Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość olcia 208
tylko jak przeżyć ten ból przy naturalnym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ponawiam pytanie czy uczucie wypychania dzidzi jest podobne do stawiania się, twardnienia brzucha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia - ale pomysl sobie jak rodziły kobeity sprzed 50 laty, bez znieczulenia nawet przy szyciu. Teraz juz znieczulają. Ja byłam największa panikara na oddziale jak rodziłam i dziecko- masakra wrzeszczałam nawet jak mnie nie bolalo. To był popis rokuuuuuu. Bo tak spanikowałam. Położna sie śmiała a ja myslałam ze ją zabije. SN - nie trwa wiecznie. każdy ból wynagradza maluszek na twoim brzuchu. To cudowne uczucie. Wierz mi. A propo porodu. W niektórych klinikach masz podane znieczulenia do kręgosłupa i porod odbywa sie dla ciebie komfortowo. U mnie w mieście jest taka klinika ESKULAP. Ale ja wole szpital - to tam raczej dłużej bede na obserwacji niż w klinice. Jak bedziesz mieć położna ona poprowadzi Cie przez poród w sposób profesjonalny kochana. Spokojnie. Musisz tylko jej słuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucilam zdj na maila do swojego folderu z moim brzuchem i kokosinska w roli glownej :))))) tylko sie nie przerazcie :D buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka dziewczynki co do porodu i bólu to ja i tak mimo wszystko wole urodzić naturalnie jakoś nie nastawiam się troszkę się boje jak każdy ale nie słucham jakiś hardcorowych wypowiedzi niektórych kobiet moja pani ginekolog powiedziała boli wszędzie w każdym szpitalu ale liczy sie jak podejdzie do ciebie personel i wtedy jesteś wszystko wstanie zniesc bo jesteś spokojniejsza , a i w końcu nie ja pierwsza i nie ostania przetrwam a później to już sama radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja tez najedzona jestem , nawet obiadu dzisiaj nie zjadłam bo nie mam ochoty, doszłam do wniosku, że święta w każdym wydaniu są męczące i następnym razem chyba wybierzemy się do ciepłych krajów hehehheheh a jeżeli chodzi o poród to widziałam na własne oczy naturalny i cc i uwierzcie mi naturalny poród jest o niebo lepszy a przede wszystkim babeczki szybciej się zbierają po takim porodzie. U mnie w szpitalu tez rodzi się bez znieczulenia, chyba że chce się koniecznie można to załatwić z anestezjologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuun to być może razem dowiemy się kto u Nas mieszka, bo ja też mam wizytę 29.12. A dzisiaj byłam sobie porobić badania -krew i mocz. Mam nadzieję, że nie będę miała złych wyników po tym świątecznym jedzeniu. niby starałam się już wczoraj od 21.00 nic nie jeść. A Ty Aniołek 99 może nie powinnaś się tak martwić? Może to Tylko efekt rozciągania się macicy albo czegoś tam jeszcze? Mi moja Pani ginekolog powiedziała, że najgorszy jest ból brzucha- tak na środku, wyżej. A na dole to ma prawo coś zakłóć. Ale oczywiście każdy przypadek jest inny. Myślę, że to nie od kawy. Byś musiała ją pić wciąż, a nie raz od września. Trzymaj się i uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam :) niestety mam tendencje do rozstepow i juz przed ciaza mialam na boczkach teraz to jeszcze bardziej wychodza mimo ze sie oliwkuje po kazdej kapieli.. no ale coz mi to nie przeszkadza tak musi widocznie byc.. Dziewczyny a wiecie moze ile jest wazne skierowanie na badanie moczu?? bo dostalam 6/12 a wizyte mam dopiero 3/01 i chce jak najblizej wizyty zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam po Świętach, ja też sobie pofolgowałam i muszę powiedzieć, że brzusio sporo urósł. Twarnienie brzucha już w miarę opanowane po zmianie leków, ale nadal muszę się oszczędzać, no ale jest o niebo