Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Izamaj wyjechałam 3 lata temu,a tak to wcześniej całe życie spędziłam w Chorzowie,ojj tęskno mi teraz do tych brudnych ulic :p acomitam witaj :)A jak Ty znalazłaś naszą Kasiulę na NK,wow,sprytna bestyjka z Ciebie hi hi ;) A wiesz co może lepiej nie pisz jak,bo ktoś niepowołany dostanie wskazówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokota
Hej! ciesze sie bardzo, ze Ania wraca do zdrowia :-) oby tak dalej! A ja ciagle cos zalatwiam z tymi chrzcinami. acomitam moja Hania tez jest na pepti, pila przez jakis czas ISOMIL ale to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula właśnie nik mnie zmylił:-) Stylowaa to już trochę minęło. A gdzie ty jesteś w Angli? Wrócisz jeszcze na stare śmieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - też się właśnie nad tym zastanawiam jak pokojarzyła że ja to ja. Ale mam nadzieje ze tego się dowiem na priv od "acomitam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
STYLOWA - wyśledziłam kilka z Was :-) Tak jak pisalam już , jestem z Wami od samiusiego początku ,więc ciężko nie było . Pamiętam MAMUŚKAMAJ , ATENA , KASIULA , PENELOPKA , TRELE i EMILIE . Reszty nie potrafiłam rozszyfrowac :-) ESTI , już troszkę czasu ma Twoja dziecinka , więc nie wiem ,czy dopiero teraz wysypałoby ją po pomidorach . U mnie bardzo wcześnie się zaczęła skaza ,ale oczywiście lekarze debile nie potrafili tego stwierdzic . To ja totalny laik w tej dziedzinie widziałam. 3 pediatrów ją badało i jeden stwierdził potówki , drugi ,że napewno coś zjadłam i ją uczuliło , a trzecia kiedy sama zaproponowałam " A MOZE TO SKAZA" , powiedziala ,że nie. A Młoda miała ciemieniuszke na brwiach , na glowie taką ,że wyglądała jak w kapeluszu hehe Dopiero wówczas trafiłam na bardzo fajną panią doktor i jakoś z tego wyszłyśmy . A zaczęlo się od krostek , potem ta ciemieniuszka na brwiach , schodząca skóra na uszkach . Potem policzki były nienaturalnie zaróżowione i lekko połyskiwały . Oliwia strasznie rzucala się przez sen , drapała . No, ale po Pepti jest dobrze . Dzięki dziewczyny za zaadoptowanie mnie :-) O sobie napiszę jutro , bo już późno ,więc lecimy z mężem spac :-) Spokojnej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj jestem w Islandii i myśli o powrocie są różne,ciężko wrócić,ciężko bo moja starsza chodzi już do drugiej klasy,jeszcze troszkę na pewno tu posiedzimy,więc coraz trudniej będzie jej w razie gdyby przenieść się do polskiej szkoły,z drugiej strony nie wyobrażam sobie tutaj życia na stałe,nie wiem ,na razie jest jak jest,gdyby ten kraj był bliżej Polski a klimat cieplejszy nie zjechałabym,ale pogoda tu daje w kość a do domu daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acomitam chylę czoła i jednocześnie jestem przerażona :D Ciekawe ile jeszcze majówek nie uczestniczących w pełni tylko podczytujących się jeszcze ujawni ,wyjdzie z ukrycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa ten klimat to też nie dla mnie. Ja bardziej Hiszpania albo Włochy:-) No z dzieciakami to już nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj zdecydowanie tamten klimat by mi odpowiadał :D Ja też się już żegnam,jutro kolejny męczący dzionek przede mną dopóki mały się nie nauczy nowego planu dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*acomitam - Ja jestem w szoku a może też przerażona jak stylowa ;p No stylowa - ciekawe. Ja się zastanawiam jak długo my się utrzymamy ? Do przedszkola maluchów? Damy radę? Może do 1 klasy ach... ciekawa jestem strasznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj pierwsza! Ale sie ciesze, ze z Ania juz lepiej, jeszcze troche i pewnie wroci do domu, kurde to musi byc straszne tak nagle nie widziec swoich malenstw.Aniu jestes wielka. Dziewczyny wczoraj Wiktor pobil rekord, spal do 10 od 20 z przerwa na cycusia o 7.Bylam normalnie w szoku, aqle zaczelam sie juz normalnie martwic i chodzilam co chwile do niego. Acomitam witaj, fajnie, ze jest nas coraz wiecej.Ciekawe co tam z dziewczynami, ktore przestaly z nami pisac.... Kasiula no tesciowie Ci sie trafili, ze szok.Chyba tylko dystans i bron Boze nie mieszkanie razem i jakos to bedzie.Ja wogle jestem zwolenniczka mieszkania osobno, nawet jak tesciowie sa super.My z moim M ciagle mowimy jaki to komfort mamy, ze sami.Choc przez to wszystko na mojej glowie jesli chodzi o prowadzenie domu no i opieke nad dzieckiem.Ale mi to nie przeszkadza, lubie to, czasem tylko gdzies by sie wyskoczylo. Stylowa rozumiem Twoje rozdarcie miedzy Polska a Islandia.Ja, chociaz wtedy jeszcze nie mialam dziecka, tez tak mialam.Wiadomo czlowiek siedzi za granica ze wzgledow fin, ale ciagle mysli o Polsce jak o domu.Ja ciagle czulam sie nie u siebie i tak jakby w zawieszeniu i czekalam na powrot, choc bylam tam 10 lat. Ciekawe co tam u Znow mamy, chwile jej tu niebylo, pewnie rozkoszuje sie nowym domem. A Kari nie miala sie teraz przeprowadzac? Esti no to troszke problemow Ci spadlo na glowe, ale wszystko jest do ogarniecia, a juz napewno u Ciebie, bo Ty zorganizowana jestes.Fajnie, z emasz juz umowe i warunki dobre. Ide sobie zrobic kawke i zaczynam nowy piekny dzien.Wiktorek jeszcze spi, zobaczymy jak bedzie dzisiaj. Buziole dla wszystkich Ps.Mezu Ani duzo sily i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Dzien dobry :-) Miałam napisac coś o sobie ,a zatem : Mam 23 lata , Oliwka to moje pierwsze dziecko :-) Jestem ze Śląska , więc blisko niektórych z Was :-)) Szkoda ,że AD88.. nie pisze już . Ciekawa byłam od zawsze jak się weselicho udało i jak jej teraz . No cóż.. chyba czasu jej brakło :-) STYLOWA , z tą sklerozą nie jesteś sama ,ale PODOBNO ma to minąc . Ciekawe kiedy .. :-) Muszę leciec , bo leżak już nie starcza .. do później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że z Anią już lepeij bardzo się cieszę. Teraz to już będzie coraz lepiej i niedługo zobaczy swoje dzieciaczki:* Kasiulka wiem co czujesz ja mam podobnych teściów.... w sumie tylko teściową, bo teść już nie żyje. Moja teściowa jest do tego stopnia poj... że nawet jak Tomek był w szpitalu nie spytała się mnie czy coś pomóc przy Kubie skoro ja codziennie jeżdzę do Tomka, nawet nie pomogła w przygotowaniach do chrzcin.... No ale cóż rodziny się nie wybiera... A u nas dobrze Kubuś coraz ładniej śpi jak wczoraj zasnął o 20 to obudził się dziś o 7 rano:):) Przygotowania do ślubu idą wielką parą w sumie mamy do załatwienia jeszcze organiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU JAK DOBRZE, ŻE JEST JUŻ LEPIEJ:))))))A NIE MÓWIŁAM???? stylowa, ale uśmiałam się z tej historii o zapomnianej szynce :D ja baran mój M. Panna wg horoskopu to nigdy nie powinno się udać. a udaje się i to bardzo dobrze:) emilia widzę, że @ dopadła ciekawe kiedy mnie zaskoczy. oby jak najdłużej trzymała się odemnie z daleka:P mamuskamaj- to kaj twój mąż pracuje?:> Jola widziałam na NK, że Twój mały był u fryzjera??już? ej, a nie jest tak, że dziecku się nie powinno obcinać włosków do pierwszego roku?? tzn to nie żaden zabobon tylko chodzi chyba o późniejszą strukturę i bujnośc