Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

TUŚKA właśnie nie używam niczego nowego. Sama już się zastanawiałam. Szczerze mówiąc to wcześniej zdarzały nam się takie akcje, ale w dzień. W nocy za to mała chętnie jadła z cyca. Dlatego to mnie dziwi. No nic trzeba będzie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) tak jak myślałam, spanie wróciło do normy:) kąpiel punkt 19, sen 19.40. kimanko do 23.30, potem 1, 3.30, 5.30 , 8. i od 9.30 dalej śpi :) jejku jak tak czytam to powiem wam, że wolę chyba wstawać w nocy na te 10 minut niż w ciągu dnia nic nie móc zrobić. bo ja małego dam do gondoli, huśtawy albo na matę i sam sobie siedzi bez problemu. :) poza tym nie ma mnie cały czas w zasięgu wzrou, ale jak nawet zaczyna stękać to głośno mówię do niego:) cicha ja miałam kilka już razy taki dzień, że mały łącznie spał może 16 minut. a na dodatek nie przeniosło się to, że w nocy ładnie spał, tylko tak jak zawsze- i wtedy to był hardcore ale zawsze zwalam to na ten skok rozwojowy:P natomiast nigdy nie zdarzyło się, żeby nie spał np od 5 czy 6. atenka to chałupa moich rodziców, cały czas u niech pomieszkuję. bo blok nam ocieplają. jejku jak się przyzwyczaiłam do wygpdy. nie wiem jak się potem odnajdę w tych marnych metrach kwadratowych :( no i cis na ten masaż:D deeyaa współczuję bardzo naprawdę, ja bym bez mojego M. chyba nie dała rady. tzn dałabym, ale byłoby chyba cięzko... fauletka mi się wydawało, że badanie usg bioder jest wręcz obowiązkowe, my już jedno mamy za sobą, teraz musze się na drugie umówić. esti- ja też zrobię ten sernik z przepisu ino muszę się zebrać w sobie:D izamaj34 rodziłaś w MIkołowie? Justyna to ciesz, że się twojemu maluszkowi nic nie ma. nie każdemu dziecku ta witamina szkodzi. mowa tylko o witaminie 'K' zazdroszczę Ci tego morza niesamowicie;) aha u mnie z tymi potówkami to samo i faktycznie jest to od mleka ale już wykminiłam i mam sposób po karmieniu szczególnie tym w nocy przemywam małemu poliki wacikiem namoczonym w wodzie przegotowanej i ładnie znika:) emilia ja też się denerwuje u nas chrzciny za tydzień. a co do tych wymiotów to ja bym nie bagatelizowała co innego ulewanie, a co innego wymioty.a jeszcze jak są , że tak powiem pod ciśnieniem to już w ogóle bym to raczej skonsultowała. oczywiście wszystko na spokojnie :) mamuskamaj, a spróbuj podać pierś z innej pozycji. mały się obudził, słyszę go jak se gada. no, ale bez płaczu na razie więc nie idę. :) idę ogarnąc kuchnie po śniadanku:) ciaoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No i w koncu przyszla @ po proawie 3 miesiacach - w szoku jestem ze tak pozno bo rpzeciez nie karmie! Ktoras pytala jak organizujemy karmienie w nocy...no wiec ja szykuje sobie 3 butelki z woda przegotowana po 120ml i stawiam na szafce nocnej, jedna od razu pakuje do podgrzewacza i wlaczam na 40 stopni, stawiam obok mleko i jak mloda sie obudzi (bo moja najpierw gada dopiero pozniej placze) to mowie do niej zeby sie nie rozplakala i za chwile podlaczam kroplowke :) a jak nie mielismy podgrzewacza, to np jak wiedzialam ze obudzi sie okolo 2 w nocy to jak szlam spac o 22 to wlewalam do butelki wrzate (wlewalam cala butelke) i wsadzalam w pokrowiec na butelke, niby nic ciepla nie trzyma, ale cos tam jednak, i jak musialam wstac o 2 to odlewalam tyle ile potrzeba dosypywalam mleko i aplikowalam :) Dzis moj M do 17 chyba w pracy, ja juz odkurzylam jak mala spala, nawet jej odkurzac nie obudzil -szok! A za chwile ma wpasc do mnie kolezanka na kawke - ale sie ciesze, bo jedynie co to moje kolezanki dotrzymuja mi towarzystwa telefonicznie - dobre chociaz to!!!! uroki duzych miast!!! Buziaki dziewczyny, lece do mlodej na mate troche sie pobawic :) PS. moja mala nie lubi jak