Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no troche dałas ciała . Ja nie myje, ponoc dziecko owija sie pępowinka, ale to jest bardziej prawdopodobne w wyższych miesiącach. jak nic Ci nie bedzie to sie uspokój z tym sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od kilku dni mam mały problem, ciągle leje mi się krew z nosa;/ Wyczytałam, że to nic nadzwyczajnego w ciąży, ale mimo to, macie jakieś sposoby na krwotoki? Dodam, że wyniki badań mam bardzo dobre, żadnej anemii czy tym podobnego schorzenia. Co do kichania, któraś z Was wspomniała, że boli:) Ostatnio jak brzuch zaczął rosnąć a a mi na leżąco zdarzy się kichnąć to potem zwijam się z bólu:) Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowani 2623
Witam też będę majówka 2011 tp 08,05,2011 niestety juz leze w szpitalu. przedwczesne skurcze i spinajaca sie macica wiec lezymy plackiem i czekamy. Pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa gratuluje dziewczynki:) Ja może dowiem się za 3 tyg:) Eni nie jest marynarzem po prostu pracuje w Niemczech jako zbrojarz:) takie rozłaki dobrze robią:) Jakie jest po nich przyjemne witanie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobrażam sobie Lorien. ŁADNY CZAD. ulalalala. Oki już sie uspakajam. ciiiiiiiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arier
czesc dziewczyny!!! ja mam termin na koniec maja. jeszcze nie wiem jaka płeć, ale mam juz jedną dziewczynkę. Jestem z Łodzi. nie wiem jak u was ale po mnie w ogóle nie wida, jestem płaska i na dodatek w trakcie tej ciąży udało mi sie zrzucic zaległe kilogramy po poprzedniej. teraz waga mi stanęła.ly. czuje sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni nie musisz się uspokajać:) Dziewczyny a tak z zupełnie innej beczki, moi rodzice w kwietniu obchodzą 25 lecie małżeństwa, kupujemy im w prezencie srebne obrączki i zupełnie nie wiem jaki im co im tam wygrawerować może macie jakieś fajne pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARIER - CZECHOOOOOOOO. Witaj w klubie majówek. 25-lecie - piękna rocznica. Ale jaki napis- hmmmm. moze na necie będzie cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 trzymaj sie, wiem ze jest Ci bardzo ciezko, ale wydaje mi sie ze dzieciatko w tej chwili jest najwazniejsze. Posluchaj rodziny i zawsze mozesz sie wyzalic na forum, na pewno chociaz w niewielkiej mierze Ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że piękna mam nadzieję że i ja takiej doczekam:) Na razie 19 grudnia nam mija roczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowani 2623 witaj w klubie, zycze samego zdroweczka i dla Ciebie i dla Twojej pociechy anjaa gratulacje, my nadal czekamy :( dopiero na poczatku stycznia sie dowiemy lorien ciezko doradzic cos orginalnego, przewaznie jest na grawerze imie malzonka i data slubu, a najgorsze jest to, ze nie ma zbyt wiele miejsca na opisy. Niemniej jednak to 25 rocznica slubu, moi rodzice w kwietniu beda obchodzic 26 :) Widze kochanae, ze juz zaopatrujecie szafy w ciuszki. Ja ostatnio zastanawialam sie nad bodami i powiem szczerze, ze bylo juz blisko kupna i jakos zwatpilam, ale teraz jak juz znajde cos fajnego to powolutku bede robic zakupy. Na razie ciuszki oczywiscie neutralne :) Wczoraj mielismy kupic lozeczko, ale tesciu powiedzoal, zebysmy sie powstrzymali, on sam kupi :) Dzisiaj normalnie jechalam samochodem i wyobrazcie sobie, ze zakopalam sie i nie moglam wyjechac, ale na szczescie sasiad byl w poblizu i udalo nam sie wyjsc z tego bez nerwow. Powiedzialam, ze juz nie bede zjezdzala kierowcom autobusow. Tak sie wycwanili, ze jada srodkiem drogi i nawet im przez mysl nie przejdzie, zeby zjechac chociaz troszeczke. Barany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam dopiero w sierpniu minal roczek, ale jestesmy juz tyle ze soba, ze mozna by bylo mowic o starym malzenstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie kochane!!! Ale mam zaległości:( AGNES 71 bardzo ci współczuję- musisz byc silna, staraj się nie denerwowac... kurcze ale super taka rocznica ślubu. my to dopiero 4 lata mamy:) mój ulubiony tekst to :"jestes częścią mego szczęscia", a na obrączkach mamy "jesteś moim dopełnieniem":) A ja dzis umyłam okna i zaczełam myc meble ale z sił opadłam. mam nadzieję, ze nie odpokutuję tego plamieniem ani skurczami. boje sie teraz jak cholercia:( mylam Was dokładnie poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........IMIĘ.......WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 / C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........... ......05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ................15.05 17.