Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Julietta nie martw sie z czasem napewno będzie jadł więcej, mój zjadał120 teraz jak jeat batdzo głodny to 150. Powiem tak nie musze i nie noszę Oskarka. Wcześniej jak córka płakała to zaaypiała nam nawet na brzuchu, zrobilismy wszustko za ciszę i spanie. Wszystko zależy od dziecka, na nic postanowienia jak wrzeszczy i nie wiadomo co mu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza, znowu tylko ja piszę. To ide pod prysznic, może jeszcze laski się odezwiecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj-- no właśnie, na nic postanowienia, trafnie to ujęłaś :) Mam nadzieję, że będzie jadł więcej, bo nie wiem, czy jest najedzony czy nie. Najważniejsze, że zaczął jeść z butelki, bo wcześniej miał z tym problem, a niedługo trzeba będzie wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:-) Julietta dobrze, że dmuchasz na zimne z tym napieciem mięśniowym. Możesz dokładniej opisać jak to wygląda u Maksia? A jak pije z piersi, to się wygina? Mi mój Synuś zrobił akcję przy piciu z lewej piersi. Musiałam mu dać na leżąco z niej bo nie szło z nim ujechć. Teraz zasypia w łóżeczku. Sama nie wiem skąd te akcje. Przecież czasem z niej pije i nie ma problemu. Chyba jednak też się do lekarza z nim wybiorę pod kątem tego napięcia. W niedzielę mamy chrzciny. Dziewczyny jakby co to będe miała na sprzedaż garniturek. Po chrzcinach wyślę Wam zdjęcia. Może się któraś zkusi:-) rozmiar 62, ale wypada większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 no mój mały dokładnie tak samo, jedna na prawdę wieeeelka kupa raz w tygodniu, że pampers z trudem to pochłania, a tak to tylko czasami takie maleńkie "kleksiki". Pryka też codziennie, ale przy tym się niestety pręży i stęka. Kładę go często na brzuszek lub lekko podciągam mu nóżki do brzuszka, wtedy pomaga. Aha i zauważyłam, że zawsze po kąpaniu jest cała seria mega prykanka, wtedy nic go nie boli i widać że jest sprawia mu to wielką ulgę. Dziewczyny zazdroszczę Wam, nie wiem jak to robicie, że Wasze maluchy przesypiają całe noce, lub choćby 4-5 godzin bez przerwy. Mój budzi się na jedzonko co 2-3 godziny, czasem obudzi się o 3 w nocy i do 7 już nie śpi, mówię Wam masakra. Czuje się i wyglądam jak jakiś wampir. ...x... na prawdę nie zwracaj uwagi na te komentarze koleżanek, one chyba nie zdają sobie sprawy, że dopiero co urodziłaś bliźniaki. Tak na prawdę mogą ci tylko pozazdrościć takiego szczęścia, jakim są dzieci. Być może one nigdy tego nie doświadczą. Ale doskonale Cię rozumiem, że trudno pogodzić się z tymi całymi rozstępami. Ja mam to samo, całą ciąże dbałam, smarowałam, i dooopa. Wylazły mi kilka dni przed porodem ogromne na brzuchu, boczkach i udach, wielkie fioletowe szerokie krechy!!!!! Wcześniej nie miałam ani jednego, stąd ten szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wracam, Jula śpi, zasnęła sama i nie marudziła za bardzo:) chyba poczekam do tej środy. Mam postanowienie nie być przewrażliwiona, chociaż się martwię. Te parę dni poczekam. Rozstępy to przykry temat. Otóż, jak miałam na jednym półdupku, tak teraz mam już i na drugim. I na brzuchu też. A całą ciążę nic, tylko na cyckach. No fujjj. Tak więc, X, nie da się bez rozstępów i ta koleżanka też tego doświadczy, czego jej wszystkie życzymy:) Mój m. przekazuje, że został bohaterem we własnym domu i naprawił dwa wiatraki od komputera, bo przestały działać i już