Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam mamuśki Co do starań, to ja odstawiłam tabletki w zeszłym roku w listopadzie. Przez pierwsze pół roku wręcz uważaliśmy, żeby nie zrobić maluszka gdyż uważam, że organizm musi się oczyścić po 10 latach ciągłego trucia i wszystko się musi ustabilizować. W sumie pojechaliśmy w sierpniu ze znajomymi nad morze i stwierdziliśmy, że robimy dziecko. No i zrobiliśmy. Nie wiem jak to się udało bo cały czas miałam cykle od 40-60 dni a tu się okazało, że ten jeden miałam wzorowy i że zaszłam mniej więcej w 14-15 dniu cyklu. Kurcze jak ja Wam zazdroszcze już tych wieści o maluchach. Ja idę 23.12 na USG. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że w końcu zobaczymy kto we mnie mieszka. W sumie mogę nawet nie dowiedzieć się kto to będzie byle tylko wszystko było z maleństwem ok. Ostatnio mam jakieś złe przeczucia i się sama nakręcam i nie mogę ze sobą wytrzymać. Aaaa nie będę Wam truła. Buziaczki dla wszystkich i życzę miłego popołudnia PS. A teraz dla poprawy humoru zamówiłam sobie pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka faktycznie trafiłas na bezczelną babę,nie ma co:( Pytacie o liczbę starań i widzę,że większosci z Was się szczęściło i szybko wychodziło. Nam sie udało w 6 cyklu,ale niestety w piatym tygodniu poroniłam,ale dwa cykle później znów zobaczyłam dwie kreseczki i tak już zostało,a teraz ten słodki właściciel dwóch kreseczek ostro daje czadu:D No ja łazanki mam zrobione-wyszły pyszniutkie,własnie mój M. pałaszuje z przyjemnością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki odstawilam na poltora roku przed staraniami. Udalo sie po 3 miesiacach i powiem Wam. ze pod koniec sierpnia juz wiedzialam, ze jestem w ciazy. Takie przeczucie i w koncu zrobilam test i wyszedl pozytywnie :) Wiem,ze niektore moje znajome staraly sie bardzo dlugo i nic- jedna do tej pory nie moze zajsc w ciaze- jakies problemy. Dlatego ciesze sie jeszcze bardziej z tego faktu i nie rozumiem kobiet, ktore wyrzucaja swoje nowonarodzone dzieci na smietnik- to jest koszmar, tymbardziej ze tyle sie mowi o kolyskach przy szpitalu. Jakbym taka spotkala osobiscie, to nie recze za siebie. Co do wykorzystywania faktu, ze kobieta jest w ciazy- mam takie samo zdanie. Czasami zdarzaja sie wyjatkowe sytuacje, ktore rozumiem i powiem Wam, ze przewaznie takie kobiety same prosze o przepuszczenie- dla mnie nie ma problemu. Natomiast kiedys tez zdarzyla mi sie sytuacja, gdzie bezczelna baba na .... probowala sie wtrynic i podobnie jak w wymienionym przypadku, miala takie szpilki ze glowa boli. Skoro sie tak zle czuje i nie daje rady to niech zaklada odpowiednie obuwie. Ja raczej nie jestem z tych osob, ktore domagaja sie o swoje az do przesady. Zreszta watpie czy jakas starsza mila Pani przepuscila by mnie w kasie dla przyszlych matek itp. Ale na razie czuje sie bardzo dobrze i mam nadzieje, ze tak zostanie do konca ciazy. Dzisiaj zrobilam krokieciki, wiec juz mamy z glowy. Jeszcze zostala rybka po grecku i najpyszniejsze- ciasta. Powiem Wam, ze postalam troche w kuchni i powyginalam sie i cos zaczyna mi krzyz doskwierac, ale po 10. przyjezdza mezus to poprosze go o maly masaz. Witam rowniez nowe przyszle mamusie. Nie martwcie sie, ja rowniez czekam na ujawnienie maila :) Rozumiem dziewczyny, ze nie chca dawac hasla pierwszym lepszym osoba. Ale sie rozpisalam. Jak mi sie jeszcze cos przypomni napisze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieczyny. Witam również nasze nowe majóweczki. Wpadam dosłownie na chwilkę, czytam o waszych staraniach i cieszę się, że wszystkim wam się udało bez problemów. U mnie niestety nie było tak łatwo, na początku już wspominałam o diagnozie "bezpłodność męska" gdzie jedyną sznsą było ICSI (mikromanipulacja/IVF), niestety nieudane podejście. Starania intensywne trwały 2 lata, mniej intensywne 4 lata,moja ciąża wg lekarza jest cudem. Więc pielęgnuję nasz mały cud jak tylko potrafię najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka1984
