Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W ogóle dzięki dziewczyny za wsparcie w tej mojej walce. Teraz mnie potrząśnijcie bo znów zaczynam wariować ponieważ moja mała milczy od rana:) po wczorajszej dyskotece zaczynam się zastanawiać, dlaczego ona mnie tak męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba wlasnie sie zdecyduje za 2 tyg. na 3d. weska- Moj maz zawsze ze mna chodzi na USG i hehe i tak nic nie widzi:P A Twoj widzial budyn haha dobre:P my to kobitki jakos inaczej to widzimy kropeczko- no wlasnie gratuluje Ci wywalczenia z szefem. Dobrze ze sie nie poddalas i walczysz o swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - ja się twojemu mężowi nie dziwię, nim cokolwiek na ekranie zobaczę to muszę chwilkę podumać:) co do walki o swoje to nie wiem czy Wy, ale ja odczuwam w sobie taką siłę i odwagę, że nie straszna mi żadna rozmowa. Od kiedy moja dzidzia jest ze mną taka się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko- Twoja mala tak Cie kocha ze juz Ci gra na nerwach hihi:P nie denerwuj sie kochana, zobaczysz jak sie uspokoisz to malenka sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za tak cieple przyjecie, ciesze sie ze w koncu sie przelamalam i moge z wami cieszyc sie ciaza, bo w moim towarzystwie to zabardzo nie ma z kim, albo znajomi maja duze dzieci, albo jeszcze o nich nie mysla. kropeczka doskonale Cie rozumiem bo moj maly juz drugi dzien bardzo cichutko siedzi, niby rano cos sie ruszyl ale bylo to tak ulotne, ze juz sama nie wiem czy mi sie tylko wydawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno do was nie pisałam przepraszam ale czytam was codziennie. Chciałam sie zapytać byłam na badaniach hemoglobina nadal spada 10,3 prosze co pomoże ją podnieść a OB mam 32 po godz. a poprzednio miałam 4 czy to co s może znaczyć?? pozostałe wyniki w normie we wtorek wizyta zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test obciązenia glukozą i na czczo wyszło 74 a po wypiciu glukozy po godz. 111 czy to OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł w ten pikny wieczor :) ja w odwiedzinach u babc bylam :))) Na szczescie mam obie babcie ale tylko jednego dziadka ale za to wspanialego ;)) i w ciezkich chwilach zawsze doceniam to ze mam dziadkow, zawsze moge na nich liczyc :)))) No super za malyszek wygral - chociaz juz brak nadziei bylo a tu proszeee milka witaj :))) mamy juz druga milke - ta pierwsza chyba z katowic a ty z krk mojego ukochanego miasta z czasow studenckich :D ja jeszcze jestem u rodzicow no i musze jeszcze jechac po mojego edka do pracy bo kolega z ktorym dzis jechal wczesniej wyszedl do domu i moj bidok nie ma z kim wrocic :/ wiec zona z odsiecza musi przybyc a to az 35km :P ale co tam dam rade uwielbiam jezdzic autem :D co do usg 3d tez chcialam zrobic ale 250zl to kupa hajsu i zrezygnowalam :/ tym bardziej ze mam teraz mega wydatek - rozwiazuje umowe lokalu gdzie mialam gabinet i musze zaplacic za ugode ponad 5tysiecy wiec slabooo :( aa juz bym miala cala wyprawunie dla kokosinskiej :/ nooo milego wieczorku Wam zycze jeszcze tu zajrze moje kochane ps kropcia w koncu cos sie udalo !!!! ale ten twoj szefunio to kawal ch**** prawda :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce kochana - szybciutko do czasu ukiszenia soku z burakow: l kg buraków wyszorować, wymyć, obrać i pokroić w plastry, włożyć do kamiennego garnka lub słoja ze szkła, dzbanka szklanego (ja tak robie) i zalać przegotowaną ciepłą wodą (ok. 2 l), a następnie dodać 5 dag skórki z razowego chleba i trzymać w cieple. Po kilku dniach (ok.2) zlać do i wstawic w szklanym do lodowki. Wyjac tez ta skorke. Pozostałe buraki można ponownie zalać wodą. Ja doprawiam do smaku sola i pieprzem wg uznania. Jest pyszny :) Uwaga tylko nie pic