wpadłam w rozpacz, że nie wejdę na kafe. To by było wielkie fujjjjj dopiero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, tak wygina się, ale już przy karmieniu butelką nie. Jak podnoszę go do karmienia to także się wygina.Jedni mówią, że to normalne , inni, że może być oznaką napięcia. Zamówiłam prywatnie rehabilitanta, ma do mnie zadzwonić i umówić się na wizytę to będę wiedziała coś więcej.A historie przy piciu z piersi to u mnie codzienność, w nocy je ładnie, ale w dzień --masakra, o krztuszeniu się nie wspomnę. Cicha-- mój synek budzi się co 2 godziny, a nawet częściej. I też zazdroszczę dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooożesz alescie nawalily stron :) x - ja jestem z Toba kochaana myslami - co do szwagierki od razu bym powiedziala co i jak!!!!! ty masz dwoch maluchow wiec sie nie rozdwoisz i skoro mowisz nie nosic to nie nosic!!!!! aaa rozstepy - masakra mam brzuch fatalny niedosc ze wisi to jeszcze caaaly w paski :/ i tez sie jakos nie moge zaakceptowac :) julietta- nooo super ze maluch chetnie ciagnie mleko :) iii nie obawiaj sie co do ilosci - bedzie chcial wiecej to napewno da Ci znaC :D aaa co do smokow - moja jest przywiazana strasznie do niego, zasypia ze smoczkiem potem wypluwa ale w nocy jak tylko sie troszenke przebudzi to zaraz szuka wiec wystarczy podac jej do buzki i spi dalej :) w ciagu dnia tez czasem ciagnie :) AAA babki ktore uzywaja PAMPERSY !!!!!!!!!!!! jest meeeeeega proma w Carefour :) kupilam dzis 150szt za jedyne 79,90 - rozmiar 3 of course seria baby active POLECAM!!!!! CENA NIEZWYKLE NISKA :))))) estiii mam cie juz na fb :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jako ostatnia jeszcze wtrące, że mój też preferuje jedną pierś, a przy drugiej sie denerwuje, ale to przeze mnie bo tą prawą lepiej mi sie karmi i jakoś lepiej siE umię usadowić. Więc karmię go tylko jedną-to dla mnie nowość:-) Czasami jak jest bardzo głodny to zje z 10 min. i daję butelkę. W nocy na śpiocha nie marudzi i je czasami nawet z tej drugiej. Nie ma się co martwić już tak ma:-) Dobrej i długiej nocki mamuśki. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj poczytalam o tym dicoflorze - jutro go kupie - moja mala dzisiaj przez brzuszek nie mogla jesc :( masakra :/ izamaj - a nie ma innego carefoura u Ciebie? albo w okolicy :) no nic lece bo padam na pysk :P ciao do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pierwsza z rana:-) Trelev współczuję kolek:-( Ten mały cerrfour mam pod nosem, a natępny to kawałek drogi. Oskarek dzisiaj ma 2 miesiące:-) Już pojedzony leży w łóżeczku. Spał jak zwykle do 4 z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No z tymi cycami to można oszaleć. Karmię w nocy, ale dzisiaj co pociągnie to się krztusi. Mam ich dość, bo ciągle przy karmieniu boję się. Z butelki po wymianie smoczków na 0 je ładnie, ale chciałam chociaż w nocy podać mu moje mleko i nie che go tak drastycznie od piersi odstawić. Nie mogę doczekać się wprowadzenia zupek itp. Właśnie sobie przypomniałam, że przy pierwszym dziecku zupki wprowadzałam, gdy skończył 3 miesiące, teraz ta granica przesunęła się o miesiąc. Co do rozstępów, to ich nie mam, ale od kiedy zaczęłam stosować mniej rygorystyczną dietę,to pojawiły się dodatkowe kilogramy :) W moim mieście Carefoura nie ma, ale mam jeszcze kilka opakowań pampersów, które dostałam od znajomych przychodzących