Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kooralinkoo! Ten mi się podoba ale boję się że nie będzie ani odrobinkę elastyczny (mam na myśli miseczki) i ciężko mi będzie w nim karmić. Przy pierwszej ciąży używałam zazwyczaj zwykłych biustonoszy do karmienia ale wtedy byłam parę kilo mniejsza a co za tym idzie miseczka była mniejsza. http://allegro.pl/felina-emotions-656-rozm-80f-mega-okazja-i1374768487.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża więc doświadczenia chociażby w biustonoszach , liczę na to, że któraś z was poleci coś dobrego i wypróbowanego. Może masz rację one tylko fajnie wyglądają a w rzeczywistości mogą być niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po polowkowym.wszystko ok i znamy juz płec-chlopiec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa to wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka przede wszystkim i spelnienia wszystkich marzen :) ad888888 ja mam to samo, starsznie wysypywalo mnie na poczatku ciazy a co najgorsze zostaja mi plamy- ochyda. Ale teraz sytuacja sie normuje takze nie zalamuje sie. Oczywiscie bedziesz pieknie wygladala- ba bedziesz najpiekniejsza kobitka na weselu- zobaczysz- sukienka i Twoja osoba zdzialaja cuda :) a co do piosenki to w koncu wybralismy preludium- mozna znalezc na you tube. jutz gratulacje. JAk ja bym chciala juz wiedziec :( Ale wytrzymam do 4 stycznia- mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad888888 szukalam sama w necie jakiejs fajnej piosenki dla rodzicow.. ale poza cudownych rodzicow... to nic fajnego nie ma.. tzn bynajmniej dla mnie.. bo akurat wg mnie piosenka sipinskiej najlepiej oddaje to co sie chce powiedziec w takiej chwili.. Wyobrazam sobie kochana co przezywasz.. Ja slubowalam pol roku temu i wszystkim sie tez stresowalam, a najbardziej ze nie bede w stanie wydukac przysiegi bo jestem mega placzka ;( a jak jjuz pod koniec mszy organista zagral "Ave Maria" to juz bylo po mnie.. Generalnie najpiekniejszy dzien w zyciu... sama zobaczysz.. Buzka dla Ciebie i nie stresuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz gratulacje:) Mam nadzieję ,że teraz chłopaków czas nadszedł( ja pojutrze;)) ad88888 mnie się wydaje,że tak jak Trelevina pisze "cudownych rodziców masz" najbardziej oddaje to co człowiek ma na myśli,a że oklepane to nieważne;) Dziewczyny dziękuję,dziękuję ślicznie za życzonka! :) A zobaczcie jakiego linka urodzinowego mi podesłano dzisiaj:) http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! justz gratuluje synka !!!! :) stylowa - sto lat i spelnienia wszystkich marzen 🌼 Musze sie czyms pochwalic Wam ! Dlugo sie zastanawialam, czy to naprawde to, ale sadze ze tak. Az sie rozpromienilam cala, Karolcia dala pierwszy raz o sobie znac :):):) ciesze sie bardzo. Ja od jutra na urlopie, wiec bede mogla zakasac rekawki. Co do rozka, ja sie skusze na jeden, jezeli okaze sie zbedny, wtedy bedzie uzywany jako kolderka do wozka :) Ogladalam wczoraj wozki heh najlepsze ze model nie wiem kompletnie jaki wybrac za to wzorm mam upatrzuny. Czarny w biale kwiaty, piekny jest. Tylko czy czarny latem nie bedzie przyciagal slonca??? to jeszcze mnie zastanawia.... Kankuun z tego co wczesniej doczytalam to Ty zakladalas poczte, mozna prosic o haslo do niej? Moglabym tez powrzucac swoje fotki, jezeli oczywiscie chceciei udostepniac maila i ogladac fotki. W razie w podaje swojego maila - stokrotka1902@o2.pl ide zrobic herbatke, czekam teraz na mojego, pojechal do niemiec po rodzenstwo ktore na swieta z uk przylatuje. Teraz cyrki z tymi lotami byly ze do konca nie wiedzielismy czy im sie uda. Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