Kropeczka tak sobie myślę o tym bezczelnym babsztylu, który wepchał się w kolejkę uuuuuu normalnie aż się krew gotuje. Ja tez jestem wrażliwa na takie rzeczy i postąpiłabym tak samo jak Ty. Opowiem Wam troszkę o sobie: jestem mężatka od maja 2008 roku, pracuję jako pielęgniarka :), jeżeli chodzi o starania to udało się w drugim cyklu :) i dzięki temu będziemy mieli prezent na 3 rocznicę :) Asiula faktycznie erytrocyty trochę Ci spadły ale na razie nie ma powodów do zmartwień, a jeżeli chodzi o te normy to widocznie morfologia była robiona na innym aparacie, dlatego normy różnią się od siebie, na kolejnej wizycie pokaż lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka1984
dziewczyny można wpisać się na Wasza listę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie pisałam trochę ale nie było kiedy. Mąż wreszcie przyjechał w niedziele i w sumie cała spędziliśmy na zakupach świątecznych, w poniedziałek położyliśmy wreszcie panele w pokoju:) Za tydzień idziemy na usg 3d:) już nie możemy się doczekać mam nadzieje, że w końcu podejrzymy kto tam u mnie mieszka:):) Co do ubranek, to ja na razie nie kupuje bo dostaliśmy ubranka po mojej chrześnicy więc na troszkę nam starczy:):) Gratuluje mamom które znają już płeć dzidzi. Samopoczucie dobre i mam nadzieje, że takie już zostanie A jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka1984
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05 /C- MICHALINA 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 / C 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 35.Emilia_83...........................27................ ....................23.05 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 42.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 43....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 44. nitka1984..........Anita........26........Krosno....................26.05 S? 45.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 46.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 47.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 48.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 49.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DZIEWCZYNKA TAK JAK CHCIAŁAM BĘDZIE MAŁA lAURA Penelopa ty sie nie przejmuj ze dopiero tyle przytyłaś na pewno później trochę nadrobisz i na pewno do 13 szybciutko zleci i podziwiam za jabłko albo twaróg wieczorem bo ja to bym najchętniej tonami słodycze jadła Bunia3 ja tez używam tego kremu z serii Dermedic bo z innymi to rożnie bywa Znowu mama kuruj się i oszczędzaj siły maleńka a święta nie zając nie uciekną niech sie inni wykażą Emilia_83 z czasem słoneczko zapamiętasz wszystkie nas i bedziesz kojarzyć co i jak justz a może malutka złapała jakaś wirusówke jola1237 dziękuje za sugestie w sprawie rożka jest trafna Bartolenka to ja z twoja córci amogulian to moze Juliiusz jak maly to wtlabym sobię raczke podać bo uwielbiam pomidorową a co do imienia Julian to może Juliusz lepiej brzmi Kooralinka no to niezłe zorientowany lekarz krzywa cukrowa robi się właśnie w laboratorium nikitka 1984 widzę że masz powera tak jak ja Trelevinaaaa gratuluje tak jak ja będziesz miała córeczkę buziaczki Co do tego jak szybko nam sie udało zmajstrować Laurę to przywiozłam nielegalnego emigranta z Egiptu już w pierwszym cyklu starań Kropeczka_miedzy _brwiami i co za babsko chyba też bym nie wytrzymała Agnes 71 a jednak cudy się zdarzają trzeba tylko wierzyć i wspierać się prawda Lorien co tam zakupiłaś w szale świątecznych zakupów Eni _35 dziękuje za uwagi dotyczące rozka Przepraszam Was kochane że tak późno pisze ale byłam dziś i u fryzjera i u kosmetyczki i na zakupach i u lekarza i przed chwila zleciałam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.....Natalia.......24.....Toruń....................03.05/C(Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05 /C- MICHALINA 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 / C 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 35.Emilia_83...........................27................ ....................23.05 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 42.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 43....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 44. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ........26.05 S? 45.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 46.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 47.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 48.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 49.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no , to się porobiło :-) już coraz więcej z nas wie, kto zamieszkuje w brzuszku, fajnie :-D natalia256 - gratuluję córeczki !!!! Spojrzałam w tabelę i muszę przyznać, że wygląda to imponująco, tyle nas na maj jest. Ja mam nadzieję, że też w terminie urodzę. Z brzuchem u mnie lepiej, ale i tak uważam i traktuję się jak jajko póki co.... poszaleć jak mój lekarz ze Świętami jeszcze nie raz zdążę, oby z malutką było wszystko dobrze, teraz to ona jest najważniejsza. Jutro mój M. kupuje choinkę, ech.... jakby było dobrze to mam taką ochotę z nim pojechać, żeby wybrać ... no cóż .. zobaczymy co jutro przyniesie.. Spokojnego wieczoru mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam nowe Majowki :) Zwłaszcza Emilia83 -też znajomą zresztą w pewnym sensie :) Ale nas już dużo, oj będzie dzieciaczków duużo, fajnie :) Co chwila któraś dowiaduje się o płci dziecka, a jedna z was pisała, że chyba ostatnia się dowie, kto u niej mieszka-a nieprawda ;p Bo to pewnie będę ja-jak wyciągną ze mnie Dzidzię, to dopiero będę wiedziała-bo tak chcemy :) To tak na pocieszenie było :) A my kończymy sobie właśnie jutro 22 tydzień i zaczynamy 23 :) Leci jak ja nie mogę :) A duża już jestem i męczę się, że hohoho... Dzidzia kopie już coraz mocniej, wierci się też nieźle :) 27.12 do lekarza-juz nie mogę się doczekać, bo stęskniłam się za Dzidzią na monitorku chociażby, a w sumie to już bym chciała, żeby z nami była.... oho-chyba podświadomie wie,że piszę o niej/nim, bo wlaśnie kuksańca dostałam niezłego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero13
Penelopa kruz to malusio przybierasz na wadze , zazdroszcze ;) ja normalnie tez nie jadlam kolacji ale teraz jadam niestety i to czasem 2 :O w ogole jem: sniadanie, przekqska, obiad, przekaska kolacja a czasem i druga :P Anna - no pewnie ze donosisz Inie przejmuj się tym, ze na stole może nie będzie tak jakbys Ty to zrobila ale to nie ma znaczenia! Maz zrobi jak będzie potrafil i juzprzeciez to tylko jedne swieta a potem już z coreczka będą takie jak chcesz :) Kropeczka no faktycznie ale tyjesz ;P a ile Ty teraz wazysz jeśli można spytac? Powiem Ci, ze ja w ciazy z corcia tez pochlanialam glownie mieso, czego normalnie nie robie bo owszem jadam mieso ale glownie drob a w tamtej ciazy to wchłaniałam wołowinę często a teraz miesko owszemale niekoniecznie, za to słodkie.wrrrr :P A nerwy to masz z zelaza! Ja bym chyba zabila babola a już na pewno zwyzywala ! Eni_35 jejku jak Ty się wciskasz jeszcze w jeansy??? Ja już daawno niet :( pokaz lepiej ten swój brzuszekobiecalas :) Majowe szczescie to na pewno ruchy! ;) Asiula1381 zaczernianie jest b. proste poczytaj w pomocy, wiesz tu sa co jakis czas problemy z pomarańczówkami także pisz z nami czesciej. O teraz czytam ze już się zaczernilas, to się dopisz jeszcze do tabelkibrakuje nam jeszcze 2 dziewczyn do okraglej 50 mamus :D Ja patrze na mój wynik krwinek z któregoś tam badania i mam wynik podany 4,50*103/ul a norma jest u mnie na badaniu 3,5-5 ( normy zaleza od jednostki pomiaru). Trelevinaaaa, bunia3- ja wlasnie dzisiaj kupilam Magne B6 w aptece SuperPharm na promocji za 14,99 Trelevinaaaa gratuluje coreczki!!! 