lepiej i z dnia na dzień widze poprawę. Oby tak juz było !!!!! Bartolenka twardnienie - takie groźne to jest takie uczucie b. napiętego brzucha, że jak chodzisz to aż cię ciągnie w dół, a jak leżysz to jest twardy bardzo i nie rozluźnia się mimo odpoczynku. Jak juz pisalam takie chwilowe twardnienie na 2 min. to nic groźnego bo świadczy jedynie o tym, że macica ćwiczy skurcze do porodu, niepokojące są takie trwające dlużej. Pozdrawiam, odezwę się poźniej, teraz walczę z moim kompem, bo m. mi w Święta upuścił i mam problemy z dyskiem..... oby udało się coś z tym zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka1984 będę trzymał kciuki 29 a ja tez najchętniej wyjechałabym do Ciepłych krajów Trelevinaaa skierowanie jest ważne 30 dni Emilia 83i Kankuun bede za was tez w sode trzymać kciuki Mała Laura to takie żywe dziecko ze ciągle się rusza zastanawiam sie kiedy ona śpi?Wczoraj wieczorem jak mój mąż śpiewał jej piosenki fasolek do brzucha to kopała-jak szalona aż mnie brzuch bolał pewnie tata fałszował i się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja po świętach nie jestem jakoś bardzo najedzona, bo nie przepadam za wieloma potrawami... Ale moją słabością są samodzielnie wędzone wędliny i boczki i wczoraj tak się tego objadłam że wymiotowałam dalej niż widziałam... Ale już jest ok ;) Mojego dzidziusia czuję rzadko i bardzo słabo- już nie mogę się doczekać kiedy porządnie mnie skopie ;) Brzucha nie mam specjalnie dużego, ale za to 2 dni temu pojawiła mi się ciemna linia od pępka aż do spojenia łonowego, dzięki czemu wygląda coraz bardziej ciążowo :) 4 stycznia mam wizytę- mam nadzieję że zobaczymy czy to synek na 100%... Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że u maleństwa wszystko ok. Buziaki majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Ja dla odmiany tez obżarta jak słoń ale żeby było śmieszniej znowu jestem głodna :) Jestem na L4 ale oczywiście w pracy siedzę. Nie wiem ale chyba nie dam rady 5 miesięcy w domu wysiedzieć. Dzisiaj dla odmiany jak co poniedziałęk brzusio pobolewa. Lekarka się śmieje, że chyba moja dzidzia poniedziałków nie lubi bo ogólnie jest z nią i ze mną wszystko ok. Co do sylwestra to my jesziemy do mojej przyjaciółki. Oni i tak w domu muszą siedzieć bo maja malucha 7 miesięcznego, wpadną jeszcze jacyś znajomi także pewnie będzie wesoło. Ogólnie od kilku lat nie przywiązuję większej uwagi do sywestra. Dzień jak każdy inny :) Pozdrawiam i jadę do domku coś zjeść. Odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Jeśli można to chętnie przyłącze się do Waszego wątku. Termin również na 1.05 i planuje poród w Esculapie w Bielsku, więc będę sobie podczytywać informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj silie :)) wpisuj sie do tabeli znajdziesz ja kilka stron wczesniej ;) i napisz cos wiecej o sobie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamulki :) zeby sie nie wylamywac tez sie przyznam, ze objadlam sie do granic mozliwosci w te swiata, a teraz pisze do was z lozka. cos sie kiepsko czuje, brzuch mnie boli, nie wiem czy to po tym przejedzeniu, czy moze sie przeforsowalam troche, wiec dzis lerze jak mi kazano przy takich objawach i dzis nie narzekam ze musze w domciu zostac bo chetnie poodpoczywam :) Wiecie czytam Was i widze, ze te nasze Bable to male cwaniaki hi hi bo ja tez jak czuje mocne kopniaki i kiedy sie maly strasznie kreci, wierci, przeciaga to wystrczy, ze zaczne glaskac brzuszek i mowic do niego to sie uspokaja, tzn nadal sie wierci ale tak jakby spokojniejszy byl. Wczoraj sie smialam bo moj S. chcial sobie z synem 'pogadac' i tak strasznie glaskal mi brzuch chyba z 2 godz a Lolunek cichitenko siedzial, troszke