czy to normalne że np.po dobrym obiedzie brzuch się jakby powiększa jakby chciał pęknąć? i jest jakby twardszy? no i zauważyłam że na wieczór też jest twardszy jak chodzę ,a jak położę się to nieczuć tego naprężenia. nie czuję przy tym żadnego bólu (przynajmniej mi się tak wydaje że nie czuję) ,i żadnych skurczów też nie mam przy tym jakby twardnieniu. na codzień biorę 3 razy nospę fortę to jest 17 tydzień.może umiecie coś poradzić? mi się wydaje że jest ok bo jednak po jedzeniu to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.:-) Przyjmiecie mnie do swojego grona? :-) Ja mam termin porodu na 23 maja 2011. To jest moja pierwsza ciąża. Póki co nie znamy jeszcze płci dziecka, ale idę na wizytę 29.12., więc mam nadzieję, że już wtedy będzie coś wiadomo. Ogólnie ciąże znoszę dobrze. Tylko mam dużo pryszczy. Czy któraś z Was też tak ma? A tak poza tym to witam Cię Stylowaa ;-) Ja cię szukam na naszym starym topiku, a Ty się tutaj rozpisujesz ;-) Pozdrawiam wszystkie majowe Mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad888888 jeśli pozwolisz, że się wtrącę ;-) My na swoim ślubie mieliśmy piosenkę podziękowanie dla rodziców- Cliver. Nam się to bardziej podobało niż to tradycyjne cudownych rodziców mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 83 witamy nową mamusię im nas i nas i wiecej tym weselej dziewczynki powiedzcie czy kupiC taki zwykły tani rożek czy droższy bo ja kompletnie nie mam pojęcia bo niektóre z was mówi ze się nie przydał w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni_35 no takPolska i tydzień z glowy :) ty a ten Twój m czasem nie oglądał wyborow miss pollonia? Bo tam wlaasnie wygrala Rozalia taka mloda dupa Annjaa i jak brzuszek? Natalia256 to trzymam kciuki za jutrzejsze usg i koniecznie zmien tabelke jak już będziesz znala plec! :) Co do rozkaja kupilam takie ze sredniej polki cenowej i szczerze mówiąc ani razu nie użyłam, był chyba troche za sztywny i miał rzep tylko na jednej wysokosci, co skutkowalo tym, ze dziecko mialo przestrzen i z lewej i prawej swojej strony a dzidzia lubi być opatulona. Sa rozki ze sztywnym dnem i maja niby ułatwić noszenie i karmienie. Mi było z nim niewygodnie bo nie mogłam dziecka przytulic do siebie a do karmienia i tak musiala być jak najbliżej piersi a rozek powodowal dystans. Ja tym razem nie kupuje, latwiej mi małego będzie w kocyk zawinąć i spewlni te sama funkcje. Trelevinaaaa wyslij proszę ten przepis na paszteciki na naszq poczte, bo kurcze taki fajny a potem zginie gdzies w natłoku innych informacji. I właściwie prosba do dziewczyn które wklejaja przepisy sprawdzone, wrzucac je kochane tez na skrzynke! No i trzymam kciuki za jutrzejsze usg! Agnes71 no ja już po połówkowym dawno i Pelc znamwiec niestety w weekend znowu zqczalalam i kupilam na Allegro big pake ciuszkow dla malego :P dzisiaj przyszlao Bozie jakie cudenkagodzine oglądałam :D Nitka1984 witaj🖐️ Stylowa pojutrze poznasz plec ;) co obstawiasz? No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 🌻 🌻 🌻 Ann123 no to zycze coreczki skoro takie masz marzenie :) Mamuskamaj no niezla historia z ta pomylka na usgno u mnie raczej takiej niebedzie bo mam ptaszka na fotce :P Ad888888 jak przygotowania do slubu? Dosia255 - wyobrazam sobie jak odliczasz dni do spotlania z m. Znow_mama no przegięłaś kochana z nadmiarem pracy :( teraz grzecznie odpoczywaj w kazdej wolnej chwili Barto lenka czaeem takie bole się zdarzaja, może mała się mocniej rozpychala Penelopa kruz oj oby się te wróżby nie sprawdzilyto już lepiej zawierzyc lekarzowi na usg, choc i tu jak widac czasem Pomyski się zdarzaja :P Justz gratuluje synka! 🌻 witaj w klubie siusiakow :P Pristina86 , Masterek28 , Kooralinka ja na ciaze kupilam sobie taki bez fiszbin o rozmiar wiekszy pod biustem i rozmiar wieksza miseczke niż normalnie nosze (normalnie mam 75F a teraz w ciazy 80F firmy Freya i jest perfect!). Ja z racji biustu monstrualnych rozmiarow preferuje tylko sprawdzone marki typu Freya i Panache ale do karmienia mialam staniczek Alles Mama chyba polskiej firmy i był ok., sa na Allegro. Pamietajcie tylko ze angielska rozmiarowka wypada o nr wieksza miseczka czyli w Polsce triupmh to dla mnie rozmiar 75FF a w brytyjskiej 75F, pod biustem brytyjskie sa bardziej ściśliwe niż Triumph który dla mnie się szybko rozciąga. jaTuska za pieska 🌻 znam to a autopsjido dzisiaj nie kupialm już zadnego psa bunia3 kuruj się bidulko 🌻 majowe szczescie piekne uczucie z tymi ruchami co? Emilia83 witaj 🖐️ dopisz się do tabelki A ja się wlasnie z ciekawości zmierzylam w pasiei uwaga SZOK!!! 95cm :O zwarzywszy ze przed ciaza mierzylam jakies 73cmłoj..To dopiero polowa ciazy a jak rodzilam Maje to mialam 110cmto teraz jakiej liczby dobije? Strach się bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero szalona Ty jak skrobniesz to zaraz referat :) az milo bo cos kobity chyba w kuchni buszuja ze na forum taka cisza.. Dziewczyny