udaje lwa :P ale lubi krowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajTuśka Ty do PL a ja sie zastanawiam kiedy do UK sie wybrac, bo musze zamknac konto zglosic zagubienie karty itp. Pozamykac wszystko, zrobic zakupy i wrocic :) tylko nie chce malej ciagnac a jak sobie pomysle ze mam ja zostawic to az sie plakac chce, wiec chyba poczekam do wiosny. A Ty mam nadzieje ze urlop w PL wykorzystasz na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Majowe Mamusie ! :) Wpadam tylko na chwilę, bo kieruje mną wyższa konieczność ostrzeżenia Was. Dziewczyny, które mają facebook'a uwaga ! Ignorujcie wiadomości zaczynające się od "Hi, how are you" lub "Hello...". W tekście ukryty jest link, który ściąga trojana i inne takie przyjemności :( Nie chcemy przecież żeby zabrakło na forum jakiejś mamusi z powodu formatu dysku, który jest wtedy konieczny. Co najlepsze taką wiadomość mogą przysłać równie dobrze nawet Wasi znajomi ! Ja dostałam i dziękuję Bogu, że zignorowałam. Bo to było podejrzane, że moja koleżanka pisała do mnie po angielsku. Dowiedziałam się przypadkowo oglądając demoty :/ http://demotywatory.pl/3324598/UWAGA Julietta40 - co myślisz o termosiku ? :) A jesli o nosidełko chodzi ja mam takie http://allegro.pl/brevi-nosidelko-koala-kolor-niebieski-super-okazja-i1726156753.html i jak narazie świetne :) Atena - jak masz możliwość masażu to tylko pozazdrościć :) Miłego relaksu ! izamaj34 - kołyska niby do 11kg, a dzieci ważą tyle około 10 miesiąca :) Pozatym to prezent od Nikosia dziadków :D Niech się chłopina nabuja póki mały :) mamuskamaj - tak niestety jest u niektórych dzieci. Jak się karmi piersią i podaje butlę to trzeba jednocześnie liczyć się z tym, że dziecko odmówi później piersi. Tu chodzi o wygodę. Z butelki łatwiej leci i nie musi się tak nagimnastykować jak z piersią żeby dostać jedzonko. Może karmiąc go odwróć jego uwagę np. zabawkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka chodzę ćwiczyć do klubu, to dla mnie jak terapia:-) odpoczynek od domowych spraw a wcześniej od kompa i pracy. UWIELBIAM kawkę i ciacho i do tego dobry serial. Przyjaciół też kiedyś oglądałam, strasznie mnie wciągnęły gottowe na wszystko-widziałam wszystkie sezony. Kiedys był taki serial v teraz leciał remake na tvn, też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love fortune super to nosidełko, moźe takie sobie sprawię, zwłaszcza, że sprawdziłaś i polecasz:-) Penelopka rodziłam cała trójkę w Mikołowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa, JaTuśka, Fauletka, której miałam napisać, jak się sprawdza chusta, bo nie pamiętam? Otóż świetnie:) wyprana nie śmierdzi, Jula właśnie kima sobie w niej, spodobało jej się chyba:) mam nadzieję, że dobrze ją wiążę! I wiecie, to ciepełko śpiącego dzidziusia i wolne ręce, idealne połączenie:) zobaczymy, jak się sprawdzi na spacerach, mam nadzieję, że będzie fajnie! Na razie zawiązałam ją w pozycji "kieszonka", bo wydawała mi się najłatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł A my po spacerku. Mała padła i śpi pod pieluchę schowała twarz i kimonko. hehehhe śmiesznie to wygląda, no ale skoro tak lubi niech ma. Masaż będzie jutro , dziś masażysta nie ma czasu - taka kolejka. Musi mieć SPRAWNEEEE rączki. Mniam mniam. ihihiih Odnośnie przygotowania jedzonka na nocną zmianę to ja podobnie jak DeeYaa przygotowuję sobie 3 butelki z przegotowaną ( ja daję mineralną lub źródlaną) wodą i mała zanim się doprosi o mleko ja już mam gotowe, bo nie budzi sie z krzykiem, poprostu czeka - bawiąc się np raczkami, albo tą jej pieluszką na twarzy. Tak robię w domu. Teraz tu nad morzem, mam kuchenkę w zasięgu ręki i w czajniku poprostu podgrzewam na wyczucie i dodaję mm. Jeszcze 4 dni i moja mała SHE