go tam kopnal, a jak moj S. tylko usnal to maly zaczal mi odstawiac taniec z gwiazdami :) uzupelniaja sie moje chlopaki no i chyba moj S mnie troszke klamal, ze mu wszytsko jedno co do plci, bo jak sie dowiedzil, ze syn to jakis taki dumny chodzi he he he wiem, ze z corci tez by sie cieszyl jak wariat. no i pod choinka znalazlam dodatkowe prezenty, stroj pilkarski (nawet z tymi skarpetkami dlugimi ) i mikroskopijne wrecz adidaski + zamowil tatus jeszcze korki, nasz Maly nie bedzie jeszcze umial chodzic a juz bedzie mil korki :) piszecie o porodach hmmm cierpne jak mysle na ten temat, ale jak to moja znajoma pigula powtarza wszystkim ' jak weszlo to i wyjsc musi' :) i nie my pierwsze i nie ostatnie. poki co nastawiam sie na sn i mam nadz, ze tak pozostanie i nie bedzie niespodzianek. Mialam kiedys operacje wiec wiem jakie uciazliwe sa pierwsze dni po, rana boli, szwy ciagna, ani sie wykapac ani nic zrobic, tym bardziej, ze przy maluszku nikt mi nie pomoze to wole byc na chodzie. silie witamy w naszym jakze malo skromnym gronie :) ide na nasza poczte poogladac wasze brzuszki i Maluszki bo dawno nie zagladalam aha i musze dorzucic zdjecie mojego Lolunka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silie WITAJJJJJJJJJJ. JA TEŻ Z BIELSKA-B, bartolenka i masterek tez. Więc bedzie nas juz wicej. ja chce rodzić na Wyspiańskiego ale jak tak dalej pójdzie z opiniami o Eskulapie to chyba podejme ta decyzje o rodzeniu tam w znieczuleniu. Niewiem. A Ciebie co tam przekonuje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasami bawie sie z moim maluszkiem. Pukam w brzuszek i ono odpowiada, tak mi sie wydaje, ze nasze dzieci w brzuszkach są juz bardzo madre:) A tak poza tym to czytałam wiele na ten temat, ze po 16 tygodniu (zazwyczaj) dzidzius potrzebuje wiele ciepla ze strony mamusi- czyli przewaznie jak kopie i polozymy raczke na brzuszku robi mu sie cieplo i wlasnie wtedy sie uspokaja. Powinno się tez bardzo duzo mowic do dziecka, ono slyszy juz i reaguje na mowe rodzicow:) Co do nerwow, ja tez miala taka sytuacje, ze pewnego dnia zdenerwowalam sie niemilosiernie i bardzo bolal mnie brzuch pozniej. Przyczyna pewnie byly skurcze wywolane przez nerwy- dlatego teraz staram sie nie denerwowac wogole, zeby maluszkowi nic sie stalo. Ja tam wiem jedno, na pewno bede chciala urodzic naturalnie. Fakt, ze trzeba sie pomeczyc, ale pozniej wracasz szybko do formy. Trelevinaaaa ja mam na skierowaniu date waznosci 30 dni, takze jeszcze masz czas :) Justynka 87 ja tez 4 stycznia dowiem sie kto mieszka u mnie w brzuszku. Juz nie moge sie doczekac, hehe Maluszek moj kochany juz kopie bardzo mocno- odczuwam go przez caly dzien. Ostatnio obserwowalam brzuszek i jak dzidziol kopnie to brzuch sie podnosi i opada. Fajnie to wyglada. No i kopie juz tatusia- bo ostatnimi czasy jak M. dotknal brzuch to malenstwo uspokajalo sie, takze teraz i mezulek moze odczuwac ruchy naszego babelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka 87 trzymam kciuki ze by 04.01 potwierdził się synuś ada1982 moja dzidzia tez jest taka kapryśna silie witamy serdecznie napisz coś więcej o Sobie jatuska my tez znaleźliśmy pod choinka prezenty dla Laury ubranka i zabawki Eni_35 ty to kochana drukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie drukuje - buhahahha, ale mam pamięc. Niewiem czy to dobrze czy to źle. hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj wieczorem wróciliśmy z Mazur. Było bardzo fajnie. Niestety mam średni nastrój:( Nie wiem czy Wam kiedyś pisałam,że mniej więcej od 1,5 roku korzystamy z mężem i synkiem z dodatkowego ubezpieczenia, w ramach którego za miesięczną opłatą mamy możliwość zapisania na wizyty do wszystkich