w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłł!!!!!!!!! dziewczyny jaka nocka u mnie. szok. nie wiem zy to na długo- pewnie, nie;-) ale.. mały zasnął zaraz po kąpieli 19.40- wstał 23.30, potem 3, i 6.30! no dawno tak nie było!! teraz znowu kima. evelinaaaaaa co do dicofloru kup, uważam, że warto tylko trzeba podawać sysytematycznie. i jedna uwaga! wczoraj się trochę załamałam.. .te pare dni temu kazałam Mojemu M.kupić Dicoflor, ale jeden listek jak się da, bo drogie to, a nie wiem jak mały na to zareaguje. no i przyniósł mi listek jeden - sam bez opakowania myślę, se co za durna baba ta w aptece, jak można dać bez opakowania ani instrukcji;/ no, ale nic... dawałam mu to przez 10 dni. wczoraj się skończyły i poszłam kupić nowe już całe opakowanie. przyszłam do domu patrzę na to pudełko i czytam dla dzieci od 3rż , myślę se o co chodzi?przecież to też jest dla niemowląt.więc wchodzę na neta patrze i faktycznie są dwa dicoflory dla dzieci pow.3rż i dla dzieci i niemowląt i kurna prawdopodobnie tamte kapsułki były dla dzieci pow.3rż.;/ jestem załamana...nie wiem czy nie wyrządziłam mu większej krzywdy niż pomogłam:( co za bezsens, żeby opakowanie kompletnie niczym się nie różniło tylko małym napisem;/ja pierniczę :((( pozatym durna baba w aptece powinna pytać, nie?? skoro jest kilka rodzaji;/ pytałam mojego M> czy jak kupował to czy babka się go o coś pytała, powiedział, że nie-mam ochotę iśc do niej i ją zbluzgać!!!a producent też powinien się nad tym zastanowić, żeby te opakowania czymś odróżnić;/ same zobaczcie: http://www.strefalekow.pl/product/details/dziecko/dicoflor-30-flora-bakteryjna-w-kapsulkach.html http://www.doz.pl/apteka/p733-Dicoflor_30_kapsulki_30_szt ehhhhhh:(od wczoraj wieczora mam załamkę! dlatego ku przestrodze, patrzcie zawsze i czytajcie :( a mamuskamaj pisała o tym, ale myślałam, że coś jej się pomyliło:((( ehhh. no nic. nie widzę, żeby mały się jakoś inaczej zachowywał ... ale i tak jestem przybita:((( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!!! dzisiaj i ja sie z rana pojawiam!! u nas tez nocka super połozyłam go spac o 8.00 obudził sie o 2.20 i 5.20 wiec rewelacja ,teraz broi ze swoja starsza siostra wiec pewnie niedlugo znow troche pokima.wczoraj u nas pogoda byla sliczna wiec nie mialam za bardzo czasu do was napisac.dziekuje wszystkim za dobre rady zwiazane z moja coreczka!! miłego dnia mamusie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! OOOO ale stron naskrobalyscie, jak za starych czasow ! :) kropeczka_między_brwiami - ja mam swoja na butli od poczatku, jak mleczka nie chce (a ostatnio ma takie muchy w nosie) to zostawiam ja i raz czy dwa pod rzad wypije np 70-90 ml a potem wyrowna sobie bo pociagnie 120-140 ml :) Co do dopajania moja wody nie chciala za chiny, herbatki z koperku nie podaje bo nie ma problemow w brzuszkiem za to dopajam ja herbatka rumiankowa (hippa lub czasem zaparze tez zwykla z torebki) lub cieniutka wrecz taka slomkowa zwykla herbatka. Lekko ja oslodze (malusio) i mala pije ladnie :) My po pierwszym szczepieniu - mala zniosla je ladnie, ale pozniej bylo marudzenie ze ho, ho. Chwycila ja goraczka, wszystko bylo na nie... cale szczescie juz wrocilo do normy! USG bioderek tez za nami i wszystko ok. Pisalyscie o powrocie do pracy - ehhh czasem juz bym chciala czmychnac do work, a czasem jak pomysle ile mi tak naprawde zostalo czasu to zal mi ze tak szybko sie konczy! U mnie dodatkowym problemem jest