Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

milka_k-c tak mi przykro.niestety zucie jest takie zmienne i czasami nas tak okrutnie doswiatcza.oczywiscie bende wspierac modlitwa mała Amelke!!!mam nadzieje ze wszystko sie ułozy a to jej cierpienie pozostanie tylko smutnym wspomnieniem dla rodzicow ktorzy cierpia razem z ta kruszynka!!!trzymaj sie kochana!!pamietaj ze zawsze po burzy wychodzi słonce i zycze aby w tym przypadku było tak samo!POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego meza siostrzenica urodzila sie w 25 tygodniu i wyszła z tego bez szwanku.mam nadzieje ze u was bendzie tak samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłabys przybliżyć historię tego wcześniaka??? czy miał jakieś operacje,zabiegi?? Dziękuje mam nadzieje że bedzie dobrze ciocia czekała 14 lat na małą a pierwsze dziecko jej zmarło równo1,5 roczku miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka jak sie urodziła miala 900 g i 30 cm dlugosci.to był dokładnie 25 tydzien i 3 dni ciazy.na szczescie nie miała operacji była bardzo silna od poczatku mimo ze zaczeła tracic na wadze i spadła do 780 g.od poczatku była pod dobra opieka ale mimo to dochodziła 3 miesiace do siebie i do wagi 2 kg.mam nadzieje ze wasza kruszynka wyjdzie z tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo mocno bym tego chciała Amelka ważyła 870g spadła do 800 a obecnie przybiera na wadze i po 3 tygodniach waży 970g ale niestety problem z jelitami trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Dlugo sie nie odzywalam, zale ledwo funkcjonowalam. Na weekend dopadl mnie straszny bol zeba.... masakra myslalam ze bede po scianach chodzila. Nie wiedzialam co mam ze soba zrobic. Potem dentysta, leczenie tez bezbolowo sie nie zaczelo :( w efekcie ostatnie 3 noce mialam nie przespane z bolu, mimo ze dostalam leki :( Dzisiaj jest juz o wiele lepiej, a ja jestem padnieta, dlatego przepraszam ze nie odniose sie do Waszych wczesniejszych postow. Dzisiaj bylam na wizycie, powiercilam dziure w brzuchu lekarzowi aby sprawdzil kto u mnie mieszka :) i juz wszystko wiem................ Bede miala CORCIE !!!!!!!! jestem niesamowicie szczesliwa :) Bedzie upragiona Karolinka :):):) Pozdrawiam :) Jutro postaram sie nadrobic zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje majowe szczescie!!!ja mam nadzieje na synka ale jeszcze 12 dni zanim sie dowiem!aaaa...juz nie moge wytrzymac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe szczescie kolejna szczesciaro gratuluje - my tu dalej odliczamy sobie do widzenia z dzidzia w brzuszku na ekranie :) mi zostalo jeszcze noooo 12dni :) hehehe :) ladnie bedzie Karolinka, Blanka.. no no ;) kurcze zastanawiam sie caly czas czy ja aby w ciazy jestem, nie czuje ruchow dziecka, tfu tfu dobrze sie czuje, co to jest twardniejacy brzuch ? hmm mam nadzieje ze mnie to nie bedzie dotyczyc ! Eni wlasnie ogladalam fakty - masakra ten karambol, ja pierdziu !!! ile aut :( to juz ktoras z kolei kraksa na poludniu z glownym udzialem sciany mgly - cos okropnego.. poza tym niezly masz juz staz malzenski seksocholiczko :) Lorien fajny ten pomysl z obraczkami :) hmm pomysle ;) moi rodzice juz 28 lat po slubie ;) szczesliwi - ja dopiero zaledwie pol roku :) Witam nowe mamuski - sorki zapomnialam nickow pozdrawiam i milego wieczorku zycze :* muaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe_szczescie - gratuluję córci :-)))) no to widzę, że w maju babeczki górą póki co ;-) Pozdrawiam i miłego wieczoru mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK.....IMIĘ.......WIEK......MIASTO................... TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn........................01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna......................