lekarzy specjalistów i pierwszego kontaktu, w prywatnych poradniach w całej Polsce.Cieszyło mnie to szczególnie teraz, bo nie muszę płacić za każdą wizytę u ginekologa, tylko raz w miesiącu, wszystkie dodatkowe badania też mam w cenie tej opłaty.Wybierałam ginekologa bardzo dokładnie i cieszyłam się, że trafiłam tak fantastycznie. W czwartek dzwoniłam do ubezpieczyciela, żeby zapisać się na wizytę 19.01 i kobietka oddzwania z informacją, że mój ginekolog od stycznia zrezygnował z przyjmowania pacjentów z prywatnego ubezpieczenia, tylko w pełni prywatnych zatrzymuje. Wściekłam się strasznie, bo to połowa ciąży i teraz nie wiem czy szukać innego lekarza, czy chodzić do tego i płacić dodatkowo. Mam upatrzonego jeszcze jednego ginekologa, ma super opinie, świetny gabinet, ale nie pracuje w moim szpitalu...Najbardziej denerwuje mnie to, że w połowie ciąży mam tego typu dylemat. Nie ukrywam, że trochę zawiodłam się na moim lekarzu- mógł chociaż poprowadzić ciążę do końca swoim pacjentkom. Będę się z nim widziała w czwartek na usg połówkowym, więc osobiście zapytam go o tę sprawę. Poza tym mój synek ma koszmarny kaszel, wczoraj wymiotował i jutro idziemy do pediatry. Ja też mam straszny kaszel, a domowe sposoby nie za bardzo pomagają:( pozdrawiam Was gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majóweczki:) Ja dziś po pracy,jakaś zmęczona ,a jeść to już po prostu nie mogę,nigdy,przenigdy sie tak nie objadłam,uważam ,że przesadziłam ostro. Jak przyszłam dziś do pracy,to dziewczyny aż krzyknęły ze zdziwienia jak mi brzuch wybiło,a ja nie jestem pewna czy to właśnie nie efekt przejedzenia,hi hi :D Ja też się zastanawiam co to twardnienie czy stawianie się brzucha,bo właśnie dziś miałam cały dzień taki napiety do granic możliwości,tak jakby mi nagle urósł,jakby za szybko i skora sie napięła do granic mozliwości,jakby jej brakło,czy to może byc cos złego? W sumie miałam juz tak czasem po jedzeniu i wcale nie musiało być to obfite jedzenie. Ojj,nie wiem podpowiedzcie proszę. Natalia ale Ci się pacan trafił,dobrze że nikomu sie nic nie stało Eni te wigilie na pewno bedziesz zawsze wspominać,nie zapomnisz o niej,strasznie oryginalnie i chyba fajnie,co? :) olcia ja też boje się bólu,ponieważ ja mam cos takiego,że odczuwam ból kilka razy bardziej od drugiej osoby,zapomniałam czy to sie nazywa wysoki czy niski próg bólowy,dlatego tym bardziej nie chce operacji,bo po ostatniej cesarce dochodziłam do siebie pół roku,a kiedy mąż niespodziewanie mnie podniósł od tyłu dwa lata po cesarce,to ból czułam dalej. Jednak na razie staram się byc dobrej myśli,bo i tak wiekszego wpływu na decyzję o cesarce badź nie, nie bede miała,więc po co zaczynać się bać już teraz ,to nic nie zmieni. Jakoz to bedzie,przezyjemy i zapomnimy;) Trelevina jeśli masz tendencje do rozstępów to powinnaś sie bardzo często smarować oliwką nawet 5 razy dziennie,może pomoże choc troszkę;) annja ciesze się,że u Ciebie juz lepiej,oby tak dalej:) Nitka,Emilia i Kankuun trzymam kciuki za wyśmienite wiadomości;) jaTuska fajne prezenty dostałaś:D ide poodpoczywać,coś mnie brzuchol pobolewa dziś,do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie po świętach brzuszek urósł jak balon:P Wstałam tylko na te 3 dni świąteczne i dziś znowu odpoczywam żeby wszystko było dobrze. Muszę przyznac ze wymeczyly mnie te swieta. Kregoslup wieczorem wczoraj dawal mi ostro popalic. Z humorkiem tez nie bylo za wesolo o ciagle czekam na pierwsze ruchy moich dzidziusiow i sie tym zamartwiam. W środe przyszla mi ta poduszka- kojec. W nocy nadal sie budze ale komfort spania i lezenia jest boski:) A co do poruszonego tematu porodu to mysle ze chcialabym sn choc wiem ze boli