🌻 Koffe zaczernij Nick i witaj 🖐️ Stylowa trzeba było pomyśleć o chłopcu wczoraj jak myślałam o marzeniach na urodziny :) może się spełninigdy nie mow nigdy. Eee no brzuszek pierwsza klasai jaka sliczna choinka w tle :) Znow_mama- super brzuszek ;) już się ladnie zaokrąglił. Ktorego masz wizyte w styczniu? Emilia_83 o wielkopolska :D a skad dokładniej? No zycze powodzenia w nadrabianiu :P ja ledwo nadazam z dnia na dzien czytac co tu mamuski wypisuja. My tez pierwszy cykl i boom :P za poprzednim razem tez tak było i co ciekawe zawsze robimy dzidzie na wyjazdach urlopowychw przyszłym roku celibat :P Justz no my tez chcieliśmy chłopca teraz i tez było fiku-miku w punkt :P i tez się udalo Jola1237 o jaka przyjemna sumka wprost na Świeta, super! Barto lenka lepiej dac dzieciom roznie brzmiące imiona szcegolnie jeśli chodzi o te sama plec, mam kupele która ma Zuzie i Zosiewszyscy się myla nawet ona sama wołając dziewczynki na obiad a one już to wykorzystuje i na złość np. przychodzi nie ta wołana cwaniaki male :) Kooralinka kobietow w ciazy ogolne zakręcenie :P się wybacza, szkoda tylko ze się tyle naczekalas w tej poradni Justynka_87 no moja psiapsiulka niedawno urodzila, także miedzy naszymi synkami będzie ok. Pol roku roznicy, na początku duzo ale pozniej się zatrze i pewnie będą razem rozrabiac :) Nitka1984 zaczernij się , żeby nie było podszywow i witaj 🖐️ Natalia256 gratuluje coreczki!!! 🌻 A ja dzisiaj troche pobiegalam po sklepach żeby zdążyć z ostatnimi zakupami, ale nawet do poludnia było sporo ludzi :O mnie teraz mecza takie tlumy wiec unikam sklepow. Teraz wreszcie nadrobilam Wasze wpisyno no jak zwykle płodne byłyście baaardzo :P wlasnie pomalowalam sobie paznokcie i zaraz sobie jeszcze strzele pilling na twarz :P bo jutro mam spotkanie klasowe z ludzmi z liceum i musze jakos wyglądaćna tyle dobrze na ile się da bedac wielorybem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wyzej :) Jejku ide cos zjesc...glodomor sie domaga...ten w brzuchu oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero Ty to lubisz sie rozpisac, ale przynajmniej odpowiesz na wszystkie posty. Pozdrawiam i zycze spokojnych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - ups....a Ciebieominalam, przepraszam 🌻 nadrobie nastepnym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u nas w piątek 18 tydzień, mam wrażenie, że brzuch prawie wcale nie rośnie chociaż jem więcej od 2 tygodni :) za to dzidzia coraz mocniej kopie, szczególnie wieczorem:)) śmieszne uczucie! Wizytę u ginekologa mam w czwartek, ciekawe czy powie jaka płeć:) Czy i ja mogłabym poprosić o login i hasło do poczty? Wrzuciłabym swoje zdjęcia brzucha bo zaczęliśmy ostatnio robić:)) mój mejl natgal@gmail.com Ostatnio jestem strasznie zmęczona i się rozleniwiłam maksymalnie, aż dziwne, zawsze taka aktywna a teraz szkoda gadać... Pozdrawiam Was wszystkie i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wiem, pomyślicie że zwariowałam, że o tej porze piszę, ja zresztą sama o sobie tak myślę, bo dziś dzień miałam ciężki naprawdę i powinnam od kilku godzin chrapać:P No ale po kolei. Przede wszystkim gratulacje justz i Trelevinaaaa, że poznałyście płeć! :) Dziękuję też wszystkim dziewczynom za podpowiedzi co do piosenki dla rodziców. Jeszcze trochę o tym napiszę - sipińskiej nie wybraliśmy nie dlatego, że oklepane, tylko że tej piosenki nie lubią ani rodzice moi ani A. Mi się słowa podobają i też myślą, że oddają to, co chce się wtedy powiedzieć, ale wiem, że rodzicom zrobilibyśmy po prostu przykrość:P Te wszystkie piosenki, które proponowałyście przerobiłam;) znaczy