Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

penelopa- swietna informacja:) chociaz pierwsze ciuszki naszych maluchow beda tanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,juz od pewnego czasu śledze Wasze forum i postanowilam sie przyłączyc:)mam nadzieje ze mnie przyjmiecie:)tez mam termin na maj, dokładnie na 30. Juz wiem, ze bede miala córeczke!!!to moja pierwsza ciąża, początek niestety trudny ale na szczescie teraz juz wszystko z malenką w porzadku:) dodam ze jestem z Bielska, być może któraś z Was również?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piga :) tak są z nami dziewczyny z Bielska, chyba dwie, eni i ktoś jeszcze, ale nie pamiętam:D dopisz się do tabelki i zapraszamy :)))))) nie zniechęcaj się bo czasem naprawdę duuuuuuuuużo piszemy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak bedzie bo tak jak juz mówiłam to mój 1-szy ciążowy raz i mam mnóstwo pytan i watpliwosci:)siedze praktycznie od poczatku ciazy na L4 bo niestety musze sie oszczedzac, ale to dla dobra maluszka...Chodzimy na wizyty co 3 tyg a mi i tak wydaje sie, ze to mało:P chciałabym dzidzie ogladac codziennie:)Chyba jako jedyna jestem tutaj taka przewrazliwiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj piga!!!ja mysle ze chyba wszystkie jestesmy tu takie przewrazliwione!niestey ciegle sie martwimy o nasze babelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piga- zapewniam Cie ze nie jestes jedyna przewrazliwiona, my wszystkie martwimy sie o dzidzie nasze i tez mamy mnostwo pytan i watpliwosci. Ja tez siedze na L4 od 10tyg. ciazy , bo mam zagrozona no i blizniacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piga999 - cześć hihihihi, nie martw się przewrażliwieniem i tęsknotą za maluszkiem. Niektóre z nas, np. ja mogłabym siedzieć tylko u lekarza, a najlepiej rozbić namiot pod jego gabinetem.... Tak strasznie tęsknię....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X - czyli na pewno wiesz co to znaczy siedziec w domu, nie miec siły na nic i sie zamartwiac:( ja tak mialam do 3 miesiaca, plamiłam i do tego czulam sie paskudnie, bywały dni, ze sie z łózka nie mogłam podniesc..koszmar!!teraz jest juz o wiele lepiej i mam nadzieje, ze samopoczucie bedzie sie polepszac z dnia na dzien. Martwi mnie tylko ze dalej nie mam apetytu...jem na sile, nie mam zadnych zachcianek...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię dla córci?? Myslałam o Milence:)Ale mój mąż tak jakos nie bardzo:/Ale wybór i tak bedzie nalezał do mnie, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Piga :) Dziewczyny mają rację nie tylko Ty jesteś przewrażliwiona. No, ale tak już jest z kobietami w ciąży, martwimy się o swoje szkraby. Ja dziś stwierdziłam, że zrobię małe przemeblowanie w pokoju, tzn ja będę dyrygować a mój tato będzie robił :P:P Mężulek będzie nieźle zaskoczony jak przyjedzie w lutym:P:P Dobrze, że ubranka dopiero od lipca drożeją, zdążymy jeszcze coś niecoś kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piga999 - Eni nasza koleżanka, która też jest właśnie z Bielska też myśli o MIlence. I ja zaczynam się zastanawiać bo w sumie już niby na Maję się zdecydowałam, ale chyba z moim niezdecydowaniem będzie trudno się ostatecznie określić. Alternatywnie mam jeszcze Maję i Natalkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka - no to widzę, ze Milenki sa coraz bardzie popularne:)Ja zastanawialm sie jeszcze nad Darią(chociaz stwierdzilam, ze brzmi tak powaznie) i Laurą-to mój mężuś zaproponował. Ale chyba zostanę przy tej Milence:) Maja,Natalka-tez bardzo ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Emili10 witaj :). Ja też jeszcze nie znam płci a zaczął mi się 26 tydzień. Na połówkowym spędziłam prawie 40 minut, z tego dużo czasu przy próbie określenia płci no ale lekarz bezradnie rozłożył ręce. To Twoja pierwsza ciąża ?? Piga999 witaj :). Super, że z Małą wszystko ok. U mnie to też pierwsza ciąża więc też jestem zielona ale Dziewczyny tutaj są super pomocne :). Piga ja tez praktycznie od początku siedzę na chorobowym. Na początku prosiłam lekarza, że może to niekonieczne no ale dostałam mały ochrzan no i w końcu do mnie dotarło co jest teraz najważniejsze a raczej kto :). Ja do lekarza mykam co 3-2 tygodnie zależy jak wychodzą badania, jak coś mu się nie podoba to właśnie co 14 dni. No właśnie Dziewczyny dzięki za odpowiedź odnośnie tych gondoli. Tak mi się właśnie wydawało, ze to jakieś 6 miesięcy, no ale wiadomo dzieciaki się w różnym tempie rozwijają. Penelopa świetne wieści w tym artykule. Ja się trochę bałam, że nie robię zakupów przed tą podwyżką i potem dużo stracę, więc mi się fuksnęło :). 2010/2011 ze względu, że dużo leżę to jak wstanę i muszę coś pozałatwiać to zauważyłam że chodzenie po schodach sprawia iż właśnie czuję się jak beka. Nie wiem tylko czy to zasługa dodatkowych kg, czy właśnie rezultat małej ilości ruchu na co dzień. Jeśli chodzi o ten aspiratorek to mam takie same odczucia :). No ale naczytałam się, że się lepiej sprawdza niż ta gruszka więc padnie na niego. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłam jak moja siostra go używa...o matko...ja to taka obrzydliwa raczej jestem :D. Tigero gratuluję doskonałych wyników :). Ja też biorę ten femibion Natal 2 ale u mnie niestety hemoglobina i hematokryt poszły poniżej normy. Kwestia pewnie organizmu no i diety oczywiście, jak sobie pomyślę, to dużo żelaza z pokarmu raczej nie przyjmowałam. Natalia świetne ubranka :). Kooralinkaa chłop jak dzwon :). Oby tak dalej pięknie rósł :). Ja wreszcie dzisiaj przespałam całą noc - prawdziwa rzadkość u mnie :). Ostatnio tak było, jak był mąż na święta. Zdecydowanie samej gorzej mi się śpi. Dziewczyny jak to jest z czkawkami u Waszych Maluchów ?? U mojego dzisiaj zanotowałam najdłuższą, bo jakieś 10 minut, szok. Do tej pory się zdarzały ale nigdy nie tak długo. Widocznie sobie płuca ćwiczy :). Uciekam na trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - właśnie też mnie interesowały czkawki. Nie wiedziałam, że one potrafią być takie długie a sama ich jeszcze chyba nie potrafię rozróżniać. Wiem, że jak regularnie kopie to wtedy to jest to, ale głowy bym sobie nie dała uciąć że to co czuję to czkawka. Moja mała wczorajszego dnia i wczorajszej nocy miała u siebie w brzuszku dyskotekę a dzisiaj znów mało aktywna. Ja nie wiem co to za humorzaste dziecko, raz szaleje raz śpi w najlepsze a ja znów zachodzę w głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka ja z rozróżnieniem tych czkawek też miałam problem. Wszystko się wyjaśniło, jak na ostatnim ugs mały dostał czkawki, wtedy mi się potwierdziło to co czuję w brzuchu z tym co widziałam na obrazie usg - mały podskakiwał rytmicznie i gin się śmiał właśnie, ze czkawkę dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko- no takie humorki maja te nasze dzidzie. moje odzywaja sie ok 6 rano kilka brykniec, pozniej cos kolo 15-16 i pozniej ok 0.00 w nocy tez kilka fikolkow. Kopniaki dostalam od tygodnia bo tyle czasu dopiero je czuje jakies 6 razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki Ale się znowu rozpisałyście. I jak tu każdej z osobna odpisać ;-) Witaj Piga i Emili10 ;-) Fajnie, że do nas dołączacie ;-) Serdecznie zapraszamy. X.. super wiadomości ;-) Widzisz wszystko się jakoś ułoży i Twój synuś nadrobi te stracone gramy. Na pewno nic mu nie jest. A plus z tego wszystkiego jest taki że będziesz je często oglądała na USG. ;-) Ja Wam powiem, że jak już mijają te trzy tygodnie od wizyty to czuję się jakbym na jakimś głodzie była ;-) Tak strasznie brakuje mi tego widoku i w ogóle już za długo nie wiem, co tam u mojego Malucha słychać. A jeszcze tym bardziej jak coś mi w międzyczasie jest. Ale do wtorku już jakoś zleci. A teraz idę na wizytę z mężem ;-) Dzisiaj już czuję się dużo lepiej. Nie kręci mi się tak w głowie i jestem mocniejsza. Może to zasługa tego soku z buraków. Nawet zaczynam lubić jego smak ;-) Weska Tobie też polecam taki soczek na tą niską hemoglobinę. Mam nadzieję, że podreperujemy sobie te wszystkie wyniki i z Maluchami będzie OK. A co do badań glukozy to stchórzyłam ;-/ Miałam iść na nie w środę. Tak codziennie się za to zabieram, ale jakoś mnie odpycha ta słodycz. No ale w końcu muszę to zrobić i tak się na poniedziałek nastawiam. bleeeeeee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka ze strony 141 nie wiem czy aktualna jak coś to przepraszam ale ja się wypisuję. Kończę z kafe powodzenia do maja. NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05/s ( Borys v Franek) 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/LENKA 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 42.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e ...............25.05 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/S? U mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka- wczoraj też moja mała tak szalała w brzuchu przez cały dzień, że az sie zastanawiałam czy to normalne,brzuch mi sie tylko unosił i opadał, hihi:) a dziś...spooookój od rana. Tez nie potrafiłam zdefiniowac tych systematycznych ruchów, mozliwe faktycznie, ze to czkawka!!Oczywiscie ja zielona w temacie i juz mialam tysiac przypuszczen, ze to moze jakieś skurcze, których byc nie powinno....A co do skurczy to mozecie mi powiedziec jak sa odczuwalne te skurcze Braxtona-Hicksa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzięki za miłe przyjęcie. Mam za dwa tygodnie USG i mam nadzieję że młody pokaże siusiaka:) Tak naprawdę to wszystko nam jedno co będzie, byleby było zdrowe:) Ale myślę że chłopak, bo czasami tak kopie że szok:) Ja chce spać a tu czuję kopniaki, fikołki itd. Penelopa pyta się skąd jestem - mieszkam w Łodzi, ale nie jestem rodowita Łodzianką, jestem nabytkiem, mój mąż jest Łodzianinem od urodzenia. Dziewczyny co sądzicie o szkołach rodzenia?? Ja się zapisałam do szkoły rodzenia, która jest prowadzona w szpitalu w którym będę rodziła. Mam nadzieję że zobaczę salę porodową i dowiem się czegoś - to moja I ciąża i tak naprawdę jestem zielona w temacie. Od niedawna gromadzimy ubranka, rozglądamy się za łóżeczkiem, ale to już prawie wybrałam w IKEI. Są tam fajne i niedrogie. Nie chcemy wszystkich zakupów odkładać na koniec, bo tak się składa że w w maju mamy jeszcze kilka innych wydatków, poza dziecięcymi. Dobra idę z psem na spacer, niedługo wracam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05/s ( Borys v Franek) 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/LENKA 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 42.