itd. jednak u mnie sprawa wyglada tak ze wiekszosc blizniakow przychodzi na swiat przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Ja też objedzona po świętach, no ale cóż taki urok Świąt:) W Sylwestra jesteśmy w domku, przyjdzie psiapsiółka więc będzie wesoło:) Ja jutro chyba się dowiem kto tam u mnie mieszka:) Mamy jutro usg 3/4d :):) Więc jak będę po wizycie na pewno napisze :):) Więc Kochane trzymajcie kciuki, żeby Maluszek chciał nam pokazać kim jest:) Mężulek idzie wreszcie ze mną podglądnąć dzidzie:) Cieszy się jak wariat no i jest przekonany że będzie córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba uzupelnic tabele. musze przyznac ze dziewuszki kontra chlopcy leb w leb ida :) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05 /C- MICHALINA 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 /S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 / C 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 35.Emilia_83...........................27................ ....................23.05 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 42.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 43....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 44. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ........26.05 S? 45.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 46.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 47.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 48.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 49.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę:) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05 /C- MICHALINA 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 /S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 / C 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 35.Emilia_83...........................27................ ....................23.05 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 42.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdańsk..........26.05/C Zuzia/Majka 43....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 44. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ........26.05 S? 45.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 46.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 47.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 48.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 49.2010/2011............................................. ......................./C :) Dziś prywatnie potwierdziłam płeć:)) dziewczyna rośnie:) Doszły spodnie o których pisałam ostatnio i są super! Cena naprawdę fajna, w sklepach po 150 w górę widziałam plus w H&M teraz w dziale dziecięcym/dla mam jest wyprzedaż spodni kupiłam bardzo ładne sztruksowe spodnie za 40 zł polecam również!!! właśnie wrzucam filmik z usg na yt dla rodzinki z Warszawy:)) wklejam i tutaj jakby któraś z Was chciała podpatrzeć:)) nowy będzie za godzinkę, puki co wisi jeden stary z 12 tygodnia:) ps. do kogo mam się zgłosić o to hasło na pocztę?:)))) :) pozdrawiam wszystkie mamy! aa i linki do tych spodni, w ogóle jestem w szoku bo kupiłam w środę przed świętami i już dziś doszły... http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeans-denim-rurki-roz-40-i1380340263.html http://allegro.pl/jeans-spodnie-ciazowe-navy-blue-36-46-roz-40-i1379799463.html i mój maluch:)) http://www.youtube.com/watch?v=p1glmQNDWes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucilam wlasnie kilka zdjec z ostatniego usg na nasza poczte :) zaszalalam troche z iloscia, ale nie wiedizlam, ktore wybrac bo na jednym fajnie dydła kciuka na innym drapie sie po glowie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×