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 21.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.... .........19.05 22.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S(Mikołaj) 23.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 24.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 25.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 26.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 27.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 28.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 29.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 30.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 31.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 32..JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław.. .............24.05 33.majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie.......... ...... ..24.05 34.Dosia255............Dorota......27...Waterford/Irlandi a........24.05 35.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 36.Pristina86............................................ ...................25.05 37.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 38.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie.....30.05 39.moniasky80........Monia........30........Mazury....... ...........30.05 40.Justynka_87......Justyna......23.....Nad morzem.............31.05/S? Wklejam jeszcze raz, bo mój prawdopodobny synuś został przez Eni pominięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne sa rocznice:) Moi mają taką datę że chociażby chcieli zapomnieć to i tak nie dadzą rady:P bo w ten dzień od rana trąbią w telewizji o Czarnobylu... Trudno wymyślić tekst zwłaszcza, że to ma być prezent od "dzieci" , ale cos napewno sie wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane :-)) no ja mam dziś super humor :-) Pristina86 - ja od dziecka miałam krwotoki z nosa, taki urok, że płytko naczynka krwionośne czy jak i laryngolog kiedyś zainterweniował, no a teraz w ciąży czasem też mi się zdarza, najlepiej wtedy chusteczką mocno zacisnąć piórko i pochylić głowę do przodu, wtedy się tworzy podciśnienie i krew nie leci, najgorsze co mozna zrobić to odchylić głowę do tyłu. Jeśli chodzi o leki na krwawienie to zawsze brałam rutinoscorbin, ale w ciąży nie wolno!!!! więc łykałam wapno no i masz Ci los, dziś pisałyśmy właśnie że wapno też źle działa na maleństwo, więc chyba lepiej łykać witaminy, jeść dużo owoców z wit. C i przeczekać, takie uroki ciąży, że błony śluzowe są b. przekrwione... trzymaj się cieplutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOI KARAMBOL NA MOJEJ DRODZE SIE NADARZYŁ. śWIETNIE CO. Mój juz dzwonił ze mam jechac objazdem bo nie dojade nawet do północy. 50 aut sie zderzyło normalnie porażka jakas. a mgła taka ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni to uważaj na siebie... słyszałam że od jutra ma być przymrozek i będzie ślizgawica na jezdni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........IMIĘ.......WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 / C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........... ......05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ................15.05 17.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 21.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.... .........19.05 22.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S(Mikołaj) 23.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 24.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 25.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 26.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 27.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 28.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 29.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 30.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 31.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 32..JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław.. .............24.05 33.majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie.......... ...... ..24.05 34.Dosia255............Dorota......27...Waterford/Irlandi a........24.05 35.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 36.Pristina86..........Natalia ......... 24 .....Gdynia/Gdańsk........25.05 37.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 38.