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e ...............25.05 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/S? 48. Emili10........Emilia.......30........Łódź.........20.05?chyba chłopak DOMINIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest na pewno bardziej aktualna:) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4.Kasiulaaa s-ce..........Kaśka........22......Sosnowiec ........ .. 02.05/ Julka 5.. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 8. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 9. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 10. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 11.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 12.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 13.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... .............08.05/S (Borys v Franek) 14.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 15.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 17.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05/C (Zuzia) 18.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 19.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 20.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 21.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 22.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 23.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 24.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 25.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 26.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 27.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 28.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 29.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 30.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 31.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 32.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 33.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C (Lenka) 34.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 35.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 / S ??? 36.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ..... 22.05 37.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław.. ..........23.05/Córa 38.Emilia_83..........Emilia...........27........Wielkopo lskie...........23.05/S (Adrian) 39.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 40.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 41.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05/S Mateusz 42.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 43.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 44.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 45.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e...............25.05 46.Pristina86..........Natalia......24.....Gdynia/Gdańsk ..........26.05/C (Zuzia/Majka) 47....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 48.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ..............26.05/S (Szymon) 49.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 50.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 51.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 52.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S (Jaś) 53.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piga999 - ja nie wiem kompletnie jak są wyczuwalne te skurcze. Wczoraj mialam tylko jakiś niepokojący ból brzucha, wydawało mi się że to skurcz bo nie bardzo wiedziałam jak się wyprostować. Bolało troszkę w dole brzucha a troszkę powyżej pępka, tak jakby po obwodzie macicy. Nie wiem czy to macica się rozciąga, wzięłam nospę i odpoczęłam. Dzisiaj też mnie troszkę pobolewała góra właśnie, takie półkole nad pępkiem. Piekący ból i dość mocno wyczuwalny. Wbrew temu co niektóre pomarańczówy mówią, panikarą aż taką nie jestem i nie alarmowałam. A co do fikołków to czytałam, że te nasze maluchy mają takie zmienne nastroje. Nawet Pan Doktor tłumaczył, że te maluszki mają tak samo jak my słabsze i lepsze dni:) wiec moja mała dzisiaj leniuchuje, Jutro będzie dyskoteka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Emili10:) tez tu jestem nowa, mysle ze szybko nadrobimy zaległości:) odgapiam od Ciebie tabelke:P NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05/s ( Borys v Franek) 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/LENKA 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 42.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e ...............25.05 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/S? 48. Emili10........Emilia.......30........Łódź.........20.05? chyba chłopak DOMINIK 49.Piga999.Justyna..26Bielsko-Biała.30.05/ C(Milena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×