zaliczy 3 m-c. Jak ten czas zapierdziela co??? Noi sobie tak myslę ze już wszystkie zaliczyłysmy koniec połogu, po okresie i dobrym sexie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Esti no ja Cie prosilam o opiniie.Fajnie i mowisz, ze chusta super, to w takim razie ja tez kupie. Dziewczyny moj mnie dzis powali z nog, wrocil z zakupow i mowi, ze kupil cos Wiktorowi.Ja sie patrze a tu w jednej rece trzyma pampersy a w drugiej.....nocnik.Haahahhahha, troche sie pospieszyl. Ewelina ja tez mam troche stesa przed chrzcinami, ale co tam, bedzie co ma byc, najwyzej wyjdziemy z kosciola na syrenie. Iza podziwiam za te cwiczenia, ja to normalnie len jestem, a w domu stoi mi nawet rowerek stacjonarny. Troche mnie przestraszylyscie dziewczyny z tymi bioderkami, bede musiala zrobic jak najszybciej mojemu malemu. Atena ano to pewnie kobito masuj sie masuj. Dziewczyny Kari sie dawno nie odzywala nie? X te Twoje malenstwa sliczne, a Jas jaki duzy.A tak sie martwilas, ze malutki.Ciesze sie bardzo. A Wiktor bedzie mial do chrztu taki jakby fraczek, jak zrobie zdjecia to wysle na @. Ja juz po obiadku, nawet wypilam inka i zjadlam ciacho, a teraz czas dla Wiktorka.Idziemy sie bawic.U nas znow leje na polu.Wrrrrrr. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam serdecznia!!! Ja też czekam na @ i mam nadzieje wielką że do was dołącze :):) Gratulacje dla majóweczek które juz wiedzą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niefajna noc... Mały spał od 22:30 do 2:30. A potem dopiero od 5:30 do 8, i od 8:15 do 10... 3 godziny w nocy hulał, myślałam że ocipieje :( Ale za to jak się potem obudził to obdarowywał mnie takimi uśmiechami, że mi serce zmiękło ;) My już dziś zaliczyliśmy wizytę u teściowej. Jak ja słyszę jak mówi do Jasia: 'Ty w ogóle babci nie znasz bo mama rzadko przychodzi', to mnie za przeproszeniem, chuj zapala. Ona by chciała żebym codziennie tam łaziła. A dla mnie ten 1-2 razy w tygodniu to i tak za dużo. Ja tak jak fauletka: po połogu, dobrym seksie i przed @. Tylko że ja tylko cyckiem karmię. Młody właśnie zasnął pry cycku, więc zaraz uderzamy na spacer. Dzisiaj pogoda lepsza, spacer i dla mnie będzie przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko my tu czekamy raczej na @ niz na jego brak. 12 m-cy temu czekalysmy na to samo co Ty.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna i fauletka......dobre co z koko narazie czekamy na @.....ja dzis kończe 5 dzien. nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pogoda beee, ciągle pada i nawet nie mam jak wyjść z małą. Już mnie coś trafia normalnie. Dzisiaj mój mąż po 3,5 miesięcznej przerwie poszedł do pracy. Jestem ciekawa jak wrażenia, hehe A i dzisiaj pierwszy raz mama będzie kąpać Zuzię, bo to było zadanie taty- za to jutro tatulo nadrobi ;) No i wreszcie Zuźka zjadła z cyca, ufffff jaka ulga. Trochę ją zmusiłam, oczywiście nic na siłę, ale się udało. Więc na szczęście to jej mały kryzys był ;) Już normalnie zaczęłam po necie szukać i prawdopodobnie tak ma wiele dzieciaczków. Mama zadowolona i teraz już może iść i wciągnąć porządny obiadek :) A tak na marginesie to ja też już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tutaj taka długa cisza???? My już po kąpieli, mała śpi już na nockę - mam taką nadzieje. A ja oczywiście największa fanka Mrągowa więc nie popuszczę wspaniałego widowiska na POlsacie. W takim razie miłej nocki i do jutra. adijossssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Oskarek mało spał dzisiaj i jak w końcu zasnął to nawet głód go nie budzi:-) Znowu na spiocha dostanie butelkę;-) No i bez kąpieli dzisiaj będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U mnie nieciekawie bo okres mam ciagle nie przeszedl mimo