włosa??? btw. dziecię to masz prześliczne! kreskę dalej mam widoczną, ale już zdecydowanie bledszą :) esti, a może zmień butlę? może smoczek jej nie pasi?nie wiem;/ Justyna waga Jasia mnie poraziła wręcz!!! mamy dzieci przecaz tego samego dnia, a mój przed wyjazdem na urlop ważył 5.910!!! agnes- co do kleików / też się dowiadywałam na ten temat:D/ delikatniejszy jest kleik ryżowy.I rzadziej uczula.Ale czasami powoduje zaparcia.Kukurydziany za to "rozbija" kupki i mała może mieć biegunkę zanim sie przyzwyczai.także może na początek lepiej ryżowy? no i podaj go w dzień, bo jak podasz w nocy a okaze się, że mała nie toleruje to będziesz miała nockę z głowy:P a co mi tam- boję się Ciebie:P ;-) witamy aha co do tego czy pierwsze jabłko czy marchewka ....zdecydowanie polecam na początek jabłko jest kwaśniejsze i potem nie będzie problemu ze słodką marchewką, jak zrobicie na odwrót malec może się zbuntować i jabłuszka nie chcieć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nowy dzień. Aniu wychodź szybciutko. Ktoś pytał jak się te plastry znieczulające nazywają. Więc EMLA. Dzięki za odpowiedź odnośnie kreski bo dziwne mi się to wydawało a okazało sie normalne. Penelopka ano był, wytarły mu się włosy po bokach i wygladał jak by mu dokleili tupecik (śmiesznie) bo te na górze to miał juz bardzo długie. Nic nie słyszałam na temat niszczenia się struktury włosów. Za to słyszałam żabobon że do roku sie włosów nie obcina bo się dziecku rozum przytnie. A najlepszy jaki słyszałam od teściowej to że dziecko trzeba smarować oliwką żeby mu sie ten meszek ze skóry wytarł bo jak nie to jak będzie dorosłe to będzie bardzo owłosione. Myślałam że pęknę ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho dziołchy :) no nie powiem troche mialam nadrabiania :P wczoraj wieczorem jak wykapalam malutka to juz nie mialam sily, padlam jak sledz! (a kapaalam pierwszy raz caly tydzien sama Alicje !!!) Powiem szczerze, ze jestem w szoku - bo myslalam ze jestesmy bardziej anonimowe.. a tu wychodzi na to ze bardzo latwo nas odkryc.. wrrr mimo wszystko *acomitam witaj - skoro juz znasz nas tyle czasu - to zaczernij sie ;) Widze ze Ania kazdej cos napisala, fakt psychicznie podlamana ale jak wypuszcza ja ze szpitka to napewno bedzie lepiej :) aaa i smsy od nas mocno ja podtrzymuja :))) aa wogole pamietacie moja przygode z QUAZI? Z butami ktore po m-cu sie rozdupcyly a mi dwa razy nie uznali reklamacji? - Oddalam sprawe do Rzecznika praw konsumenta- sprawa jest w toku ale Rzecznik powolujac rzeczoznawce podtrzymuje moja strone - okazuje sie ze buty po prostu predzej czy pozniej by sie za przeproszeniem Rozjebaly bo zle byly zrobione.. dzisiaj maz ostatecznie pojechal zlozyc reklamacje z kompletem papierow od rzecznika - a jak nie to oni do sądu :P ciekawa jestem jak ta sprawa sie skonczy :))))))) fauletka nie ma co twoj Wiktor pobil rekord Jola - ja tez slyszalam ze sie ponoc wloskow do roku nie obcina Esti- 3mam kciuki za Twoje cycki i twojego ssaka :) oby sie udalo :) aa moze wlasnie nie pasuja butelki Julci?? Lorien podeslij jakies nowe foty Kuby ;))) Dzizas Ala siedzi obok mnie w lezaku juz nie mam sily steka i steka bo probuje siedziec co za pinda noooooooooo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też się ladnie przywitaj ahojjjjjjjjjjjj Mała śpi więc skorzystam i napiszę cosik tez. stylowa godo sie godo. Zatrudniona jestem w firmie z Gliwic ale oddzial w B-B więc ja mówię po bielskiemu a szefostwo po śląskuuuuuuuu. TYpu godej i onaczyć to już jest banał. Gorzej było się dogadac