jeszcze to, ze sytuacja w firmie nie za ciekawa... Nie wiem ile tam pociagne, wiec poskladalam juz w kilka miejsc cv... Mam nadzieje, ze cos sie znajdzie fajnego... Uciekam bo mala sie obudzila i dopomina jedzenia! Zajrze pozniej milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa-- od razu sprawdziłam, ale na szczęście mam ten dla niemowląt. Nie martw się, na pewno nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyc:) Julusia wstała o 7 i teraz marudzi, ale jak ją znam, to nie pójdzie spać. Ale dziś w końcu przyjeżdżają moje siostry, strasznie się cieszę! Najpierw jedna wpadnie do mnie, szybko ogarnę chałupę, ugotuję obiad dla m. i spadamy do rodziców:) ale najpierw zabieram się za sernik. Jak tylko Jula skończy cycować. Penelopa, nie martw się, wszystko jest dobrze do tej pory, to nie jest lek bardzo ingerujący, który wymaga ścisłego dawkowania, kontaktu z lekarzem, więc na pewno nic się nie stało! Ale aptekarka... fujjj to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka dzieki :) ale ja myslalam jak mamuskamaj wspominala ze od 3rż to po prostu że na opakowaniu jest wspomniane o dawkowaniu dla niemowlakow i 3-roczniakow.. powinnas zjebac te babe jak psa - skad pizda wiedziala ze masz dziecko 3letnie a nie niemowle!!!!! mysle ze nie zaszkodzilas malemu ale przejdz sie do apteki i zareaguj.. bo kiedys sprzeda komus cos innego i bedzie gorzej :/ o matko drugi dzien fest prezenia przy jedzeniu mojej Ali Ja juz nie wiem co robic :( moze to wcale nie kolka?? kurrrrrczak chyba sie wybiore z nia po weeekendzie do pediatry, moze to od mm :/ aaaa chcialam wam powiedziec ze ten bolesny guzek pod pacha co se go znalazlam - sie wchlonal - 2dni smierdzenia bez antyperspirantu i zeszlo.. to musial byc jakis stan zapalny, teraz chyba tylko bede uzywac kremow do depilacji Maszynka idzie w odstawke.. Buuuuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale ruszyla produkcja stronek u nas na kafe.Ciezko nadrobic, zwlaszcza jak sie nie ma za duzo czasu. Penelopa ja to bym sie przeszla do apteki i ojechala pania serdecznie.Jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym, przeciez baba sprzedaje lekarstwa a nie cukierki. Esti fajnie Ci, za bedziesz miec odwiedziny siostry, ja niestety nie posiadam. X olej takie kolezanki, bo to cosik wredniachy jakies. Kurde dziewczyny ja Wam wspolczuje tych nieprzespanych nocek, niewyobrazam sobie, zeby moglo byc inaczej niz u mnie.Chyba bym normalnie tak dlugo nie pociagnela.Wiktor zasypia o 20tej i spi do 5, zje i znow spi do 8 lub 9. Witam wszystkie nowe mamusie z pociechami. Atena jak tam pogoda, poprawila sie? Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach, nakupiłam owocków, żeby jak cos podjadać to zrowego:-) Wtachałam się z tą gondolą i zakupami na 4 piętro jak zwykle.. Penelopka może to nic takiego jak to tylko dobre bakterie na jelitka, poprostu dostał ich trochę więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale klapa, pierwszy raz tak kompletnie nie wyszło mi kruche ciasto. Jeszcze się piecze, ale będzie gniot jak nic. A to dlatego, że zamiast sprawdzonej margaryny kasi kupiłam jakiś szajs, że fujjj. Trudno, pocieszam się, że ciasto to dodatek do sera. Moja córcia ukochana się zdrzemnęła godzinkę i zdążyłam ciasto przygotować. A teraz cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko walcze z zmłodym bo od kad rano wstał, tak nie może sie zdrzemnąc juz sił