Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny zimnej wody nie mam,no więc pewnie zamarzło gdzieś i teraz nie wiem gdzie,czy to moja awaria czy z miasta cos nie gra:( jaTuska szukam dla koleżanki tzn ona wyszukuje na jednej stronce mieszkania a ja dzwonie i dowiaduje się szczegółów,a potem jadę z nią na miejsce,bo ona słabo z angielskim a islandzkiego wcale,a czasem wynakmujacy po angielsku nie rozmawia. No więc czasem w takie dziury wchodzimy,gdzie wołają ogromne pieniądze,że odechciało mi się zmian:(No noc mam nadzieję,że Tobie się poszczęści,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dziewczyny ja was pociesze dwa dni temu sie dowiedzieliśmy, że musimy opuścic mieszkanie no i dzis wylądowaliśmy u teściów . Jedno dobre, że mieszkanko już mam załatwione na początek lutego, więc dziś był ciężki dzień. Mój maluch dalej nie daje o sobie znać a to już 20+4 tydzień strasznie się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się do wodociągów i nie ma żadnej awarii, z ich strony wszystko gra,czyli zamarzło u mnie,by to szlak,muszę czekać na męża,biedak bedzie miał co robić zmęczony po pracy:( Trelevina taka graciarnia sie przydaje,to fakt:D No ale u mnie ta graciarnia jest bardzo dużych rozmiarów,no i szkoda właśnie ,przydałyby sie te metry na pokój dodatkowy,no ale nie bede narzekać,bo najgorzej tez nie ma;) A Ty na razie to faktycznie może nawet fajnie z maluszkiem na poczatku pomieszkać z pomocą przy sobie. Ajj,ja to teraz ogólnie stęskniona za rodziną ,więc mnie się wydaje,że super sprawa tak z rodzinka za ściana mieszkać. Ja wręcz odwrotnie ,obawiam się troszkę jak to będzie kiedy mały sie urodzi,a mąż po tacierzyńskim już od rana do wieczora w pracy,ja na nikogo innego liczyć nie bedę mogła,tak troszkę to smutne,w sumie tylko znajomi dookoła,a to nie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to długa historia po prostu ciężko było się dogadać z właścicielem, więc nie było sensu tam siedzieć. Dwa tygodnie będziemy u teściów a potem dalej na swoje :-) To niestety niepotrzebne stresy tym bardziej teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA Ciężko jest dobre oferty odrazu schodzą, trzeba trzymać ręke na pulsie. Ja też nie lubiłam oglądać mieszkań sama , potem mój jechał drugi raz sam albo już po mieszkaniu było ;/ Siostra mojego Faceta wynajmowała tak dom z rodziną . Tamta rodzina miała 10-letniego syna . I ogólnie dramat tam mieli z tamtą rodzinką , ale na szczęście 2 miesiące temu się ich pozbyli z domku tzn nie przedłużyli im umowy bo nie miało to sensu , skoro i tak nie mogli się dogadać nie wspomnę o tym że już nie gadali ze sobą ani nie przebywali w jednym pokoju. Bo inaczej by się pozabijali. Najlepiej samemu jak się da oczywiście. stylowa - ma osobne piętro więc to co innego , a pomoc przy maleństwie się przyda zawsze. My mamy jeszcze pieska małego i nie wiem jak to będzie, jak mój M pojedzie do pracy a będzie trzeba wyjść z pieskiem a ja sama z dzieckiem .... W Anglii jak są promocje to są bo u nas tylko tak piszą a cenowo bez zmian. Ja też muszę przystopować bo moja chceśnica co właśnie do niej lecimy w lutym będzie mieć roczek , wiec też już ma ciuszki co z nich wyrosła więc też spadek przypadnie mi tzn mojej Julce :) Tak apropo wszystko w Anglii jest przystosowane dla dzieci z matakmi w sklepach windy , ruchome schody na ulicach brak krawężników są podjazdy, jak byłam w tamtym roku to w