Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jeszcze mi nie przeszlo ale juz wzielam no-spe. tigero- dziekuje za wpisanie przy mnie c i s w tabelce, mialam to zrobic ale cos przestawia mi sie na kafe to wszystko:) ide lulu, dobrej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka777
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Ja również dołączam do topiku , termin mam na 28 maj :) i już się doczekac nie moge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) Już kolejny dzień nam się zaczyna i z każdym dniem coraz bliżej do zobaczenia naszych Skarbów na żywo :):) Kasiula nie mam pojęcia jeśli chodzi o ten sklep, niestety nie byłam w nim. Ale jeśli wiesz, że znajduje się w galerii krakowskiej to ją bardziej polecam, chociaż kazimierzowska jest większa. Tigero cóż za świetną pamiątkę będziecie mieć :):) Ja już po śniadanku i po ince:P Jakoś tak się dziwnie dziś czuje, może potem będzie lepiej. A jak Wy się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis znow zle spalam, no coz takie juz nasze uroki. Madziulka777- witaj:) skad jestes? juz wiesz czy chlopiec czy dziewczynka? zaczernij se i dopisz do tabelki:) Lorien- u mnie tez cos kiepsko z samopoczuciem. nie dosc ze sie nie wysypiam to przeziebienie i bole plecow. najwazniejsze ze dzidzie sie dzis do mnie rano odezwaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak X jak maluszek czy w Twoim przypadku maluszki dadzą o sobie znać to od razu jest lepiej i nie przejmujemy się bólem pleców czy niewyspaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :))) uuu jaki tu ruch od rana :) no no no same ranne ptaszki :) X kochana jak twoj brzuszek? ja w sumie nie wiem co to jest twardnienie brzucha bo tego nie mialam nigdy.. moze dzieki mojej tkance tluszczowej zawsze jest taki mieciuuuuutki :))) pijecie Inke? Dobra jest? bo dostalam ostatnio ale jakos z obawy nie probuje.. Weska co do wozkow 3w1 - ja wlasnie na taki sie zdecydowalam mimo tego ze mieszkam w bloku az na 4pietrze!!!! ssprawdzilam sobie opinie wsrod znajomych i na necie.. mamy piwnice w bloku wiec stelaz bede zostawiac tam a reszte maz obiecal targac na gore :))) a jak bede sama na spacer wychodzic to zawsze kogos mozna poprosic nawet z sasiadow jesli problem. Dla mnie liczy sie bezpieczenstwo i wygoda dziecka :) Walory estetyczne wiadomo ze jak kazda kobita zwracam uwage no ale wozek nie dla mnie a dla dzidziusia ;D no i napewno kupie neutralny kolor bo jak sie zdecyduje na drugie dziecko to wozek juz bede miala :P o ile go nie zaoramy :D ja tez juz po sniadaniu, wlasnie popijam herbate z sokiem malinowym i tak sie zastaanawiam czy nie zaszczepic sie na ta nieszczesna grype.. wszedzie w tv i radio magluja ze ciezarowki powiinny sie szczepic i juz w rodzinie mi mowia zebym sie zaszczepila.. a Wy jakie macie zdanie na ten temat a moze ktoras sie szczepila juz ??? \ pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jatylko na chwilke chcialam sie przywitac, bo w weekendy mam troche mniej czasu. tigero dziekuje za dopisanie mnie i synka do tabelki:) kasiula jesli chodzi o sklep to polecam galerie krakowska, bylam tam przed wczoraj i naprawde maja fajne rzeczy w dobrych cenach. Sa nie tylko ubranka ale tez rozne inne rzeczy. Pozdrawiam Was wszystkie i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki :) Ja tylko wpadam się przywitać, dzisiaj czeka mnie ciężki dzień. Nie wiem czy później zdążę się jeszcze odezwać, ale jakby co to spokojnego weekendu. Niebawem do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina-kochana dzis juz lepiej brzusio:) a inke uwielbiam i nie slyszalam zeby byla niezdrowa:P co do szczepienia przeciw grypie, no ja jestem ogolnie przeciw bo wg mnie media robia tylko szum. nigdy sie nie szczepilam pomimo ze czesto choruje.Ale Kazdy ma swoje przekonania i kazdy indywidualnie powinien podejsc do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Ja już tez po śniadanku, właściwie przed obiadem, ale chciałam jeszcze do was zajrzeć na chwilkę. U mnie dzisiaj w porządku tym bardziej, że maluszek odzywa się już od rana :-) za to wczoraj miałam jakiś taki dziwny dzień, prawie cały przeleżałam. No i witam nowe mamusie co chwilę nas przybywa :D Ja inkę piję jak najbardziej. Miłego weekendu wam życzę, bo nie wiem czy jeszcze dziś będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka777