siedziałam naprawdę ze sto lat nad tym tematem i szukałam odpowiedniej i te wszystkie piosenki właśnie znalazłam już wcześniej. Odrzuciłam jednak wszystkie, bo wiem, że też by się rodzicom nie podobały :O nasi rodzice są dość "nietypowi" - szczerze to najbardziej ucieszyliby się z... Black Sabbath albo innej metalowej albo rockowej piosenki, najlepiej jeszcze nie po polsku... No ale postanowiłam nie szaleć i w koncu wybrałam piosenkę De Mono "Zostańmy sami". Wiem, że to nie jest typowa piosenka dla rodziców, ale tak jak mówię - nasi rodzice w ogóle są nietypowi i wiem, że to im się na pewno bardziej spodoba niż te wszystkie z cyklu "dla rodziców". Teraz tylko kwestia, czy zespół to zagra, od dwóch dni chcę zadzwonić i się dogadać z nimi, ale wiecznie nie mam czasu, poważnie :O Noo.. tak to przygotowania ślubne już do końca zmierzają, zostało kilka ostatnich rzeczy. Odebrałam swoją suknię, wyszła bardzo ładna wg mnie, dość skromna, ale elegancka, taki styl jak lubię;) bardzo podobna do tej ze zdjęcia które kiedyś wkleiłam. W czwartek rano ją jeszcze przymierzę, żeby mieć pewność, że się dopnę, jeśli nie to jeszcze na gwałt z nią polecę, żeby poszerzyć:P mam do niej śliczne bolerko, to akurat jest już nieco ozdobione jakimiś kamyczkami czy cekinami, urocze wyszło i sprawia, że sukienka nie wydaje się zbyt skromna. W sumie może jak w czwartek się w tę kieckę wcisnę to cyknę fotę i Wam pokażę, bo nie mogę się już powstrzymać:P A dziś cały dzień w Bielsku spędziłam, chciałam kupić prezent dla rodziców (wspólny od A. i ode mnie) - udało mi się. Za to osobny dla mamy ode mnie i dla A. - lipa, nie kupiłam niczego. Nogi mi wchodziły (i wchodzą dalej :O) już nie do dupy, tylko do mózgu chyba, łydki spuchnięte, masakra. Dziwię się, że nie padłam jeszcze na pysk, tylko siedzę przed kompem. Do tego nadrobiłam 4 strony od wczoraj naskrobane, nie wiem co się ze mną dzieje dziś, powera dostałam:P Słuchajcie jak fajnie z ruchami mojej Kruszynki - od czasu do czasu zdarzają się takie sytuacje, że kopie mnie tak miło, delikatnie, raz za razem, a jak nie zareaguję w żaden sposób, to tak mi przywali, że aż potrafi mnie to zaboleć. I wtedy pogłaszczę, albo poklepię brzuszek i wtedy nagle cisza i spokój:P wygląda to tak, jakby moje dziecko domagało się kontaktu, a jeśli swojego nie osiagnie to kopie z całej siły, dopóki się nie doczeka na reakcję z mojej strony:D Nie mogę się już doczekać spotkania z Nim/Nią po tej stronie brzucha;) Ok, rozpisałam się jak zwykle. Idę spać, a jutro (czyli w sumie to dzisiaj:P) się pewnie znowu odezwę. Spokojnej nocki majóweczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj już spokojniejsza. babsztyl mnie zdenerwował ale już mi przeszło, bardzo ostatnio nerwowa jestem więc lepiej złapać oddech i pozwolić sobie ukoić nerwy. Ostatnio nie mogę się wyspać, chodzę spać wcześnie ale rano mam problem z podniesieniem się z łóżka... Co do starań to ja się nie starałam, od zawsze mieliśmy problem z "zajściem" więc nigdy się nie zabezpieczałam i przez klika lat mojego małżeństwa nic z tego nie wychodziło. Oczywiście nie biegałam przy każdym spóźnieniu po test, nie wyczekiwałam dwóch kreseczek, zajmowałam się tysiącem innych spraw ale nie myślałam o dziecku. Nie leczyliśmy się nigdy chociaż oboje mieliśmy problemy. Aż którejś niedzieli... z wrażenia spadłam z toalety:) Dzisiaj mój dzidzioch mimo, że jeszcze go nie widziałam jest taki uroczy. Skoro już udało mu się zrobić z mojego brzuszka jakimś cudem przytulne mieszkanko to z pewnością posiedzi tam jeszcze długo. Uwielbiam tego maluszka mimo, że na niego nie czekałam, ale kto powiedział że nieplanowane to niekochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj już spokojniejsza. babsztyl mnie zdenerwował ale już mi przeszło, bardzo ostatnio nerwowa jestem więc lepiej złapać oddech i pozwolić