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4.annjaa............Ania.........28......Gdańsk.........................03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków......................05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA..............05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........................15.05 17.asiaa76..........................34.......Mikołów.....................16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 21.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.... .........19.05 22.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S(Mikołaj) 23.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 24.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 25.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie...................20.05 26.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 27.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 28.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 29.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie............ 22.05 30.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 31.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 32..JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...............24.05 33.majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie....................24.05/C (Karolinka) 34.Dosia255............Dorota......27...Waterford/Irlandia........24.05 35.Lorien..............Beata........23..........Kraków.................25.05 36.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdańsk..........25.05 37.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 38.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie.....30.05 39.moniasky80........Monia........30........Mazury..................30.05 40.Justynka_87......Justyna......23.....Nad morzem..............31.05/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa, majowe szczescie i justynka - Gratulacje! 🌻 Poniewaz natura lubi rownowage to teraz czekamy na 2 chlowpcow w tabelce....zobaczycie ze na koncu bedzie prawie po rowno chlopcow i dziewczynek. Nowe mamusie witam 🖐️ A ja dzisiaj krotkjo, bo jak Wam wczoraj pisalam dzisiaj pan mi pral dywan, kanape i fotele no i wszystko schnie a ja siedze na podlodze...a srednio to wygodna dla mnie pozycja :O wiec wiecej jutro... Zreszta dzisiaj bolal mnie mocno brzuchj i wcale nie ze sie stawial tylko chyba dzidzia jakies fikolki-obracanki robila i musialam 2 godz polezec bo nie moglam nawet wstac...nie wiem co to bylo. Ale czuje ze to moje bobo juz duze chyba jest bo jak dzisiaj dostala kopniaka...to byl konkret i az sie zgielam. Teraz sie chyba ulozylo wpoprzek bo juz nie cisnie ale teb brzuszek mam obolaly po dzisiejszych charcach wiec za duzo nie popisze w tej pozycji, ide sie polozyc...milego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK KOCHANE. KARAMBOL na mojej trasie był okropny. na szczęscie wtedy co pisałam mój zadzwonił i pokierował mnie stara drogą o której zupełnie zapomniałam. Noi i udało sie ale nie tak odrazu bo tam też wszyscy uciekali i zrobił sie tasiemiec. No ale czekałam tylko 1,5 h a nie jak tamci do teraz sa tam uwięzieni. Koszmar ok 50 aut masakra blacharska. Odnośnie mojego popędu - hihihiih ale to brzmi - jest oki. Mój lubi , ja uwielbiam i nie tracę czasu nawet w kuchni, na schodach - kurde gdziekolwiek. Na-pod-wokoło. róznie. Nigdy nie mialam tak zeby mu powiedzieć BOLI MNIE GŁOWA, czy nie mam ochoty. Nie pamiętam. No taka juz jestem , ponoć to po tacie. hihiih fajnie. No to tyle odnośnie tego jw. majowe - szczęście fajnie że będzie KAROLINA- one sa świetne. Naprawdę moja sie mi udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczescie gratuluje corci :) faktycznie jak na razie same kobitki, gdzie Ci mezczyzni, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ci mężczyźni to np. bedą u mnie(przynajmniej jeden) ;),to tak dla równowagi,sprawiedliwie podzielone:D Ale tak faktycznie to sie dowiem za dwa tygodnie:) Majowe szczęście gratulacje:) Fajnie ,że marzyłaś właśnie o dziewczynce:) Ale ja dziś energiczna,wow. Normalnie muszę sobie nakazać łóżko,bo jutro wstanę niewyspana,także zbieram się grzecznie do spania,choć szczerze powiem,że jeszcze bym posiedziała. Fajnie się tak dobrze czuć:) Dobranoc kochane,kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje tym kobitkom ktore dowiedzialy sie co nosza w brzuszkach;) A u mnie tydzien tragiczny...zalatana jestem ale wieczorami czytam co piszecie moje kochane;) a ja normalnie przytylam azz 1kilogram hahahha ale brzuszek widac ze juz troszke wiekszy;) i nie moge sie doczekac wizyty u gina mam na 20.12^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jeszcze postanowiłam się odezwać o tej porze a zaraz do spania zmykam. annjaa i majowe szczęście - gratuluję córek! :) milka k-ce - szczerze współczuję i na pewno wesprę modlitwą małą Amelkę i jej rodziców, bo też na pewno siły potrzebują. Znajoma mojej mamy urodziła synka w 26 tygodniu, też długo leżał w szpitalu, kilka miesięcy. Ma poważną wadę serca, a po narodzinach zaraz przeszedł operację, potem jakieś następne. No ale żyje i dziś ma już 8 lat, życzę Wam, aby i u Was wszystko dobrze się skończyło. ENI - wariatko, ja tak jak większość dziewczyn - libido poniżej zera, także zazdroszczę ;) Ja dziś zaczęłam sprzątanie, ale po przebraniu pościeli, odkurzeniu domu i ogarnięciu garderoby tak mnie zaczęły plecy boleć (i pośladki :O) że dałam sobie spokój. Nic na siłę, jutro też jest dzień. Co do kichania i bólu brzucha - ja jak czuję, że zbliża się kichnięcie, od razu się zginam wpół. W sumie jeśli nie zdąrzę się tak zgiąć, to po kichnięciu mnie brzuch nie boli, ale naciąga się mocno i wolę nie ryzykować i już wcześniej zareagować. Dziewczyny, macie skurcze łydek? Mnie takie znośne nocami ostatnio budziły, ale mininej nocy obudziłam się i... szyt, to już była jazda :O no... nie powiem, w porównaniu z tym, co przeżywałam jako dziecko to lajt, wtedy to już nawet nie krzyczałam z bólu, tylko darłam się jakby mnie ze skóry obdzierali, i tak przez godzinę, więc nie będę za bardzo narzekać:P no ale i tak było już nieźle tej nocy, przynajmniej tyle, że byłam zaspana i szybko zasnełam na nowo. A teraz wieczorem chyba dzidziuś się uaktywnił w moim brzuchu:) znów mam to uczucie co już pisałam, także cieszy mi się twarz, bo coraz bardziej do mnie przemawia to, że to jednak ruchy:) koralinka - (sorry jeśli pomyliłam nick) pytałaś o te "bąbelki" w dole brzucha. U mnie nic nie słychać, tylko samo wrażenie ruchu. Nic laski, będę kończyć, bo jutro wstać trzeba :) dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie sie dorwalam do komp.Witam Was Kochane.Nie zaponialam o Was t ylko komp byl w naprawie.A mi sie strasznie nudzilo. Widze, ze mam tu normalnie cala epopeje do przeczytania zeby byc na bierzaco.I, ze tak powiem nowe twarze.Wszystkie nowe mamusie serdecznie witam. W srode bylam u gin i uwaga!!!!!!!!!!Chlop!!!!!!!!Jak mi pani gin pokazala jego sprzet to bylam w szoku.Myslalam, ze to noga.Hahaaaha!Wrocilam do domu i mowie swojemu facetowi a ten no ze najwazniejsze zeby byl zdrowy.Caly On.Ale tak naprawde wiem,ze duma go rozpierala.Hahahaa.Ech faceci.Jak uslyszalam, ze facet to od razu polecialam do sklepu kupic cos mojemu nowemu facetowi. Dobra teraz musze leciec, bo lece na zakupy, ale potem wroce to sobie Was poczytam. Pozdrawiam