szoku byłam bo u nas pod tym względem to dramat. U nas żadko się widzi kobietę z wózkiem w centrum handlowym (tak jakby było zakodowane u ludzi że ma siedzieć w domu i bawić) a tam gównie kobiety z dziecmi na mieście a miło poptzrzeć. Już nie wspąpne że u nas na lotniksu w Katowicach nie ma nawet przewijaka dla dziecka, (nigdy nie zwracałam na to uwagi bo dzici nie mam) Ale jak w tamtym roku wracałam z KAsią i jej córką chciałyśmy ją przebrać na lotnisku i nie było gdzie miałam ochotę iść i normalnie przewinąć dziecko na ladzie w informacji albo najlepiej jakiemuś Dyrkowi przed nosem. Jeśli na lotnisku nie ma przewija ka to strach pomyśleć o innych miejscach Oni mieszkają w Londynie ale za chiny nie pamiętam dzielnicy... (do centrum Londynu metrem jest chyba 20-30min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się machłam nie stylowa tylko Trelevinaaaa Sorki :) Kooralinkaa jak ja byłam na badaniach prenatalnych w 20 tyg i powiedziałam lekarzowi że nie kopie to mi powiedział że to normalne. Że tak jest jedna kobieta czuje 16tyg a inne póżniej . Ja pierwsze ruchy poczułam po 20 tyg ale nie pamiętam dokładnie. Zresztą do tej pory moja Julcia się wierci tak jakby się wypychała , ale kopnięć do tej pory nie czuje a jestem w 23tygodniu i 4 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa bidulo ja miala kilka tyg tak samo nie mialam ani cieplej wody ani ogrzewania, koszmar! I obie bedziemy mialy podobnie - same z dzieciaczkami,jak tatusiowie do pracy wroca ;/ oj przydalaby sie rodzinka w takich chwilach. Koralinkaa nie ma tego zlego... fakt stres Ci teraz najmniej potrzebny, ale skor z tymi ludzmi nie dalo sie dogadac co do wynajmu to po co sie meczyc. Kasiulaaa ja tez niecierpie sama ogladac, bo pozniej i tak nie wiem czy sie mojemu spodoba wystraczajaco itp. lepeij od razu jechac we 2 i juz. a co do tego przystosowana dla matek z dziecmi to fakt ze jest super. wszedzie mozna z wozkiem wjechac, nikt sie krzywo nie patrzy, ze w centrym handlowym sie buszuje po sklepach z maluchem, sa specjalne miejsca dla matek karmiacych nie wspominajac juz o przewijakach. na to nie ma co narzekac, wystarczy wygodny wozek i mozna ruszac w miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska mamy podobnie,faktycznie ,ale podołamy;) Ja to już tyle razy kryzys przechodziłam,chciałabym chociaż bliżej Polski mieszkać,tyle razy juz nad Anglią myślałam,ale jakos zawsze ta Islandia zostaje,bo to jednak strach tak zmieniać,w sumie to tu sie dobrze i wygodnie żyje,a pod wzgledem dostosowania sie do matek z dziećmi to jest bardzo dobrze,Polska pod tym katem strasznie odstaje,a z tym lotniskiem to już całkiem pozamiatali,szok! Jeśli mowa o Anglii to 18 stycznia przylatują do nas przyjaciele stamtąd ,juz sie nie moge doczekać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak oto cały dzień przesiedziałam na forum .... Wciąga... A miałam poprasować ale już mi się chce poczekam no mojego i chyba na łoże tylko pójdę . Niby tylko przed komputerem człowiek siedzi - a powiem wam że zmęczona jestem hehe Oby Stylowa nie miała tej wody tylko parę dni a nie tygodni jak ty TUŚKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PL chyba się nastawiają ze matka z dzieciakiem w domu powinna siedzieć a nie po sklepach latać , w ogóle zero przystosowania, choć ostaniu w jednym z centrum handlowych widziałam przewijak :) I tam będę jeżdzić mimo że nie lubię tego sklepu ;p