czy napewno magnez mozna zazywac w ciazy? wizyte u lekarza mam dopiero po nowym roku ale te nerwobole wieczorem mnie wykoncza.. mialam pare dni spokoj i dzis znowu mnie leciutko pobolewa :/ bralam w ciagu dnia jedna tabletke mg+b6 no i feminatal... ale nie wiem ile razy dziennie moglabym go lykac.. czy ktoras z Was zazywa regularnie/? wiem ze moze juz pisalyscie ale zapomnialam a nie chce mi sie przegrzebywac forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk.........................03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA................05.05/C 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin.......................13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK.......................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia.....................19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja....................20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie.....................21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 35.Emilia_83...........................27....................................23.05 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie....................24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 42.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 43....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 44.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 45.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 46.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 47.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 48.2010/2011..................................................................../C Trlevinaaaa - ja przy pierwszej ciazy max bralam 3x2 magnezu, wez 2 nic ci nie bedzie, zreszta chyba jutro masz wizyte ? zapytaj najlepiej Emilia_83 - dopisalam Cie do tabelki ale nie nialam wszystkich danych takze uzupelnij prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cos przed swietami forum jakby ucichlo. Wszystkie mamuski pewnie pichca cos w swoich kuchniach, a pozniej beda sie objadac :) Ja powoli tez zaczynam- dzisiaj bigos, jutro moze nalepie pierozki i uszka. pojutrze jakies ciasta i tak powoli do Wigilii. Mnie naszla ochota dzisiaj na ciasto z kremem, takze znalazlam przepis na kremowke, prawdopodobnie sprawdzony i bardzo dobry, takze wyprobuje :) Witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz gratulacje synka! stylowa najlepsze zyczonka Kochana ! witam nowa mamusie net mi szaleje nie rozpisuje sie bo moze mi znow zniknac jutro okaze sie kto w moim brzuszku zamieszkal :) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa jeszcze ja! Wszystkiego najszczęśliwszego!!! spełnienia marzeń szczególnie tych głęboko ukrytych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witojcie :) w końcu mamy choinkę :D dziś lekarz na 10 , bez USG ehhh... będę chyba ostatnią babeczką, która się dowie jaka będzie płeć ;/ buuuuu no, ale tak mnie zapisali:( mam wrażenie, że mam mega wielki brzuch potem zrobię fotkę na tle choinki to same zobaczycie :P zabieram się za śniadanko :) 3maj cię się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaję dziś na wagę a tam zaledwie +0,4kg :o brzuch wielki, ale na wadze nic nie widać, trochę mnie to martwić zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam tych wojażów kuchennych ;-) Ja zrobiłam póki co listę dań Świątecznych, jakie bym chciala, żeby znalazły sie na Wigilijnym stole, a ile z tego uda się zrobić zależy od mojego męża, bo w sumie to na niego w tym Roku spadnie większość obowiązków związanych z przygotowaniem Świąt..... Z brzuszkiem u mnie nieznacznie lepiej, biorę max dawkę no-spy i duphaston 3X2 i jakoś jakoś jest, w każdym razie jest b. miękki, ale leżeć będę dalej, bo napędziłam sobie strachu i chciałabym donosić tą ciążę, to jest teraz najważniejsze! Mamuskamaj - podaj przepis na tą kremówkę, może przed Świętami z pomocą męża zawalczymy i będzie też kremówka :-D Pozdrawiam mamusie i miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja jak zwykle rano mam chwilkę żeby napisać i przede wszystkim poczytać. Chciałam się wam pochwalić, pewnie będziecie się śmiały ale przytyłam jupiiiiiii:) Więc od paru dni staję na wagę, żeby sprawdzić czy czasem nie mylę się w swoich obliczeniach a tu