Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Zazdroszczę Wam dziewczyny, że pracujecie;/ ja od miesiąca siedzę w domu i nie wiem co ze sobą zrobić;// Pracowałam na umowę zlecenie i niestety zlecenie się skończyło po 3 miesiącach a ja nie mogę sobie znaleźć miejsca... nie mówiąc już o pracy w zawodzie to mogę pomarzyć :) bo skończyłam biologię;) generalnie kwitnę tak w domu;) we wtorek rozmowa o pracę ale nie wiem czy coś z tego będzie, nie chcę ukrywać ciąży a chyba będę musiała bo bardzo niechętnie takie babeczki zatrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka- Ty z racji, że to twoja druga ciąża, powinnaś poczuć ruchy lada dzień. Dziewczyny mówią, że w drugiej ciąży czują ruchy dużo wcześniej niż w pierwszej :) Także czekaj cierpliwie i licze w kolejnych dniach na wieści do Ciebie :) Robiłam morfologię i mocz w zeszłym tygodniu i wyniki wyszły super, Moja doktorka powiedziała, że mam "hemoglobinę jak młody bóg" hehe. Proponowała mi, żebym brała przez jakiś czas magnez w związku z tymi bólami brzucha. Polecacie jakiś dobry produkt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 ja biorę magnez 2 razy dziennie jakis zwykły tzn nie specjalnie dla kobiet w ciąży. kupiłam taki jakis niby dla cięzarnych ale dziennie po pare tabletek trzeba łykać, a są zbyt duże i mam z tym problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musze sobie w takim razie kupić taki magznez. Biorę też witaminy Falvit mama, wcześniej kupiłam sobie Prenatal, ale nie służył mi wcale i musiałam zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - ty tak jak ja w II ciązy - ruchy ja juz mam od 2 tyg. i to takie że czuje fikołki, a przed tym zdarzeniem - takie jelitowe jakby bąbelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe co mi poleci moja prowadzaca w poniedziałek. A bede mieć swieze wyniki krwi i mocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;)🌼 jak ja wam zazdroszczę tych dziołszek w brzuszkuuuu o yeahhh ❤️ do 13.01 chyba nie wytrzymam;-) niech Amelka się trzyma:( wierzę, że będzie dobrze ❤️ Dziewczyny pytanie czy smarujecie czymś swoje brzuszki i cycuszki:D przeciw rozstępom? bo ja przyznam, że mam serie z rossmanna babycare czy coś takiego, tanie a jak na razie jestem bardzo zadowolona, mam olejek, balsam, balsam do brodawek i płyn do kąpieli wszystko z tej serii. zobaczymy, mam nadzieję, że nic się tam nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruję się Ziajką:) To krem przeciw rozstępom mamma mia się nazywa, ma przyjemny zapach:) ale czy działa trudno powiedzieć bo brzuch malutki jest:) a do twarzy coś? mam strasznie suchą skórę, a nigdy tak nie miałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni mi lekarz kazał w pierwszej ciąży, a w tej od czasu plamień i tego twardnienia biorę sama. pytałąm lekarza oczywiście o magnez i powiedział, że mogę brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kremów: słyszałam ostatnio o tej serii z Rossmana i to bardzo dobre opinie. Do wyczerpania używam na zmianę Mustelę i oliwkę Johnson'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja podobnie jak Pristina86 używam Ziajki. Seria świetnie sprawdziła się już u znanych mi mamusiek. Też niektóre polecały mi z DaxCosmetics. W czasie ciąży strasznie zrobiła mi się wrażliwa skóra, niektóre balsamy albo kremy których używałam wcześniej musiałam odstawić bo po prostu szczypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się kąpie ale to rzadko bo wole prysznic to dolewam oliwki bambino i skóra nie taka sucha. A ja biore prysznic to na koniec tez daje oliwki na moja mokra skórę i delikatniesusze recznikiem. Robie to tylko wieczorem bo odziez nie lubie jak mi sie klei. Poza tym uzywam PERFEKTA MAMA ale jako krem jest beznadziejny kosztuje tylko 16 zl ale wiecej go nie kupie. tak wiec lepiej tą ZIAJKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak jest z tymi kąpielami w ciąży? Ja przed ciążą uwielbiałam sie kąpać ale lekarka stanowczo mi odradziła mówiąc że taka kąpiel to jednak działa dla kobiety jak irygacja i jeśli woda jest kiepska co w Wawie jest normą to może sprzyjać infekcjom a dodatkowo płyny do kąpieli itp. mogą wpływać podrażniająco i to też może mieć potem skutki. Ale strasznie mi tego brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę, że nie wolno? ja kocham się wylegiwać w wannie. jedyne zastrzeżenie jakie dostałam to absolutnie woda nie może być gorąca,więc leję sobie taką średnią i się wyleguje, ale wtedy szybko robi się chłodna i wyskakuje:D po 20minutach:D zwykłych płynów do kąpieli bym nie polecała, a ten właśnie który ja mam z tej serii jest na bazie olejków, więc po kąpieli skóra jest mocno nawilżona tylko potem wannę trzeba wyszorować ;-) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31360 a tego olejku właśnie używam do brzuszka :) ja właśnie czekam na znak od kuzynki, wylądowała już na porodówce:D juhuuuuuuuuuuuuuuuuu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa w takim razie trzymamy kciuki za kuzynkę, koniecznie daj znać jak już będzie po :) Butki przyjechały-cudownie cieplutkie, teraz mogę chodzić na spacerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie chłopak to już pewne :) czekam dalej bo ona już trochę po terminie jest;/więc mam nadzieję, że będzie bez komplikacji:) a tuniki i te rzeczy co zamawiałam już przyszły, mąż mówił, także dam znać czy warto kupić :) agnes pochwal się bucikami:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka dobrze wiedzieć ze TY nad morzem sobie mieszkasz, bo jak bede chcec przyjechac w Twoje strony to chyba doradzisz mi jaki hotelik jest spokooooooooo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ucięło wypowiedź. Dziewczyny ja tak bardzo tęsknię za morzem... Ale mi narobiłyście ochoty. Justynka w jakich rejonach mieszkasz?? My jeździmy zazwyczaj w zachodniopomorskie, może dlatego, że tam mamy najbliżej. Wybieramy się znów na walentynki do Kołobrzegu, tak jak w tym roku. Odkąd 3 lata temu zobaczyłam morze zimą-zakochałam się, jeździmy tam każdej zimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ile te ECCO?????????????? JA ostatnio kupiłam z GINO ROSSI i cena zwaliła mnie z nóg, ale tak mi sie podobały ze mój odrazu wyciągnal kartę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te buciki!!!!!:) piękne!!! a co do morza to jak bedzie wszystko oki to nowy rok w KOłobrzegu przywitamy:) Eni ty to masz męża... mój jak go ostatnio na sweterek chciałąm naciągnąć to powiedział, ze w zamian mam piękne lampy w salonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes z butków będziesz na pewno zadowolona - mam z tej serii inny model i są fantastyczne. Na zimowe spacerki te i EMU są najlepsze tylko o EMU trzeba bardzo dbać żeby sie nie niszczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta eni ...
eni chwali się kasą ile to ona może pozwolić na zakupy że dom urządza to też oczywiście musi się chwalić a że mąż kartę kredytową wyciągnie jak coś chce ..... a wy w to wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do kremów i balsamów to słyszałam, ze bezkonkurencyjny jest ELANCYL ale też jest dość drogi. Koleżanka go używała i bardzo sobie chwali. Mnie też go polecała ale ja nie mam przekonania do ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka - fakt cena nie jest najniższa :) Ale wiecie ... mi się wydaje że w takich sprawach jak kremy balsamy to najważniejsza jest systematyczność stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) fauletka - gratuluję faceta w brzuchu :) agnes71 - no to razem będziemy czekać na wizytę 5.01. :) ja się już nie mogę doczekać, a jeszcze tyyyyyle czasu... Co do różnego rodzaju smarowideł - ja wcześniej używałam jakiejś zwykłej oliwki, nawet nie pamiętam jaka firma... ale na brzuch tylko, bo jak piersi posmarowałam to momentalnie mnie obsypało :O więc na piersi teraz niczego nie stosuję, bo jak tylko czymś tłustym albo nawilżającym je potraktuję to zaraz są mało estetyczne efekty... Więc brzuch smaruję (bioder nie, tam już od lat za późno, grr...) teraz mleczkiem do ciała z Dove, mam jakąś próbkę, a jak mi sie skonczy to kupię już coś przeznaczonego typowo na rozstępy. Buty ja też muszę sobie kupić, mam jakieś tam kozaki od 3 sezonów z CCC i są już trochę zjechane. A marzą mi się teraz (oprócz nowych kozaków:P) jakieś takie trapery bardziej, porządne na zimę, żebym się nie ślizgała i żeby ciepłe były. Ale za co mam te buty kupić to nie wiem, robię się coraz bardziej spłukana w grudniu, dopiero pod koniec miesiąca jakaś kasa spłynie, więc przed nowym rokiem raczej nie mam co myśleć :( U mnie w brzuchu dziś spokój, nic "ruchopodobnego" nie czuję. Może wieczorem, wczoraj też tak pod wieczór maleństwo (???) dawało znać o sobie:) A teraz wracam do wczorajszego sprzątania, miałam dziś troszkę załatwiania znów na mieście i niedawno wróciłam. Więc póki jeszcze całkiem z sił nie opadłam to biorę się do roboty. Do usłyszenia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dopiero sie tak pozno odzywam bo po wczorajszych moich wojażach bardzo bolal mnie brzuch i caly twardy byl, ze do tej pory sie w lozku wylegiwalam. widze, ze poki co kobiety na maj przodują, ale powoli i faceci sie pokazuja :) gratuluje wszystkim mamusiom, ktore juz wiedzą, kto tam u nich mieszka. Moj mały Fikolek raz daje tak czadu, ze chodzic nie moge tak sie wierci, a czasami tak jak wczoraj wieczorem to siedzi cichutenko, wiec nie ma reguły. chociaz jak nie czuje ruchow przez kilka godz to zaczynam sie denerwowac. zaraz biegne na male zakupy, wroce i bede krokiety robila :) mniam nie wiem jak wy, ale ja w te swiata to jak nigdy mam zamaiar jesc wszytsko i w kazdej ilosci, bigosy, salatki i slecie i ciasta mmm bo pozniej mamuski karmiące wiele musza sobie odmowic. aha wlasnie postanowilyscie juz czy bedziecie karmic piersia czy modyfikowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×