Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

agnes71- czas mi plynie dzis strasznie wolno, jutro tez pewnie bedzie wolno plynal:/ja mam wizyte na 16.30. strach mnie juz oblecial ale musimy dac rade nie? musimy sie trzymac, nie martw sie co do ruchow, ja tez ich nie czuje. A Ty jutro masz badanie 3d czy zwykle? bo ja ciagle sie zastanawiam czy isc na 3d. wozeczek kupilam ten: http://allegro.pl/tako-jumper-dou-3w1-2-foteliki-i1394630905.html ztargowalam cene wiec nie tak zle:) stylowa- dobrze ze z awaria wody juz u Ciebie ok. My mielismy awarie jak bylam w 3mc i ciagle siusiu latalam. No wtedy w kibelku wody nie bylo hehe:P Jutro przesle Wam zdjecia z USG bo ostatnie mam z 13tc. wiec wrzuce jutro swieze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jak to jest z tymi filmikami z usg . Bo ja nie mam a chcę mieć koniecznie. Lekarz mi nic nie mówił że jest taka możliwość. Czy to robią na usg 3d czy jeszcze na jakiś innych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- pewnie, że damy radę!! jutro idę na 3D z opcją + filmik. Już się nie moge doczekać. wózek super!! Ale dziewuszki narobiłyście smaka na jedzonko, gdyby nie to, że właśnie skończyłam talerz spaghetti to już bym była w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak filmik na 3d. Kurcze a ja byłam 2 tygodnie temu ;/ Cóż będe musiała poczekać na następną wizytę , strasznie chce mieć filmik z Dzidką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce z tego co wiem to nagrywają też filmiki w 2D czyli takie jak na normalnym czarno-białym usg ale wówczas mało widać. Dopiero jak lekarz przełączy na 3D to jest efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 dzieki za info byłam już dwa razy na 3d i mi nikt nic nie powiedział że mam możliwość filmiku. Jeśli jest lepszy efekt to wole zdecydowanie w 3D , na następnej wizycie się upomnę hehe Tylko będę musiała troszkę poczekać bo dopiero co byłam w 20tyg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja miałam dziadków na Zagórzu,tam się wychował mój tata,dziadkowie nie żyją od niedawna więc juz na Zagórze nie jezdżę,ale mam w Sosnowcu -dwa przystanki przed Zagórzem bardzo dobre kumpele,często u nich bywałam, a w Dąbrowie Gór. mieszka moja chrzestna:) ...X... bardzo fajny ten wózeczek i choc używany to cena tez nie malutka,mysle,że dobrze postapiłaś kupujac taniej,reszte pieniążków mozesz przeznaczyć na maluszki;) Lorien to prawda,strach widzieć jak ktoś coś je lub usłyszeć-jak dzieci normalnie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa oj to nie moje dzielnice ;) Ale zawsze to dalej te samo Miasto ;p Przykro mi z powodu dziadków :* . Ja jak kupowałam wózek to myślałam o tym żeby lekki był a tutaj ...X... bliźniaki będzie mieć a wtedy można zapomnieć o tym żeby wózek ważył 13kg . Mi się też podoba bo czarny podobają mi się ciemne wózki :) Co do jedzenia ja często mam a raczej cały czas że bym coś zjadła ale nie wiem co ... i tak sobie dziubdziam wszytskiego po trochu. Na wadze już mam 9kg więcej. Nie wiem czy to dużo ? W 23tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobilyscie smaka na te roznosci ;) chyba musze jeszcze cos skubnac. tylko co??? :) Kasiulaaa poki pamietam - zapytaj znajomych na jakiej dzielnicy mieszkaja i daj znac, fajnie by bylo sie na ta kawke spotkac. (a do wagi to kazna z nas nabiera w swoim tepie - ja mam +4, a jutro zaczynam 24 tydz, ale kazda z nas jest inna :)) aha ja mam cd z usg prywatnego w 2 i 3d ale 3d tylko chwilka takze lipa. nastepnym razem bede meczyla lekarza zeby pokazal mi wszysciutko ( w koncu place za to jak za zboże) hmm ide poszperac w kuchni za czyms slodkim i spac. postaram sie odezwac jeszcze rano, ale na wszelki wypadek juz teraz powodzonka na jutrzejszych badanich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAJÓWECZKI. Niestety nie nadrobie tego co straciłam przez pare dni nie pisania z WAMI. Więc moze tylko te ostatnie dokładnie przeczytam. kasiulaaas-ce - witaj - nowa majóweczko. Twoj suwaczek sie mi nie otwiera więc chyba MAJ 2011. ...x.... - bliżniaki???????????????????? wow. Odnośnie badań - które miałam mieć 03 stycznia nie doszły do skutku - więc czekam jak juz pisałam na 12 ide na prywatną wizytke - ale moja SHE tak fika ze juz boje sie ze bedzie ADHD........hihihihi żartuje. Poza tym u mnie oki. Samopoczucie superowe. Od poniedziału miałam urlopik wiec posiedzieliśmy dużo w domku i moi pojeżdzili na nartach i parapetach w naszych górach. No a dzis w pracy więc bede bacznie pisac na wasze tematy. ide was poczytać od 145 str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki witam Was w kolejnym dniu. Jak tam samopoczucie?? Bo u mnie nawet dobre Kubuś już dał o sobie znać:) Wczoraj kopał prawie cały dzień:) Nie mogę się doczekać aż będzie z Nami:) Dziś mam ochotę na chińskie żarcie:P Idziemy z T. na zakupy to może wstąpimy do chińczyka na coś dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien- Kubus aktywny - a masz juz pokoik urządzony dla maluszka????????? Do maja niedaleko - więc poki co cieszmy się jeszcze przespanymi