drugiego hormonu. ech... chcialam Was spytac jak Wasze maluchy trzymaja glowke i czy podnosza? U nas sprawa wyglada tak ze Majka lezac na brzuszku ladnie podnosi i trzyma glowke a Jasio tylko przeklada z boku na bok i jeszcze nie trzyma. Poza tym jak sie denerwuje ma zacisniete piastki i przy jedzeniu tez, dopiero jak sie naje to odpuszcza je. Myslicie ze ta glowka mam sie martwic? czy jeszcze ma czas? napiszcie jak to u Was wyglada. dobrej nocy, maluchy juz spia, zobaczymy ja dlugo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendowo tu dzisiaj ;-) X mój Adrianek podnosi główkę jak leży na brzuszku. Piąstki czasem zaciska a czasem ładnie rozkłada paluszki. Myślę, że każde dziecko idzie własnym torem. Kasiula pisała że jej Niunia też jeszcze główki ostatnio nie podnosiła. Biorąc pod uwagę, że urodził się taki malutki myślę, że możesz dać mu jeszcze czas. Bo i tak już tyle osiągnął, a tak się o niego strasznie bałaś. Jeśli się z czasem nie zdecyduje na podnoszenie główki, to jak najbardziej skonsultuj to z lekarzem. A co do krwawienia to współczuję kochana. A może zrób sobie jakieś badania na krzepliwość krwi? A ja mam dziewczyny takiego pietra przed jutrzejszym dniem, że masakra. Chyba własnego ślubu tak się nie bałam. Dodatkowo tak mnie mój mąż wkurza, że najchętniej wywaliłabym go z chaty. Trzymajcie za nas jutro kciuki. A dzisiaj wyszłam z Małym na spacer i tak sobie ładnie spacerowaliśmy aż w pewnym momencie się obudził i zaczął mi tak ryczeć, że ani myślał we wózku leżeć. Musiałam go wziąć na ręce i tak z nim biedna do chaty na sygnale leciałam. Ale mi szopkę zrobił ten mój kochany synuś ;-) A tak poza tym to zdecydowałam, że idziemy w tym tygodniu do pediatry. Umówię się na wizytę i niech obejrzy małego. Uzbierało mi się parę pytań więc nie ma co czekać.Jeśli będzie wszystko ok, to będę spokojniejsza, że obejrzał go lekarz a nie dr gooogle. Dzisiaj znowu zrobił mi akcję nie chcemy lewego cycka. Ale na szczęście ostatecznie skapitulował i wypił z niego mleczko i padł ;-) Oj oj uciekam, bo czas leci. Jutro postaram się odezwać wieczorkiem jak znajdę chwilkę. Miłej niedzielki Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj wystraszyłam. Gdy Maks pije z mojej piersi, to często się krztusi, ale dzisiaj zakrztusił się tak strasznie :( Boję się go karmić, bo naprawdę nie wiem, co powoduje tak częste krztuszenie.Butelki też nie chciał i poszedł głodny spać. Chyba go boli brzuszek, bo trochę marudny był, czy możliwe że po mleku? Już nie mogę doczekać się, gdy zacznie normalnie jeść. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ino na sekunde :P :) Mysle ze dicoflor jest ok troszku pomaga :))))) zobaczy sie jak bedzie dalej :) JULIETTA - najprostszy sposob wlej do termosu wode przegotowana ciepla - wstajesz w nocy i w 1minutke masz gotowe mleko ;)))) POLECAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze nie śpię:-) Jest u nas siostra od m i gadamy sobie, mały obudził się i zjadł 150 ale.nadal nie śpi:-) Leży sobie spokojnie i nie płacze;-) To dlanas nowość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na chwilkę, aby się przywitać :D u nas nocka super, pierwsze karmienie o 3, później po 6. Więc coraz lepiej... Natomiast problem z cycem bez zmian. Wczoraj ładnie zjadła raz i tylko tyle. Po kąpieli już nie chciała, więc musiałam podać odciągnięte z butli i po 120 jeszcze przyłożyłam ją do cyca, to chwilkę pociągnęła. W nocy jadła ładnie, ale na półśpiąco. A z rana powtórka z rozrywki, ehhh X moja mała też już sztywno trzyma główkę i bardzo długo, ale myślę tak jak napisała Emilia. Każde dziecko w swoim tempie się rozwija. Najlepiej zapytaj lekarza na następnej wizycie, aby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×