza blizniacza a po mojej stronie ani po stronie meza nigdzie nie bylo blizniakow:) Lekarz byl mocno zdziwiony odkrywajac drugiego dzidziusia:) annjaa- ja wlasnie tez od wczoraj biore Tardyferon fol i tez 2x1 tabletka takze nie martw sie, bo do tego od poczatku ciazy biore 2x2 luteine i 3x2 magnez no i feminatal N jedna tabletke. Niestety od wczoraj po tym żelazie zle sie czuje(rozwolnienie i mdlosci). jaTUŚKA- dziękuję za miłe przyjęcie:) jak tylko mowie komus, że blizniaki to w wiekszosci przypadkow slysze:"O Boże, dwojka na raz, masakra" . penelopa kruz- czytam wlasnie ze kupilas podusie, patrze hehe i dokladnie dzis maz kupil mi ja na tej samej aukcji co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X wiem ze niektórzy tak reagują ja bardzo aktywnie uczestniczyłam w opiece nad bliźniakami nawet czasem zostawaliśmy z nimi jak były malutkie zeby przyjaciele mogli wyjść do kina itp,wydaje mi się że to jest kwestia dobre organizacji i samodyscypliny anjaaa kochanie oprócz tabletek jeżeli lubisz to warto jesc świeżą natkę pietruszki,wątróbkę oraz pomarańcze to pomoże ci lepiej przyswajać żelazo obecne w produktach które normalnie spożywasz,poza tym uwazaja na ząbki bo sie częściej psuja przy podawaniu żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady :-) No muszę więcej sałatek jeść też, bo cytrusów to sporo jem ... Ta poduszeczka Penelopy strasznie mi się podoba, chyba też taką zamówię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X witaj :) gratuluje podwojnego szczescia :D co do watrobki - nie jest zalecana w ciazy ze wzgledu na duze zawartosci wit A co w nadmiarze ma niekorzystny wplyw na plod!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa mamo! Gratuluje blizniat. Powiem Wam, ze mi osbiscie bardzo podoba sie imie Zuzia i tak wlasnie chcialabym dac mojej coreczce. Jesli bedzie chlopczyk to nazwiemy go Julek (mojemu M. bardzo zalezy na tym imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X witaj, ale fajnie, bliźniaki :D fakt, to ciężej i w ciąży i potem jeszcze więcej pracy ale generalnie to super, dwójka za jednym zamachem;) i nie rozumiem, czemu ludzie mówią że masakra, bliźniaki się rodzą i ludzie dają sobie radę, i z trojaczkami, i jak jest jeszcze więcej dzieci na raz to też, nie wiem czemu niektórych to tak przeraża. Z tymi ubrankami faktycznie chyba nie ma co czekać za bardzo, część już kupić i spokój. mamuskamaj - Julek od Juliusza czy Juliana? Mój A. bardzo chciał Juliusza (od Cezara, A. jest historykiem i ma świra czasem :O) Generalnie to dziś siedzimy z A. i on po raz pierwszy poczuł kopniaki w moim brzuchu pod dłonią:) Mały (nie wiem czemu mówię do niego w rodzaju męskim, po prostu takie przeczucie:P) nie kopał za mocno, ale jednak ze dwa razy udało się poczuć na ręce. Ok. godzinę później A. chciał jeszcze raz, znów położył mi rękę na brzuchu, stukał pukał i cisza. Mówię, że może dzidziuś śpi. Sama położyłam swoją dłoń i zapukałam a A. wtedy z wielkim oburzeniem na mnie wyskoczył, że skoro śpi, to żebym go nie budziła:P Zrobiłam dziś nowe zdjęcia brzucha, za chwilę je wrzucę na naszego @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad888888 my akurat Juliana, chociaz Juliusz tez mi sie bardzo podoba. Ale niestety z decyzja musimy jeszcze poczekac, usg dopiero na poczatku stycznia i mam nadzieje, ze w koncu moj wstydnis sie odwroci i pokaze cos niecos rodzicom. Milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwile...wykonczona jestem , takze dzisiaj elaboratu nie bedzie :P Caly dzien sleczalam nad segregacja ciuchow po Mai, robieniu zdjec i wystawianiu na Allegro...do tego nagimnastykowalam sie z aparatem przy robieniu fotek i kilka razy bolesnie mi sie brzuch postawil :O oczywiscie magnezu w domu brak...musze kupic w razie "w" żeby byl. Do tego Tymon tak dzisiaj daje czadu ze jeszcze teraz mnie bombie...ja juz normalnie nie moge bo mnie caly brzuch boli...co za wiercipieta ;) Takze kochane mamusie nieczujace jeszcze ruchow - take easy! jeszcze bedziecie zalowac :) Ja mu mowie - spokoj, koniec kopania mamusi a ten ma to w nosie ! No i niestety odkrylam kolejna przypadlosc...a mianowicie juz sie cieszylam ze macica juz calkiem wysoko (na lini pempka mam - pytalas o to kropeczko) czyli siusiu zadziej...tak niby, ale jak mnie mlkody kopie to i w pecherz wiec i tak ciagle biegam. A do tego wszystkiego...zaczely mi sie juz zebra rozchodzic :O kurna jak ja tego uczucia nie lubie ( i tu od razu zaznaczam, zeby sie nie stresowaly tym ze tego nie czuja dziewczyny z malymi brzuszkami i w mniej zaawansowanej ciazy :) bo to sie robi juz przy wysokim brzuchu i duuuzym). Zreszta ja sie ciesze teraz grudniem...bo 3 trymest zbliza sie duuzymi krokami i znowu sie zaczna wszystkie mozliwe dolegliwosci...takze cieszcie sie wszystkie te mamusie co nie macie zadnych innych zmartwien jak nasluchwanie brzuszka :) Justz, Znów_mama- wzruszajace historie , dzielne z Was kobiety 🌻 bunia3 - nic nie oprzenosisz, przy drugim takie bajki sie nie zdarzaja :) a moze i uda nam sie w tym samym czasie, ja czuje ze koniec kwietnia to bedzie moj czas...zreszta bede monitorowac wage ...do 3,5kg rodze pozniej nie...niech mnie tna :P ...x... - witaj mamo blizniakow 🖐️ , zaczernij sobie nick A wszystkim mamusiom ktorym nie mam sily odpisac personalnie buziak na dobranoc 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
dziewcyzny, mam pytanko: czy w 18tc mozna zaczac czuc sie dobrze???? Bo taka troche zdziwiona jestem ze nic mnie nie boli, nic mi nie dolega, od czasu do czasu jeszcze mnie naciaga ale poza tym to kurcze nic :/ Czasami ale to rzadko czuje klucie w brzuchu, kopniakow nie czuje... Lekarza mam dopiero poczatkiem stycznia i w sumie niewiem czy u mnie jest dobrze czy co :/ Jezeli któras jest w 18tc niech mi prosze napisze jak sie czuje bo sie martwic zaczynam :/ Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×