Może w większych miastach jest inaczej, ale i tak nam daleko do tego co wy macie .... A ja tory przeszkód hehe i utrudnienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa nawet tak nie myśl,bo ja mam nadzieje,że mój M. to dziś jeszcze naprawi,nie wyobrażam sobie bez wody:( Pralka u mnie full,zmywarka też-naczyń mi brakuje,w kibelku spłuczka pusta:( Ja pamietam te akcję jaTuska Twoją,pamietam jakie meki przechodziłaś,,no nie ja podziekuję za takie ekscesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieciekawie bylo, z ogrzewaniem to tam kit bo kupilam jakas dmuchawe i cieplo bylo, ale woda koszmar. koles naprawil i pojechal ja w polowie prysznica i wszystko padlo i lodowaty strumien mnie wykurzył z predkoscia swiatla z kabiny ;/ ale moj naprawil i do tej pory dzila. nie martw sie maz przyjedzie to cos poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny zestresowalam sie tymi mieszkaniami i teraz taka poddenerwowana siedze. najgorsze jest to, ze jak juz sie jakies mieszkanie znajdzie to chca by od razu umowe podpisywac, a ja musze dac miesieczne wypowiedzenie w tej agencji by oddali mi moj depozyt... chyba musze sie czyms zajac, zeby nie myslec. obiad jakis trzeba zrobic bo moj S niedlugo z pracy wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w to piękne czwartkowe popołudnie :) Dziś z mężem mamy mega leniwy dzień i postanowienie robienia niczego ;) Jutro w końcu idziemy na USG połówkowe, już jajo znoszę... Niestety wizyta dopiero na 20tą, także cały dzień czekania. Myślę, że umilę sobie ten czas wizytą w h&M ;) Mam nadzieję, że dzidziuś ułoży nam się tak, żebysmy mogli podejrzeć co tam ukrywa. Oczywiście najważniejsze jest serduszko i czy wszystko jest w porządku... Odebrałam wyniki badań, wg norm widzę że wszystko ok, natomiast w wynikach moczu mam napisane "fosorany bezpostaciowe - liczne w preparacie" hmmm orientujecie się dziewczyny co to oznacza?? Ruchów nadal nie czuję, jedynie delikatne przelewania, staram się nie popadać w paranoje!! X to jutro obie mamy połówkowe :) pochwal się jaki ten wózeczek kupiliście, ciekawa jestem... Też już by chciała mieć chociaż wybrany. Ale może wybierzemy się w ten weekend do jakiegoś sklepu poogladać bolidy :) A zakupimy pewnie przez internet-wiadomo wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciekawie :( Mi Pan tak okna nastawiał , tak mi wiało z okien że w nocy spać nie mogliśmy taki hałas był, już nie wspomnę że zimno . Przyjechał Pan "naprawił" kasiorę skasował a za 2 dni to samo. Dopiero drugi fachowiec naprawił te okna były źle założone , jeszcze się okazało że ten poprzedni nam klamke złamał. Ale już nie mam halnego w sypialni. cisza i ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż przyjechał i kombinuje,ojj ,oby sie udało jatuska nie martw sie to dopiero początek Twoich poszukiwań,cierpliwości. A z tymi wypowiedzeniami to faktycznie zawsze nieciekawie.Żeby wszytsko pasowało to by trzeba było płacić jeden miesiąc za dwa mieszkania:( Agnes i ..x.. czekamy jutro na wieści po połówkowym:) Kasiula to Ci się fachowiec trafił,niech go szlag:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w Anglii artykuły dziecięce są dużo tańsze. Tak się składa, że moja siostra już jest tam jakiś czas i także kompletuje mi paczkę z ciuszkami :) Chociażby za body lub śpiochy w zestawie ceny są śmieszne, grosze jakieś- teraz już wie, że będzie ciocią Zuzi, także mówiła że