nie ma i pada a zasnac nie moze, wiec sie złosci nie mam juz siły - a przed poludniem dopiero wlozylam do hustawki znow- moze zdziala cuda nocka ok spanko po 21 do 5-jedzonko i znow do 7 - wiec nocke mozna zaliczyc do udanych wiecie co ja wiem, ze to normalne, ze dzieci wkladaja raczki do buzi, ale normalnie masakra jakas, wciska te paluchy tak głeboko, ze ma odruchy wymiotne i juz nie tylko ssie palce ale zaciska piąstki i je mocno gryzie. jak dorwał mojego palca to tak mocno gryzł tymi dziąsełkami ze szok - ja tylko mam nadzieje, ze nie idą mu zęby - bo to za wczesnie stanowczo a ja lece Was poczytac bo naskrobalyści sporo od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:):) U nas troszkę lepiej choć Tomek cały czas w szpitalu :( Za to Kubuś daje mi tyle radości, śpi już ładnie budzi się tylko 1 choć różnie ale tak między 4 a 6 :) Też często się śmieje jak się z Nim rozmawia i coraz więcej gaworzy :):) Kropeczko mój Kuba je tak ok 120 ml tyle że on je już zagęszczane. A jak budzi się po nocnym spaniu to zjada nawet 150:)No i Kubuś w ciągu dnia je tak co 4 godzinki:) Mój Kubus też zabkuje... masakra, ale da się przeżyć polecam maść bobodent. Jatuśka mój Kubuś też nie chce być w pozycji leżącej więc w huśtawce kładę Go troszkę wyżej tak żeby mógł się rozglądać :) Julietta ja podaje 1 kapsułkę witaminy d3 raz dziennie przed nocnym karmieniem po kapieli justz współczuje... ale będzie dobrze, przecież nie może być już gorzej niż jest. Ja w każdym razie trzymam kciuki, żeby wszystko było wporządku. Agnes sliczne zaproszenia, ja też miałam ręcznie robione:) Nie wiem czy widziałaś ale są na @ w miom folderze. X kochana nie przejmuj się komentarzami, nie ma na co zwracać uwagi, ja też nie doszłam do siebie jeszcze po ciąży. Super że dzieciaczki ładnie się rozwijają :) Penelopko idź do apteki i powiedz co myślisz o tej kobiecie, przecież powinna pytać dla jakiego dziecka jest lek, jak ja kupowałam ostatnio czopki dla Kuby przeciwgorączkowe to pani w aptece od razu pytała czy sa one dla niemowlaka No a ja dostałam wreszcie okres i bardzo dobrze że we wtorek miałam gości i nie poszłam do lekarza, zaoszczędziłam dzięki temu kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatuska moj mały robi to samo i mam te same obawy co ty.poprostu slini sie ulewa i wogole a lapki zacisniete wpycha coraz bardziej.mojej siostrze wyszly jedynki wlasnie w 3 miesiacu zycia wiec jest to mozliwe .mam jednak nadzieje ze jeszcze troche poczekaja nasze brzdace z zabkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jak czytam ze tyle juz z was mialo okres to zaczynam sie niepokoic bo u mnie jeszcze ani słychu ani dychu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien a czy zageszczasz małemu mleko?to juz mozna?nic sie malemu po tym nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tylko podczytuję, bo moja Zosia dzisiaj nie chce spać. Zawsze ładnie spała przed południem, a po południu była bardziej aktywna, tak od dwóch dni się przestawiła i nie chce spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz na początku zagęszczałam tylko kleikiem kukurydzianym. teraz daje mu już też kaszki bobovity. Nic mu nie jest rośnie w oczach, a wcina aż mu się uszy częsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja tez moze dam na probe mojemu glodomorowi!a co myslicie na poczatek najlepsze kleik ryzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×