...x... - prawdopodobnie chłopiec ;) zawsze marzyłam o dziewczynce , ale chłopczyk też kochany będzie ;p w czwartek dowiem sie juz napewno co bedzie :) kurde próboje zrobić tą tabelke ale mi sie wszystko przewraca ;p buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO..............TER MIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ...........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... .............01.05 4. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec....................... 02.05/ Julka 5. annjaa............Ania........28........Gdańsk............. ...........03.05/ (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ............03.05/ (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. ...........05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/ (MILENA) 9. kaka80............Kaśka.......30.......Kraków............. ............05.05 10.weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05 11.Znów_mama.....Alicja........32........Poznań........ ...............06.05 12.tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 14.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... .................08.05/ (Borys v Franek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ................12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ..............13.05/ (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ................13.05 20.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 22.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ..................16.05 23.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 24.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska....................17.05/C 25.Ada1982...........Ada.........28.......Bydgoszcz......... ...........17.05/ (Julia) 26.ania2011.......................27.......Warszawa...... ...............17.05/S 27.asia76............Asia..........34........Poznań..... ..................18.05 28.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 29.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/ (Mikołaj) 30.Gonia............................31.......Irlandia.... ...................19.05 31.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 32.Emili10............Emilia........30........Łódź.... ....................20.05/ (Dominik-?) 33.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 34.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 35.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Mateuszek) 36.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 37.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ...............22.05/S 38.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 39.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław.. ..........23.05/C 40.Emilia_83...........Emilia..........27........Wielkopo lskie...........23.05/ (Adrian) 41.czekoladowa91...Angelika........19......Szczecin...... .. ...........24.05 42.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .............24.05 43.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ...............24.05/ (Mateusz) 44.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .............24.05/ (Karolinka) 45.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 46.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ...............25.05/ (Kubuś) 47.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05 48.Pristina86...........Natalia......24.....Gdynia/Gdańs k.............26.05/ (Zuzia/Majka) 49....x..................Ania.......22........wielkopolsk a...............26.05/C i S 50.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ................26.05/S (Szymon) 51.ladyrowerro........Edyta......31........USA........... ..............28.05 52.Madziulka777.......Magda..............................................28.05/C 53.maryla86 ........Maryla......24.....Zachodniopomorskie.........30.05 54.moniasky80........Monia......30........Mazury............ ...........30.05 55.Piga999...........Justyna......26......Bielsko-Biała. .................30.05/ (Milena) 56.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S (Jaś) 57.2010/2011............................................. ................................../C Madziulka777 jesteś pod 52 dopisz resztę i zaczernij się najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale mi dobrze, mąż gotuje, syn sprząta, natomiast ja czytam :) Kasiulaaa - właśnie mi się wizualnie nie podoba, taki jakiś kosmiczny, ale jeżeli jest funkcjonalny, to niech ślą :) X- też mi brzuch robił się twardy.Lekarz zaznaczył, że nie można do tego dopuścić i od razu należy brać nospę i położyć się. Teraz biorę nospę forte 2x dziennie przez trzy tygodnie, czyli do następnej wizyty. moja siostra brała ją przez całą ciążę. Co do kawy piję Ricore, to kawa inka pomieszana z rozpuszczalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Ja też wpadłam się przywitać. U mnie dziś ok, samopoczucie też dobre. I najważniejsze że są kopniaki ;-) Czekam na męża aż wróci z pracy. Witam Madziulka777 :-) X.. zapytaj się lekarza o tą nospę. Pewnie możesz ją brać bez problemu, ale lepiej się upewnić. Generalnie dużo Dziewczyn w ciąży ją bierze. Dobrze, że już brzusio lepszy, no i że tak ładnie ruchy odczuwasz ;-) Juleitta i co czytasz? Na co się zdecydowałaś? Ja bardziej wolę kawę zbożową niż inkę. Dla mnie ma lepszy smak. Dzisiaj zjadłam sobie na śniadanko bułeczkę z białym serem i na to rzodkiewkę. :-) Robicie smak i tak to później jest. A na wieczór kupiłam lody :-) Ech a Wy jeszcze o tej glukozie ;-) Koleżanka się ze mnie też śmieje, że się boje wypić to paskudztwo ;-) No ale w poniedziałek to już muszę obowiązkowo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- tamte