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie.....30.05 39.moniasky80........Monia........30........Mazury....... ...........30.05 40.Justynka_87......Justyna......23.....Nad morzem.............31.05/S? Uaktualniam swoje dane;) i pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe mamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy i nadrobiłam zaległości z dzisiaj:) Jakoś dziś brzuszek mnie pobolewa jak juz dawno nie bolał,więc rada z magnesem bardzo się przyda-już piję:) Martwi mnie jedna rzecz,mianowicie: czuje ruchy już od jakiś 3 tygodni,ale takie mocniejsze to miałam może dwa razy,ciągle czuję takie bardzo delikatne ,ale ostatnie 3 dni to już wręcz delikatniusie i bardzo rzadkie,aż tak,że zastanawiam się czy sobie sama tego nie wmawiam,że czuję choć nic takiego może się nie dzieje. Także mam do Was pytanie: czy to normalne,że skoro już tak długi czas czuję ruchy,to one wciąż są takie słabiutkie,czy nie powinnam już ich odczuwać bardziej wyraźnie? Martwię się czy wszystko ok,podpowiedzcie,proszę A tak to: Eni strasznie Ci tego libido zazdroszczę,bo ja od początku ciąży o tych sprawach najchętniej bym zapomniała, W pierwszym trymestrze nie mogłam,no więc śniłam o tym tak często,że byłam przekonana ,że jak tylko dostanę zgodę od lekarza na "te rzeczy" to pewnie bedzie się działo,a tu ,kurczę,kompletnie :( Aż mi samej z tym źle. No ale jeszcze trzeci trymestr przede mną;) Penelopa super te tuniki,ja chyba w niedzielę odbiorę moje i dopiero się dowiem co kupiłam:D Na razie wiem tylko,że są koloru szarego:) Agnes przykro mi bardzo,trzymaj się kochana,przytulam mocno Annja gratuluję córeczki,śliczniutkie imię wybrałaś:) Zwariowani witaj! Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka:) A powiedz sa szanse na powrót do domciu czy może już wiesz,że dłuższy pobyt w szpitalu Cie czeka? Dziewczyny nie myjcie okien! Zagoncie swoje drugie połówki do pracy-ja tak zrobiłam i juz dawno mam czyściutkie i ustrojone(też przez męża) ,a mój M. dumny z siebie jak paw ,że mu tak ładnie wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale popisane :) wiatam nowe Majoweczki :) annja gratulacje coreczki (tez chce dziewuszke) :) eni ja zapomnialam juz co to libido ... wlasnie wrocilam ze szpitala, nadrobilam wczytanie, ale na pisanie to znow nie mam czasu bo mi sie nowy ekspres zepsuł i biegne go wymienic poki jeszcze sklep otwarty pisalam Wam wczoraj, ze mialam takiego fajnego kardiologa ;) i on dzis zdejmowal ze mnie holder i mnie na rendke zaprasze ha ha ha chyba nie przejrzał dokladnie mojej karty i nie zaczail, ze jestem w ciazy a zakaladajac i zdejmujac mi holder staral sie usilnie byc dzentelmen i nie patrzec mi w biust :) wiec nie zauwazyl tez malego brzuszka... ehh poza tym dzien zimny i paskudny i nabiegalam sie juz i mnie cos brzuch boli, lece do tego sklepu a pozniej sie klade plackiem zajrzę pozniej mamulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20
czy to normalne że w 14 tyg twardnieje brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !!witam po dluzszej przerwie ale ostatnio jakos nie mialam sily na pisanie wpadałam tylko na chwilke zeby podczytac co u was i uciekalam odpoczywac.dziewczyny uwazajcie z myciem okien gdyz jest to niewskazane w ciazy.tak jak prasowanie czy wieszanie prania czyli czynnosci w ktorych rece sa do gory.nie wiem ile w tym prawdy ale mialam przypadek w rodzinie ze szwagierka cały ranek robila porzadki a na koncu zaczeła wywieszac pranie i po chwili zaczeły sie skurcze odeszły jej wody i urodzila w 25 tygodniu.na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze i dzidzia ma juz 3 latka ale przeszli swoje.wiec prosze was kochane uwarzajcie z tymi porzadkami a zwlaszcza z myciem okien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj znow na spotkaniu z lekarzem na szczescie wszystko ok dzidzia ruchliwa ze trudno ja znalezc.juz sie nie moge doczekac 20 grudnia i scanu!!!fajnie juz tym mamusia ktore znaja płec dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Tak Agnes71 ja pożegnałam miesiąc temu dziadziusia bardzo to przeżyłam i wiem co czujesz ja byłam bardzo mocno związana z dziadziusiem. Starałam sie nie denerwować ale niestety to jest mocniejsze od nas a w dzien pogrzebu wszyscy mówili abym nie szła na pogrzeb itd ale ja musiałam iść pożegnać się inaczej bym sobie niewydarowała. Dziś właśnie wróciłam z mszy za małą Amelkę opowiadałam wam urodziła się w 26 tyg. dziś miała 2 operację na jelita. lekarze nie dają szans. Proszę jeśli to możliwe pomódlcie sie bo tylko cud może ją uratować. kłopot za kłopotem nigdy nie ma tak żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×