Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

podejrzewam, że lekarz nie ma nic przeciwko jabłuszku bo to owoc. kaszka w 4 miesiącu dopiero. ale gdyby nie powiedziała mi o tym. pewnie dalej bym czekała .....na własną rękę nic nie robią nie będę szkody w organizmie wyrządzać. ale u mnie piękna pogoda wygrzewam się na leżaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam:) u mnie dzis hardcor na maksa. maluchy daja czadu, pija sobie na raty, kiedy im sie chce. Dopiero teraz mi zasnely i zjadlam sniadanie szybko, umylam butelki, wstawilam pranie hehe i teraz zdycham na lozku po padnieta juz jestem. Strasznie goraco u nas a rano byla meeega burza i ulewa. Widze te temat powrotu do pracy sie nawinal. Wiec ja do pracy starej nie wracam i zaraz po macierzynskim w grudniu zakladac bede firme:P Nie wiem jak ja to ogarne ale mam pomysl, dostane dofinansowanie z UP wiec musze wykorzystac to. Mam nadzieje ze wszystko wypali i jakos to ogarne przy dwojce moich maluchow. Emilia, mamae,deeyaa- super zdjatka:) Wszystkie nasze dzieciaczki cudne i napatrzec sie nie mozna. Atenko- Twoich foteczek ciagle nie widze, moze serwer siadl:/ Esti- Widzisz wszystko dobrze na szkoleniu:) A w cm to miedzy Majka a Jasiem jest ok 4cm roznicy a bylo jak sie urodzilu 9cm:) tigero- milej imprezki Kochana deeyaa- te koszmary to takie okresowe. dzis np. nocka spokojna, nie bylo krzyku. Mysle ze to niestety ale musi poprostu samo przejsc. na pewno nic nie jest naszym skarbom poprostu sni im sie cos i tak sie dzieje. A na zdjeciu faktycznie hehe moje wygladaja jakby graly w papier , kamien nozyczki:P penelopa- juz badz spokojna z ta kupka jak Ci powiedziala Twoja lekarka ze tak moze byc. Gdzie wyjezdzacie na wakacj?:) emilia- Moj maz ma dlugie wlosy, do polowy plecow:) twoj wroci tak szybko ze sie nie obejrzysz:) tesknota dobrze robi na zwiazek i jak wroci to bedzie goraco hihi:P mamuskamaj- ja niestety jeszcze pamietam bole porodowe ale to wszystko tak przez to co przeszlam. Jeszcze nie umiem zapomniec o tym co zle bylo ale jak patrze na usmiechy moich malyuchow to czlowiek zapomina i jest szczesliwy:) wiecej nie zdarze odpisac hehe bo alarm, Jan wzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny. U nas straszna duchota, ciężko wytrzymać, nie chce mi się dzisiaj siedzieć w kawiarni, zamknęłabym, ale w domu montują kuchnię, więc wolę tu, bo spokój. Dzięki za opinie o fryzurce. Nosiłam takie krótkie włosy przez całe studia, potem zapuściłam, ale powiem wam, że w krótkich najlepiej się czuję. Nigdy nie miałam dłuższych niż do ramion, zawsze mi przeszkadzały te włosy, a już najgorzej się czuję, jak mi spadają na twarz. Jak mam trochę dłuższe to odruchowo je biorę za ucho, co nie wygląda zbyt dobrze. tigero - sprawdź sobie tutaj: http://www.ilemogewypic.pl/alkomat.php po osiągnięciu poziomu zero ja bym jeszcze jedno karmienie odpuściła, bo po przetrawieniu alkoholu pozostaje we krwi aldehyd octowy, który jest bardziej toksyczny od samego etanolu. Ja tam piję piwko bezalkoholowe i nie mam problemu;-) Co do rozszerzania diety, ja nie widzę powodu, żeby wcześniej wprowadzać stałe pokarmy. Moja Zosia bardzo dobrze przybiera na wadze, do tego jest mi wygodniej z karmieniem piersią, nie muszę się martwić o obiadki, łyżeczki, kaszki, szczególnie jak jestem w pracy. To jest mój wybór. Ale... Dziecko to nie komputer, który ma zaprogramowane że w dniu kiedy skończy 6 miesięcy ma dostać marchewkę, potem ziemniaka, a potem jabłko. Schematy, ilości spożywanego pokarmu czy kolejność wprowadzania trzeba stosować indywidualnie, dostosowane do potrzeb dziecka. To, że dziecku przez pierwsze sześć miesięcy wystarcza mleko nie oznacza, że inne pokarmy mu zaszkodzą. Jeśli kupa jest ok, nie boli brzuszek, nie ma wysypki to znaczy, że dziecko dobrze toleruje nowe pokarmy. W sytuacjach wyjątkowych, jak na przykład wczesny powrót mamy do pracy, dietę rozszerza się po 4. miesiącu także piersiowym dzieciom. Ja do wszystkich schematów, zaleceń podchodzę z dystansem. Dzieci są różne, mają różne potrzeby, nie wszystkie dają się włożyć w ramy schematu. Ważne, żeby mama potrafiła wsłuchiwać się w potrzeby