soku ze swiezych burakow np z sokowirowki, a poczekac az sie ukisza te dwa dni (bo sok ze swiezych jest wstretny delikatnie mowiac i mozna sie zrazic do tego pysznego na ktory podalam przepis), kup sobie w kartonie barszczyk z hortexu. Zrob ten soczek co podalam przepis i masz piekna hemoglobine. Sama probowalam i dziala, lekarz tez to pochwalil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Milka, mamy termin na ten sam dzień :) Dzięki za tytuły, "Kod.. czytałam, ale innych tego autora nie.Ostatnio nadrabiałam literaturę Kinga, ale nie chcę już go czytać do rozwiązania.Zapisałam inne tytuły, syn ma mi je załatwić:) Milka_k-ce-mi powiedziano, że w ciąży nie robi się OB, bo jest niemiarodajne. Potwierdził to lekarz i pielęgniarka, dlatego nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka s-ce to na hemoglobinę: lista produktów bogatych w żelazo (zawartość żelaza w 100 g produktu): 1) produkty zbożowe : płatki zbozowe 2 mg pieczywo ciemne 2,5 mg pieczywo graham 2,3 mg chleb żytni pełnoziarnisty 3,3 mg 2) suche owoce: suszone śliwki 2,9 mg suszone figi 3mg rodzynki 2,2 mg 3) mięso/wedliny polędwica wołowa 3,1 mg zając 3,8 mg salami 2,7 mg 4) podroby wątróbka 8 mg nerki 5,7 mg kaszanka 6,4 mg * jednak duże ilości wątróbki nie są polecane dla ciężarnych ze względu na wit. A 5)ryby i owoce morza małże 24 mg sardynki 3,2 mg łosoś 3,8 mg 6) warzywa buraki 3 mg szpinak 4 mg pietruszka (korzeń) 3,5 mg 7) inne kakao 10,7 mg czekolada 2,2 mg migdały 4,2 mg orzechy pistacjowe 7,3 mg Przy pistacjach też nie należy przesadzać - dużo soli i alegreny. Wchłanianie żelaza: ułatwia: wit. C, soki owocowe, obecność mięsa w posiłku utrudnia: kawa, herbata, napoje typu cola, mleko, produkty bogate w błonnik Na swojej poczcie macie też chyba przepis na sok z buraków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x.... ta moja mała to niezła złośnica, staram się zachować spokój. Dzisiaj troszkę mnie okolice pępka bolą więc dodatkowo zastanawiam się i jestem czujna. Ale dziewczyny doprawdy, nie panikuję, ja wiem, że czasami dużo piszę, ale bardzo daleko mi w rzeczywistości do panikary. Chociaż ja sama zawsze doradzam wszystkim, że jeśli mają jakiekolwiek obawy, wątpliwości to lepiej jechać do lekarza, czy na pogotowie i się uspokoić niż zamartwiać. Lekarze i pogotowia właśnie po to są, nie ma co ich oszczędzać - taka ich praca a uspokojenie naszych serc to właśnie ich zadanie. My nie musimy się znać na anatomii, na fizjologii kobiety. To oni są po to by nam pomagać. Z drugiej strony gdyby ten nasz kraj nie był taki chory, i można było się dostać normalnie do lekarza anie jak obecnie z miesięcznym opóźnieniem, pewnie byłoby więcej zadowolonych i spokojnych ciężarnych. Co więcej, gdyby było więcej lekarzy pracujących na swoje nazwiska a nie dziedziczących je po rodzicach bylibyśmy pod lepszą opieką. Mnie tez wielokrotnie potraktowano jak rzecz, jak śmiecia właśnie w słuzbie zdrowia dlatego uważam, że chce panikować, chcę wymagać diagnoz i sprawdzania czy ze mną wszystko dobrze bo w końcu to XXI wiek a poza tym to mi się należy... milka78 - my zdaje się w podobnym terminie jesteśmy, ja mam termin niby na 15, niektórzy mówią że na 17 - różnie. Moja mała strasznie bryka jak jej się chce a jak nie to jeździ po moich nerwach siedząc cicho. milka_k-ce - hemoglobina to przede wszystkim czerwone mięsko w obecności witaminy C. Poza tym chyba trzeba jakoś farmakologicznie, czyli nie ominą nas tabletki - mi też pewnie spada. Co do testu glukozy nie wiem jak się odnieść do wyniku ale 111 to moim zdaniem już sporo, chociaż sama nie wiem jakie są normy w ciąży. Trelevinaaaa - sporo pieniążków w twojej okolicy trzeba wydać za 3D. U mnie jest to około 150 zł i to jeszcze w ramach połówkowego robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny na was zawsze można liczyć kochane jesteście!!! Ja jestem z Kielc nie Katowic Miłego weekendu odpoczynku i tańczących brzuszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka k-ce a to była 50 g glukozy, czy 70 ?? Po 50 po godzinie norma to 140, ja miałam 133 i było wg lekarza idealnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50g czyli ok? a już sie martwiłam. biorę tardodyferon już miesiąc i nic nie pomaga muszę wyprubować wasze sposoby dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak 50 g to jak najbardziej ok. Ja też się przestraszyłam, jak odebrałam swoje wyniki bo laboratorium określiło w ramce normę do 110, tylko pod ramką była uwaga, że test był po obciążeniu. Najpierw w necie znalazłam tą normę po obciążeniu - że 140 no a potem lekarz mi to potwierdził, więc myślę, że możesz być jak najbardziej spokojna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi siostry chcą przysłać wózek Greco, ale jakoś nie jestem do niego przekonana. Może coś o nich słyszałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko- ja chcialam kupic taki leviroo tylko blizniaczy. Wahalam sie dlugo albo tako albo leviroo. Nie kupilam leviroo bo nie mozna znalezc o nim zadnych opinii, a szukalam dosc dlugo. A wizualnie to jest moj typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisała X wizualnie bardzo fajny. Ja przed zakupem wózka też dużo czytałam na jego temat i sugerowałam się opiniami matek użytkujących. Uważam, że takie opinie najbardziej odzwierciedlają funkcjonalność wózka- bo zostały już wypróbowane. A i uważam, że zostawienie kilku drobiazgów dzieciaczka i podarowanie mu na 18-ste urodziny to świetny pomysł. Bardzo oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) JA znowu w plecy z czytaniem byłam - ale już nadrobiłam. Odebrałam wyniki z tej glukozy i u mnie wszystko O.K. A trochę się martwiłam bo moja mama ma cukrzycę. Glukoza na czczo 71 norma jest do 106 glukoza po 1 godzin. 89 norma do 140 Dziś byliśmy w sklepie z moim M kupiliśmy przewijak dla małej, 2smoczki ,aspiartaor i dwa sweterki zapianane na guziki. ;) ;) Co do wózków ja kupiłam dokładnie ten sam wózek co mówi penelopa kruz z teutoani model cosmo i jeśli chodzi o skręcanie kół to jest rewelacyjny wypróbowałam w sklepie. Niestety mój jest jeszcze w pudle nie złożony. Opinie też miał bardzo dobre. Trelevinaaaa to ci się trafił lekarz ;( jaTuśka - trzymaj się :* kropeczka - ja przestrzegałam diety przez może 3 miesiące czyli do momentu aż zaczęłam mieć ochotę na jedzenie wszystkiego. a jak to mówią kobieta w ciąży nie powinna sobie odmawiać. Do tej pory natomiast nie pije gazowanego , i cytrusowych napoi a na pewno staram się je ograniczać, smażonego też staram się nie jeść.Napewno jem więcej zielonych warzyw , i wszelkiego rodzaju owoce i takie tam że tak powiem to co mi jest na ręke ;p Ja mleka pijam dużo , tym bardziej ze uwielbiam kakao i miskę płatek z mlekiem spokojnie 2-3 razy dziennie opędzluje hehe Kropeczka ja chipsy też jadam ;p wiec to wcale nie taka wielka zbrodnia ;p NAwet dziś kupiłam laysy prosto z pieca niby 70% ,mnie łuszczu - ale wogole mi nie smakuja ;/ Wuzek który wysłałaś mi się bardzo podoba moze dlatego ze jest bardzo podobny do mojego hehe Pristina86 Gratuluję :) Lorien widze że jesteś z Krakowa powiedz mi kochana , bo wybieram się tam do was akurat i chce odwiedzić sklep mathercare orjetujesz się może czy tam są same ciuszki czy inne akcesoria też . I gdzie lepiej galeria krakowska czy na kazimierzu?? 