wciąż ta sama waga i to o 2 kg wyższa niż miesiąc temu. Dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę, to daje mi do zrozumienia że wszystko idzie poprawnie. Jeden doktor mówił mi w prawdzie ze troszkę przybiorę ale mu nie wierzyłam. Więc wczoraj świętowaliśmy razem z mężem moje 2 kg na plusie a teraz zaczynam się martwić w drugą stronę - czy skoro teraz mam 2 kg to co będzie jak się rozkręcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś o tą wagę muszę spytać moją lekarkę, ja wiem, że Lki przybierają wolniej niż Ski i Mki, ale czy to nie za mało? Tak jak pisałam kiedyś ja jem bardzo regularnie co 3h z zegarkiem, tak się nauczyłam i tak mam, nie potrafię inaczej, potem organizm sam się domaga i buntuje burczeniem. Może właśnie to regularne i nieobfite jedzenie spowodowało, że nie tyję za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem regularnie no i nie jem zbyt wiele a jakoś udało mi się przytyć... Jemy z maluchem bardzo mała, mniej zdecydowanie niż w 1 trymestrze a wtedy chudłyśmy. Zauważyłam też że ta moja malutka to prawdziwy mięsożerca bo steruje mną na mięsko:) ja w życiu nie zjadłam tyle mięsa ile przez ostatni miesiąc pochłonęłam:) i mogę jeść samo mięsko, bez dodatków co już bardzo, bardzo mnie dziwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja nie jadam kolacji, a jeśli jadam to jabłko ;) no i zero słodyczy, fastów i innych paści tego typu. ;) spoko loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero no takkkkkkkk. ten mój oglądal te wybory miss - no tak, ale juz wybiłam mu to z glowy. Każ Rozalia - rany... Acha witajcie majóweczki. Hiiiihihiihih Dzis juz ledwo wcisłam się do jeansów, ale ze to biodrówki to chyba jeszcze dotrwam do 6 miesiąca. Oby. Samopoczucie dobre, bo cieszy mnie to przygotowanie do świąt. Goniłam wczoraj po KLimczoku (DZIEWCZYNY Z BIELSKA będa wiedzieć ) bo chciałam kupic nowy sobie serwis obiadowy. No wybrałam ale cena - !!!!!!!!!!!!!!o malo nie wyskoczyłam z kozaków. Hhihiihhi Justz - gratulacje SYNUSIAAAAAAAAAAA. Odnośnie zmian skornych to pojawiły mi sie po kapieli takie małe krostki po prawej stronie brzuchacza i na nogach, ale na nastepny dzien znikły wiec chyba to jakies uczulenia z mydła w płynie. Bede obserwować, ale swędziało cholera troche. Olcia 20 (odpisuje pomarańczowej choc mnie nie lubią) - hihihi. Ok. Więc Olcia - ja też tak mam brzusio sie powieksza jakbyś zjadła konia z kopytami - tak mam jaaaaaaaaaaa. Ale rano juz jest normalny i fajnusny taki sobie brzucholek. Mam nowe imię MICHALINA - buhahahaha, ale mi sie zaczyna od wczoraj podobać. Emilia_83 wskakuj do nas - majóweczko. Chętnie Cie przyjmiemy bo my tutaj spoko mamuski jestesmy i z jajem...hihihi natalia256 - zakupiłam juz rożek za dosłownie 24,50 zl z bawełny i jest dla mnie wygodny i z dobrej bawełny. I tak pewnie nie dlugo w nim pokarmimy więc po co tak drogo inwestowac ?!!! Agnes71 - poslij linka - ja chetnie pooglądam te ciuszki - bo koffffam to. Mamuska maj - może u mnie tez sie pomylił GIN - powie mi w styczniu - bedzie SYNUŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ- JASIOOOOOOO. eCH MARNIE TO CZUJE - słodkie wchłaniam. penelopko - chyba bym nie wytrzymała bez usg - nie ma mowy - może maja tam gdzie idziesz? Zapytaj. Poza tym masz +4 kg co to jest kochana w porównaniu ze mna 5,5 echhhhhhhhhhhhhhh. Wczoraj robiłam juz pierogi MIX z tesciową i wyszlo nam 225 szt. i koniec bo padłam juz na końcu. Bo pod koniec zamiast kleić rzucałysmy się ciastem po kuchni i dobrą zabawę przerwał TESCIUNIOO - że marnujemy kase a ja mu na to WYLUZUJ ŚWIĘTA IDĄ......nie becz. Starczy dla Ciebie. hihihiih. Spoko są obaj. Tylko trzeba czasem tresurę przejąć. No to chyba narazie tyle. Acha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ŻÓŁWIK PRZYSZEDŁ z JAPONIII. No przeciez . Słuchajcie co chińskie to chińskie. swiatła to nie daje wogóle, ale świeci gwiazdkami, księżycem i innymi takimi gadżetami na suficie , bo to taki ma byc tylko akcent rzucanej ŁUNY na ścianach. Efekt fajny, ale za 40 zl. - spoko. Może byc. No to do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kosmetyk
jaki kosmetyk polecicie na sucha skóre twarzy?chyba od mrozu mnie tak wysuszyło i chyba zaczyna nawet swędzieć skóra twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×