dziecka i miała więcej zaufania do swojej intuicji, niż do zaleceń Instytutu Byleczego pod Batem Wielkich Koncernów Farmaceutycznych. Takie jest moje zdanie. Mamae - prowadzę własną działalność i wróciłam do pracy po miesiącu od porodu, na szczęście profil działalności pozwala mi na zabieranie małej ze sobą, illayla - hormony muszą być dobrane indywidualnie, jedna kobieta będzie się świetnie czuła po Cileście, a druga będzie miała myśli samobójcze;-) A i dziękuję za opinie o mojej figurze, ale ja mam jej jeszcze sporo do zarzucenia - całe cztery kilo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam inaczej spróbować z naszej @ na naszą....hihihiih i to jeszcze jak otwieram zjęcia to są spakowane i trzeba pobrac wszystkie bo normalnie nie mogą sie otworzyc. No ja to mam zawsze pod górkę......ja pitoleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów- mamo no tak zgadzam się z Tobą w zupełności. Ale widzisz ja sobie myslałam ze juz mogę ze to dobrze ze bedzie jeśc już coś innego - a tu LIPA. Wysypka delikatna na brzuszku i basta. Poczekam wiec normalnie jeszcze m-c i juz. Po co mi taki SPRINT. Na cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan pragnal sie pobujac w hustawce wiec jeszcze mam chwile przed karmieniem:P Znow- mamo- Gdzie Ty masz te 4kg do zrzucenia? ja mam 6 kg do wagi z przed ciazy i ani drgnie ale moze dlatego ze biore hormony. Co do zywienia to ja na razie nic nie wprowadzam, moje mnaluchy dopiero skonczyly 3 miesiace, uwazam z to zdecydowanie za wczesnie. Moze za miesiac cos sprobuje wlasnie moze jabluszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tam wszystko wyświetla atenko:) pikna córcia, a na tym 1 foto w jej oczku odbijasz się Ty :D znów_mama dobrze gadasz.. ja jestem tylko zdecydowaną przeciwniczką pakowania dziecku kaszki, które nie skończyło nawet 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido888888888888
witajcie, ja jestem mamą z innego miesiaca (późniejszego) ale często was podczytuję bo jesteście skarbnicą wiedzy zwłaszcza dla poczatkujacej mamy i dużo piszecie o wszystkim co mnie bardzo cieszy. pozdrawiam i życzę zdrowych maluszków:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko-mi tez sie wszystko wyswietla ladnie. no corcia przesliczna:) my tez sie wybieramy nad morze jakos na 2 dni ale dopiero po wizycie Jaska i Majki u neurologa czyli po 6 wrzesnia. Tez moim zamocze nozki w morzu jak Ty Milence:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x..... koniecznie jedźcie kochana. Maluszki pooddychają morskim powietrzem. Penelopka - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - już ja wiem, gdzie mam te kilogramy, tam, gdzie nie powinno ich być:-) ale nie łudzę się, że się ich pozbędę szybko - właśnie wydudlałam kawę z lodami i bitą śmietaną - mniam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena- pojdziemy pojedziemy bo ja bez wody zyc nie moge i bez morza:) Znow-mamo- no widze ze Ty jak ja:P codziennie kawa duuza i oczywiscie z jakimis rarytaskami a to lody a to ciacho jakies:P a mezowi ciagle narzekam ze kg mi nie spadaja a on wczoraj a starasz sie hehe zeby Ci spadly? a ja " no nie" niestety nie mam czasu na to by moc np. spokojnie zjesc kolacje i zawsze cos zamowie a to kebab, pizza, i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko dzisiaj wymiata. Chyba czuje się już dorosłe, hehe :P Spała 1,5 h (jak na nią to mega długo- zazwyczaj śpi z 20-30 min), obudziła się z płaczem- czytaj głodna. Nakarmiłam ją i dalej poszła spać. Normalnie nie wierzę :) A u nas powoli robi się karpatka :) W końcu weekend tuż, tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała za to dziś cyrk zrobila na dworze, że hoho:) Wyszłyśmy i ona w ryk i tak przez godzinę, z przerwami na rączki :) wtedy się rozglądała, ale ile można wieść wózek i trzymać ją na rączkach:) oczywiście ludzie patrzyli na mnie jakbym dziecko komuś ukradła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o cilest to ja przytylam po nim 15 kg (!!!) w masakrycznym tepie ale tak jak juz bylo powiedzialne hormony to sprawa indywidualna. Teraz jestem na yasminellach i jest ok tylko checi brak :) Lekarz