dopiero zaczną się zakupy, hehe Natomiast wózki faktycznie są droższe, my kupowaliśmy i wysyłaliśmy dla chrześniaka z Polski- opłacało się o wiele bardziej :) Co do mieszkań- praktycznie my jeszcze z rodzicami, ale już niedługo. Na początku zawsze będzie jakaś pomoc ze strony mamy. Współczuje Wam kobity, które wynajmujecie mieszkania i płacicie krocie za utrzymanie :( Ale teraz takie życie, aby się dorobić trzeba się zarobić na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa daj znac jak Mąż już podoła zadaniu :) Nigdy nie wiadomo u kogo się wynajmie ja dobrze trafiłam. Ludzie są różni. mamuskamaj to tak jak ja czekasz na paczkę z Anglii :) Ja w lutym lecę wiec już trochę Pozwożę a reszta wiadomo paczka musi się uzbierać i kurierem do PL. Nie opłaca mi się płacić za nadwagę na lotnisku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala znow miec scan jutro jak wy babeczki. moglabym patrzec na mojego baka caly czas :) zdajcie relacje koniecznie jutro. ja tez jutro mam wizyte ale tylko z lekarzem na analize moich wynikow badan. stylowa niech maz kombinuje - czasmi Ci faceci sie jednak przydaja heh ;) mamuskamaj my chyba tez jak cos to zamowimy wozek z pl i ktos nam tu przesle, bo ceny tutaj kosmiczne. ale ubranka fakt tanio - ostatnio za 4-ro pak bodziakow z dlugim rekawkiem, takich na prawde fajnych zaplacikal 8F :) za 2 komplety bluzeczki z dl rek + 2 pary spodenek po 6 czy 8. Kasiulaaa to jak przylecisz to moze sie spotkamy na kawusie i maraton po sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak poszłam na pierwsze badanie usg 3d czy 4d w 13 tygodniu zawsze mi się myli to w szoku byłam że dziecko tak wyraźnie już widać że mi się łeska w oku zakręciła ;) mamuskamaj i jaTUŚKA nie ma co przepłacać jesli tylko macie taką możliwość to tak zróbcie. Ale kureira po odbior zamówcie u siebie bo z pl do was strasznie drogo wychodzi. Ja ostatnio wysyłałam Kasi paczki to za 2 paczki każda po 30kg zapłąciłam 46 funtów (i kurier byl zamawiany w angli) A jak bym chciała z pl zamówić do was to za jedną paczkę 36euro czyli za dwie 72 euro. - dramat. jaTUŚKA Ja jestem bardzo chętna ;) dowiem się dokładnie z jakiej dzielnicy oni są i dam ci znać , i możemy się umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa dla męża :) to teraz czeka cię pranie, mycie garów i jakaś dobra kolacja dla męża za odwalenie dobrej roboty :) Tuśka chyba London United Kingdom , nie ma ich teraz na gg nie mam jak zapytać ale na facbooku znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gary sie juz piorą,pralka też:D A na kolację zrobiłam hamburgery z jajkiem sadzonym i bekonem-takie jak w American Style-pyychcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa jaka super kolacja. Mój tato robi mojemu T. bigos żeby sobie zamroził i zabrał do Niemiec (niestety już w niedziele jedzie:() no i zapachniało mi kapustą gotowaną i mój ojczulek musiał dziś zrobić na obiad kapustę :P Co do mieszkania jak na razie mieszkamy z moimi rodzicami, może kiedyś uda nam się pójść na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien Teraz ty o bigosie Stylowa wyskoczyła z chamburgarami Czuje że się robię coraz bardziej głodna hehe Lorien Napewno wam się uda wyjść na swoje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak to już z nami jest usłyszymy, przeczytamy czy coś nam ładnie zapachnie i juz nam się chce to zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×