sobie ukoić nerwy. Ostatnio nie mogę się wyspać, chodzę spać wcześnie ale rano mam problem z podniesieniem się z łóżka... Co do starań to ja się nie starałam, od zawsze mieliśmy problem z "zajściem" więc nigdy się nie zabezpieczałam i przez klika lat mojego małżeństwa nic z tego nie wychodziło. Oczywiście nie biegałam przy każdym spóźnieniu po test, nie wyczekiwałam dwóch kreseczek, zajmowałam się tysiącem innych spraw ale nie myślałam o dziecku. Nie leczyliśmy się nigdy chociaż oboje mieliśmy problemy. Aż którejś niedzieli... z wrażenia spadłam z toalety:) Dzisiaj mój dzidzioch mimo, że jeszcze go nie widziałam jest taki uroczy. Skoro już udało mu się zrobić z mojego brzuszka jakimś cudem przytulne mieszkanko to z pewnością posiedzi tam jeszcze długo. Uwielbiam tego maluszka mimo, że na niego nie czekałam, ale kto powiedział że nieplanowane to niekochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE majóweczki. U mnie ranek superowy. Pod prysznicem moj M. spojrzał na mnie i rzekł " ale co to za brzuch????????, a ja mu na to ze no MÓJ. ŚMIAŁ SIE. - ze zawsze nic a tutaj teraz balonik rośnie. Dostał na to pokute - skromny całus. bleeeeeeeeee i tyle. No po 14 latach II dziecko - przepaśc wiekowa straszna - ale tak mialo byc. kropeczka - no to babsztyl jeden głupawy tak Ci zrobic pod nosem. Ja bym chyba nie popuściła - a co . Ja stoję to ona tez może. agnes71 - wazne ze masz maluszka - ale rzeczywiście cuda sie zdarzają. Moja SHE to tez cud. nitka1984 jak dobrze ze jest tu z nami pielegniarka - napewno urodzisz plummmmmmmm bo TY z branzy medycznej to bedziesz mieć jak w niebie. natalia256 - gratulacje kochana LAURY. Ja też chciałam Laure ale do karoliny moj M. mowi ze nie pasuje. Wiec narazie póki co bedzie Michalina. Tak tak miałam dać zdjęcie z brzucholem, ale moja karolina jest ciagle na sparingach i bierze mi aparat. dzis jade do fryzjera bo na świeta trzeba wyglądac olsniewająco, chociaz miałam długie wlosy - ściełam po ramiona i nic z nimi nie zrobi sie. Tak więc zrobie kolorek i niech mi zrobi coś bo zwariuje z tym nie ułozonym blondemmmmmm. annjaa - mój jeszcze też choinki nie przytargał bo on chce żywą a takie juz sa przebrane juz dawno. No coż niech walczy dalej. tigero13 (pomarańczowa?????) no wciskam sie jeszcze w takie spodnie, ale dzis juz guziczek odpiety. A do 6 m-ca brakuje mi tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI - ja też zastanawiam się nad fryzjerem... Zawsze miałam długie włosy ale coś ostatnio do głowy mi zmiana fryzury wpadła. Chociaż wiem, że jeśli się skuszę to potem będę żałowała tych długich włosków:) Zawsze tak mam, a teraz kiedy mam już takie długie i ładne jak to w ciąży, podwójnie mi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onij tylko troszke - ja zrobiłam głupotke bo miałam takie długie falowane i na wczasach miło bylo patrzec jak sie czasem ktos ogladał a tutaj teraz co - krótkie po ramiona i proste bo loki sie scieły. Ale chciałam troche inności i o dziwo się mi udalo. hihihi. Ale nasz okres ciąży to taki ze wszystko szybko rośnie - i juz widze ze po 2 m-cach mam dłuższe niż miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no szkoda mi a już miesiąc chodzę i rozmyślam. Dawno już nie miałam takiej krótkiej fryzurki. A chciałam ściąć tak do połowy szyi chociaż ostatni raz takie włosy miałam gdy byłam młoda dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, to ja seniorka, jak na razie jedyna majówka po 40. Czytam Was na bieżąco, ale nie piszę. U mnie delikatnie na wczorajszej wizycie lekarz zasugerował, że może, ale nie na pewno, coś się świeci między nóżkami.Od razu jednak zaznaczył, że dokładniej mi powie na następnej wizycie. Mój syn bardzo chciał siostrę, dlatego tez go powoli nastawiam, że mieć brata też będzie super. Pozdrawiam Was, piszcie, a teraz jeszcze przed pracą idę