2010/2011 przecież nie będziesz tych glutków wciągała do buzi ;p W rurce jest gąbeczka która wszystko zatrzyma ;p wiec nie ma się czego brzydzić :) ...X... Cieszę się, że z maluchami wszystko ok. I tak jak pisały dziewczynynie zamartwiaj się na zapas :) kropeczka się uśmiałam przy tym filmiku : ) Penelopa - b.dobra wiadomość z tym vatem :) Piga999 Emili10 Milka78 WITAJCIE !!! Penelopa kruz ja w moim staniku bez szwowym czuje się tak jak bym go wogóle nie miała hehe Weska Moja Julka jeszcze w ogóle czkawki nie miała ;p Ja za % nigdy nie przepadłym jak piłam drinki to słodkie na tyle żebym alko nie czuła hehe a w sylwestra piłam szampana - pikolo z moja 3 letnią chrześnica hehe A papieroski tak paliłam od czasu do czasu jak się czymś zdenerowałam lub do % . Teraz 0 % i 0 papierosków. Choć raz w ciąży miałam ochotę zapalić ale szybko mi to wyleciało z głowy byłam 100km od domu a mój piesek zamknął magicznym guzikiem autko od środka a ja miałam w ręce tylko portfel. Telefony dokumenty wszystko w aucie nie muszę mówić ze kluczyki od auta były w stacyjce. Strasznie byłam wciekła , chciało mi się ryczeć bo nie wiedziałam co mam robić. Stałam na jakimś zadupiu i już się robiło ciemno. Otwarcie auta kosztowało mnie 200zł Ale zboczyłam z tematu ;p Julietta40 jeśli psychologiczne polecam książki PAULA COELHO :) Julietta40 - ja słyszałam same dobre rzeczy na temat tego wózka zastanawiąłm się nad ta marką ale wizualnie mi nie przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa kruz te glukoze z cytryna da się wypic (trzeba to zrobic w 5 minut) gorzej jest jak wypijesz, mi się po chwili zrobilo tak strasznie niedobrze ze mialam odruchy wymiotne przez pol godziny i ciezko mi było je opanowac, walczylam ze soba strasznie. Ale ja jestem z tych „zygajacych pierwszy trymestr spędziłam glownie na monologach z sedesem także może lepiej zniesiesz to badanie :P No i mówiłam ze staniczek bezszwowy się przyda możesz w nim nawet spac bo nie uciska kanalikow mlecznych. Emili10 i Piga999 - witajcie 🖐️ Piga999 te skurcze to takie napiecie calej macicy/brzucha na jakas minute, po tym może troche brzuszek bolec jakby miał zakwasy. Nie powinny być regularne bo wtedy mogą zwiastowac porod. Ale nieregularne/ sporadyczne jak najbardziej sa normalne. Weska z tymi wynikami totez zalezy z jakiego pułapu się stratowało, u mnie np. hemoglobina na starcie była 14,3 :P także tez mi spada ale i tak jest jeszcze na super poziomie. Zadzwon do lekarza, na pewno zleci Ci jakis preparat z żelazem, warto brac z tym, ze trzeba się wtedy liczyc z problemami kibelkowymi ale ciemny chleb z ziarnami, kawa inka, suszone sliwki, duzo plynow i Activia powinny ułatwić sprawe ;) U mnie mały jeszcze nie miał czkawki i ciekawa jestem czy w ogole będzie miał. Za to jak bylam z corcia wciazy to wciąż miala czkawki czasem nawet 3-4 razuy dziennie i tak to jest ze jak dzidzia ma te czkawkę w brzuszku to jak się urodzi też będzie miala ;) u mnie tak było. „Zdjecia budyniu haha :D Emilia_83 no a ja wlasnie Cie chciałam zapytac jak Ci poszla ta glukozahehe :P ale co się odwlecze to nie ucieczemam nadzieje, ze Pojdzie Ci lepiej! Kropeczka ten bol co opisałaś to mi wyglada na rozciaganie macicy ona wlasnie wtedy boli tak „po luku. Ale przeciez z tego co pamiętam to pracujesz na normalna umowe to przeciez i tak będziesz mieć pieniazki, wiec nie bardzo rozumiem czemu chcesz jeszcze ciagnac prace do konca lutego? Trelevinaaa ja nie kurze, rzucilam jak się dowiedziałam o ciazy. Z tym, ze już to przerabialam 2 lata temu, niestety dzien po zakończeniu karmienia już jarałam dalej :O z tym, ze ja potrafie rzucic z dnia na dzien wiec mi tam nie robi. Julietta40 ale przestan z ta seniorka! Ty wiesz jak dzieci odmładzaja? :D ja się czuje na 26lat :P Majowe_szczescie ad888888 nam się ochajtala i teraz pewnie jest w trakcie przeprowadzek Wyslij kochana ten przepis na sok z burakow na poczte nasz bo jest super a tutaj zaraz zginie w natłoku informacji. Aleksandria88 gratuluje coreczki 🌻 Lorien ja dzisiaj tez