na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej, bo umieją tez mówić łądnie aby każdy ich zrozumial ale co tam chcieli się popisać i zobaczyć moją reakcję. Wowwwwwwww. Powiedzialam im na to ze chyba wezmę słownik wyrazów obcych to wtedy pogadamy. buehahahahhaha prezes się zaśmiał i odpowiedział: WITAMY NA POKŁADZIE. A Twoja Oliwka wczoraj miała urodzinki!!!! acomitam - no to detektyw z Ciebie na medal. My Cię nie znamy a Ty nas prawie. mamuskamaj kochana byłas barmanką - to extra naprawde. Chyba będę cię męczyć o jakieś szałowe łączenia alkoholu, bo uwielbiam cudaczyć. agnes 71 już Ci pisze. Ja dodaję kleik kukurydziany do Bebilonu. Np na 90 ml daję tylko jedną miarkę kleiku. I je normalnym smoczkiem do mleka. Jak zagęszczę więcej kleikiem to napewno przejde na ten smoczek z LOVI o 1,2,3 otworkach na kaszkę. Acha i kleik on zupełnie nie rozpuszcza się tylko łączy z mlekiem. Z tego co wiem Kropeczka daje kaszke malinową, bo jej pszczółka uwielbia. Moja ma lekkie uczulonko więc nie podaje narazie. Masz taki wisior?? Ja mam bony do APART CHOLERA, więc z YES nie kupię . JOLA Ja mam tą krechę jeszcze ale już nieco bledszą niż w maju. izamaj Mam nadzieję ze włochy odwiedzę na nartach w przyszłym roku na feriach szkolnych bo w tym roku ciąża to mnie zostawili a sami pojechali. Tak wiec zwiedze je zimą. Odnośnie Hiszpani - wowwwwwwww skusze się też bo znajomi tam jeżdzą co rok a my jeszcze tam nie zagladli. Kasiullaaa ja tez jestem ciekawa czy nasz topik przetrwa tak długo, bo majówki 2009 padły, a szkoda. Trelevinka Ty to masz hasła na cafe. Boki zawsze zrywam babolcu TY. Nawet jak mam zły dzień to Twój wpis normalnie mnie budzi do życia. DEbeściaku ty!!! Wstawiłam właśnie sobie obiadek. Dziś robię pieczony karczek pomimo piątku bo mi został i tak sobie czekał na swoją kolej. Ryb pojedliśmy nad morzem to może dziś mięsoooooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko a pamiętasz jak założyłaś też topik z maj 2011 tylko tu było więcej dzieczyn i się przeniosłyśmy chyba Trelevinka też ???!!! Tak to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak atena tak bylo - my z penelopka bylysmy na tamtym drugim topiku z maja ale malo bylo babek i najpierw Penelopka i Ty a potem ja sie przenioslam na nasz watek :D yeeaah Ej wogole twoja Milka jutro konczy 4miesiace - oozesz w morde czas na jablko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ten czas leci. Jeszcze trochę i każda będzie wprowadzała nowe menu dla swojego maluszka. Ja już szczerze mówiąc nie mogę się doczekać aż mała będzie się krzywiła po jabłuszku ;) Pewnie nagram ten moment na kamerkę i za jakiś czas jej pokażę. W ogóle chce mojej małej zrobić prezent na 18-ste urodziny w postaci kuferka z rzeczami z dzieciństwa typu: pierwsze butki, sukieneczka, tasiemka ze szpitala, pępuszek itp. Mam nadzieję, że wypali :) Penelopa no coż mój mąż pracuje w służbach mundurowych, hehe :P Acomitam ale z Ciebie detektyw, hehe A swoją drogą też jestem Ciekawa co u Ad888, Tigero, Znow_Mamy i pozostałych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj to TY masz obrońcę superrrr koło siebie. Chyba nikt mu nie podkoczy. Ulalalala Za mundurem panny sznu......gęsiego!!!!! hiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ale masz zajebisty kurde pomysł z tym kuferkiem baboooooooo. Na 18 - tke takie coś dostać - bezcenny prezent. Ja od poniedziałku bede gotować już zupkę na cielęcinie z marchewką i ziemniakiem - zmiksuję i jazdaaaaaaaaa mała - jemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×