tytuły syn ma mi załatwić w poniedziałek, a teraz czytam polski horror " Maska Luny. Nie jest straszny, o grupie archeologów, dość ciekawy, taki " Kod....", ale po polsku. Syn mi dzisiaj kupił w Empiku, żebym nie jęczała, że nie mam co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilkę się przywitać:) Piga999 Emili10 Milka78 witajcie serdecznie w naszym skromnym gronie:) W tym tygodniu zaczynamy remont w domku, robimy pokoik dla małej i przedpokój więc czeka nas mega demolka hehe Byliśmy z mężem oglądac wózki i w końcu zdecydowałam się już ostatecznie na Mutsy, ale zminiłam model, bo ten ze skrętną tylną osią to jakaś masakra dla mnie. wiec wybrałam taki: http://www.wozkidzieciece.pl/foto_plus/mutsy/spacerowka/4R-lw-next-Team-purple-pers.jpg + fotelik maxi cosi: http://www.wozkidzieciece.pl/foto_plus/maxi-cosi/pebble/2011/purple-blossom.jpg zdecydowliśmy się również na bazę do samochodu z Isofix Teraz tylko muszę w necie jakiś fajny sklep wyszukać, w którym zrobią na niego dobrą cenę;) Nie uda mi się niestety odnieść do każdej z was z osobna, zwłaszcza, że miałam 5 stron do nadrobienia... Zapamiętałam szczególnie jedną wypowiedź i szybciutko się przywitam: Milka78 - cudownie, że wam się udało!! My również w zeszłym roku(w lipcu) podchodziliśmy do ICSI, niestety nie udało się. :( natomiast cudem (wg lekarzy) udało nam się w kolejnym cyklu naturalnie. Wyobrażasz sobie nasze zaskoczenie kiedy po postawionej diagnozie bezpłodności dowiedzieliśmy się w 6 tygodniu o ciąży :) zwłaszcza, że czekałam ze zniecierpliwieniem na okres, żeby zacząć brać antyki do kolejnej próby ISCI:) Również długo trzęsłam się o naszego skarba i nie chciałam zapeszyć, dlatego rozumiem cię doskonale...:) Całuję was gorąco i postaram się odezwać wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka777
Kooralinkaa -- dziękuje Ci bardzo za zrobienie tabelki i wpisanie mnie :*:** Ja jestem z okolic Sanok ;) i mam 19 lat - na 20 sie urodzi beybe ;p kurde czy wy też tak czujecie co chqwile ruchy dziecka? ja jestem w 22 tyg a brzuch mi skacze strasznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta widzę że znowu wekkend i mało was siedzi :) julietta40 - no jasne niech Ci ślą , najawzniejsza funkcjonalność ;) a wizualnie nadrabiać będzie Maleństwo w wózku :) Co do kawy to ja pijam i Ricore i Inke ale jednak częsciej sięgam po Ricore. Oczywiście dziś na śniadanko miałam biały serek ze szczypiorkiem nie muszę dodawać dlaczego hehe Wczoraj byłam w empiku i kupiłam 2xcd za 39,00zł "muzyka dla ucha malucha" muzyka klasyczna Czajkowski, Mozart , Chopin itp i powiem wam że dziś mi mój włączył tą płyte i całkiem przyjemna, bałam się że nie bedzie mi sie podobało i bede w stane jej suchać ale kawałki są dobrane typowo dla dzieci , takie wesołe i delikatne. Wiec polecam wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, rzeczywiście dzisiaj mały ruch. Zastanawiam się nad muzyką dla dziecka. Włączyłam bowiem teraz muzyczkę i najpierw leciała w słuchawkach przyłożonych do brzuszka jakaś szybka muzyka - mała zaczęła kopać właśnie głośnik. Potem puściłam inną spokojniejszą muzykę i mała też się troszkę wierciła ale chyba już nie tam intensywnie. Zastanawiam się, czy ona w ogóle nie lubi muzyki - jak zinterpretować te jej ruchy... Poczytam w necie co na ten temat piszą specjaliści. W sumie mała obudziła się pod wpływem dźwięków jednak nie chcę jej uszczęśliwiać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka mi sie bardzo podoba to biale. Wie ktos czy w ciazy mozna uzywac zowirax?Dopadlo mnie zimno.Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropcia ja od tego sprzedawcy (mamo-tato) tez bede kupowac taki zestaw tylko inny wzor po prostu :))) http://allegro.pl/16el-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haft-i1407428154.html jak poczytalam i przezperalam allegro to te mi sie najbardziej podobaja :D a tu masz ich stronke http://www.poscieldladzieci.pl/ oczywiscie ceny na alegro lepsze :))) Laski na tvp1 dobry film DE JAVU z Denzelem Washingtonem :) Ja dzisiaj pochodzilam po sklepach i po lumpkach super ciuszki "Wyhaczylam" normalnie boskieee ;)))) jestem z siebie dumna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Kropeczka i Trelavinaaa- mnie też bardzo podoba się ten zestaw mam do Was tylko pytanie - na zdjęciu jest też rogal do karmienia i taki pojemnik z takaniny na drewnianym stelażu - tego chyba nie ma w zestawie ? agnes71 - Świetny wózek, bardzo mi się podobał u koleżanki, szczególnie to że można montować spacerówkę i przodem i tyłem i ma fajne to siedzisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łóżeczka, napaliłam się na to białe łóżeczko z elementami brązu ale widzę, że to chyba tylko chwyt marketingowy te zdjęcia. Jest ono dostępne w 4 kolorach i niestety żadno z nich nie wygląda jak to białe ze zdjęć:( inne szczebelki, innej grubości. A szkoda.... Muszę znaleźć takie z brązowymi elementami i takiej jakości jak na zdjęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×