się czuje taka..jakas „niedorobiona :P A fajny pomysł z tym orezentem na 18-stke. Ja Ci powiem, że moja mama wygrzebała gdzies z piwniucy takiego pluszowego psa z mojego dzieciństwa wyobraz sobie przetrwal ponad 30 lat i w te swieta zrobilam mojej corci zdjęcia z nim na kanapie u babci ( notabene tej na ktorej ja mialam zdjecie z tym psem w wieku okolo2-3 lat, tyle co ma moja corcia teraz , patrze na nie z duzym sentymentem ;) po Justynka_87 ojejlody czekoladowe :P no proszę Cie Ty mi tu takich rzeczy nie pisz! No i trzymam kciuki za połówkowe 🌻 Milka78 no witam 🖐️ prawie moją równolatkę :P (ja 77 rocznik:O) Milka_k-ce a robilas test na 50g? czy 75g? bo tu sa rozne normy, ale jak na 50g to dobry masz. Normy dla 50g: Wynik testu po jednej godzinie od podania glukozy mniejszy od 140 mg% oznacza wartość prawidłową Normy dla 75g: poziom glukozy na czczo -nie powinien przekraczać 105 poziom glukozy po 60 minutach- mniejszy od 180 oznacza wynik dobry poziom glukozy po 120 minutach-mniejszy od 140 oznacza wynik dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie dziewczyny mam twardy brzuchol cos i mysle czy lepiej wziasc no-spe czy przeczekac? co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... bardzo bym chciała pomóc ale nie umiem, mi tak brzuszek nie twardnieje i odkąd jestem w ciszy nie brałam żadnych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ja z kolei od początku jestem na nospie :(, więc z zasady muszę wierzyć, że nie szkodzi. Jak Ci nie minęło to może lepiej wziąść dla bezpieczeństwa ale może niech się ktoś inny wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widzę że wiele z Was już kupiło co prawda wózki ale mam takie pytanie, głównie może do mamusiek już. Na kafe pojawił się właśnie temat o tym, że niby bardziej opłaca się kupić osobno gondolkę a potem spacerówkę lżejszą, bo ona ma na dłużej służyć niż wózek 3w1. Jaka jest Wasza opinia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mały porzadek w tabelce ;) 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO..............TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn..........................01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna.......................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........................01.05 4. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec.......................02.05/ Julka 5. annjaa............Ania........28........Gdańsk........................03.05/ (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń.........................03.05/ (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków........................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA................03.05/ (MILENA) 9. kaka80............Kaśka.......30.......Kraków.........................05.05 10.weska............Marta.......27.....Szczecin........................05.05 11.Znów_mama.....Alicja........32........Poznań.......................06.05 12.tigero.............Natalia......33.......Poznań.......................07.05/ (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń.........................08.05 14.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko....................08.05/ (Borys v Franek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała.................12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin.........................13.05/ (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia.......................13.05 20.justz..............Justyna......26..........UK.........................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków.......................15.05/ (Maciej) 22.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów.......................16.05 23.