Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatas.27

Czemu tak zrobił?

Polecane posty

Gość i tak mi sie wydaje ze
Zgadza sie...poprawiam:) Jak nie ten to inny pod warunkiem ze nie ma wady genetycznej... Tak wiec radze wszystkim kobietom na poczatku zapytac o to czy nie posiadaja takiej wady i jesli padnie to satysfakcjonujace TAK od ktorego zalezy WASZE byc albo nie byc...NASZE zdrowie bo bedzie mniej takich "rozrzesionych" Beatek na kafe...zycie wyda sie Wam o wiele lepsze...:) Az strach ze tak "potepiam" swoj "gatunek" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest takie dziwne... ja zawsze miałam ''dobrą rękę' do takich rzeczy, moje trzy sympatie sprzed lat, po naszym rozstaniu bardzo szybko zmieniły status związkowy na żonaty ech... mogłabym być etatową swatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mi sie wydaje ze
Hm.....hm....a kto to wie;)) A tak na powaznie...zauwazam u siebie nazwijmy to "wada" ze im jestem starsza tym bardziej denerwuja mnie tacy ludzie..czy to oznacza ze jestem malo tolerancyjna?A moze ja juz w ogole nie wiem co to tolerancja i jestem nieczula na krzywde ludzka?;) Od zawsze slysze ze jestem "wredna"....Jest masa ludzi ktora ta moja wredote (ludzie mowia wredna a ja jestem poprostu szczera az do bolu)..zaakceptowala i im sie to podoba..:) Nie zbaczajac za bardzo z tematu reasumuje ta dyskusje i wyciagam wnioski... Beatka ma 27 lat....jest powiedzmy dojrzala kobieta ktora powinna juz wiedziec co i jak...a na chwile obecna przypomina mi dzieciatka z podstawowki ktore zostalo odrzucone przez chlopczyka... jAK ON MOGL JEJ TO ZROBIC...ROZSTAL SIE I SMIAL POMYSLEC O INNEJ A JUZ WIELKIM GRZECHEM JEST ZE POSTAWNOWIL SIE OZENIC....TO takie straszne..:(((( Łącze sie w bólu....a buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mi sie wydaje ze
wielbicielka Piotrusia - moglabys by etatowa swatka?Wow....I juz wiesz co masz robic w zyciu...masz powolanie, masz do tego reke kobieto....Jak nie Ty to kto inny...;):D Ale wez pomysl Twoje sympaite po rozstaniu z Toba SZYBKO zmienily STATUS na żonaty!!Cos Ty im kobieto zrobila ze WSZYSCY postanowili sie ozenic by miec u swego boku kobiete ktora....BEDZIE BRONILA ICH ....niesmialo sugeruje ze chyba przed Toba;)... Rozumiem jeden ale trzech?No sama pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mi sie wydaje ze
zawsze szczery-- ee moze byc i Krzys....w sumie nie ma jej/ jego....pewnie pobiegl po piwko bo mu sie pomysly skonczyly...a jesli Beatka to naprawede Betaka...poszla do swojego chomika i uklada plan zemsty...na Kafe jej nie pomogli to szuka szczescia gdzie indziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli Beatka to naprawede Betaka...poszla do swojego chomika i uklada plan zemsty...na Kafe jej nie pomogli to szuka szczescia gdzie indziej.. jesli beatko to beatka to moze ewentualnie ukladac wieze z papierow toaletowych bo to co napisalas jest poza zasiegiem jej mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mi sie wydaje ze
Hehe....moze i tak....cos mi sie przypomnialo...na studiach w akademiku zbieralysmy rolki po papierze...prez 3(na pomysl wpadlysmy na 2 roku) lata uzbieralysmy ich tyle ze byla extra "tapeta" 3D w wc...przyklejone na 4 scianach...od gory do dolu...kosmicznay widok... Beatko proponuje Ci takie hobby;)Wyszukuj w sklepach tych wewnatrznych kartonikow roznokolorowych...sa ciemniejsze , jasniejsze...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zawsze szczery tak, wiem co to znaczy, a Ty wiesz? ;) do i tak mi się wydaje że póki co etatów mi nie brakuje, to był żart :) ;) co im zrobiłam, nic a co miałam im zrobić? nie kręcili mnie chłopaki, koniec pieśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beaty 27
skamienielino, jestes żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×