wszystkie mamusie, ktore mnie kojarza i te nowe tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka gratuluję!!! A ja miałam dziś przeżycie:zawoziłam męża do pracy,jechalismy z małym poślizgiem czasowym i skończyło się na ...poslizgu drogowym:) Uśmiecham się bo nic złego się nie stało,a pierwszy raz jako kierowca coś takiego przeżyłam i powiem Wam ,że jestem z siebie dumna,bo strasznie spokojnie do tego podeszłam,zero paniki. Za to po wszystkim jak zobaczyłam minę mojego męża to byłam totalnie w szoku,bo kto jak kto ,ale ten strasznie opanowany człowiek nie powinien się aż tak wystraszyć-chyba ze strony kierowcy całkiem inaczej to wygląda. Ale my cali,autko też,więc wszystko super,mam nauczkę na przyszlość żeby z predkością nie przesadzać;) Ja do pracy,miłego dzionka kochane!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Samopoczucie moje dobre. fAULETKA NO GRATULACJeeeeeeeee. Stylowa dobry kierowco gratuluje opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja chyba jestem nienormalna. Jak czytam, że któraś będzie miała dziewczynkę to myślę sobie, ale fajne, też bym chciała dziewczynkę. A jak czytam, że chłopak to myślę, ale fajnie, też bym chciała chłopaka:-))) fauletka - gratulacje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja She dzis spi, ale wczoraj dawała czadu. Jak wracałam to czułam jak denerwuje sie ze mna za kierownicą. Ja tez jak zbliża sie kichanie to zginam sie wpół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauletka - no gratulacje :-))) teraz pewnie chłopaki nam się posypią dla odmiany. Ja pędzę do pracy, chociaż jeszcze nie mam pomysłu jak przejadę przez te korki w mieście i zaspy ... odezwę się poźniej papa baby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do fikołków to wczoraj położyłam się do łóżka a moja mała brykała. Już myślałam ze mi się wydaje, że czuję ją pod palcami bo tak chcę i wiecie zaprosiłam do oglądania mojego brzuszka męża. Mój mąż też to widział, aż 4 razy moja dzidzia zrobiła fikołka i pokazał mi dokładnie w którym miejscu, a było to w tym miejscu w którym to czułam. Po prostu brzuch się uniósł i wydawało się, że coś się pod skórą przesuwa. No chyba nam się nie wydawało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka - Gratuluję Ci serdecznie, w końcu dla odmiany Facet :) Milka- trzymam kciuki za Amelkę, musi być dobrze, trzeba tylko w to wierzyć i mieć cały czas nadzieję. A uwierz mi, że cuda się zdarzają!! Swoją drogą dlaczego los tak boleśnie doświadcza nas ludzi?? Kropeczka i inne, które już czują ruchy- tak wam zazdroszczę, czekam ze zniecierpliwieniem na ruchy mojego maluszka. umówiłam się już na USG połówkowe - 05.01.2011, to będzie wówczas 20 tydzień i mam wielką nadzieję dowiedzieć się płci. Po cichutku liczę na dziewczynkę, ale rzecz jasna uszczęśliwi mnie każda informacja :) P.S czekam dzisiaj na kuriera, bo zamówiłam sobie butki zimowe a zmarźluch jestem okropny więc już nie mogę się doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane!!! właśnie wróciłam z pobrania krwi. postanowiłam jeszcze zbadac progesteron i żelazo. cały czas łykam duphaston, a wczesniej nie sprawdzalam progesteronu. Eni byłam zrobić badania w Faktorze. mam nadzieję, że wynik moczu będzie ok Fauletka gratki ogromne syna!!! jakie imiona dla facetów się Wam podobają???????? ja dla dziewczynki mam ale z chlopakiem ciężko....:) sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 ja tez czekam na ruchy z utesknieniem:) jak juz mi sie wydaje, ze cos poczułam to okazuje sie, że to jelita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka ja ide w poniedziałek NA MORFOLOGIE I MOCZ . wynik ponoc do 3h więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×