proponowal mi Mirene ale uznalam to za zbedny wydatek skoro za jakies trzy lata plnujemy kolejnego Smyka :D Widze ze u wszystkich dzis okropna pogoda. U nas rano duszno a poytem ulewa i lekka burza akurat jak jechalam z malym autem. Wycieraczki nie dawaly rady. Musielismy stanac i przeczekac najgorsze :/ Widze ze moj Maly jest w grupie rekordzistow wagowych ma juz 7 kilo a dopiero 23 skonczy trzy miesiace. Moge tez wyslac wam zdjecia mojego Maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hAH Własnie obserwuje mojego Lubisia, który próbuje się przekręcic z plecków na brzuszek hihih. i prawie by mu się udało, ale nie wpadł jeszcze na to, że musi ręke dać równolegle do ciałka bo inaczej nie da rady, hihi ciekawe kiedy skuma :D próbuje od 2 dni.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciemno się zrobiło, gradem niebo nas częstuje - masakra jakaś. Grzmi i buchy wokoło. Mała śpi na szczescie ale chyba nie na długo bo waliiiiii piorunami ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, mój jest dzień młodszy od twojego a wazy 5910, więc ponad 1kg różnicy. nieźle!czym Ty go karmisz? schabowymz z ziemniakami?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i padaaaa... a ten Mój urwis dalej leży na macie. nawet rączek się nie domaga toż to szok!!! gada se do żaby:classic_cool: a jadę do POlanicy Zdrój;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no penelopko juz nie leje chyba poszło w Twoim kierunku..hihihihih a sioo stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i padaaaa... a ten Mój urwis dalej leży na macie. nawet rączek się nie domaga toż to szok!!! gada se do żaby:classic_cool: a jadę do POlanicy Zdrój;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa moj jest na mm je szesc razy na dobe po 120 ostatnio nawet tych 120 nie wypijal jadl gora 90 teraz mu sie poprawilo :) Urodził się wogóle duży miał 4020. Zdjęcia już wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) milka78.................33........Kraków ....Milena................38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.......33.......Poznan.......Tymon........ .. 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander......... 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......Hania......... .. 40/07.05-sn......3340/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....38/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... ..40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tymoteusz. .......40/13.05-Sn..3430/57 24) cv......wioletta...........24............Niemcy.....Alex.... ...40/ 13.05..3560/52 25) kasiaGJ.........kasia......22......opolskie.......Michał... ..42/13.05 26) JOLA1237.....Jola......27.....Wrocław.....Mateusz.....38 /15.05-SN......3810/57 27) illayla.............19..............Emilia.................. .....41/16.05-CC..3300/56 28.)milka k-ce........26..............Milena........Karol.....40/17.05 - CC..4100/66cm 29.) Emilia83..........28.............Emilia.........Adrian....39 /18. 05-CC...3980/57 30.)..x..............22.........Ania......Maja&Jaś....39 /18.05- CC...2660/1780 31.)mamuskamaj......25......Arleta.......Zuzia.......40/1 9.05-SN.....3460/56 32.Trelevinaaa...Ewelina..27...kuj-pom....Alicja........ 41/20.05-CC...3860/59cm 33)Kooralinkaa...Kornelia..22...pom........Aleksander.... ....40/20.05-CC...3450/57cm 34) Justyna_87...Justyna...24...nad morzem...Jas.......39/24.05-SN.....3845/58cm 35)Penelopa kruz..Ania.....27...śląskie......Maks......41/24.05-SN.... 3480/58cm 36) stylowaa......Ania.....30...islandia.....Nataniel...41/24.05 -CC...3616/53cm 37) tosia204.....Agata....28....kuj-pom....Mateusz...41/25.05-SN .....3330/55cm 38) Dosia255....Dorota...28....Irlandia....Amelia....40/27/05-SN .....3210/52cm 39) Pristina86....Natalia...25....Gdynia....Julia....40/25/05-SN ......3640/57cm 40)majoowe_szcz...Aneta....23...lubuskie....Karolina....4 1/30.05.CC...3690/58cm 41) fauletka....Wioleta.....33....k/Tarnowa.....Wiktor.....26.05 -3500g/57cm dla przypomnienia dziewczyny jak to z nami było. Poza tym widać kto już zapomniał o naszym cafeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×