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław.....................16.05/C 24.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska....................17.05/C 25.Ada1982...........Ada.........28.......Bydgoszcz....................17.05/ (Julia) 26.ania2011.......................27.......Warszawa.....................17.05/S 27.asia76............Asia..........34........Poznań.......................18.05 28.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom.............19.05/C 29.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/ (Mikołaj) 30.Gonia............................31.......Irlandia.......................19.05 31.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 32.Emili10............Emilia........30........Łódź........................20.05/ (Dominik-?) 33.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 34.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 35.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Mateuszek) 36.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 37.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.................22.05/S 38.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce.....................22.05/S 39.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław............23.05/C 40.Emilia_83...........Emilia..........27........Wielkopolskie...........23.05/ (Adrian) 41.czekoladowa91...Angelika........19......Szczecin........ ...........24.05 42.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..................24.05 43.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław..................24.05/ (Mateusz) 44.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......................24.05/ (Karolinka) 45.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandia...........24.05/ (Amelia) 46.Lorien..............Beata.......23..........Kraków..................25.05/ (Kubuś) 47.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie..................25.05 48.Pristina86...........Natalia......24.....Gdynia/Gdańsk.............26.05/ (Zuzia/Majka) 49....x..................Ania.......22........wielkopolska...............26.05/C i S 50.nitka1984..........Anita........26........Krosno......................26.05/S (Szymon) 51.ladyrowerro........Edyta......31........USA.........................28.05 52.maryla86 ..........Maryla......24.....Zachodniopomorskie.........30.05 53.moniasky80........Monia......30........Mazury.......................30.05 54.Piga999...........Justyna......26......Bielsko-Biała..................30.05/ (Milena) 55.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S (Jaś) 56.2010/2011.............................................................................../C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....x..... to zalezy jak dlugo masz juz ten skurcz i czy Ci stwardnial brzuszek ib tak mu zostalo, czy twardnieje na przemian z przerwami? Generalnie taki skurcz bez nosmyu to tak do 3 minut, jak dluzej trwa to wez. weska - ja Ci powiem tak z tym wozkiem: przydal ni sie 3 w1 ale i tak spacerowka-parasolka mnie nie ominela. Zdania tu sa podzielone. Nasze bable w okolicach pazdziernika/listopada beda sie przesiadaly na spacerowke i trzeba zwrocic uwage jak jest taka spacerowka zabudowana w wozku 3w1, czy ma konkretna budke i wystarczajaca miejsca na spiworek gruby. Warto tez zwrocic uwage czy sie rozklada do calkowitego lezenia - w tych spacerowkach nakladanych na stelarz po gondoli najczesciej tak jest i to jest duzy plus jesli chodzi o tzw "przejscioke" bo jak juz sie przerzucimy na parasolke to b.rzadko rozkladają się one do lezenia na płasko, a pamietajcie ze taki 6-8 miesieczny bąk to sobie jeszcze lubi polezec czasem poza oczywiscie chęcia poznawania świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×