lepić pierogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta 40 - podaj potem ile pierozkow zrobiłas bo rekord juz padł naszej majóweczki ponad 400 szt. Zdrówka życze i co tam wiek - wazne ze udalo się dostac taki prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brak mi samozaparcia do częstych wpisów, ale czytam Was regularnie. Poruszyłyście dużo tematów ostatnio, to do kilku się odwołam. Kropeczko - ja właśnie ostatnio zaszalałam z fryzurką. W sumie fryzjerka mnie do tego namówiła. Przez wiele lat miałam długie (za ramiona) włosy. Ale po pierwszym porodzie bardzo mi się przerzedziły - w ciąży faktycznie były super, ale potem po porodzie zaczęły masowo wypadać. No i teraz znowu są fajne i błyszczące, ale już wiem, że za rok będę miała kolejną dolinę z wypadaniem. Więc nie ma co zapuszczać długich. I ścięłam na takie do połowy szyi, i pierwszy raz w życiu mam grzywkę. Jeszcze do końca się nie przyzwyczaiłam, ale najważniejsze, że mężowi bardzo się podoba. Wciąż powtarza, że ma nową żonę :) Także jeśli kusi Cię na zmianę, to ja polecam :) Oczywiście wiele zależy od fryzjerki, czy dobrze dobierze fryzurę. Co do starań - nam się też udało za pierwszym razem, i z pierwszym i z drugim dzieckiem. Aż trudno uwierzyć w takie szczęście, patrząc, jakie kłopoty mają niektóre pary. Kupiłam sobie parę bluzeczek i jeansy z linka, który tu był podawany i jestem bardzo zadowolona. Może nie są jakieś super wypaśne, ale od razu lepiej się czuję, bo dotychczas chodziłam w szerokich bluzach i czułam się jak w worku. Nowe ciuszki, nowa fryzurka i nastrój poprawił mi się nie do opisania! My choinkę już mamy, ale póki co nie ma czasu, żeby ją przybrać. Chciałam zrobić pierniczki, ale się poddałam, bo mam piekarnik gazowy, a w takim to z przodu wszystko spalone, a z tyłu niedopieczone. Ostatnio tyle rzeczy mi nie wyszło, że się poddałam, bo szkoda roboty. Ale zrobiłam bigos, na który mam apetyt już od dłuższego czasu. Jeszcze nie próbowałam, bo musi się przejść. Święta spędzamy u jednych i drugich rodziców, więc potraw typowo wigilijnych nie robię, bo tam już będzie ich dosyć. Gratuluję kolejnym mamusiom, które znają płeć. Ja mam następną wizytę za tydzień, może wreszcie się dowiem. Moja rodzina przepowiada mi drugiego synka. A, jeszcze chciałam napisać o dzieciach, które urodziły się w podobnym czasie w rodzinie. Siostra mojego męża urodziła synka tydzień przede mną, więc mamy takich "bliźniaków". Na szczęście nie mogę nic złego powiedzieć o dziadkach, bo traktują obu wnuków tak samo. Nawet kupują im takie same prezenty, żeby nie było bitwy ;) Jedyna głupia rzecz to porównywanie, którego nie da się uniknąć. Kto pierwszy zacznie chodzić, kto zacznie mówić, kto grzeczniejszy, ten pije już z kubka a ten z butelki, ten chodzi w pieluszce a ten już robi na nocnik. Ale nie jest źle, naprawdę. Jedyny problem to taki, że mój synek za bardzo nie lubi swojego kuzyna ... bo tamten go nieraz bije albo ciągnie za włosy, a mój nie wie, jak się wtedy zachować - więc woli go unikać. Ale myślę, że z czasem to się zmieni i będą parą fajnych kumpli. No. To się rozpisałam. A myślałam, że nie mam nic do powiedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!:) Od kilku dni jak maluch zaczął kopać czekam na ruchy jak na jakąś nagrodę:))) to niesamowite, nie ma go jeszcze z Nami i tak strasznie się go doczekać nie mogę:)) Ze spaniem nie tylko Wy macie problem niestety;/ Mi ciężko zasnąć przed 22 kręcę się w łóżku, nogi bolą skórcze łydek się kłaniają a jak rano wstaję to nie do życia niestety jestem;/ Pozdrawiam Ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia256 zakupy typowo świąteczne prezenty dla najbliższych nową choinkę, bombki:P No i wreszcie kamerkę cyfrową, żeby jak Maluszek się urodzi móc nagrywać wszystkie piękne chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×