nocami. Moja ciaża jest inna niz poprzednia - czas tak szybko minął ze nawet nie pamietam samego poczatku - teraz jednak bede starać się pamiętać każda chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry majoweczki!! Wpadam tylko na chwilke sie przywitac i zyczyc milego dzionka. Bede pewnie wieczorkiem to Was poczytam.Wczoraj weszlam na grudniowki2010 i poczytalam troche o wrazeniach porodowych.Lo matko.Ja sie wycofuje...Kto chce urodzic za mnie?Haahhhahaa....No na razie nie ma co myslec. Jeszcze daleko. Buzka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni maluszek będzie z nami w pokoju, bo na razie nie mamy innej możliwości. Ale pokój już jest ułożony pod względem nowego lokatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na to forum o grudniowkach - zobacze co tam takiego koszmarnego pisza............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki!!! oj wczoraj nic nie napisałam do Was i widzę, że mam trochę do nadrobienia! wczorajszy dzień minął w fajnej atmosferze. byliśmy z corcią na megamocnym w 3d- fajna baja :) potem na pizzy z przyjaciólką. wieczorem jeszcze przyszli znajomi wiec wesoło było. córcia miała kilka ciotek, które się nią zajmowały i była przeszczęśliwa:) ja tez mam smaki- najlepiej kapuśniak zajadałabym z czyms słodkim, a paluszki słone maczała w czekoladzie:) witam nowe mamusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek zbieram sie do szpitala, chcialam sie tylko przywitac czytalam w grudniowkach ostatnio, ze jedna z nich pojechala na porodowke syna rodzic a wrocila z dziewuszka !!! :) czyli jednak pomylki sie zdazaja heh ale ja juz nie chce zadnych zmian :) do pozniej cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - jak mi dopiszą odrazu daje ci znać. Ja też byłam 2 razy prywatnie na 3d ale tylko zdjęcia mam :( teraz się upomnę hehe ENI_35 Witam :) zgadza się Maj 2011 termin zaraz na początku bo już 2.05 ;) To troszkę czytania masz , do nadrobienia :) kropeczka_między_brwiami : ja mam podobnie jak siedzę w domku to myślę tylko o tym żeby coś zjeść cały czas mogła bym wsypywać jedzenie w siebie :) ale jak jestem w pracy czy po za domkiem głodu tak nie czuje. Nie wiem czemu. Moja waga wynosi +9kg , chodź muszę przyznać że nie widać - jak narazie. Po prostu w ciąży lubię jeść i już MOJA JULKA WCZORAJ A RACZEJ DZIŚ W NOCY PO 12:00 ZACZĘŁA PIERWSZY RAZ KOPAĆ , WCZEŚNIEJ TYLKO CZUŁAM JEJ RUCHY. BYŁAM TAKA NAKRĘCONA ŻE OD RAZU OBUDZIŁAM MOJEGO FACETA - POWIEDZMY ŻE PRZEZ SEN PRAWIE KONTAKTOWAŁ HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane.no jatuska mi sie własnie tak dzis sniło ze urodziłam dziewczynke i nie wiedzialam jak powiedziec o tym mezowi ze jednak dziewczynka i sciagnełam pieluszke i mu pokazałam.ach dobrze ze moj mąż idzie ze mna to w razie pomyłki od razu sam zobaczy!!ale ja tez juz nie chce zmian!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczki podajcie ten link GRUDNIA 2010 - szukania w tych topikach kosmossssssssss. Ja narazie od świat sie nie waże - ale 9 kg - ło matko chyba tez tyle bede miec. Ale nadal chodze w jeansach więc nogi spoko- brzucholek do przodu wypchany. Ale tunika skrywa balonik słodziakkkkkkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI_35 Ja też nadal w jeansach chodzę , choć jak wsiadam do autka to ro spinam guzik :) Mój brzuszek widoczny szczególnie jak siedze ale jeszcze balonikiem chyba bym tego nie nazwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4412413 23 Tydzień... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie. 23 Tydzień... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jeden dzień nie zaglądałam do Was, a tu tyle stron... widzę ze jakaś inna jestem z jedzeniem, ja wręcz przeciwnie prawie nie mam apetytu :( a zachcianek to narazie żadnych - może to i lepiej :) sa takie dni że jem na siłe, żeby dzieci nie głodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dopiero co wstałam,bo noc miałam okropną. Jest sztorm na oceanie i choć wiatry ogromne przy tym są normą,to ten mam wrażenie przebija wszystkie jakie widziałam. Moja córka nie poszła do szkoły bo nie daliśmy rady otworzyć drzwi z auta,wiatr wiał w nie z taką siłą ,że zdołałam otworzyć na szerokość centymetra. A kolega otworzył z żoną drzwi na trzy cztery siedząc w środku i drzwi urwało bo otworzyli z wiatrem:( Ja od 3.00 nie spałam przestraszona-takiego hałasu i stuków przedmiotów przemieszczanych przez wiatr jeszcze nie słyszałam. W ogródku mam sajgon. Z potrójnej huśtawki jedna zerwana,zatrzymana na drzewie,klapa z piaskownicy zniknęła,śmietniki przemieszczone o kilka metrów itp. Wieje dalej:( Oj,straty w mieście bedą olbrzymie:( Ale przynajmniej odespałam noc,dzieki temu dobrze sie czuję:) Witaj Eni, w końcu znów z nami:) Weszłam na ten topik o grudniówkach ,ale tam kocioł straszny,się im wszystko popsuło,oby u nas sie tak nigdy nie zdarzyło Ja dziś pewnie rzadziej zaglądnę,bo mąż wrócił do domu przez ten sztorm,bo do pracy nie mogli dojechać służbowym -taka burza śnieżna po drodze,więc zawrócili Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×